Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Po obejrzeniu filmu braci Sekielskich, już wiem na 100 %, że moje dziecko nie pójdzie do I komunii

Polecane posty

Gość Gosciowa

W Polsce panuje agresywny ateizm. Mam w dupie jakieś gowniane filmidlo. Niech te dziennikarzyny zrobią film o molestowaniu, pedofili i prostytucji u celebrytów. Mam głęboko w dupie takie tanie sensacje wywołane tylko po to, żeby nie rozmawiać o 447! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wegnn
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Myślę, że wszystkie osoby wierzące, posyłające dzieci do kościoła, powinny obejrzeć ten film.

Posyłam dziecko do kościoła, film ten mam głęboko w duupie. Na kilometr śmierdzi atakiem na kościół. Niech szanowne redaktorzyny zrobią film o pedofilii w islamie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawa
15 minut temu, Gość Wegnn napisał:

Posyłam dziecko do kościoła, film ten mam głęboko w duupie. Na kilometr śmierdzi atakiem na kościół. Niech szanowne redaktorzyny zrobią film o pedofilii w islamie! 

To nie jest zaden atak na kościół! To jest domagania sie sprawiedliwosci, ukarania winnych i zmiany w instytucji kosciola. Jak kazdy pedofil zostanie usuniety po zgloszeniu takiego czynu, ludzie nabiorą zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No jeśli ty posyłasz dziecko tylko ze  względu na księdza, to masz rację nie posyłaj, bo po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Wegnn napisał:

Posyłam dziecko do kościoła, film ten mam głęboko w duupie. Na kilometr śmierdzi atakiem na kościół. Niech szanowne redaktorzyny zrobią film o pedofilii w islamie! 

A ogladałaś ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Wegnn napisał:

Posyłam dziecko do kościoła, film ten mam głęboko w duupie. Na kilometr śmierdzi atakiem na kościół. Niech szanowne redaktorzyny zrobią film o pedofilii w islamie! 

Idąc tym tokiem myślenia to można zabić jedna czy dwie osoby bo na bliskim wschodzie zabija się ich więcej? Grzech to grzech i należy to tepic, a nie usprawiedliwiać tym, że ktoś grzeszy bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Wegnn napisał:

Posyłam dziecko do kościoła, film ten mam głęboko w duupie. Na kilometr śmierdzi atakiem na kościół. Niech szanowne redaktorzyny zrobią film o pedofilii w islamie! 

Atakiem na kościół i działaniem antykościelnym jest wykorzystywanie dzieci pod płaszczykiem bycia księdzem, a nie film ujawniający te działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Win32SYS

Nie ma obowiązku chrzczenia dzieci.

A każdy kto został ochrzczony, może dokonać apostazji z kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Win32SYS napisał:

Nie ma obowiązku chrzczenia dzieci.

A każdy kto został ochrzczony, może dokonać apostazji z kościoła.

Czyli ściągnąć na siebie klątwę kościelną :-D

Kurcze, pownien być zakaż chrzczenia dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 12.05.2019 o 21:47, Gość Gość napisał:

Bo co? Prawda boli, że ładujesz się do kościoła jak świnia do chlewu? Trzeba być dość dziwną osobą, aby wbrew sobie chodzić do kościoła, bo wypada

Sorry, do kościoła może wejść każdy, Jezus wybaczył Barabaszowi na krzyżu, a tobie wydaje się tylko że jesteś chrześcijanką, sąd boży nad toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Gosciowa napisał:

W Polsce panuje agresywny ateizm. Mam w dupie jakieś gowniane filmidlo. Niech te dziennikarzyny zrobią film o molestowaniu, pedofili i prostytucji u celebrytów. Mam głęboko w dupie takie tanie sensacje wywołane tylko po to, żeby nie rozmawiać o 447! 

Ciemność widzę...., a jakby twoje dziecko było ofiarą księdza? Właśnie o tym jest film, dzieci wykorzystywane były i bez pomocy, wsparcia, bo rodzice wierzą w księży jak w Boga, są głusi, ślepi i głupi.W filmie księża przyznali się, ale to atak na kościół wg ciebie, brak słów ciemnogrodzie.Syna poslalabys na weekendowy wyjazd sam na sam z księdzem jak rozumiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość Wegnn napisał:

Posyłam dziecko do kościoła, film ten mam głęboko w duupie. Na kilometr śmierdzi atakiem na kościół. Niech szanowne redaktorzyny zrobią film o pedofilii w islamie! 

Niech redaktorzy zrobią film o takich osobach, co wierzą bardziej w księży niż rozsądek i fakty wskazują, byłoby ciekawie i powinnaś się przebadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Księża też są ludźmi,nie sa święci.Ale nie wiem czemu ich nie sądzi się jak wszystkim zboczencow.Do sądu z nimi i do kryminału.

Czemu ofiary milczały?Myślały,ze ksiądz jest Bogiem?GdZie rodzice tych ofiar?

Nie wszyscy księża są zboczencami,nie wkladajacie wszystkich do jednego worka.

A do Kościoła idzie się modlić do Boga a nie dla księdza.Ksiądz ma być sługą a nie królem-tak jak Jezus.

Czemu "Kler"nie zrobił az takiego wrażenia na Was?przecież też bylo w tym filmie o pedofilii?

Odgrzewane kotlety.

Ale dobrze,mowcie o pedofilach lecz nie oskarzajcie katolików o to,ze chodzą do Kościoła,bo to nie ich wina,że trafił się w parafii ksiądz pedofil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Księża też są ludźmi,nie sa święci.Ale nie wiem czemu ich nie sądzi się jak wszystkim zboczencow.Do sądu z nimi i do kryminału.

Czemu ofiary milczały?Myślały,ze ksiądz jest Bogiem?GdZie rodzice tych ofiar?

Nie wszyscy księża są zboczencami,nie wkladajacie wszystkich do jednego worka.

A do Kościoła idzie się modlić do Boga a nie dla księdza.Ksiądz ma być sługą a nie królem-tak jak Jezus.

Czemu "Kler"nie zrobił az takiego wrażenia na Was?przecież też bylo w tym filmie o pedofilii?

Odgrzewane kotlety.

Ale dobrze,mowcie o pedofilach lecz nie oskarzajcie katolików o to,ze chodzą do Kościoła,bo to nie ich wina,że trafił się w parafii ksiądz pedofil.

Możesz sobie obejrzeć to się dowiesz dlaczego. Strasznie mi było szkoda tego faceta, którego zostawiła żona gdy się dowiedziała, że był molestowany, jeszcze tej jej komentarze... człowiek traci wiarę w ludzi po czymś takim. Albo Ci rodzice co wysłali dziecko z księdzem na wycieczkę, okropieństwo.

Kler nie był dokumentem więc nie wiem jak możesz porównywać wymysły autora scenariusza z czym co zdarzyło się na prawdę. Szczególnie, że tutaj nie mamy aktorów tylko prawdziwych ludzi przeżywających dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Sorry, do kościoła może wejść każdy, Jezus wybaczył Barabaszowi na krzyżu, a tobie wydaje się tylko że jesteś chrześcijanką, sąd boży nad toba

Pisałam już wcześniej, zw jestem niewierząca. Kompletnie w nic nie wierzę i mi z tym dobrze. Więc daruj sobie ten sąd boży, dziecino. Jeśli poszła na pogrzeb dziadka, mimo tego iż tak "nienawidzi kk" - jej słowa, to niech chociaż  nie stoi tam jak słup soli, tylko zrobi coś dla tego zmarłego i odmówi modlitwę za jego duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ciemność widzę...., a jakby twoje dziecko było ofiarą księdza? Właśnie o tym jest film, dzieci wykorzystywane były i bez pomocy, wsparcia, bo rodzice wierzą w księży jak w Boga, są głusi, ślepi i głupi.W filmie księża przyznali się, ale to atak na kościół wg ciebie, brak słów ciemnogrodzie.Syna poslalabys na weekendowy wyjazd sam na sam z księdzem jak rozumiem.

 

Ona byłaby jak jedna matka z filmu. A co tam, że ksiądz molestuje. Ważniejsze, żeby synuś był ministrantem 🙂 

Takie ...ki powinno się sterylizować i odbierać prawa rodzicielskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ciemność widzę...., a jakby twoje dziecko było ofiarą księdza? Właśnie o tym jest film, dzieci wykorzystywane były i bez pomocy, wsparcia, bo rodzice wierzą w księży jak w Boga, są głusi, ślepi i głupi.W filmie księża przyznali się, ale to atak na kościół wg ciebie, brak słów ciemnogrodzie.Syna poslalabys na weekendowy wyjazd sam na sam z księdzem jak rozumiem.

 

Ona byłaby jak jedna matka z filmu. A co tam, że ksiądz molestuje. Ważniejsze, żeby synuś był ministrantem 🙂 

Takie ...ki powinno się sterylizować i odbierać prawa rodzicielskie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Księża też są ludźmi,nie sa święci.Ale nie wiem czemu ich nie sądzi się jak wszystkim zboczencow.Do sądu z nimi i do kryminału.

Czemu ofiary milczały?Myślały,ze ksiądz jest Bogiem?GdZie rodzice tych ofiar?

Nie wszyscy księża są zboczencami,nie wkladajacie wszystkich do jednego worka.

A do Kościoła idzie się modlić do Boga a nie dla księdza.Ksiądz ma być sługą a nie królem-tak jak Jezus.

Czemu "Kler"nie zrobił az takiego wrażenia na Was?przecież też bylo w tym filmie o pedofilii?

Odgrzewane kotlety.

Ale dobrze,mowcie o pedofilach lecz nie oskarzajcie katolików o to,ze chodzą do Kościoła,bo to nie ich wina,że trafił się w parafii ksiądz pedofil.

Aby modlić się do Boga nie potrzeba żadnych kościołów. Kościoły to miejsca, do których Bóg raczej nie zagląda. 

Stado baranów pielgrzymuje do takiego Lichenia - pomniku pedofilii i myślą, że że będą od tego świetsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Mój mąż tez był za dzieciaka wręcz zmuszany przez matkę do służenia do mszy jako ministrant. I opowiadał mi ze nie raz jeździli sam na sam z księdzem (3 małych chłopców) na wycieczki w różne miejsca nawet do drogie klubów z bilardem (w sensie coś na bank nie dla dzieci) i najdroższych hoteli. Jak zrezygnował ze służenia do mszy to matka się obraziła a wtedy musiał się wyprowadzić bo szedł na studia. A ona chciała żeby na weekend przyjeżdżał i służyl. Teraz siostra męża robi z dzieckiem to samo. W niedziele wozi 3 razy dziennie na msze bo jest ministrantem i ma gdzies ze dziecko nie chce .jeszcze przeprasza i kaja się hak raz na ruski rok nie może przyjść bo wyjada gdzies. Przeraża mnie to. Niech ludzie wierza ale to już jest fanatyzm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

Dodam ze w tym roku maja jechać na wycieczkę z księdzem za granice. Mali chłopcy!!! Nigdy bym się nie zgodziła żeby moje małe dziecko jakis facet w ...ence wywiózł za granice 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Iza napisał:

Mój mąż tez był za dzieciaka wręcz zmuszany przez matkę do służenia do mszy jako ministrant. I opowiadał mi ze nie raz jeździli sam na sam z księdzem (3 małych chłopców) na wycieczki w różne miejsca nawet do drogie klubów z bilardem (w sensie coś na bank nie dla dzieci) i najdroższych hoteli. Jak zrezygnował ze służenia do mszy to matka się obraziła a wtedy musiał się wyprowadzić bo szedł na studia. A ona chciała żeby na weekend przyjeżdżał i służyl. Teraz siostra męża robi z dzieckiem to samo. W niedziele wozi 3 razy dziennie na msze bo jest ministrantem i ma gdzies ze dziecko nie chce .jeszcze przeprasza i kaja się hak raz na ruski rok nie może przyjść bo wyjada gdzies. Przeraża mnie to. Niech ludzie wierza ale to już jest fanatyzm 

o kurva

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Księża też są ludźmi,nie sa święci.Ale nie wiem czemu ich nie sądzi się jak wszystkim zboczencow.Do sądu z nimi i do kryminału.

Czemu ofiary milczały?Myślały,ze ksiądz jest Bogiem?GdZie rodzice tych ofiar?

Nie wszyscy księża są zboczencami,nie wkladajacie wszystkich do jednego worka.

A do Kościoła idzie się modlić do Boga a nie dla księdza.Ksiądz ma być sługą a nie królem-tak jak Jezus.

Czemu "Kler"nie zrobił az takiego wrażenia na Was?przecież też bylo w tym filmie o pedofilii?

Odgrzewane kotlety.

Ale dobrze,mowcie o pedofilach lecz nie oskarzajcie katolików o to,ze chodzą do Kościoła,bo to nie ich wina,że trafił się w parafii ksiądz pedofil.

Coś dużo tej pedofilii w kościele, więcej niż poza kościołem, modlić można się w domu, na spacerze, pycha i zuchwalosc, bezkarność odrzuca mnie od kościoła, kościół strzelił sobie w stopę. Kto ma ich sądzić, skoro wśród sądzących też są winni.Nie taki kościół Jezus zalozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pisałam już wcześniej, zw jestem niewierząca. Kompletnie w nic nie wierzę i mi z tym dobrze. Więc daruj sobie ten sąd boży, dziecino. Jeśli poszła na pogrzeb dziadka, mimo tego iż tak "nienawidzi kk" - jej słowa, to niech chociaż  nie stoi tam jak słup soli, tylko zrobi coś dla tego zmarłego i odmówi modlitwę za jego duszę.

Nie szkodzi, że nie wierzysz, wystarczy że Bóg wierzy w ciebie. Do kościoła można pójść i nie ma przymusu modlenia, mylisz się, modlitwa to też myśli, żal po zmarłym, rozmowa z nim w myślach, obecność na pogrzebie, nie ma nic fałszywego. Jesteś niewierząca, więc nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Coś dużo tej pedofilii w kościele, więcej niż poza kościołem, modlić można się w domu, na spacerze, pycha i zuchwalosc, bezkarność odrzuca mnie od kościoła, kościół strzelił sobie w stopę. Kto ma ich sądzić, skoro wśród sądzących też są winni.Nie taki kościół Jezus zalozyl.

Szczególnie, że Jezus sam był przeciwny świątyniom. Był przeciwny temu wszystkiemu co reprezentuje sobą kościół i kler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A moje na 100% pójdzie, mimo że film także widziałam. Nie ma co uogólniać. Wśród księży są kanalie, ale są i dobrzy ludzie, którzy służą Bogu i ludziom. Teraz z pewnością powstanie wielkie zamieszanie, ale wierzę, że Kościół sobie z tym poradzi, ale nie zamiatając sprawę pod dywan, tylko naprawdę karząc tych, którzy dopuścili się takich czynów. Moim zdaniem taki ksiądz powinien być natychmiast wyrzucony z Kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A moje na 100% pójdzie, mimo że film także widziałam. Nie ma co uogólniać. Wśród księży są kanalie, ale są i dobrzy ludzie, którzy służą Bogu i ludziom. Teraz z pewnością powstanie wielkie zamieszanie, ale wierzę, że Kościół sobie z tym poradzi, ale nie zamiatając sprawę pod dywan, tylko naprawdę karząc tych, którzy dopuścili się takich czynów. Moim zdaniem taki ksiądz powinien być natychmiast wyrzucony z Kościoła.

A jak odróżnisz tę kanalię od dobrego człowieka? Przecież po tych pedofilach nikt się nie spodziewał, że są pedofilami. Też ludzie mieli ich za dobrych ludzi.

"ale wierzę, że Kościół sobie z tym poradzi, ale nie zamiatając sprawę pod dywan, tylko naprawdę karząc tych, którzy dopuścili się takich czynów. Moim zdaniem taki ksiądz powinien być natychmiast wyrzucony z Kościoła." =- a ja nie wierzę, że nie zamiecie sprawy pod dywan. Wszyscy hierarchowie, którzy kryli pedofilów powinni zostać wyrzuceni a JPII powinien przestać być świętym. Nie wierzę, że tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Gość Gość napisał:

A moje na 100% pójdzie, mimo że film także widziałam. Nie ma co uogólniać. Wśród księży są kanalie, ale są i dobrzy ludzie, którzy służą Bogu i ludziom. Teraz z pewnością powstanie wielkie zamieszanie, ale wierzę, że Kościół sobie z tym poradzi, ale nie zamiatając sprawę pod dywan, tylko naprawdę karząc tych, którzy dopuścili się takich czynów. Moim zdaniem taki ksiądz powinien być natychmiast wyrzucony z Kościoła.

Jakby sobie sam miał z tym poradzić to nie byłoby tego filmu. Moim zdaniem rewolucji (niestety) w kościele nie będzie. Wdrożą jakieś martwe prawa, paru pedofili (tych najbardziej medialnych, martwych, lub będących najniżej w hierarchii) potępią i na tym się skończy. W sprawę pedofili są uwikłane zbyt duże "szychy" i nikt ich nie ruszy. Jedyną szansą jest papież Franciszek, który przyjdzie, wszystko zaora i będzie budować od podstaw całe struktury kościelne. Czy tak się stanie? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola
48 minut temu, Gość Gość napisał:

A moje na 100% pójdzie, mimo że film także widziałam. Nie ma co uogólniać. Wśród księży są kanalie, ale są i dobrzy ludzie, którzy służą Bogu i ludziom. Teraz z pewnością powstanie wielkie zamieszanie, ale wierzę, że Kościół sobie z tym poradzi, ale nie zamiatając sprawę pod dywan, tylko naprawdę karząc tych, którzy dopuścili się takich czynów. Moim zdaniem taki ksiądz powinien być natychmiast wyrzucony z Kościoła.

Kanalie powinny na czole wypisać sobie pedofil, bo jak odróżnić? Serio, jak widze księdza czuję obrzydzenie i nic na to nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość lola napisał:

Kanalie powinny na czole wypisać sobie pedofil, bo jak odróżnić? Serio, jak widze księdza czuję obrzydzenie i nic na to nie poradzę.

Tak. Powinni to im tatuować. Bo przecież te kanalie same tego nie zrobią. Tak jak ten fiutas po odsiadce za pedofilię prowadził rekolekcje dla DZIECI. I popieprzone mamuśki tych dzieci też pewnie myślały, że to dobry człowiek i je tam do niego prowadziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola

Na filmie wypowiadają się hierarchowie kościoła, coś o grzechu pierworodnym, każdy go ma... To ja mam gdzieś takiego księdza, co ma jak ja grzech pierworodny i … morderca tez ma w sobie grzech pierworodny, wię do innego miasta z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×