Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...

Ciąża spanie na brzuchu

Polecane posty

Gość ...

Do którego tygodnia/ miesiąca spaliscie na brzuchu tak aby nie zrobić dziecku krzywdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jakoś w trzecim miesiącu musiałam przerzucić się na spanie na boku. bardziej dla własnej wygodny, bo dość wcześnie uwydatnił mi się brzuszek i było mi niewygodnie.

Śpiąc na brzuchu dziecku krzywdy nie zrobisz, jest dobrze zabezpieczone przed takim uszkodzeniem, rezygnacja z takiej pozycji snu wiąże się bardziej z własną wygodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja do 4 miesiąca nie miałam w ogóle brzucha. Jednak jakoś moje ciało samo przestało spać na brzuchu. Po prostu od 4 miesiąca nie się na brzuchu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja pomimo że do około 25 tc nie miałam wcale brzucha to i tak od okx12 tc spałam na boku z rogalem bałam się spać na brzuchu i pomimo że ciężko mi było się przyzwyczaić bo ja to z tych typowych co na brzuchu całe życie, nogi w różne strony i ręce pod poduszką to jakoś się udało teraz w 37 tc to już i tak inaczej się nie da ani brzuch ani plecy ( przynajmniej u mnie bo jak leżę na plecach to strasznie bolą) najlepiej jest leżeć i spać na lewym boku bo przepływy krwi najlepsze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaklnewa87

ja do 5 mca spalam na brzuchu. Juz powoli sie balam potem ale tak mnie ciagnelo do spania na brzuchu.

A teraz cork to taki przytulasek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaklnewa87

ja do 5 mca spalam na brzuchu. Juz powoli sie balam potem ale tak mnie ciagnelo do spania na brzuchu.

A teraz cork to taki przytulasek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×