Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta Magunia

Polecane posty

Gość gosc
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Najważniejsze, że jest tutaj i ludzie go cały czas lajkują. Może się czegoś nauczy.

Swoją drogą, to prawda, nigdy nie mówiła, żeby jej matka zrobiła coś od 0. Mówiła tylko o ciastach które czasami piecze jej babcia.

Nauczy? Do niej do tej pory nie dotarlo, ze jest niepelnosprawna. Jak ma dotrzec ten komentarz? Duzo trafniejsze, ciekawsze komentarze kasowala z palcem w nosie. Od 5ciu lat nie zmienil jej zaden wpis. Nauczy sie? Jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Nauczy? Do niej do tej pory nie dotarlo, ze jest niepelnosprawna. Jak ma dotrzec ten komentarz? Duzo trafniejsze, ciekawsze komentarze kasowala z palcem w nosie. Od 5ciu lat nie zmienil jej zaden wpis. Nauczy sie? Jasne.

w przypadku naszej bohaterki masz do wyboru- ogladasz i komentujesz ewentualnie na kafe

oglądasz i smarujesz komentarze o których wiesz, że po minucie znikną.

3 opcja- ignor i nie ogladanie jej - ewentualnie podczytywanie kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, Gość gość napisał:

w przypadku naszej bohaterki masz do wyboru- ogladasz i komentujesz ewentualnie na kafe

oglądasz i smarujesz komentarze o których wiesz, że po minucie znikną.

3 opcja- ignor i nie ogladanie jej - ewentualnie podczytywanie kafe.

Wybrałam opcję nr 3. Jeżeli przez 5 lat jej kanał nie zmienił się nawet odrobinkę, to bez wizyty na oddziale psychiatrycznym nic już się nie zmieni. Nawet nie włączyłam jej nowego gniota. Pamiętam test szminek. W nim była cała otra. Pomazała tymi g/ów/nianymi kolorami coś na kartce w kratkę. Czy to miało jakikolwiek sens? Czy miało wartość? Nie. Wszyscy robili testy pomadek, więc i otra. Nie miała nic do powiedzenia na temat tych pomadek. Nie zaprezentowała ich, bo po co i dla kogo? Poza tym też jej się nie chce wysilić, bo przecież simsy czekają. Kolejna kwestia to brak szacunku do widza i empatii. Ma im się k*^%$% podobać albo ban. Jeśli skrytykują, kasuję ich komentarz. I taki jest każdy filmik. 

1. Zgapiony temat.

2. Zero przygotowania merytorycznego.

3. Fatalne wykonanie.

4. Brak zainteresowania potrzebami widza.

5. Bany i kasowanie.

Ona robi YT dla siebie. I nie rozumie, dlaczego - skoro coś jej sprawia przyjemność - nie cieszy nas. To jest osoba chora psychicznie, która mówi "idę do lydla i to będzie dla was fajne". Zostawiajcie jej długie komentarze i liczcie, że coś do niej dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Haha zwida ekscytuje się tym filmem XD KLAUDELIZA OBRAŻA NIEPEŁNOSPRAWNĄ YOUTUBERKĘ wpiszcie sobie na youtube

Ale żeby mieć takie bezkrytyczne zdanie na temat  Otry? Chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ej, atak w ogóle to co z jej firmą? Coś słucha zaginął, a tak się chwaliła, że będzie firmę zakładała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Ej, atak w ogóle to co z jej firmą? Coś słucha zaginął, a tak się chwaliła, że będzie firmę zakładała...

to samo co z jej chłopakiem i szalonymi imprezami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Czyli nic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Ej, atak w ogóle to co z jej firmą? Coś słucha zaginął, a tak się chwaliła, że będzie firmę zakładała...

A co ma być? Przecież ta firma jest dla zabawy, ona się nie zna na tym, co planowała robić i każdy potencjalny klient to widzi. Poza tym Madzia ukrywa się jak tylko może, nigdzie nawet nie ma telefonu do tej jej firmy, żadnego portfolio, żadnego info o składzie zespołu specjalistów, brak strony internetowej, Instagram pusty, tylko jakaś stronka na Fb, która i tak niczego sobą nie reprezentuje. Każdy sobie pomyśli, że to firma-krzak (i w sumie ma rację), więc nawet nie napisze do niej na tego maila. 

Na początku klientów trzeba sobie samemu pozyskać, a ona ani tego nie umie, ani jej się nie chce. 

I chyba nikt tu na kafeterii nie wątpił w to, że z tej "firmy" nic nie wyjdzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5325
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Patronite od dwóch lat nie przynosi żadnego zysku.

Jak to nie? Przecież ma patrona!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość 5325 napisał:

Jak to nie? Przecież ma patrona!! 

Milabog spaslicka i tak nie wymieniona w filmie 😓 te 5zl poszło niby na cele charytatywne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe co by zrobiła gdyby Milabogu wpłacała takie 100 zł na przykład 😛😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościówa

Klaudeliza coś o niej nagrała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gościówa napisał:

Klaudeliza coś o niej nagrała? 

Chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Madzia hejtuje Kafeterię 😞 

 

 

Julia M Magdalena Augustynowicz Kafeterię na pewno 💁‍♀️
Ja nie wiem co Ci ludzie mają w głowach XD

 · 1 t

Magdalena Augustynowicz Julia M napewno nic mądrego ani dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Filozofia Kalego u tej dziewuchy  !

Jak ją hejtują to złe niedobre.Jak ona hejtuje  youtuberki i nie tylko - to jest ok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Gościówa napisał:

Klaudeliza coś o niej nagrała? 

gadała o niej na swoim instastory   chodziło o to, że Magda nagrała o Klaudii film i trochę pojechała po niej, więc Klaudeliza jej opowiedziała i się odszczeknęła. Co oburzyło fanów Maguni, że jak to można niepełnosprawną krytykować. A oczywiście Magunia broni się, że nie miała złych intencji, tak samo wtedy jak wyzywała Mariolkę. Podwójne standardy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 minut temu, Gość Gość napisał:

A oczywiście Magunia broni się, że nie miała złych intencji, tak samo wtedy jak wyzywała Mariolkę. Podwójne standardy  

Paskudnica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik the kot
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Madzia hejtuje Kafeterię 😞 

 

 

Julia M Magdalena Augustynowicz Kafeterię na pewno 💁‍♀️
Ja nie wiem co Ci ludzie mają w głowach XD

 · 1 t

Magdalena Augustynowicz Julia M napewno nic mądrego ani dobrego

Ale kraść treści z kafeterii i przedstawiać jako swoje jest już ok? Oj Madziu Madziu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Madzia hejtuje Kafeterię 😞 

 

 

Julia M Magdalena Augustynowicz Kafeterię na pewno 💁‍♀️
Ja nie wiem co Ci ludzie mają w głowach XD

 · 1 t

Magdalena Augustynowicz Julia M napewno nic mądrego ani dobrego

nic mądrego, nic dobrego... ale słowo w słowo małpiatka powtarza za nami. gardzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjsdjejd

Ja i Magda mieszkamy na jednym osiedlu wiec napisze o niej tyle, ze w świecie realnym nie jest tak bardzo cwana i wygadana jak na filmikach na youtubie, moja babcia i mama często gada z jej mama jak się spotkają i zazwyczaj Magda nic nie mówi do nikogo a jak jest zagadywana to nie potrafi rozmawiać z drugim człowiekiem i szybko się wycofuje, jest trochę dzika. No i maja ciężka sytuacje finansowa ale jej matka jakos daje radę (maja darmowe obiady w mopsie i dziadkowie czasami wysyłają im pieniędzy ze swojej emerytury na opłaty ale to żadko). Magda cała rentę ma dla siebie i swoje zachcianki, nie dokłada się do niczego bo jak twierdzi jej matka „niech przynajmniej tyle ma z tego życia” wiec to tyle, więcej nie napisze bo nie chce żeby zorientowały się kto to napisał. Pozdrawiam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Ndjsdjejd napisał:

Ja i Magda mieszkamy na jednym osiedlu wiec napisze o niej tyle, ze w świecie realnym nie jest tak bardzo cwana i wygadana jak na filmikach na youtubie, moja babcia i mama często gada z jej mama jak się spotkają i zazwyczaj Magda nic nie mówi do nikogo a jak jest zagadywana to nie potrafi rozmawiać z drugim człowiekiem i szybko się wycofuje, jest trochę dzika. No i maja ciężka sytuacje finansowa ale jej matka jakos daje radę (maja darmowe obiady w mopsie i dziadkowie czasami wysyłają im pieniędzy ze swojej emerytury na opłaty ale to żadko). Magda cała rentę ma dla siebie i swoje zachcianki, nie dokłada się do niczego bo jak twierdzi jej matka „niech przynajmniej tyle ma z tego życia” wiec to tyle, więcej nie napisze bo nie chce żeby zorientowały się kto to napisał. Pozdrawiam. 

Ja pier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ndjsdjejd napisał:

Ja i Magda mieszkamy na jednym osiedlu wiec napisze o niej tyle, ze w świecie realnym nie jest tak bardzo cwana i wygadana jak na filmikach na youtubie, moja babcia i mama często gada z jej mama jak się spotkają i zazwyczaj Magda nic nie mówi do nikogo a jak jest zagadywana to nie potrafi rozmawiać z drugim człowiekiem i szybko się wycofuje, jest trochę dzika. No i maja ciężka sytuacje finansowa ale jej matka jakos daje radę (maja darmowe obiady w mopsie i dziadkowie czasami wysyłają im pieniędzy ze swojej emerytury na opłaty ale to żadko). Magda cała rentę ma dla siebie i swoje zachcianki, nie dokłada się do niczego bo jak twierdzi jej matka „niech przynajmniej tyle ma z tego życia” wiec to tyle, więcej nie napisze bo nie chce żeby zorientowały się kto to napisał. Pozdrawiam. 

I zapomniałam jeszcze dodać, ze z tymi donosami na policję to prawda. Może uwierzycie albo nie ale mniejsza o to, pamietam jak 2 lata temu ktoś brał ślub i były puszczane fajerwerki na osiedlu, wiecie z pompa wyjście młodych i kamery... no wiec Magda najprawdopodobniej wezwała policję i oni przyjechali ale po godzinie i siostra musiała się za nią tłumaczyć, nie pamietam dokładnie o co chodziło ale podobno fajerwerki wleciały komuś do domu bla bla bla i jakieś bzdury ale niesmak pozostał (PS nikomu nic nigdzie nie wyleciało) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ndjadjs
6 minut temu, Gość Gość napisał:

I zapomniałam jeszcze dodać, ze z tymi donosami na policję to prawda. Może uwierzycie albo nie ale mniejsza o to, pamietam jak 2 lata temu ktoś brał ślub i były puszczane fajerwerki na osiedlu, wiecie z pompa wyjście młodych i kamery... no wiec Magda najprawdopodobniej wezwała policję i oni przyjechali ale po godzinie i siostra musiała się za nią tłumaczyć, nie pamietam dokładnie o co chodziło ale podobno fajerwerki wleciały komuś do domu bla bla bla i jakieś bzdury ale niesmak pozostał (PS nikomu nic nigdzie nie wyleciało) 

To podszyw, nic takiego nie miało miejsca i nie pisałam tego postu jak coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, Gość Ndjsdjejd napisał:

Ja i Magda mieszkamy na jednym osiedlu wiec napisze o niej tyle, ze w świecie realnym nie jest tak bardzo cwana i wygadana jak na filmikach na youtubie, moja babcia i mama często gada z jej mama jak się spotkają i zazwyczaj Magda nic nie mówi do nikogo a jak jest zagadywana to nie potrafi rozmawiać z drugim człowiekiem i szybko się wycofuje, jest trochę dzika. No i maja ciężka sytuacje finansowa ale jej matka jakos daje radę (maja darmowe obiady w mopsie i dziadkowie czasami wysyłają im pieniędzy ze swojej emerytury na opłaty ale to żadko). Magda cała rentę ma dla siebie i swoje zachcianki, nie dokłada się do niczego bo jak twierdzi jej matka „niech przynajmniej tyle ma z tego życia” wiec to tyle, więcej nie napisze bo nie chce żeby zorientowały się kto to napisał. Pozdrawiam. 

My nie słuchamy jej bełkotu i bajek, lecz raczej obserwujemy. 

Makaron z parówkami i ketchupem. Mój pies by tego nie ruszył.

Na kanale Co jest cięte nikomu nie pyskowała, bo nie mogła tam banować. Wierzę, że w realu, gdzie nie zaklei komuś ust taśmą, też siedzi cichutko, bo ma g*wno do powiedzenia.

I po ciuchach widać, że one ciągną z MOPSu, więc wcale mnie Twój wpis nie zdziwił.

Do tego brudasy straszne. W chałupie też jak u żula. Teraz ten syf zamalowali, ale wcześniej mieszkali jak na melinie.

Wiesz, z kim ona tak naprawdę mieszka? Ma jakieś rodzeństwo poza Aśką? Nie żebym była wścibska. Bardziej chodzi mi o to, czy znowu kłamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ndjadjsjd

Mogę napisać jeszcze o tym, ze Magda nie kłania się nikomu na ulicy, nawet sąsiadka z klatki. Jedzie i nawet nie spojrzy na nikogo. Starsze kobiety, które kiedyś bardzo nad nią ubolewaly aktualnie maja o niej nie najlepsze zdanie. O jej matce mówią, ze to dobra i kulturalna kobieta.. I nic więcej już nie napisze :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość ndjadjsjd napisał:

Mogę napisać jeszcze o tym, ze Magda nie kłania się nikomu na ulicy, nawet sąsiadka z klatki. Jedzie i nawet nie spojrzy na nikogo. Starsze kobiety, które kiedyś bardzo nad nią ubolewaly aktualnie maja o niej nie najlepsze zdanie. O jej matce mówią, ze to dobra i kulturalna kobieta.. I nic więcej już nie napisze 😄

A to prawda, że robiła dymy jakimś sąsiadom, którzy mieli małe dziecko i ono płakało? Że niby dzwoniła na policję i puszczała głośno muzykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjdhsjjd
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

My nie słuchamy jej bełkotu i bajek, lecz raczej obserwujemy. 

Makaron z parówkami i ketchupem. Mój pies by tego nie ruszył.

Na kanale Co jest cięte nikomu nie pyskowała, bo nie mogła tam banować. Wierzę, że w realu, gdzie nie zaklei komuś ust taśmą, też siedzi cichutko, bo ma g*wno do powiedzenia.

I po ciuchach widać, że one ciągną z MOPSu, więc wcale mnie Twój wpis nie zdziwił.

Do tego brudasy straszne. W chałupie też jak u żula. Teraz ten syf zamalowali, ale wcześniej mieszkali jak na melinie.

Wiesz, z kim ona tak naprawdę mieszka? Ma jakieś rodzeństwo poza Aśką? Nie żebym była wścibska. Bardziej chodzi mi o to, czy znowu kłamała.

Kiedyś mieszkała z matka, facetem matki, siostra i jej chłopakiem. Aśka czasami nocuje w domu ale jest aktualnie na wynajętym z chlopakiem, a co do jej chłopaka to mieszkał z nimi bardzo krótko bo tylko 2 miesiące, potem się wyprowadzili. Jej matka po 2 latach związku rozstała się z facetem i on się wyprowadził. Z powodu trudnej sytuacji finansowej matka Magdy chciała wynajmować pokój Ukraińcom ale nie doszło do tego z tego co wiem. Aktualnie jej mama jest z kimś w związku i facet czasami nocuje u nich ale mieszkają we dwójkę - Madzia i mama :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ndjdhsjjd
6 minut temu, Gość Gość napisał:

A to prawda, że robiła dymy jakimś sąsiadom, którzy mieli małe dziecko i ono płakało? Że niby dzwoniła na policję i puszczała głośno muzykę?

Tak to prawda! Ale jak już pisałam wcześniej Magda nie gada z nikim na osiedlu, nawet na nikogo nie patrzy jak wychodzi z domu. Raz była nawet sytuacja jak o mały włos nie wjechała w psa jak wyjeżdżała z klatki, oczywiście nie przejęła się tym bo „ona nie widziała i pies jej sam wskoczył pod wózek,” i awanturowała się trochę ze psa się prowadza na smyczy w kagańcu, ale „awantura z jej strony” tego nie można było nazwać bo jej matka swieci zawsze za nią oczami i ja tłumaczy i broni wiec wiecie... Jej matka jest w porządku za to i nikt nie ma jej nic do zarzucenia. A co do sąsiadki i jej dziecka to matka przepraszała za to sytuacje i było jej głupio, podobno nawet wyniosła Magdy głośniki do piwnicy ale ile w tym prawdy to już nie wiem hahaha info od babci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U madzi kino i rozdanie - kto chce peeling? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
13 minut temu, Gość Ndjdhsjjd napisał:

Tak to prawda! Ale jak już pisałam wcześniej Magda nie gada z nikim na osiedlu, nawet na nikogo nie patrzy jak wychodzi z domu. Raz była nawet sytuacja jak o mały włos nie wjechała w psa jak wyjeżdżała z klatki, oczywiście nie przejęła się tym bo „ona nie widziała i pies jej sam wskoczył pod wózek,” i awanturowała się trochę ze psa się prowadza na smyczy w kagańcu, ale „awantura z jej strony” tego nie można było nazwać bo jej matka swieci zawsze za nią oczami i ja tłumaczy i broni wiec wiecie... Jej matka jest w porządku za to i nikt nie ma jej nic do zarzucenia. A co do sąsiadki i jej dziecka to matka przepraszała za to sytuacje i było jej głupio, podobno nawet wyniosła Magdy głośniki do piwnicy ale ile w tym prawdy to już nie wiem hahaha info od babci  

Jak to wyniosla glosniki? Nie bylo sluchania Ich Troje na pelnej peesdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×