Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Dosypalam jej na przeczyszczenie :)

Polecane posty

Gość Kasia

Mam taką okropna dziewczyna w rodzinie. Bardzo mnie kiedyś zraniła.od kilku lat w każde święta dosypuje jej środki przeczyszczajace do napoju, oczywiście to nie działa tak oda razu ale po kilku godzinach. Wiem już że zesrala się w aucie, w kościele, przy stole raz, kiedyś też w momencie zbierania się do domu puściła pawia po czym ledwo wyrobiła do wc:) ostatnio tak się skompromitowala że chłopak z nią zerwal- pewnie zesrala się na kanapę przyszłej tesciowej w kolorze ecru 🙂 i słuchajcie to jest prawda, nie prowo, bidna co roku boi się coś zjeść bo nie wie co jej tak szkodzi, czasami wodę tylko pije a i tak sra hahahah:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu

Nie chce mi sie wierzyc , to prowo. Po co bys o tym pisala? Zeby sie pochwalic jaka jestes wredna? Czy poradzic ile jeszcze dosypac? Wwez ty kobieto zmadrzej,bo takich bzdur sie czytac nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Mam taką okropna dziewczyna w rodzinie. Bardzo mnie kiedyś zraniła.od kilku lat w każde święta dosypuje jej środki przeczyszczajace do napoju, oczywiście to nie działa tak oda razu ale po kilku godzinach. Wiem już że zesrala się w aucie, w kościele, przy stole raz, kiedyś też w momencie zbierania się do domu puściła pawia po czym ledwo wyrobiła do wc:) ostatnio tak się skompromitowala że chłopak z nią zerwal- pewnie zesrala się na kanapę przyszłej tesciowej w kolorze ecru 🙂 i słuchajcie to jest prawda, nie prowo, bidna co roku boi się coś zjeść bo nie wie co jej tak szkodzi, czasami wodę tylko pije a i tak sra hahahah:) 

Lecz sie, yebnieta psycholko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam nadzieje, ze to prowo, a jak nie to opisz wszystko dokladnie, zeby byly tutaj dowody jak jej sie cos stanie i dostaniesz oskarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

0/10 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha

Hahahaha, śmieszne nawet 🙂 Zwłaszcza z tą kanapą w kolorze ecru 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale dzban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×