Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta Magunia

Polecane posty

Gość Gosc
43 minuty temu, Pinezka napisał:

Nowy filmik na kanale - Madzialena przechodzi samą siebie jeśli chodzi o kadrowanie w autobusie - dziś mogliśmy zaobserwować dorodne owłosienie krzewiące się na policzkach, oraz łypiące oczy kameleona filmowane pod coraz bardziej ekstrawaganckim kątem. W bonusie zachwyty nad regałem z IKEI, na którym Otra zrobiła wystawę swoich torebek, oraz wizyta w biurze po odbiór przesyłki i wydarzenie roku - wyjście do kina.

Dla niej to jest wydarzenie roku. Tylko ta recenzja takim creepy pustym i sztucznym tonem glosu.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djajdjfjsj

Byłam dzisiaj u babci i podpytałam ja trochę o Magdę hahaha :D No wiec hit! W poprzednich komentarzach pisałam o tym, ze Magda nie dokłada się do niczego i cała renta idzie na jej wydatki, dzisiaj się dowiedziałam na temat jej pracy i podobno nawet swojej wypłaty nie chciała dawać matce i ja wspomóc, serio liczy się tylko ONA i nikt inny... straszny typ człowieka. PS Joaśka robi im opłaty za media i gaz. Pewnie ciężko będzie wam w to utworzyć ale na 100% mam dobre info 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkuuu

Od dluzszego czasu nurtuje mnie jedna kwestia. Zwiazana bezposrednio z wygladem ale zaznaczam ze to zaden hejt 

Czy wasza uwage rowniez zwracaja uwage dlonie magdy? Wygladaja jakby dlonie doroslej pelnosprawnej kobiety polaczyc z jej malym cialem. Np. U takiej bogu, mimo ze ludzie smieja sie z 'kreciej' łapy, to nie budzi u mnie takich dziwnych emocji.

Niby wiem ze jedna choroba moze miec rozny przebieg ale to wyglada mega dziwnie, jeszcze jak sobie te pstrokate pazury zrobi.

Tylko ja tak mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annaou
15 minut temu, Gość Djajdjfjsj napisał:

Byłam dzisiaj u babci i podpytałam ja trochę o Magdę hahaha :D No wiec hit! W poprzednich komentarzach pisałam o tym, ze Magda nie dokłada się do niczego i cała renta idzie na jej wydatki, dzisiaj się dowiedziałam na temat jej pracy i podobno nawet swojej wypłaty nie chciała dawać matce i ja wspomóc, serio liczy się tylko ONA i nikt inny... straszny typ człowieka. PS Joaśka robi im opłaty za media i gaz. Pewnie ciężko będzie wam w to utworzyć ale na 100% mam dobre info 

Swoja droga kto wlasciwie to cale info o zyciu magdy puszcza w obieg? Matka opowiada sasiadkom?

Ps zapytaj nastepnym razem o ta pozal sie boze firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24 minuty temu, Gość Djajdjfjsj napisał:

Byłam dzisiaj u babci i podpytałam ja trochę o Magdę hahaha :D No wiec hit! W poprzednich komentarzach pisałam o tym, ze Magda nie dokłada się do niczego i cała renta idzie na jej wydatki, dzisiaj się dowiedziałam na temat jej pracy i podobno nawet swojej wypłaty nie chciała dawać matce i ja wspomóc, serio liczy się tylko ONA i nikt inny... straszny typ człowieka. PS Joaśka robi im opłaty za media i gaz. Pewnie ciężko będzie wam w to utworzyć ale na 100% mam dobre info 

A istotnie.Straszny typ człowieka.Żeby  matka stołowała się w MOPSIE a KRÓLEWNA w tym czasie wydawała pieniądze na pierdoły! SKANDAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość Annaou napisał:

Swoja droga kto wlasciwie to cale info o zyciu magdy puszcza w obieg? Matka opowiada sasiadkom?

Ps zapytaj nastepnym razem o ta pozal sie boze firme

Guzik się rozpruł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rozumiem jej tok myślenia. Zycie okradlo ją ze zdrowia, urody, więc uważa, że zasługuje na rekompensatę. Z tym tylko, że nie ma niczego, co zrekompensuje jej kalectwo. Natomiast dojrzałe relacje rodzinne to jedyne co mogłaby mieć. Jedyne co mogłoby jej osłodzić życie. 

Kalectwo to gruby kaliber. Tu sefory nie pomogą. Sefora jest ok dla nastolatki, gdy dostanie gorszy stopień albo w nagrodę za lepszy. Magda powinna iść na terapię. To powinna być jej inwestycja. A wtedy powoli ruszyłaby coś w głowie i świat na zewnątrz stałby się przychylniejszy. A nie odwrotnie. Świat jest dla niej wrogi, bo ona to generuje. Gdyby nie była agresywna, dostałaby i utrzymała przyzwoitą pracę, miała sensowne relacje z ludźmi, a może za tym poszedłby jakiś bonus i ktoś faktycznie zaprosiłby do Meksyku. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Skad ona ma pieniadze na wynajem tego biura? To jakas przestrzen coworkingowa czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Skad ta informacja o MOPSIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Aga napisał:

Skad ona ma pieniadze na wynajem tego biura? To jakas przestrzen coworkingowa czy co?

Z renty na przykład.To podobnież tylko 70 złotych miesięcznie.Nie jakiś straszny to koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak czytając o trudnej sytuacji rodziny Magdy zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Nie tak dawno wyremontowali kuchnię, ten salonik oraz pokój Magdy. Nie mają tam teraz marmurów, jednak kto nie mając na obiady ma pieniądze na malowanie, meble itd.? No i kto się chwali chodzeniem do mopsu na obiady sąsiadom? Chyba matka Magdy i Aśka musiałyby być nienormalne aby pozwalać Magdzie tak przepuszczać kasę na jakieś durnoty, gdy nie ma na rachunki i jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak czytając o trudnej sytuacji rodziny Magdy zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Nie tak dawno wyremontowali kuchnię, ten salonik oraz pokój Magdy. Nie mają tam teraz marmurów, jednak kto nie mając na obiady ma pieniądze na malowanie, meble itd.? No i kto się chwali chodzeniem do mopsu na obiady sąsiadom? Chyba matka Magdy i Aśka musiałyby być nienormalne aby pozwalać Magdzie tak przepuszczać kasę na jakieś durnoty, gdy nie ma na rachunki i jedzenie.

Nie trzeba się chwalić, w małych mieścinach wiadomo kto i kiedy korzysta z mopsu. Malowanie ścian? Najtańsze farby i „remont” w kwocie max 200 zł się zmieści i mogła to zrobić Aśka ze swojej pensji (przecież mieszkała tam jakiś czas nawet z chłopakiem) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
13 minut temu, Gość gość napisał:

Tak czytając o trudnej sytuacji rodziny Magdy zastanawia mnie tylko jedna kwestia. Nie tak dawno wyremontowali kuchnię, ten salonik oraz pokój Magdy. Nie mają tam teraz marmurów, jednak kto nie mając na obiady ma pieniądze na malowanie, meble itd.? No i kto się chwali chodzeniem do mopsu na obiady sąsiadom? Chyba matka Magdy i Aśka musiałyby być nienormalne aby pozwalać Magdzie tak przepuszczać kasę na jakieś durnoty, gdy nie ma na rachunki i jedzenie.

Nie robili remontu. Malowanie ścian. Najtańsze meble ze sklejki z ikea pewnie zasponsorowane przez dziadków. Mała miejscowość, więc jak idą do MOPSu, to widać. Aśka i matka Magdy ustępują jej dla świętego spokoju, żeby nie piszczała i nie machała blyskawicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Szlag by mnie trafil na miejscu chlopaka/meza Asi, gdyby moja partnerka oplacala rachunki nieudolnej matce. Ja pierdziele, od kiedy to rodzenstwo ma obowiazek sponsorowac niepelnosprawna siostre, skoro ona ma jeszcze rodzica? Patologiczna sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda z Redy
11 minut temu, Gość Bogusia prosiecka napisał:

Nie znasz, nie oceniaj 

Wpłać na patronite'a i siedź cicho na pisssdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Aga napisał:

Szlag by mnie trafil na miejscu chlopaka/meza Asi, gdyby moja partnerka oplacala rachunki nieudolnej matce. Ja pierdziele, od kiedy to rodzenstwo ma obowiazek sponsorowac niepelnosprawna siostre, skoro ona ma jeszcze rodzica? Patologiczna sytuacja.

Matka jest na bank niezaradna, nieudolna wychowawczo (pod kątem Maguni, bo o jej siostrze nic nie wiem, może jest ogarnięta i nie ma deficytów), dlatego siostrze jej żal. A Madzia załapuje się rykoszetem, bo siedzi na garnuszku. Spokojnie dorwałaby umysłową pracę zdalną za, bagatela, dwa kółka, mogłaby dorabiać, robić grafiki, copy na stronki, masę rzeczy. Nawet skręcać przysłowiowe długopisy, o ile jest w stanie manualnie dać radę. Ale woli żyć jak dziecko, bo co ma do wyboru, skoro 15 lat była traktowana jak zwierzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guzik the kot

beta lame • 1 godzinę temu (edytowany)

Prezent od partnera? Masz partnera... jestem zazdrosny madziu...

***kisnę xd  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Guzik the kot napisał:

beta lame • 1 godzinę temu (edytowany)

Prezent od partnera? Masz partnera... jestem zazdrosny madziu...

***kisnę xd  

 Warto wspomnieć, że koment z berniego profilowką 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shook

W komentarzach pod nowa produkcja namawiaja madzie do nagrania filmu w stylu asmr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

 Warto wspomnieć, że koment z berniego profilowką 😂

A Madzia odpowiedziała xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Matka jest na bank niezaradna, nieudolna wychowawczo (pod kątem Maguni, bo o jej siostrze nic nie wiem, może jest ogarnięta i nie ma deficytów), dlatego siostrze jej żal. A Madzia załapuje się rykoszetem, bo siedzi na garnuszku. Spokojnie dorwałaby umysłową pracę zdalną za, bagatela, dwa kółka, mogłaby dorabiać, robić grafiki, copy na stronki, masę rzeczy. Nawet skręcać przysłowiowe długopisy, o ile jest w stanie manualnie dać radę. Ale woli żyć jak dziecko, bo co ma do wyboru, skoro 15 lat była traktowana jak zwierzę?

Jako dorosły człowiek ma wybór. A wybiera stagnację, bo tak woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nununu

Kiedy beatyfikacja Madzi Augustynowicz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
54 minuty temu, Gość Gość napisał:

A Madzia odpowiedziała xd

I Buka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hih

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

 

8 minut temu, Gość Hih napisał:

zapodaj.net/0512a265a2664.jpg.html

 

Kadłub i Gnom, powrót przyjaźni? 

Buka już na policję chce dzwonić, a otrze kapie z pędzla na samą myśl, żeby komuś dokuczyć. Co za me n dy dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość gosc napisał:

 

Buka już na policję chce dzwonić, a otrze kapie z pędzla na samą myśl, żeby komuś dokuczyć. Co za me n dy dwie.

Mają okazję się odegrać za chorobę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Mają okazję się odegrać za chorobę 

A podobno Madzia buke wszędzie poblokowala 😆 info ze spaślickiem pod nowym filmem z kafeterii pewnie wzięła, której przecież nie czyta 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

A podobno Madzia buke wszędzie poblokowala 😆 info ze spaślickiem pod nowym filmem z kafeterii pewnie wzięła, której przecież nie czyta 😂

Pewnie wpadła tu obrobić zad ostrej a tu info że Bert darmowej roksy w redzie szuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Mają okazję się odegrać za chorobę 

jak sobie słodko ćwierkają. a przecież siebie nawzajem nie znoszą. a wszystko z powodu śmiesznego awatara, czyli czegoś na co dojrzały 30latek nie zwróci uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

jak sobie słodko ćwierkają. a przecież siebie nawzajem nie znoszą. a wszystko z powodu śmiesznego awatara, czyli czegoś na co dojrzały 30latek nie zwróci uwagi.

Przypomnę tylko że małpiatka sama ukradła logo z internetu 🤣 a teraz kogoś straszy konsekwencjami, haha... Jaki to żałosny gnom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×