Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Danielek.99

Jak dojrzałe sygnalizują młodym że mają ochotę?

Polecane posty

Cześć, na moje mecze przychodzi co jakiś czas, taka jedna kobieta. Na oko jakieś 35-40 lat. Teoretycznie nic takiego, ale jak czasami spotykam ją na ulicy, w sklepie czy coś takiego, uśmiecha się, puszcza oczko I mówi coś w stylu "cześć pilkarzyku". Mam wrażenie że mówi to dosyć zalotnym tonem. Jest to dosyć atrakcyjna kobieta i nie ukrywam że chętnie bym się z nią zabawil, szczególnie że seks ze starszą ode mnie to moja skryta fantazja. Myślicie że to co robi to oznaka zainteresowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqq

Tak, wyraźnie daje Ci znać, że ma na Ciebie ochotę 🙂

Daj jej znać, że Ty też masz... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość Qqqq napisał:

Tak, wyraźnie daje Ci znać, że ma na Ciebie ochotę 🙂

Daj jej znać, że Ty też masz... 

To super, ale ja zawsze byłem raczej nieśmiały, a seks uprawialem tylko z moją byłą i to dopiero po kilku miesiącach związku. Nie wiem jak jej to pokazać żeby się nie osmieszyc. Jakieś rady? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqq
1 minutę temu, Danielek.99 napisał:

To super, ale ja zawsze byłem raczej nieśmiały, a seks uprawialem tylko z moją byłą i to dopiero po kilku miesiącach związku. Nie wiem jak jej to pokazać żeby się nie osmieszyc. Jakieś rady? 

Patrz się na nią długo i namiętnie, zagaduj, rozśmiesz... Zapytaj, czy pójdzie z Tobą na kawę.  Najlepsze są najprostsze rzeczy i nieudawanie, a bycie naturalnym. 

A jak wyglądasz? Bo jeśli jesteś przystojny, ładnie proporcjonalnie zbudowany, a ona faktycznie napalona, to po kawie od razu przejdziecie do rzeczy 🙂 A może nawet i przed kawą 😉 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość Qqqq napisał:

Patrz się na nią długo i namiętnie, zagaduj, rozśmiesz... Zapytaj, czy pójdzie z Tobą na kawę.  Najlepsze są najprostsze rzeczy i nieudawanie, a bycie naturalnym. 

A jak wyglądasz? Bo jeśli jesteś przystojny, ładnie proporcjonalnie zbudowany, a ona faktycznie napalona, to po kawie od razu przejdziecie do rzeczy 🙂 A może nawet i przed kawą 😉 hihi

Wydaje mi się że nieźle wyglądam. A ty masz jakieś doświadczenia z młodszymi? Jak wygląda skuteczny podryw z ich strony? Tak mniej więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqq
4 minuty temu, Danielek.99 napisał:

Wydaje mi się że nieźle wyglądam. A ty masz jakieś doświadczenia z młodszymi? Jak wygląda skuteczny podryw z ich strony? Tak mniej więcej 

Tak jak pisałam wyżej, najlepsze są najprostsze rzeczy, szczerość. Dojrzałe babki są bardziej tolerancyjne, wyluzowane, nudzą je gierki, a interesują konkrety. Tak przynajmniej jest w moim przypadku.

Okaż zainteresowanie jej osobą.  Zapytaj, dlaczego przychodzi na mecze, czy jej się podobają,  czy ma chwilkę po jednym z nich wybrać się z Tobą na kawę/ wino/piwo... Jeśli się zgodzi, na bank możesz działać śmielej, bo chce Ciebie 🙂 Przysuń się do niej bliżej na tej kawie, delikatnie dotknij, powiedz komplement (ale taki prawdziwy, nie wyświechtany 😉 użyj wyobraźni).

Patrz na nią uważnie, słuchaj, żartuj... Myślę, że na Ciebie leci i na pewno jak się o tym przekonasz, będzie Ci łatwiej wyluzować się przy niej. 

Takie kobiety podnieca młodość, świeżość, pewna niewinność, a jednocześnie widzą w takim młodziaku ogień  i potencjał na fajny,  niezobowiązujący, ostry seks 🙂

Daj znać, jak było 😉 i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Gość Qqqq napisał:

 

OK, dzięki za radę, postaram się przełamać. Może w końcu spełnie swoją fantazje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqq
3 minuty temu, Danielek.99 napisał:

OK, dzięki za radę, postaram się przełamać. Może w końcu spełnie swoją fantazje 

Możesz jej o swoich fantazjach opowiedzieć na tej kawie i zobaczyć jak zareaguje... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość Qqqq napisał:

Możesz jej o swoich fantazjach opowiedzieć na tej kawie i zobaczyć jak zareaguje... 🙂

A ty jakbyś zareagowała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qqqq
1 minutę temu, Danielek.99 napisał:

A ty jakbyś zareagowała? 

Powiedziałabym: to chodźmy je spelnić... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Qqqq napisał:

Powiedziałabym: to chodźmy je spelnić... 🙂

Wow, pewnie już niejednego młodego uszczesliwilas. Ilu ich było? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×