Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takijeden

Dlaczego Ukrainki sa lepsze od Polek ?

Polecane posty

Gość takijeden

Dlaczego bardziej nadaja sie na zony/partnerki?

- sa piękniejsze i naturalne

- sa ciepłe i wiedza jak dbać o dom

- sa kobiece i dbaja o faceta

- sa zadbane i nie tyją

- dłużej wyglądają młodo

- dobrze gotują i zawsze mają na to czas, ciesza się kiedy facetowi smakuje

- nie sa takimi księzniczkami i materialistkami jak Polki

- sa wdzięczne i to okazują

- dbają o samorozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znajomy miał dziewczyne Ukrainkę, doiła go z kasy az miło :D a wcale nie była pieknością, taka zwykła zrobiona d^pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Nie wiem skąd autor wziął te wszystkie rewelecje. Ja jażdze na Ukraine od 10 lat w celach biznesowych i dla mnie na Ukrainie jest ogromne rozwarstwienie społeczne. Te bogatsze zadzieraja nosa i szukają tylko bogatego księcia, ale fakt sa ładne i na tym ich atuty się kończą. Jest ich mnóstwo na róznych dyskotekach oczywiście tych lepszych i drogich. Z kolei te biedne są zaniedbane, nie potrafia się malować i robia to wulgarnie też ubieraja się skąpo ale bez gustu, na zasadzie im mniej tym lepiej. Nie dbaja o stopy i dłonie, serio stopy u Ukrainek to masakra!!!!! Białe, zajechane pięty!!! Buty z bazaru byle tylko na obcasie. Szukaja jedynie faceta najlepiej z zagranicy, gdy słyszą skąd jestem od razu się łaszą. Zdaża się też, że przymilają się te z wyższej półki, widza, że mam pieniądze. Parę razy skorzystrałem i tyle. Taka ukrainka na pare razy może być ale na stałe niezbyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Oglądam czasami "damy i wiesnaczki" - wersja ukraińska. I główny sposób na życie, tych ładnych i zadanych to znalezienie odpowiednio bogatego faceta. Zresztą tam faceci sponsoruja konkretnie: samochód, mieszkanie, drogie restauracje itp. Którego Polaka na to stać?

Te że wsi bywają ładne i brzydsze, pracowite i raczej "latwe", ale z braku kasy mało zadbane. Często mają za sobą traumatyczne przejścia z eks, łacznie z biciem. No dla nich to pewnie niejeden Polar byłby jak książę z bajki. Jakby w nią zainwestował trochę kasy to może by się zbliżyła do tego ideału o ktorym pisze autor. A czy by z nim potem pozostała ... no cóż, apetyt rośnie w miarę jedzenia ...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Potrafią robić świetne pierogi, misternie każdy lepią i nie nazywają ich ruskimi 😋 ...a prują się tak samo jak Polczyny dla korzyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Poniewaz chca w Polsce zostac. Dlatego pokazuja sie z jak najlepszej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Poniewaz chca w Polsce zostac. Dlatego pokazuja sie z jak najlepszej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Poniewaz chca w Polsce zostac. Dlatego pokazuja sie z jak najlepszej strony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość7

Zbadałem sprawę empirycznie. Wnioski: Ukrainki są ciaśniejsze, mają więcej zapału do zabawy. Natomiast mają mniejsze biusty i co najgorsze zaraz chcą się żenić. Badanie przeprowadzono na losowej próbie 3 Ukrainek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Autorze, nie wziąłeś pod uwagę jednej najistotniejszej rewelacji, mianowicie one Ci to wszystko zrobią, a zaraz po Waszym ślubie zaprosi Cię, abyś mieszkał u niej na wiosce, bo JEJ rodzina jest najważniejsza. Zatem powodzenia. Już widzę jak wymieniasz swoje monety na hrywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 43 cm
5 godzin temu, Gość takijeden napisał:

Dlaczego bardziej nadaja sie na zony/partnerki?

- sa piękniejsze i naturalne

- sa ciepłe i wiedza jak dbać o dom

- sa kobiece i dbaja o faceta

- sa zadbane i nie tyją

- dłużej wyglądają młodo

- dobrze gotują i zawsze mają na to czas, ciesza się kiedy facetowi smakuje

- nie sa takimi księzniczkami i materialistkami jak Polki

- sa wdzięczne i to okazują

- dbają o samorozwój

200 % racji :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dno i wodorosty

Pytanie z tezą = prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ukrainki sa mega łatwe, sam sprawdziłem. Potrafia lepić pierogi, łatwo rozkładaja nogi a jak juz im pokeżesz kasę to od razu gacie jej spadają. Tylko taka trzeba trzymać krótko, bo ciągle rozglada się za nowym gachem, i trzeba wydzielać kasę jak dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
23 godziny temu, Gość takijeden napisał:

Dlaczego bardziej nadaja sie na zony/partnerki?

- sa piękniejsze i naturalne

- sa ciepłe i wiedza jak dbać o dom

- sa kobiece i dbaja o faceta

- sa zadbane i nie tyją

- dłużej wyglądają młodo

- dobrze gotują i zawsze mają na to czas, ciesza się kiedy facetowi smakuje

- nie sa takimi księzniczkami i materialistkami jak Polki

- sa wdzięczne i to okazują

- dbają o samorozwój

To mi bardziej pasuje do jakichś japonek albo azjatek , kilka punktów to totalne brednie przedstawione zupełnie na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
23 godziny temu, Gość takijeden napisał:

Dlaczego bardziej nadaja sie na zony/partnerki?

- sa piękniejsze i naturalne

- sa ciepłe i wiedza jak dbać o dom

- sa kobiece i dbaja o faceta

- sa zadbane i nie tyją

- dłużej wyglądają młodo

- dobrze gotują i zawsze mają na to czas, ciesza się kiedy facetowi smakuje

- nie sa takimi księzniczkami i materialistkami jak Polki

- sa wdzięczne i to okazują

- dbają o samorozwój

Taka ukrainka ugotuje ale w zamian ty ja zabierasz na jedzenie do restauracji albo coś kupujesz , w świecie zawsze jest coś za cos tumanie , w Polsce się bardziej dzieli pol na Pol na Ukrainie baba usluguje a chłop daje kasę , myślisz że za darmo Ci będzie tyłek uslugiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
18 godzin temu, Gość Dno i wodorosty napisał:

Pytanie z tezą = prowo.

To samo pomyślałam xD autor jest uposledzony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ukrainki bardzo szybko się starzeją, nie wiem co faceci w nich widzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę się czepiać, ale .... kurde, jak ci się tak podobają to się ożeń. każdy ma swoje wybory, swoje życie, dwoje upodobania etc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Auuu
3 minuty temu, orędowniczka napisał:

nie chcę się czepiać, ale .... kurde, jak ci się tak podobają to się ożeń. każdy ma swoje wybory, swoje życie, dwoje upodobania etc. 

Właśnie takie pisanie że polki to be a ukrainki to hurrraaa, masakra przecież to nie zależy od narodowości czy ktoś ma w sobie gen gnidy czy dobre serce , A najlepsze jest to że Niemcy piszą o polkach dokładnie to samo co Polacy o ukrainkach a wszyscy wiemy że może czesc to prawda a reszta to bzdury 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale tak to już jest... Takie biadolenie bez sensu. Podoba Ci się Ukraina, to się za nią bierz - droga wolna.. Niemcowi podoba się Polka - to jak ona chce to czemu nie? Polak z Polką? tez ok. Kazdy lubi co innego.. a tu takie rozważania 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Przed chwilą, orędowniczka napisał:

No niestety, ale tak to już jest... Takie biadolenie bez sensu. Podoba Ci się Ukraina, to się za nią bierz - droga wolna.. Niemcowi podoba się Polka - to jak ona chce to czemu nie? Polak z Polką? tez ok. Kazdy lubi co innego.. a tu takie rozważania 😄

Właśnie jakby narodowość to była gwarancja sukcesu  , wiem że egzotyka przyciąga ale kiedy różowe okulary spadną to Polak zobaczy wady ukrainki a ukrainka wady polaka , skonczy sie rozwodem i polak pójdzie do partnerskiej polki a ukrainka do wladczego męskiego witalija który raz walnie w łeb a raz kupi złoty naszyjnik 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goisc
1 minutę temu, Gość Xxxxxx napisał:

Właśnie jakby narodowość to była gwarancja sukcesu  , wiem że egzotyka przyciąga ale kiedy różowe okulary spadną to Polak zobaczy wady ukrainki a ukrainka wady polaka , skonczy sie rozwodem i polak pójdzie do partnerskiej polki a ukrainka do wladczego męskiego witalija który raz walnie w łeb a raz kupi złoty naszyjnik 😄

dokładnie haha. Skoro egzotyak tak przyciąga, to ciekawe dlaczego polki nie chca takie twardego Witalija do związku ? :D Wydaje mi się, ze to może wynikać z zakorzenionej meskiej potrzeby podporządkowania sobie kobiety, a dziewczyny ze wschodu sa do tego przyzwyczajone po prostu. Nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Przed chwilą, Gość goisc napisał:

dokładnie haha. Skoro egzotyak tak przyciąga, to ciekawe dlaczego polki nie chca takie twardego Witalija do związku ? 😄 Wydaje mi się, ze to może wynikać z zakorzenionej meskiej potrzeby podporządkowania sobie kobiety, a dziewczyny ze wschodu sa do tego przyzwyczajone po prostu. Nic innego

Oj już bym tak nie brykala ze stwierdzeniem że ukrainki chcą dominacji faceta , znam kilka i jada ze swoimi facetami jak z bura ... , po prostu ukraincy maja bardziej goraca krew od polakow , zywiolowi moze troche msciwi , tam facet nawala babe ale baba tez rusza gesto czesto do boju , w polsce mamy zimna mentlanosc my kinflikty leczymy rozstaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
7 minut temu, Gość goisc napisał:

dokładnie haha. Skoro egzotyak tak przyciąga, to ciekawe dlaczego polki nie chca takie twardego Witalija do związku ? 😄 Wydaje mi się, ze to może wynikać z zakorzenionej meskiej potrzeby podporządkowania sobie kobiety, a dziewczyny ze wschodu sa do tego przyzwyczajone po prostu. Nic innego

A kto mówi że nie chcą ? Ja jestem z ukraincem w związku i jest normalnie jakoś nie widzę dużych różnic w Polakiem oprócz tego że umie kupić coś od siebie bez okazji żeby kobiecie było miło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
Dnia 15.05.2019 o 14:12, Gość takijeden napisał:

Dlaczego bardziej nadaja sie na zony/partnerki?

- sa piękniejsze i naturalne

- sa ciepłe i wiedza jak dbać o dom

- sa kobiece i dbaja o faceta

- sa zadbane i nie tyją

- dłużej wyglądają młodo

- dobrze gotują i zawsze mają na to czas, ciesza się kiedy facetowi smakuje

- nie sa takimi księzniczkami i materialistkami jak Polki

- sa wdzięczne i to okazują

- dbają o samorozwój

Jakie bzdury i generalizacje , może tak jest na jakiejś zapadlej ukraińskiej wsi , ale wątpię żeby piękna seksowna kijowianka chciała być sluzalcem byle polaka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx
Dnia 15.05.2019 o 14:12, Gość takijeden napisał:

Dlaczego bardziej nadaja sie na zony/partnerki?

- sa piękniejsze i naturalne

- sa ciepłe i wiedza jak dbać o dom

- sa kobiece i dbaja o faceta

- sa zadbane i nie tyją

- dłużej wyglądają młodo

- dobrze gotują i zawsze mają na to czas, ciesza się kiedy facetowi smakuje

- nie sa takimi księzniczkami i materialistkami jak Polki

- sa wdzięczne i to okazują

- dbają o samorozwój

Ale zdajesz sobie sprawę że tak będzie dopóki Ukraina będzie biedna ? Kobiety zaczną tam więcej zarabiać to też się sfeminizuja i zrobią męskie, to bieda kreuje taka postawę , nie trzeba jechać na Ukrainę żeby znaleźć taka zakompleksiona dziewuszke wystarczy na jakaś uboga polska Wieś gdzie ojciec katowal po pijaku córkę, polscy mężczyźni łowcy sierot pokrzywdzonych przez los żerujacy na naiwności kobiet z biedy i patologii 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxx

Piękne to są rosjanki , ukrainki to takie polki wystylizowane 20 lat wstecz , to samo z ich facetami Rosjanie są seksy i mają takie zimne egzotyczne rysy twarzy , uktaincy w wiekszosci przypomimaja polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bìcu

Ukrainki są ładniejsze i milsze od polek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Bìcu napisał:

Ukrainki są ładniejsze i milsze od polek. 

Ile Ukrainek poznałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quest
1 minutę temu, Gość Bìcu napisał:

Ukrainki są ładniejsze i milsze od polek. 

Może też nie wszystkie są piękne ale i tak całkiem całkiem. Nawet jeśli są mniej ładne to nadrabiają czym innym. Jak najbardziej ruuchable. 

No i na ulicy nie zabijają wzrokiem jak polki.

Jak dziewczyna ma kwaśną minę i patrzy z pogardą to zawsze jest polka.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×