Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość normalne

Czy to prawda że kobietom ciężko znaleźć normalnego faceta

Polecane posty

Gość normalne

 jak to możliwe skoro kobiet w I wieku i 20 i 30 lat jest więcej. Niż facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poł

nie nieprawda ponieważ kobiety są nienormalne i szukają równie nienormalnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że kobiety nie szukają normalnych facetów. 😉 Normalny = nudny.

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepsydra

bo wiele tępych dzid szuka księcia z bajki, za dużo TV się naoglądały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość klepsydra napisał:

bo wiele tępych dzid szuka księcia z bajki, za dużo TV się naoglądały

GUW..PRAWDA ...PO CO MI JAKIŚ...NIEWIERZĄCY BEZ FUNDAMENTU JAK MÓJ MAZ MIAŁ W SOBIE WSZYSTKO...szukają ostoi..a nie takiego co baba już wywaliła na śmietnik i teraz patrzy żeby du/pe wsadzić....do innej...i nic nie ma..golec ..jak swiety turecki...facet co nic nie ma..to znaczy niezaradna du...mysli ze ma mieso w spodnach i to wystarczy......dla K.U tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
36 minut temu, Gość normalne napisał:

 jak to możliwe skoro kobiet w I wieku i 20 i 30 lat jest więcej. Niż facetów

W tym przedziale wiekowym jest więcej mężczyzn niż kobiet. Nieprawda, że ciężko. Jeśli kobieta nie ma zawyżonych wymagań i potrafi patrzeć sercem a nie tylko rozsądkiem to nie ma żadnych trudności w znalezieniu fajnego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pkn7u
19 minut temu, envie. napisał:

W tym przedziale wiekowym jest więcej mężczyzn niż kobiet. Nieprawda, że ciężko. Jeśli kobieta nie ma zawyżonych wymagań i potrafi patrzeć sercem a nie tylko rozsądkiem to nie ma żadnych trudności w znalezieniu fajnego mężczyzny.

Ooo kobieta nie chce się wiązać na stał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juri bezmenov
19 minut temu, danuta grytschuk napisał:

GUW..PRAWDA ...PO CO MI JAKIŚ...NIEWIERZĄCY BEZ FUNDAMENTU JAK MÓJ MAZ MIAŁ W SOBIE WSZYSTKO...szukają ostoi..a nie takiego co baba już wywaliła na śmietnik i teraz patrzy żeby du/pe wsadzić....do innej...i nic nie ma..golec ..jak swiety turecki...facet co nic nie ma..to znaczy niezaradna du...mysli ze ma mieso w spodnach i to wystarczy......dla K.U tak.....

jesteś tępa dzida i tyle, do tego analfabetka ale tylko tacy są łatwi do wyprania mózgowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Po pierwsze, w tym przedziale wiekowym jest duzo wiecej mezczyzn. Po drugie, nie tyle normalnego, co fajnego. Ludzi atrakcyjnych, poukladanych, z planami na przyszlosc, rozsadnych i szczodrych ogolnie jest malo w spoleczenstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpijski
3 minuty temu, Gość Kiss napisał:

Po pierwsze, w tym przedziale wiekowym jest duzo wiecej mezczyzn. Po drugie, nie tyle normalnego, co fajnego. Ludzi atrakcyjnych, poukladanych, z planami na przyszlosc, rozsadnych i szczodrych ogolnie jest malo w spoleczenstwie

Ty juz masz fagasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerikano

Jak to nie możecie znaleźć? Przecież faceci sami się wam napataczają. Większość jest normalna. Waszym piepszonym zadaniem jest tylko nie mieć wobec nich jakiś wymagań z kosmosu. Takich jakich z pewnością nie mają faceci którzy do was podbijają. Faceci wcale nie podbijają do modelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
1 minutę temu, Gość Olimpijski napisał:

Ty juz masz fagasa

No, mam :) ale ciagle mnie ktos podrywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Gość juri bezmenov napisał:

jesteś tępa dzida i tyle, do tego analfabetka ale tylko tacy są łatwi do wyprania mózgowego

a ty mnie znasz..i wiesz...a nie przypadkiem ..a wiesz przypadkiem ze mieszkam 30 lat za granica..i jak bym chciała sobie kopić faceta na noc to stać mnie na najfajniejszego..tyle mam kasy..jednak jestem wierząca..i nie potrzebuje wywłoki....ponieważ mnie kręcą czyste serca....wierzący wspaniali ludzie ...tacy jakim był mój maż...a ty biedaku czytaj ze ten styl pisana jest po urazie..nazywa się to brak percepcji...czytaj...o tym...jest opisane przez lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Amerikano napisał:

Jak to nie możecie znaleźć? Przecież faceci sami się wam napataczają. Większość jest normalna. Waszym piepszonym zadaniem jest tylko nie mieć wobec nich jakiś wymagań z kosmosu. Takich jakich z pewnością nie mają faceci którzy do was podbijają. Faceci wcale nie podbijają do modelek

same odpady co ktoś wy/p....na śmietnik..jak jesteś bogata tak jak ja to nie patrzysz na biduka...bo biduk...to niezaradna mamałyga..niezaradny pijaczyna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareczek z klanu
8 minut temu, Gość Kiss napisał:

Po pierwsze, w tym przedziale wiekowym jest duzo wiecej mezczyzn. Po drugie, nie tyle normalnego, co fajnego. Ludzi atrakcyjnych, poukladanych, z planami na przyszlosc, rozsadnych i szczodrych ogolnie jest malo w spoleczenstwie

Skąd przeświadczenie że tacy by was chcieli? Wiekszość z waz jest zwyczaja pod względem urody i charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

W mojej grupie wiekowej (okolice trzydziestki) wszyscy sensowni są już zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciężko bogatej kobiecie ..bardzo ciężko ponieważ ..jak jeżdżę z singlami czesto to pełno zastraszonych zamkniętych w sobie...miśków...jak facet biedy to nie= zaradny..jak my kobity wszystkie dorobiłyśmy się .mowie o sobie o rodzinie..a facet nie...co to znaczy ..no ... jaś..co ktoś wy/pi/ep/szyl na śmietnik...i po co to komu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
13 minut temu, Gość Mareczek z klanu napisał:

Skąd przeświadczenie że tacy by was chcieli? Wiekszość z waz jest zwyczaja pod względem urody i charakteru.

Wyglądu się nie wybiera. A skoro same mamy plany na przyszłość, jesteśmy mądre, serdeczne i wesołe to chyba normalne, ze chcemy podobnego mężczyznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka
22 minuty temu, danuta grytschuk napisał:

ciężko bogatej kobiecie ..bardzo ciężko ponieważ ..jak jeżdżę z singlami czesto to pełno zastraszonych zamkniętych w sobie...miśków...jak facet biedy to nie= zaradny..jak my kobity wszystkie dorobiłyśmy się .mowie o sobie o rodzinie..a facet nie...co to znaczy ..no ... jaś..co ktoś wy/pi/ep/szyl na śmietnik...i po co to komu....

A ty normalna jesteś? Nie da się czytac twojego bełkotu. Spamujess na wszystkich watkach, zakrywając się jakimś urazem. Na jednym wątku szukałas surogatki i wyklinałaś. Nie brzmisz jak zdrowa psychicznie osoba. Za tą granicą to się chyba leczysz psychiatrycznie? Klniesz jak szewc i piszesz bez sensu. Zaśmiecasz tutaj strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;)  ;)  ;)
3 minuty temu, PustaButelka napisał:

Nie ma normnych, każdy jeden przynajmniej raz w życiu zdradzi, a to wystarczy.

 Pustą butelkę po szampanie to wkładam jej do kącika ust, mam 100% pewność że mi go nie ugryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość 😉😉😉 napisał:

 Pustą butelkę po szampanie to wkładam jej do kącika ust, mam 100% pewność że mi go nie ugryzie.

I tak ugryzę, wtedy facet pokornieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
52 minuty temu, Gość Mareczek z klanu napisał:

Skąd przeświadczenie że tacy by was chcieli? Wiekszość z waz jest zwyczaja pod względem urody i charakteru.

A gdzie napisalam, ze by chcieli? Wiekszosc mezczyzn szuka duzo lepszej od siebie kobiety: mlodszej, ladniejszej, dobrej, poukladanej, chetnie inteligentnej i ustawionej. Zwlaszcza dotyczy to facetow po 30 i 40. 

No, ale sporo kobiet teraz tez chce atrakcyjnego i ustawionego oraz ogarnietego.

Zreszta nie pisze o sobie. Ja mam chlopaka. Mam prace. Mam swoja firme. Mam mieszkanie dwupokojowe bez kredytu. Czyli wiecej niz sporo z Was moze mi zaoferowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuuuuu

Udział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedoszły operator żyrafy
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Wyglądu się nie wybiera. A skoro same mamy plany na przyszłość, jesteśmy mądre, serdeczne i wesołe to chyba normalne, ze chcemy podobnego mężczyznę. 

To są tylko dodatki do tego co mężczyzna oczekuje od kobiety. Najbardziej ceni właśnie wygląd + zrównoważenie emocjonalne.

To tak jakby by facet chciał miłej dziewczyny, bo on przecież też jest miły. Owszem są takie co lubią miłych facetow, tylko co z tego jeśli jest nieudacznikiem mieszkającym z rodzicami i jakiekolwiek zalety nie sprawią że kobieta ktora by chcial się nim zainteresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość normalne napisał:

 jak to możliwe skoro kobiet w I wieku i 20 i 30 lat jest więcej. Niż facetów

W przedziale wiekowym 18-30 lat mężczyzn jest więcej w stosunku do kobiet o ponad 100 tysięcy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Wyglądu się nie wybiera. A skoro same mamy plany na przyszłość, jesteśmy mądre, serdeczne i wesołe to chyba normalne, ze chcemy podobnego mężczyznę. 

No właśnie, wyglądu się nie wybiera. A jednak jest on dla was najważniejszy. "Mądrość, serdeczność i wesołość" oraz plany na przyszłość nie mają żadnego znaczenia, jeśli mężczyzna nie jest przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
23 minuty temu, Gość Niedoszły operator żyrafy napisał:

To są tylko dodatki do tego co mężczyzna oczekuje od kobiety. Najbardziej ceni właśnie wygląd + zrównoważenie emocjonalne.

To tak jakby by facet chciał miłej dziewczyny, bo on przecież też jest miły. Owszem są takie co lubią miłych facetow, tylko co z tego jeśli jest nieudacznikiem mieszkającym z rodzicami i jakiekolwiek zalety nie sprawią że kobieta ktora by chcial się nim zainteresuje.

Nie do końca. Dla mnie jako mężczyzny wygląd ma drugorzędne znaczenie. Zrównoważenie jest oczywiście ważne, cechy charakteru też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 godzinę temu, Gość Beka napisał:

A ty normalna jesteś? Nie da się czytac twojego bełkotu. Spamujess na wszystkich watkach, zakrywając się jakimś urazem. Na jednym wątku szukałas surogatki i wyklinałaś. Nie brzmisz jak zdrowa psychicznie osoba. Za tą granicą to się chyba leczysz psychiatrycznie? Klniesz jak szewc i piszesz bez sensu. Zaśmiecasz tutaj strony.

CAŁKIEM  NORMALNA STARSZA KONKIETA PO AMNEZJI....JAK NIE WIESZ CO TO jest WZUĆ W NETA.....i cesze się ze ..po tym urazie mogę cokolwiek napisać...nigdy nie słyszałaś i takiej wadzie brak percepcji przekazu obrazu do mózgu......po urazie...a może ty będziesz miał wypadek i ty będziesz sparaliżowany a ja będę się z ciebie śmiała...no co z tego ze szukałam surogatki dla mojej siostrzenic nie klnę jak pisze pierwsza literę..nie oznacza ona przekleństwa...moze być hu..gon...a pi....psz/ysz...

Edytowano przez danuta grytschuk
zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geniusz

na 100 kobiet wypada prawie 190 mężczyzn i dopiero po siedemdziesiątce to liczba maleje więc jest słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×