Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki szczeniaczek dla 4 latki która MARZY o psiaku. Nie chcemy aby był za duży, ale miniaturki tez nie chcemy, aby był cierpliwy do dzieci - z charakterem dzieci zaznacze - aby nie był bardzo głośny bo mieszkamy w bloku

Polecane posty

Gość Tak tak
11 minut temu, Lasunia napisał:

Yorki nie zostały stworzone do bycia psami kanapowymi. Nie wiem, kiedy wreszcie ludzie to pojmą...

To ze ty pozwalasz swojemu jorkowi polować na szczury, nie znaczy z każdy nas będzie to tolerował. Większość psów  została stworzona do pracy i pomocy człowiekowi przy pracy i co z tego? 

Mam wypuścić mojego Jorka do piwnicy? Instynkt mu zadziała, ale nie zdoła trafić do domu.

mam ogromny dom, i ganiam się z moim psem po domu jak szalona, ale wybiegu to on nie potrzebuje. Nie przezywaj tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Idźcie na wynajem, gdzie teściowa ma uciekać z wlasnego domu, pod most? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 minuty temu, Lasunia napisał:

Jak ktoś wyżej napisał - pluszowy. Co to za wymóg 4latki? Dziecko chce pieska, to dostaje? A kto go wychowa, kto będzie się nim opiekował? Polskie osiedla prezentują smutny obraz rodziny z psem - matka, dziecko, rozwydrzony maltańczyk, york czy inna wiewiórka, a na to wszystko zmęczony ojciec, który wyprowadza psa byle szybko, byle pies się załatwił. W efekcie mamy małego potworka, który jest agresywny, nie radzi sobie ze światem, podlatuje z zębami do innych psów i w zasadzie cierpi dlatego, że dziecko chciało pieska. 

Oby to była prowokacja. 

100% racji. Dobrze że 4 latka nie marzy o Bentleyu mamusia musiałaby się radzić na kafe jaki model. Ale wszystko przed nią.

Śmieszno i straszno bo piszemy o żywej istocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viola

york to nie pies tylko śmierdzący zaszczany mop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Cocker spaniel? Ta nieprzewidywalna rasa?

Autorko, żaden. Bo żaden pies nie jest cichy. Żaden, bo żaden pies nie jest zabawką. Co innego, jak już masz psa i dziecko pojawia się kiedy już pies jest, więc dziecko rośnie razem z psem, a co innego prezencik w postaci zwierzaka, bo dziecko sobie marzy. Dostanie, pobawi się jak lalką i rzuci w kąt. Musisz wziąć pod uwagę, że tak naprawdę kupujesz sobie do domu kolejny obowiązek, który będziesz musiała  przejąć ty. Widać, że nie wiesz z czym się wiąże posiadanie psa, bo byś miała inne kryteria.

Popieram. Nigdy spaniel dla dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Ja mam goldena, duzy, siersc wylazi, mam 3 dzieci, kocha dzieci, typ lenia, cudowny. Nie szczeka. Ale za duzy jest do blokow chociaz znam kilka przypadkow gdzie jest w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mam dziecko w tym wieku i moim zdaniem to zdecydowanie za wcześnie. Wszystkie obowiązki spadną na Ciebie, bo przecież nie powiesz czterolatkowi, żeby sam wyszedł z psem przed blok.

My co prawda mamy psa, ale mieszkamy w domu pod miastem i mamy duże podwórko, pies może biegać swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Rany jak się cieszę, że mój mąż nie jest zwierzolubny i kategorycznie nie zgadza się na psa czy kota. Wystarczająco dużo mam już sprzątania po dwóch maluchach, jakby jeszcze sierść i wyprowadzanie byłoby mi potrzebne. A jak dziecko porusza ten temat, tłumaczymy, że kiedyś jak już będzie pełnoletnia, będzie mogła sobie kupić tyle zwierzaków ile zechce i trzymać je we własnym domku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×