Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jaki jest seks po porodzie ?

Polecane posty

Gość Gość

Drogie Panie i panowie jeśli są jacyś tutaj czy czujecie jakąś różnicę w seksie po urodzeniu dziecka chodzi mi o to czy mięśnie wracają do w miarę takiego stanu jak sprzed ciąży czy po prostu czuć że jest tam jakoś luźniej a przez co seks jest mniej przyjemny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zaraz zleca się rozklapciale madki po 2 albo i więcej porodach i będą wmawiały ci, ze seks jest super a nawet lepszy po urodzeniu dziecka

sama się zastanów- widziałaś pewnie kiedyś jakiej wielkości sa dzieci, które przychodzą na swiat

naprawde wydaje ci się, ze jeśli coś takiego przechodzi przez twoja pochwę, to ona kiedykolwiek będzie taka jak przed porodem? no wlasnie

to jedno,  a dwa : zmienia się całe ciało, pojawiają się rozstępy, piersi nigdy nie wrócą do takiej jędrności jaka miały 

dla mezczyzn zawsze najbardziej atrakcyjne będą te, które nigdy nie rodziły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

E tam. Nie ma różnicy. Placzace dziecko i to że trzeba być ciszej, żeby nie obudziło. To jest ta różnica 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Mam koleżankę położną która się zna na tym i nie raz rozmawiałyśmy na ten temat. Sama przed pierwszym porodem bałam się że zostane z otworem wielkości arbuza. Po porodzie jest 6 tygodni połogu za ten czas rany, rozciete krocze się goi również obkurcza się macica i szyjka przez co pochwa wraca do swoich rozmiarów jasne że nie będzie tak wąska jak przed porodem ale raczej ani ty ani partner czuć zbytniej różnicy nie będziecie chyba że od razu po połogu bo te 6 tygodni może być za mało ale z kolejnymi tygodniami będzie lepiej. Zawsze możesz ćwiczyć mięśnie kegla powinno sie to robic przed porodem wtedy podobno jest łatwiejszy i szybciej wszytsko wraca do normy. DLA WSZYTKICH KTÓRZY NIE CHODZILI NA BIOLOGIE W SZKOLE! TAM SĄ MIĘŚNIE !POCHWA SIE SKURCZA PO PORODZIE NAWET DUZEGO DZIECKA! to nie tak że będziesz miała do końca życia otwór wielkości dziecka tylko z czasem wszytsko wróci do normy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja tam różnicy nie czuje mąż też się nie skarży. Kochamy się tyle co przed ciążą a nawet więcej co dziwne bo czasu mniej 🤔 w każdym razie ja nie czuje różnicy w ogóle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma różnicy

Z perspektywy faceta. Byłem przy porodzie widziałem ile musi z siebie dać kobieta żeby wypchnąć na zewnątrz dziecko. Jak wyciągnęli naszego syna, który mały nie był pierwsze co pomyślałem to ,,jakim cudem on tamtędy wyszedł ". Podczas tych kilku tygodni kiedy żona dochodziła do siebie myślałem często jak to będzie z seksem i szczerze nie potrzebnie z tego co się orientuję pierwszy raz po porodzie był po 7 tygodniach i aż się zdziwiłem że nie czuć właściwie żadnej różnicy z tym że pierwsze stosunki sprawiały na początku trochę bólu żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma różnicy

Z perspektywy faceta. Byłem przy porodzie widziałem ile musi z siebie dać kobieta żeby wypchnąć na zewnątrz dziecko. Jak wyciągnęli naszego syna, który mały nie był pierwsze co pomyślałem to ,,jakim cudem on tamtędy wyszedł ". Podczas tych kilku tygodni kiedy żona dochodziła do siebie myślałem często jak to będzie z seksem i szczerze nie potrzebnie z tego co się orientuję pierwszy raz po porodzie był po 7 tygodniach i aż się zdziwiłem że nie czuć właściwie żadnej różnicy z tym że pierwsze stosunki sprawiały na początku trochę bólu żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
41 minut temu, Gość gosc napisał:

zaraz zleca się rozklapciale madki po 2 albo i więcej porodach i będą wmawiały ci, ze seks jest super a nawet lepszy po urodzeniu dziecka

sama się zastanów- widziałaś pewnie kiedyś jakiej wielkości sa dzieci, które przychodzą na swiat

naprawde wydaje ci się, ze jeśli coś takiego przechodzi przez twoja pochwę, to ona kiedykolwiek będzie taka jak przed porodem? no wlasnie

to jedno,  a dwa : zmienia się całe ciało, pojawiają się rozstępy, piersi nigdy nie wrócą do takiej jędrności jaka miały 

dla mezczyzn zawsze najbardziej atrakcyjne będą te, które nigdy nie rodziły 

Widzisz, ja jestem położną i zarówno z praktyki zawodowej, jak i z własnych porodów mogę Ci potwierdzić,  że drogi rodne obkurczają się, wracając do rozmiarów sprzed ciąży. Wyobrażasz sobie, jak dalece kobieta musiałaby być rozciągnięta i sflaczała od środka, gdyby organizm nie miał zdolności regeneracji? A na wielkość i stan biustu kobieta również ma wpływ poprzez masaże, kremy, ćwiczenia więzadeł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyjeb..

Ja na długo przed urodzeniem dziecka miałam wagę na granicy prawidłowej z nadwagą, rozstępy i gruby brzuch. Naprawdę do tej pory mi wszystko jedno, w jakim stanie mam ciało po ciąży, bo przed nią było podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W każdym podręczniku seksuologii przeczytasz, że po porodzie zmniejsza się odległość pochwy od lechtaczki, co może skutkować lepszymi doznaniami czy np w ogóle pojawieniem się orgazmu u kobiety, która go nie miewała. Facet, który nie ma tragicznie małego członka też nie odczuje różnicy nawet jak kobieta jest rozkłapciana. Mój były mąż właził na wszystko co się rusza i najmniejszej różnicy mu nie robiło czy to matka czy panienka, byle tylko atrakcyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bubu

My czuliśmy się jak podczas pierwszego naszego razu. Ekscytacja i podniecenie. Po 6 tygodniach bez seksu rzuciliśmy się na siebie .. po drugim porodzie już po 4 tyg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Mój były mąż właził na wszystko co się rusza i najmniejszej różnicy mu nie robiło czy to matka czy panienka, byle tylko atrakcyjna. 

Fuuuj <rzygi>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×