Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość normalne

Czy to prawda że kobietom ciężko znaleźć normalnego faceta

Polecane posty

Gość Przerwa na reklamy
8 minut temu, Gość ... napisał:

No właśnie, wyglądu się nie wybiera. A jednak jest on dla was najważniejszy. "Mądrość, serdeczność i wesołość" oraz plany na przyszłość nie mają żadnego znaczenia, jeśli mężczyzna nie jest przystojny.

Facet nie musi być koniecznie przystojny. Wystarczy że nie będzie brzydki. Łatwiej też mu nieciekawy wygląd nadrobić ambicjami, mądrością i zaradnością które kobiety też bardzo cenią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O ooo oooo
2 minuty temu, Gość geniusz napisał:

na 100 kobiet wypada prawie 190 mężczyzn i dopiero po siedemdziesiątce to liczba maleje więc jest słabo

Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ofelia
2 godziny temu, envie. napisał:

W tym przedziale wiekowym jest więcej mężczyzn niż kobiet. Nieprawda, że ciężko. Jeśli kobieta nie ma zawyżonych wymagań i potrafi patrzeć sercem a nie tylko rozsądkiem to nie ma żadnych trudności w znalezieniu fajnego mężczyzny.

Pytanie, co uznajemy za zawyżone wymagania. 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudmo się dziwić bo normalni faceci niechca być częścią tego świata, gdzie nie ma pojęcia honoru i godności, gdzie rzadko można polegać na kimś, kto mówi, że coś obiecuje.Gdzie kobiety nie chcą mieć dzieci, a mężczyźni nie chcą zakładać rodzin. Gdzie frajerzy wierzą, że odnieśli sukces, siedząc rozparci za kierownicami limuzyn ich ojców, gdzie ojcowie mający iluzję władzy, próbują udowadniać ci, że jesteś nikim. Gdzie ludzie fałszywie deklarują wiarę w Boga z kieliszkiem w ręku i brakiem zrozumienia podstaw, tego w co wierzą. Gdzie pojęcie zazdrości jest uważane za słabość, a skromność jest wadą. Gdzie ludzie zapominają o miłości, szukając najlepszej opcji dla siebie, a nie człowieka w człowieku. Gdzie ludzie wydają ostatnie pieniądze na swój samochód, nie szczędząc środków ani czasu, a sami są tak słabi, że sądzą iż to drogie cacko ukryje ich słabość. Gdzie chłopcy tracą ciężko zarobione przez rodziców pieniądze w klubach, a dziewczyny kochają ich za to. Gdzie nie można odróżnić kobiet od mężczyzn, a nazywane jest to „wolnością wyboru”, zaś idących tradycyjną ścieżką nazywa się upośledzonymi despotami. Oni  wybieram swoją drogę tak jak ja. Jest mi tylko przykro, że nie znalazłem zrozumienia, wśród ludzi, na których naprawdę mi zależało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
33 minuty temu, Gość Przerwa na reklamy napisał:

Facet nie musi być koniecznie przystojny. Wystarczy że nie będzie brzydki. Łatwiej też mu nieciekawy wygląd nadrobić ambicjami, mądrością i zaradnością które kobiety też bardzo cenią

Nie zgadzam się. Nie jestem brzydki, tylko przeciętny, mimo to żadna nie jest mną zainteresowana, choć posiadam cechy, które wymieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Widzę że niejestem sam, też podobna sytuacja. Napisz, pogadamy dgbz1@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podszywa jeden - konto już usunięte, więc daruj sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Warszawie w grupie wiekowej 25-39 lata było o ponad 12% więcej kobiet niż mężczyzn. Statystycznie prawie co ósma kobieta w tym wieku nie ma szans na znalezienie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda

Ciężko, bo patrzą tylko na wygląd. Gdyby szukały normalnych facetów, którzy zamiast urody dostali mózg, to byłoby im łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzela
2 minuty temu, damian89 napisał:

Co z ciebie za człowiek który tylko jątrzy i nerwuje ludzi, co? 

Można na priv czy bardzo zajęty jesteś? Zaloguję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matełusz

 

11 minut temu, Gość ... napisał:

Nie zgadzam się. Nie jestem brzydki, tylko przeciętny, mimo to żadna nie jest mną zainteresowana, choć posiadam cechy, które wymieniasz.

Ale co , uśmiechniesz się do któreś? Zagadasz? Zaprosisz gdzieś? Wtchodzisz do kubów chociaż. Bo jak czekasz aż jakaś sama da ci znak to życzę powodzenia kobiety spoglądają ale tylko na wybitnie przystojnych. Na ulicach widzę pełno zwyczajnie brzydkich facetów, z brzuszkiem, łysiejących chodzących z całkiem fajnymi kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Gość Matełusz napisał:

Ale co , uśmiechniesz się do któreś? Zagadasz? Zaprosisz gdzieś?

Tak, uśmiecham się, zagaduję i zapraszam. Ale żadna nie chce się spotkać, więc nie mam możliwości pokazania swojego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość Andzela napisał:

Można na priv czy bardzo zajęty jesteś? Zaloguję się.

Przecież jesteś zalogowania jako gość - nikomu rozmów, zaznaczam ROZMOWY nieodmuwie. Napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość prawda napisał:

Ciężko, bo patrzą tylko na wygląd. Gdyby szukały normalnych facetów, którzy zamiast urody dostali mózg, to byłoby im łatwo.

Pierwsze wrażenie nie decyduje o tym, więc daruj sobie. Wyrosło nam pokolenie maminsynków, niezdolnych do poświęceń, wyrzeczeń. Przyzwyczajonych do tego, że mają wszystko na tacy podane. Egoizm nie pozwala kochać, wybaczać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
Przed chwilą, PustaButelka napisał:

Pierwsze wrażenie nie decyduje o tym, więc daruj sobie. Wyrosło nam pokolenie maminsynków, niezdolnych do poświęceń, wyrzeczeń. Przyzwyczajonych do tego, że mają wszystko na tacy podane. Egoizm nie pozwala kochać, wybaczać itd.

Chyba jednak decyduje, skoro żadna nie chce się ze mną umówić.

Jestem zdolny do poświęceń, nie jestem egoistą, potrafię kochać i nie oczekuję, że wszystko będę miał podane na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, damian89 napisał:

Przecież jesteś zalogowania jako gość - nikomu rozmów, zaznaczam ROZMOWY nieodmuwie. Napisz

Zainwestuj najpierw w słownik, a później zabierz się za podrywanie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek
34 minuty temu, Gość Ofelia napisał:

Pytanie, co uznajemy za zawyżone wymagania. 🤔

Gdy jest przecietnej urody, niewysportowana nieco przygruba a szuka umięśnionego faceta z zarobkami pow. średniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość prawda napisał:

Chyba jednak decyduje, skoro żadna nie chce się ze mną umówić.

Jestem zdolny do poświęceń, nie jestem egoistą, potrafię kochać i nie oczekuję, że wszystko będę miał podane na tacy.

Nie spotykam takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamak
8 minut temu, Gość Irek napisał:

Gdy jest przecietnej urody, niewysportowana nieco przygruba a szuka umięśnionego faceta z zarobkami pow. średniej 

Przecież dzisiaj każdy facet jest umięśniony, i zarabia pow. średniej Taki facet to powinien po rękach całować taką brzydką grubaskę że go chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
3 minuty temu, PustaButelka napisał:

Nie spotykam takich.

Widocznie w twoim otoczeniu takich nie ma, co nie świadczy o tym, że nie istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość prawda napisał:

Widocznie w twoim otoczeniu takich nie ma, co nie świadczy o tym, że nie istnieją.

Przyznam Ci rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
6 minut temu, PustaButelka napisał:

Przyznam Ci rację.

Dobrze, że potrafisz komuś przyznać rację 🙂 W dzisiejszych czasach mało kto to potrafi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, PustaButelka napisał:

Pierwsze wrażenie nie decyduje o tym, więc daruj sobie. Wyrosło nam pokolenie maminsynków, niezdolnych do poświęceń, wyrzeczeń. Przyzwyczajonych do tego, że mają wszystko na tacy podane. Egoizm nie pozwala kochać, wybaczać itd.

dokładnie rozpieszczone i niedojrzałe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Gość gość napisał:

Zainwestuj najpierw w słownik, a później zabierz się za podrywanie na forum.

Czy uważasz że wykształcenie nie jest wyznacznikiem inteligencji a wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość juri bezmenov napisał:

jesteś tępa dzida i tyle, do tego analfabetka ale tylko tacy są łatwi do wyprania mózgowego

tylko ja miałam 32 lata udanego małżeństwa...a ty co gu....inaczej nie siedziałbyś tu na forum...ja stara babcia to mogę ..ale ty młody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
17 minut temu, PustaButelka napisał:

Przyznam Ci rację.

Cieszy mnie to 🙂 Niestety nie potrafię znaleźć kobiety, która byłaby zainteresowana i potrafiła to docenić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
58 minut temu, Gość gość napisał:

W Warszawie w grupie wiekowej 25-39 lata było o ponad 12% więcej kobiet niż mężczyzn. Statystycznie prawie co ósma kobieta w tym wieku nie ma szans na znalezienie partnera.

W Warszawie tak. Ale na wsiach prawie nie ma wolnych panien. Wiekszosc wyjechala... do Warszawy 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Damianku zainwestowałeś widzę w słownik. Bardzo się cieszę. Jak tam zdradzanie dziewczyny idzie z @panama25?

Czy my się znamy że skacasz kontakt? Kim jesteś? Jakbyś mnie znałac to moje imię też. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha
1 minutę temu, damian89 napisał:

skacasz kontakt?

skacasz? Co to jest skacanie kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline
3 minuty temu, damian89 napisał:

Jakbyś mnie znałac to moje imię też. 

Znałac? Już ktoś wyżej zauważył, że problemy masz z pisaniem, zajrzyj czasem do słownika ort. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×