Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Rogacz

Marzę o tym by moja dziewczyna robiła to z innym

Polecane posty

Gość Rogacz

Myślę o tym coraz częściej, ale niestety ona nie ma ochoty na takie zabawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45

No patrz, a moja 43-letnia żonka (figura modelki) lubi zabawiać się z małolatami 20-26 lat, mówi że imponuje jej, że oni wciąż mogą. Nawet wiem kiedy to robi bo wraca późno z pracy i jest wymęczona, po wielu latach małżeństwa nie mam jej tego za złe żeby poużywała póki może i chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek49

To zupełnie jak moja długonoga żoneczka, też właśnie 43 lata skończyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinniście założyć koło samopomocy np dla sąsiadów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45

Za duże ryzyko, zajmujemy tzw. "poważne stanowiska", żonka wybiera chłopaków w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbirnikowicz
7 minut temu, Gość Hus45 napisał:

Za duże ryzyko, zajmujemy tzw. "poważne stanowiska", żonka wybiera chłopaków w innych miastach.

To szukajcie partnerów na jakiś zbiornikach czy innych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45
20 minut temu, Gość Jelonek49 napisał:

To zupełnie jak moja długonoga żoneczka, też właśnie 43 lata skończyła

Nie na darmo mówi się o "ryczących czterdziestkach", one są wtedy u szczytu a my już niestety nie. Twoja też się odstresowuje w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45
2 minuty temu, Gość Zbirnikowicz napisał:

To szukajcie partnerów na jakiś zbiornikach czy innych portalach

Tam właśnie szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Zbirnikowicz napisał:

To szukajcie partnerów na jakiś zbiornikach czy innych portalach

Po co szukać na portalach wystarczy tatuaż na czole,albo tabliczka jak na lotnisku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek49
8 minut temu, Gość Hus45 napisał:

Nie na darmo mówi się o "ryczących czterdziestkach", one są wtedy u szczytu a my już niestety nie. Twoja też się odstresowuje w taki sposób?

Tak, 3 lata temu zaczynaliśmy od trójkąta z obdarzonym młodzieńcem ale jak żona się rozkręciła, to teraz spotyka się z facetami już bez mojego udziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45
2 minuty temu, Gość Jelonek49 napisał:

Tak, 3 lata temu zaczynaliśmy od trójkąta z obdarzonym młodzieńcem ale jak żona się rozkręciła, to teraz spotyka się z facetami już bez mojego udziału

i co Ty na to? Informuje Cię chociaż? Moja zawsze mnie uprzedza, że późno wróci bo będzie mi przyprawiać rogi. Nie mam nic przeciwko bo jak pisałem moje libido nie jest już takie jak kiedyś a ona ma bardzo wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek49

Moja mi np. mówi "dziś brało mnie dwóch i miałam przez godzinę 7 orgazmów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45

To rzeczywiście rozkręcona dziewczynka. Ja nie poznaję zwykle takich szczegółów ale widuję wieczorami jej zaczerwienioną pi.pkę i to szelmowskie zadowolenie. Kiedyś przyniosła mi w sobie spermę kochanka bo ją o to prosiłem i zanurzyłem się w nią zaraz po innym, bardzo podniecające ale to było już jakiś czas temu, teraz już nie mam takich pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelonek49

Wąchanie czy lizanie spermy innych facetów to by dla mnie był hardkor ale lubię widzieć że moja piękność jest dobrze przerżnięta bo jest wtedy w doskonałym nastroju  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45

 

6 minut temu, Gość Jelonek49 napisał:

Wąchanie czy lizanie spermy innych facetów to by dla mnie był hardkor ale lubię widzieć że moja piękność jest dobrze przerżnięta bo jest wtedy w doskonałym nastroju  

Nic z tych rzeczy, po prostu została odwieziona w pobliże domu przez kochanka po wieczornej zabawie i jak weszła to widziałem jak spod mini wycieka jej nasienie, to mnie mocno podnieciło i wziąłem ją jako drugi bez pytania i wstępów. Raz też brałem udział w trójkącie z nią i ratownikiem z plaży, też brałem ją po nim w jej wypełnioną jego nasieniem ci.pkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45
2 minuty temu, pyta.pl napisał:

Ja pierdoIe... 😖😖😖😩

Poznasz dziewczynę, kobietę i przeżyjecie razem 20 albo więcej lat to na pewno będziecie szukać urozmaicenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, pyta.pl napisał:

Może tak, może nie, może chúj go wie... 🤔

to jest fajne zobaczysz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż

Mnie cuckold wziął po czterdziestce. Ale moja pani " zdradza" mnie zawsze w mojej obecnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hus45
19 godzin temu, pyta.pl napisał:

Nie, nie zobacze... Nie mam po prostu inklinacji w takie seks-rejony. Wiesz w wieku 35 lat mam już mocno wyrobione i sprecyzowane preferencje i nie kręcą mnie żadne kukoldy i inne bangi w gangu 😁😁😁😎

W wieku 35 lat myślałem podobnie a wieku 25 byłbym gotów zabić za podobny pomysł... Bez urazy ale moim zdaniem dopiero wkraczasz w wiek dojrzały i sam nie wiesz co Cię jeszcze po drodze spotka więc cierpliwości.

1 godzinę temu, Gość mąż napisał:

Mnie cuckold wziął po czterdziestce. Ale moja pani " zdradza" mnie zawsze w mojej obecnosci.

Dokładnie, w te klimaty wchodzą albo małolaci żeby eksperymentować i się zabawić albo dojrzali żeby przełamać rutynę - moja subiektywna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wraz z żoną na upojną noc w klimacie cuckod. Zona 39l/169cm/ szczupla,długowłosa czarnulka. Lubi dominujących chlopaków do 30 l. Mamy za sobą kilka spotkań i bardzo się to żonie podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×