Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijeden

Dlaczego Ukrainki sa lepsze od Polek ?

Polecane posty

Gość Gość gość

Ja się dziwię dlaczego Polacy to tacy ignoranci i żyją w świecie fantazji , ja znam wiele ukrainek i większość z nich nie wygląda wcale jak stereotypowa ukrainka , np znam ukrainke która chodzi ubrana jak skejterka, luźne jeansy wygolone boki głowy i jakoś jej facet Ukrainiec nie ma z tym problemu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
10 minut temu, Gość Gość gość napisał:

większość ukrainek nie robi sobie nawet makijażu tylko nosi szary sweter i medalik z matka boska

Młode dziewczyny?  Niby gdzie?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Podaj jakiś przykład ładnej ruskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Młode dziewczyny?  Niby gdzie?  

W zakładach gdzie się tyra w najgorszych robotach , masarnie , magazyny itp ludzie to myślą że kazda ukrainka to chętna na seks ladacznica A często to są skromne pobożne kobiety coś Ala nasze babcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

W zakładach gdzie się tyra w najgorszych robotach , masarnie , magazyny itp ludzie to myślą że kazda ukrainka to chętna na seks ladacznica A często to są skromne pobożne kobiety coś Ala nasze babcie 

Z resztą ukraina jak Rosja kraj skrajności, można spotkać 2 totalnie odmienne życiowo kobiety, jak wszędzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Z reszta polki ,ukrainki ruskie , chorwatki to wszystko słowiańki równie piękne i tylko totalny de//bil będzie pluł i dywagowal co lepsze, dobra i ładna kobieta to dobra i ładna kobieta, koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

Z reszta polki ,ukrainki ruskie , chorwatki to wszystko słowiańki równie piękne i tylko totalny de//bil będzie pluł i dywagowal co lepsze, dobra i ładna kobieta to dobra i ładna kobieta, koniec kropka

Podobny typ urody,  tyle że na wschód od polski więcej piękności.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
3 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

W zakładach gdzie się tyra w najgorszych robotach , masarnie , magazyny itp ludzie to myślą że kazda ukrainka to chętna na seks ladacznica A często to są skromne pobożne kobiety coś Ala nasze babcie 

Młode ruskie to są tak pobożne i cnotliwe jak polki 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Podobny typ urody,  tyle że na wschód od polski więcej piękności.  

Tak samo jak.mozna odbić piłeczkę i powiedzieć że Polacy do pięt nie dorastają Szwedom ,holendrom, Niemcom, norwegom,finom ,belgom, Anglikom i koreanczykom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Tak samo jak.mozna odbić piłeczkę i powiedzieć że Polacy do pięt nie dorastają Szwedom ,holendrom, Niemcom, norwegom,finom ,belgom, Anglikom i koreanczykom 

Tak w gwoli ścisłości jeśli już chcesz prowokować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Znajdź chociaż jednego polaka który wygląda jak Szwed dolph lungren za młodu, blondyn niebieskie oczy kwadratowa szczęka jak super dominujący samiec alfa, mały prostu nos 190 wzrostu , kości policzkowe i ciało młodego Boga  , W Polsce takie facet to jeden na 3 miliony A na Skandynawii wysyp takich 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

Tak samo jak.mozna odbić piłeczkę i powiedzieć że Polacy do pięt nie dorastają Szwedom ,holendrom, Niemcom, norwegom,finom ,belgom, Anglikom i koreanczykom 

Szczerze to ja nie wyglądam wcale jak polak, raczej jak szwed,  polacy mają okrągłe twarze i małe swinskie oczka, ja mam zupełnie inną twarz, chudą, pociągłą z dużymi oczami. Nigdy byś mnie nie wzięła za granicą za polaka,  raczej Szweda lub Niemca. 

A Anglików to chyba znasz tylko z telewizji... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Szczerze to ja nie wyglądam wcale jak polak, raczej jak szwed,  polacy mają okrągłe twarze i małe swinskie oczka, ja mam zupełnie inną twarz, chudą, pociągłą z dużymi oczami. Nigdy byś mnie nie wzięła za granicą za polaka,  raczej Szweda lub Niemca. 

A Anglików to chyba znasz tylko z telewizji... 

Cześć Bicu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koreańczycy są najlepsi. Żaden inny mężczyzna Nie może się z nimi równać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
3 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Szczerze to ja nie wyglądam wcale jak polak, raczej jak szwed,  polacy mają okrągłe twarze i małe swinskie oczka, ja mam zupełnie inną twarz, chudą, pociągłą z dużymi oczami. Nigdy byś mnie nie wzięła za granicą za polaka,  raczej Szweda lub Niemca. 

A Anglików to chyba znasz tylko z telewizji... 

Pociągly koński ryj nie jest atrakcyjny , atrakcyjna twarz jest kwadratowa z wielkimi kosciami policzkowymi , duże oczy też u faceta wyglądają ...wato, męskie oczy mają być głęboko osadzone w kształcie migdałów takie szparki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Szczerze to ja nie wyglądam wcale jak polak, raczej jak szwed,  polacy mają okrągłe twarze i małe swinskie oczka, ja mam zupełnie inną twarz, chudą, pociągłą z dużymi oczami. Nigdy byś mnie nie wzięła za granicą za polaka,  raczej Szweda lub Niemca. 

A Anglików to chyba znasz tylko z telewizji... 

Tak dla ukr to Bicu od razu widać. Dlaczego ciagle piszesz z innych nickow? To jest całkowicie niepotrzebne, gdyż i tak na kilometr czuć Tobą. Poznaje po stylu 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Pociągly koński ryj nie jest atrakcyjny , atrakcyjna twarz jest kwadratowa z wielkimi kosciami policzkowymi , duże oczy też u faceta wyglądają ...wato, męskie oczy mają być głęboko osadzone w kształcie migdałów takie szparki 

Najlepiej jeszcze lekko skośne, mały nosek, wąska buźka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Polscy faceci niestety mają mordy albo okrągłe albo końskie długie japy, mało facetów ze szczęka jak dolph lungren albo Arnold Schwarzenegger , im szersza i bardziej kanciasta szczęka tym bardziej kobieta się chce z takim reprodukowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

Pociągly koński ryj nie jest atrakcyjny , atrakcyjna twarz jest kwadratowa z wielkimi kosciami policzkowymi , duże oczy też u faceta wyglądają ...wato, męskie oczy mają być głęboko osadzone w kształcie migdałów takie szparki 

Są głęboko osadzone i nie jakieś bardzo duże 

Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Tak dla ukr to Bicu od razu widać. Dlaczego ciagle piszesz z innych nickow? To jest całkowicie niepotrzebne, gdyż i tak na kilometr czuć Tobą. Poznaje po stylu 😂😂

Kto to bicu?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

Polscy faceci niestety mają mordy albo okrągłe albo końskie długie japy, mało facetów ze szczęka jak dolph lungren albo Arnold Schwarzenegger , im szersza i bardziej kanciasta szczęka tym bardziej kobieta się chce z takim reprodukowac 

Fuuj. Geba ma być wąska a broda nieduża jak maja skośnoocy. Wygoogluj sobie Kino pentagon ma trochę dłuższa, ale jest mega. Podoba Ci się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Są głęboko osadzone i nie jakieś bardzo duże 

Kto to bicu?  

Nie udawaj głupszego niż jesteś, knurze za piec złoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Kto to bicu?  

Ty schizofreniku  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Fuuj. Geba ma być wąska a broda nieduża jak maja skośnoocy. Wygoogluj sobie Kino pentagon ma trochę dłuższa, ale jest mega. Podoba Ci się? 

Pewnie jesteś nastolatką to podobają Ci się Azjaci,jak będziesz chciała mieć dziecko to będziesz szukać jak najbardziej naladowanego testosteronem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Pewnie jesteś nastolatką to podobają Ci się Azjaci,jak będziesz chciała mieć dziecko to będziesz szukać jak najbardziej naladowanego testosteronem 

Mam 20 lat. Nie zamierzam tykać jakiś dzikich zwierząt. Takie chłopy wyglądają dla mnie jak ogry, zwierzęta, monstra jakieś. Najlepsi są słodcy, szczupli i ulegli Azjaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Prawdziwy mężczyzna na mieć wąską twarz i wielkie oczy. Inaczej to jakaś małpa, a nie człowiek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Nie udawaj głupszego niż jesteś, knurze za piec złoty 

Dlaczego obrażasz swojego ojca? Co ci takiego zrobił? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mam 20 lat. Nie zamierzam tykać jakiś dzikich zwierząt. Takie chłopy wyglądają dla mnie jak ogry, zwierzęta, monstra jakieś. Najlepsi są słodcy, szczupli i ulegli Azjaci 

Polacy mają przewalone bo oni nie są ani piękni i mescy ani slodcy jak azjaci , takie "bele co"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Polacy mają przewalone bo oni nie są ani piękni i mescy ani slodcy jak azjaci , takie "bele co"

Polacy to są totalnie aseksualni wręcz obrzydliwi. Azjaci są mega seksowni aż kobieta ma ochotę takiego wytarmosic całego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Tak dla ukr napisał:

Dlaczego obrażasz swojego ojca? Co ci takiego zrobił? 

Twój jak zobaczył jakiego ma syna goryla to aż ...olił od matki 🤣🤣🤣😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak dla ukr
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Polacy to są totalnie aseksualni wręcz obrzydliwi. Azjaci są mega seksowni aż kobieta ma ochotę takiego wytarmosic całego 

Ukrainki jednak wolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×