Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijeden

Dlaczego Ukrainki sa lepsze od Polek ?

Polecane posty

Gość Gość gość

Jeszcze jedna cecha mi się teraz narzucila jak poczytałam ten temat , faceci z zachodu są dużo bardziej kulturalni i nie cierpią na kompleks małego siurka objawiajacy się chamstwem i malostkowoscia , pod tym względem Polacy niczym się nie różnią od ukrow i ruskich , ten sam poziom małpy  z buszu, wschodni zakompleksiony dziad, który swoją marna jakość odbija na ponizaniu kobiet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Xxxxxx napisał:

Zadbany to nie to samo co przystojny , jak masz rysy twarzy buraka cukrowego to nawet maseczka z kupy słowika Ci nie pomoże 

Przestań gruba locho już się ośmieszać. Żaden Polek Cię nie chciał stad ta agresja do nas. Nie masz szans na żadnego ruscy, Ukraińcy, Azjaci, Holendrzy nie lubią takich loch jak Ty, polska ziemniaczaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Jeszcze jedna cecha mi się teraz narzucila jak poczytałam ten temat , faceci z zachodu są dużo bardziej kulturalni i nie cierpią na kompleks małego siurka objawiajacy się chamstwem i malostkowoscia , pod tym względem Polacy niczym się nie różnią od ukrow i ruskich , ten sam poziom małpy  z buszu, wschodni zakompleksiony dziad, który swoją marna jakość odbija na ponizaniu kobiet 

Syndrom braku bolca w luźniej pochwie widze się objawił. Nie masz szans nawet na murzyna, polska ziemniaczaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Przestań gruba locho już się ośmieszać. Żaden Polek Cię nie chciał stad ta agresja do nas. Nie masz szans na żadnego ruscy, Ukraińcy, Azjaci, Holendrzy nie lubią takich loch jak Ty, polska ziemniaczaro

A świstak zawija w sreberka:D to się nazywa przeniesienie w psychologii xD ciebie nie chce nawet stara bezzebna rumunka więc próbujesz swoje nieudacznictwo przypisać komuś, sprytnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosv
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

A świstak zawija w sreberka:D to się nazywa przeniesienie w psychologii xD ciebie nie chce nawet stara bezzebna rumunka więc próbujesz swoje nieudacznictwo przypisać komuś, sprytnie xD

To skąd jest twój facet, pochwal się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Syndrom braku bolca w luźniej pochwie widze się objawił. Nie masz szans nawet na murzyna, polska ziemniaczaro

Ja akurat jestem z tych dziewczyn którym się wszystko szybko nudzi i ciągle komuś daje kosza , ale dzięki za troskę, jak będę samotna matka to przyjdę do Ciebie samcu beta hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

Ja akurat jestem z tych dziewczyn którym się wszystko szybko nudzi i ciągle komuś daje kosza , ale dzięki za troskę, jak będę samotna matka to przyjdę do Ciebie samcu beta hahah

A na Tajwanie już byłaś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A na Tajwanie już byłaś? 

Nie kręcą mnie Azjaci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahaha
Przed chwilą, Gość Gość gość napisał:

Nie kręcą mnie Azjaci 

Właśnie jèbIam m do b xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ahahaha
1 minutę temu, Gość Gość gość napisał:

Nie kręcą mnie Azjaci 

A kto pisał ostatnio o Tajwanczyku i Koreańczykach jak nie Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój żółty azjata egzotyczny jak ananas rzuca mnie na łóżko i ściąga ze mnie majteczki potem liże moją piękna polską, brzoskwiniową cipkę i posłusznie wypije wszystkie soki. Potem ja biorę do ust jego soczystego pachnącego banana. W  końcu nabijam  się na jego sterczący owoc rozkoszy i zaczynam skakać na nim jak oszalała w tym czasie jego małe żółte dłonie rozkoszują się dotykaniem moich nagich falujących w powietrzu piersi. Potem on bierze mnie na ręce i zaczyna rżnąć w powietrzu ja cała drże i krzyczę ach, ach och. Moje dłonie i nogi oplatają jego soczyste żółte ciało czuje się jak w niebie. Po wszystkim jestem tak roztrzesiona, że nie mogę zrobić kroku.    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Mój żółty azjata egzotyczny jak ananas rzuca mnie na łóżko i ściąga ze mnie majteczki potem liże moją piękna polską, brzoskwiniową cipkę i posłusznie wypije wszystkie soki. Potem ja biorę do ust jego soczystego pachnącego banana. W  końcu nabijam  się na jego sterczący owoc rozkoszy i zaczynam skakać na nim jak oszalała w tym czasie jego małe żółte dłonie rozkoszują się dotykaniem moich nagich falujących w powietrzu piersi. Potem on bierze mnie na ręce i zaczyna rżnąć w powietrzu ja cała drże i krzyczę ach, ach och. Moje dłonie i nogi oplatają jego soczyste żółte ciało czuje się jak w niebie. Po wszystkim jestem tak roztrzesiona, że nie mogę zrobić kroku.    

 

7 minut temu, Gość Ahahaha napisał:

A kto pisał ostatnio o Tajwanczyku i Koreańczykach jak nie Ty?

Ta właśnie od Azjatów, ja wolę białych ale wysokich blondynow że Skandynawii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B do M
12 minut temu, Gość Ahahaha napisał:

Właśnie jèbIam m do b xD

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mój żółty azjata egzotyczny jak ananas rzuca mnie na łóżko i ściąga ze mnie majteczki potem liże moją piękna polską, brzoskwiniową cipkę i posłusznie wypije wszystkie soki. Potem ja biorę do ust jego soczystego pachnącego banana. W  końcu nabijam  się na jego sterczący owoc rozkoszy i zaczynam skakać na nim jak oszalała w tym czasie jego małe żółte dłonie rozkoszują się dotykaniem moich nagich falujących w powietrzu piersi. Potem on bierze mnie na ręce i zaczyna rżnąć w powietrzu ja cała drże i krzyczę ach, ach och. Moje dłonie i nogi oplatają jego soczyste żółte ciało czuje się jak w niebie. Po wszystkim jestem tak roztrzesiona, że nie mogę zrobić kroku.    

A teraz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój egzotyczny kochanek całuje namiętnie moje nabrzmiałe piersi, ja zaczynam uroczo mruczeć mu do żółtego uszka „ooh, fak mi”. Kładzie się, jego pała jest stercząca, nabijam się na nią, zaczynam ujezdzac żółtego Suçzka niczym opętana rozplodem samica. Krzyczę, jęczę, dre się całe drżę! Nie mogę się opanować, z ç...a przenoszę się na jego twarz. On posłusznie je moja soki z çlpkl ah, oh, ah, oh tryskam mu prosto w twarz, później znowu ržnle mnie w moja młoda europejską çlpkè kończy we mnie. A ja leżę, leżę z rozłożonymi nogami które latają mi w powietrzu i próbuje się otrząsnąć, ale Azjata nadal kusi swoim egzotycznym ciałem. OCZY SKOŚNE PISKI BIAŁEJ ŠUKI GŁOŚNE, ach, och, ach, och 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
8 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

 

Ta właśnie od Azjatów, ja wolę białych ale wysokich blondynow że Skandynawii 

 

4 minuty temu, Gość B do M napisał:

 

A teraz? 

M do b Lubi na Ciebie zrzucać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja europejska brzoskwinka pachnie ananasem a produkuje soki o smaku kokosowym. Ananasowe Skośnookie plndole słodkie jak pomelo, ekstaza! 

Jak jakiegoś widze to nie mogę ustać na nogach, bo same mi się uginają, nie mogę zrobić kroku, bo leci sok z mojego kroku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój Ty egzotyczny dzikusie
Będę skakać na Twym fallusie
Twoje żólte dłonie na mym Ciele
Cyba zaraz oszaleje
Twoja słodka azjatycja buzia
W mym brzoskwiniowym soku się zanurza
Oddam Ci dziś moją cnote
Bo na skośnookiego mam ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czy ktoś zna angielski, bo chce to wysłać do mojego pieknego żółtego kochanka a znam tylko „fak mi” po angielsku „Twoja żółta pała mnie omotała, moją clpe zniewoliła, że aż na twoim łbie SE ją zwaliłam. 
Gdy z twojego owocu ananasowy nektar już wypłynie, gdy się już skonczy to na mych ustach odrobine zostanie”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZboczonePolki

Czy ktoś wie jak załatwić wyjazd do Japonii bądź Korei? Ja i moja koleżanka chcemy pracować w domu publicznym dla Pan z klasą. Naszym marzeniem jest jęczeć nago, na bosaka pod Azjatami. W ten sposób pragniemy zarabiać na życie, zycie na poziomie. Jesteśmy atrakcyjnej, zadbane, zgrabne, mamy  ciemne włosy jak tirowki, paznokcie jak panie z filmów dla dorosłych, nasze stopy są dzlwkarskie (pomalowane paznokietki na różowo).

jestesmy szalonymi Europejkami które szybko uczą się nowych rzeczy. Mam nadzieje, że Japońscy bądź Koreańscy mężczyźni w końcu się dowiedzą w czym są dobre polskie kobiety i do czego się tylko nadajemy. 

Mozemy zgodzić się na footjob, facesitting, striptiz, masaż i ujeżdżanie Azjatów i pissing mozemy sikać na ich słodkie zolte buźki. 

Klientow obsługujemy tylko i wyłącznie we dwie! 

24 h na dobe NAPALONE, NIEOKIEŁZNANE, MOKRE SOCZYSTE I BARDZO, bardzo niewyzyte niczym dzikie zwierzęta z buszu ja dopadniemy skosnookiego słodkiego chłopca to niebierzemy dalszej odpowiedzialności za nasze czyny 🍑🍌🤤🤤🤤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjgghhjjh

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytamm
4 godziny temu, Gość Xxxxxx napisał:

 

Ta właśnie od Azjatów, ja wolę białych ale wysokich blondynow że Skandynawii 

Paulina P., której zdjęcia tu latały na kafe to jest ta od ruskich i azjatów,  a ty ta druga od Ukraińców?  Czy jakaś inna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Tylko pytamm napisał:

Paulina P., której zdjęcia tu latały na kafe to jest ta od ruskich i azjatów,  a ty ta druga od Ukraińców?  Czy jakaś inna? 

Ta trzecia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytamm
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ta trzecia 

A jaki masz typ urody. Jeśli można wiedzieć?  skoro wolisz " wysokich blondynów"?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ta trzecia 

Weź się wal ja lubię ruskich ale Azjaci mnie brzydza jak już stalkujesz to rób to dobrze ptasi mozdzku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M B P

Jest nasz trzy. Trzy szalone Polki, które lubią jèbàć się z obcokrajowwcami  za pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Xxxxxx napisał:

Weź się wal ja lubię ruskich ale Azjaci mnie brzydza jak już stalkujesz to rób to dobrze ptasi mozdzku

Kłamiesz, dawalas zdjęcie na pewien portal (nawet tu dodawalas) z Koreańczykiem. Później on jak go rzuciłaś dla Ruska z Nowosybirska, dodał zdjęcie z twoja obspermioną twarza i podpisał po seksie oralnym z Polka p. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko pytamm
4 minuty temu, Gość Xxxxxx napisał:

Weź się wal ja lubię ruskich ale Azjaci mnie brzydza jak już stalkujesz to rób to dobrze ptasi mozdzku

Paulina to ty? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
1 minutę temu, Gość Tylko pytamm napisał:

Paulina to ty? 🙂

Tak, nie było mnie długo bo mam.was wszystkich dość, pleciecie bzdury ciągle, a ja tylko założyłam kilka tematów o rosjanach bo mi się podobają 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
3 minuty temu, Gość Tylko pytamm napisał:

Paulina to ty? 🙂

Uprawiałam z nim seks oralny, bo go kochałam. Teraz nienawidzę Azjatów, nie cierpię ich. Jak on mógł dać moje zdjęcie ja zrobiła z nim to z miłości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć i w
Przed chwilą, Gość Xxxxxx napisał:

Tak, nie było mnie długo bo mam.was wszystkich dość, pleciecie bzdury ciągle, a ja tylko założyłam kilka tematów o rosjanach bo mi się podobają 

Ruscy nie są wysokimi blondynami ze Skandynawii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×