Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Święta Magunia

Polecane posty

Gość Ndjdjjfjfj

Już nic więcej nie napisze w tym temaci bo nie chce żeby ktoś od otry pokojarzyl kto to mógł pisać, wiecie po co mam mieć dymy i policję pod drzwiami hahaha :D ale tak na serio to nie jest tak, ze Magda wyjdzie i już są jakieś dymy. Zadko ja widzę bo ona przeważnie siedzi w domu a na ławkę pod blok nie wyjdzie bo nie lubi sąsiadów i działają jej na nerwy, czasami Aśka ja zabierze na jakiś spacer ale przeważnie Magda siedzi w domu przed kompem- nawet z matka nie chce wyjść usiąść na ławce i się dotlenić, pooddychać świeżym powietrzem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 minut temu, Gość Ndjdjjfjfj napisał:

Już nic więcej nie napisze w tym temaci bo nie chce żeby ktoś od otry pokojarzyl kto to mógł pisać, wiecie po co mam mieć dymy i policję pod drzwiami hahaha 😄 ale tak na serio to nie jest tak, ze Magda wyjdzie i już są jakieś dymy. Zadko ja widzę bo ona przeważnie siedzi w domu a na ławkę pod blok nie wyjdzie bo nie lubi sąsiadów i działają jej na nerwy, czasami Aśka ja zabierze na jakiś spacer ale przeważnie Magda siedzi w domu przed kompem- nawet z matka nie chce wyjść usiąść na ławce i się dotlenić, pooddychać świeżym powietrzem. 

Widać po jej problemach psychicznych, że to owoc wychowania telewizyjno - komputerowego i leżenia do 15 rż. z nosem w misce. Dzięki za informację a propos domowników. Tak właśnie przypuszczałam, że to kolejne kłamstwo. 

kozak w necie, pisssda w swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lesiu

Nigdy nie zapomnę tego przypału, który Madzia odstawiła 15.08.1980... gdy wyjechała na ulicę i powiedziała ten tramawaj dalej nie pojedzie, chyba że do Sephory. TO ona obaliła komunizm w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Lesiu napisał:

1980

 coś ci si e popierniczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Być może  bo za ciepło u mnie żeby  myśleć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
34 minuty temu, Gość Lesiu napisał:

Nigdy nie zapomnę tego przypału, który Madzia odstawiła 15.08.1980... gdy wyjechała na ulicę i powiedziała ten tramawaj dalej nie pojedzie, chyba że do Sephory. TO ona obaliła komunizm w Polsce.

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Lesiu napisał:

Nigdy nie zapomnę tego przypału, który Madzia odstawiła 15.08.1980... gdy wyjechała na ulicę i powiedziała ten tramawaj dalej nie pojedzie, chyba że do Sephory. TO ona obaliła komunizm w Polsce.

Nie kłam !

Anna W. Andrzej G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guziczek
1 godzinę temu, Gość Lesiu napisał:

Nigdy nie zapomnę tego przypału, który Madzia odstawiła 15.08.1980... gdy wyjechała na ulicę i powiedziała ten tramawaj dalej nie pojedzie, chyba że do Sephory. TO ona obaliła komunizm w Polsce.

mały, wielki człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwida... wstrzymała słońce, ruszyła ziemię, Redzkie ją wydało plemię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Zwida... wstrzymała słońce, ruszyła ziemię, Redzkie ją wydało plemię!

Heheh w sumie wyglada jak Kopernik z włosami do ramion 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Heheh w sumie wyglada jak Kopernik z włosami do ramion 

kopernikoszopen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość gosc napisał:

kopernikoszopen

Całe życie na przypale 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Królowa Juciuba napisał:

U Madzi na insta można wygrać peeling za 10 złotych xD

Zakładam, że dzieli się tym czym może.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Królowa Juciuba napisał:

U Madzi na insta można wygrać peeling za 10 złotych xD

A matka idzie na obiad do mopsu 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Zakładam, że dzieli się tym czym może.

 

A ja myślę, że dawać trzeba umieć z przestrzeni serca. To jest osoba, która ma w dvpie widza, jego potrzeby, zainteresowania. Obraża, banuje, kasuje. Przy takim podejściu do widowni niech wsadzi sobie w dvpsko kolejną bezwartościową rzecz. Gdyby była fantastyczną osobowością, to chciałabym dostać od niej kartkę czy list, będąc jej patronem. A że jest ujowa, to wszystko co od niej parzy.

Moja przyjaciółka przywoziła mi z wycieczek zawsze jakieś drobiazgi. Ołówek z danego miejsca, magnesik. Mam to wszystko do tej pory. Od otry nie chciałabym dostać moim ulubionych perfum. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A matka idzie na obiad do mopsu 🤷🏻‍♀️

 A jak! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234
2 godziny temu, Królowa Juciuba napisał:

U Madzi na insta można wygrać peeling za 10 złotych xD

W końcy zarobiła na patronajcie 💲💲💲💲💲

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nowe zdjęcie to porażka. Po pierwsze strasznie zła jakość, tragiczne oświetlenie. Po drugie Magda wygląda tam strasznie dziwnie. Wzrok pusty, wpatrzony w jakiś punkt poza obiektywem. Przy tej scenerii można się wystraszyć. Po co coś takiego dodawać?  Przecież ona ma podaje Instagrama jako swoje portfolio. Kto po czymś takim skorzysta z jej usług? Nie wyobrażam sobie tego. Ona boi się nawet w obiektyw spojrzeć. Domyślam się, że gdzieś to w miejscu publicznym było robione i stąd ten strach... Według mnie zero profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W kinie może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
25 minut temu, Gość Gość napisał:

Nowe zdjęcie to porażka. Po pierwsze strasznie zła jakość, tragiczne oświetlenie. Po drugie Magda wygląda tam strasznie dziwnie. Wzrok pusty, wpatrzony w jakiś punkt poza obiektywem. Przy tej scenerii można się wystraszyć. Po co coś takiego dodawać?  Przecież ona ma podaje Instagrama jako swoje portfolio. Kto po czymś takim skorzysta z jej usług? Nie wyobrażam sobie tego. Ona boi się nawet w obiektyw spojrzeć. Domyślam się, że gdzieś to w miejscu publicznym było robione i stąd ten strach... Według mnie zero profesjonalizmu.

Cały jej instagram to takie właśnie zdjęcia. Po co? Bo ona nie zna się na tym. Ona uważa, że to dla nas fajne. Zwłaszcza fakt, że siostra wzięła ją do kina, jest dla nas fajny. Podziękuj ładnie, zostając sponsorem zamiast narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Napisałam jej wczoraj pod zdjęciem pierwszy w życiu komentarz, bo w poście nadaje o losowaniu. Że mam nadzieję, że wie z czym się wiąże przeprowadzenie losowania w SM. Odpisała "oczywiście :)". Dziś dała mi bana. Taki dystans do siebie. A tekst o losowaniu nadal wisi, czy ona sobie nie zdaje sprawy jako prawnik o ustawie o grach hazardowych? Jak ona chce komukolwiek prowadzić profile na Insta czy Fejsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Napisałam jej wczoraj pod zdjęciem pierwszy w życiu komentarz, bo w poście nadaje o losowaniu. Że mam nadzieję, że wie z czym się wiąże przeprowadzenie losowania w SM. Odpisała "oczywiście :)". Dziś dała mi bana. Taki dystans do siebie. A tekst o losowaniu nadal wisi, czy ona sobie nie zdaje sprawy jako prawnik o ustawie o grach hazardowych? Jak ona chce komukolwiek prowadzić profile na Insta czy Fejsie?

Przecież wyjaśniała. Klient sam przygotowuje posta, robi zdjęcie, a ona tylko klika opublikuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Myślę, że Magda i Boguśka ze względu na swoją niepełnosprawność czują, że są ponad prawem. Normalnemu człowiekowi odpowiednie urzędy już dawno dobrałyby się do dupy, a one są nie do ruszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Cały jej instagram to takie właśnie zdjęcia. Po co? Bo ona nie zna się na tym. Ona uważa, że to dla nas fajne. Zwłaszcza fakt, że siostra wzięła ją do kina, jest dla nas fajny. Podziękuj ładnie, zostając sponsorem zamiast narzekać.

Dokładnie. To jest kardynalny błąd myślowy, który Magunia popełnia film za filmem. Ona myśli, że nam się to wszystko podoba w pozytywny sposób, nie czai, że jest dla większej części oglądających czymś w rodzaju zjawiska, guilty pleasure, ciekawostki. Nie czai, że nie jest dla nikogo inspiracją, że jej kanał nic nie pokazuje. Ona uważa, że picie herbaty, pójście do Lidla, to jest już "coś" i że nas to ciekawi. Przecież inne Youtuberki też pokazują, jak robią zakupy, kręcą swoje "przygody". Nie rozumie, że za tym wszystkim musi coś iść, jakaś minimalna charyzma, cokolwiek, co spodoba się grupie docelowej. Nie umiem sobie wyobrazić, dla kogo jej content byłby naprawdę ciekawy, przydatny, inspirujący. Być może jedynie dla kogoś, kto w 1995 roku zapadł w śpiączkę, teraz się obudził i miał dostęp tylko do kanału Otra Vida na YT. Wtedy tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

i co łyso wam? madzia robi unboxing w biurze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki test herbat
44 minuty temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie. To jest kardynalny błąd myślowy, który Magunia popełnia film za filmem. Ona myśli, że nam się to wszystko podoba w pozytywny sposób, nie czai, że jest dla większej części oglądających czymś w rodzaju zjawiska, guilty pleasure, ciekawostki. Nie czai, że nie jest dla nikogo inspiracją, że jej kanał nic nie pokazuje. Ona uważa, że picie herbaty, pójście do Lidla, to jest już "coś" i że nas to ciekawi. Przecież inne Youtuberki też pokazują, jak robią zakupy, kręcą swoje "przygody". Nie rozumie, że za tym wszystkim musi coś iść, jakaś minimalna charyzma, cokolwiek, co spodoba się grupie docelowej. Nie umiem sobie wyobrazić, dla kogo jej content byłby naprawdę ciekawy, przydatny, inspirujący. Być może jedynie dla kogoś, kto w 1995 roku zapadł w śpiączkę, teraz się obudził i miał dostęp tylko do kanału Otra Vida na YT. Wtedy tak.

Opowiadać można o wszystkim. Jedna z moich ulubionych powieści to Czarodziejska góra T. Manna, książka o pobycie w sanatorium. I gdy ktoś ma talent, dar, to umie pokazać taką patologię, stagnację, jaka panuje u Ostrej, w sposób ciekawy. Otra nie umi w SM. W ogóle nie czuje tematu. Jeśli jakaś jutuberka jest w kinie, to stoi za tym często prosty, głupi, ale jakiś komunikat. Pokazuje szczęście z rodziną, dzieciaka w ciuchach od sponsora, paznokcie, nowe włosy, nowe miejsce w mieście, jakiś ładunek emocjonalny. To nie jest zdjęcie - patrz, jestem w kinie. To jest fotka - jestem w kinie z moim mężem, z moimi pazurami, w mojej ...ence, taka szczęśliwa, kup tę ...enkę, idź do salonu X, a też będziesz radosna i spełniona.

 

Magda, czy ciebie ciekawi, że ja teraz piję wodę z cytryną? Jest to dla ciebie fajne i fascynujące? Nie. I to widać na lajwach, gdzie jakiś dzieciak pisze jej, że był w Rossmannie, a ona w ku r wiona odpowiada: iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii? Szkoda, że nie umie tego przełożyć. Bo jedyne co się nasuwa podczas lektury jej kanału, to jedno wielkie IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII? I jeśli na zdjęciu na IG jest sexy joginka, z pięknym ciałkiem trzymająca szklankę z wodą i cytryną, to przecież nie o tę szklankę idzie. A Magda bierze do pokrzywionej łapy kubek i myśli, że jest jak ta joginka. No przecież ta ma w łapie kubek i ta. Gdzie jest różnica? 

 

 

Ten filmik o związkach z ON, poza tym, że kalka kafeterii, to zbiór nielogicznych, wewnętrznie sprzecznych wywodów. A to najlepszy materiał na jej kanale. Dopóki jedzie kafeterią i próbuje dokuczać Buce naszymi słowami, ma to jakiś sens. Gdy zaczyna freestyle, to mamy bełkot o tym, że nie chce opieki, ale chce opieki, nie chce wsparcia emocjonalnego, ale chce pomocy emocjonalnej, jest niezależna, ale zależna w całości itd. Dodam, że przepisywanie treści z kafe wcale jej nie przeszkadza w wyzywaniu nas od głupków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czyli Madzia kupuje ...y i oplaca rachunki za nieprosperujaca firme a matka w tym czasie lata na obiady do mopsu? To potwierdza moja teorie ze matka pozwala jej na wszystko z uwagi na niepełnosprawnosc do której sama przez zaniedbania dolozyla swoje trzy grosze i poczucie winy ja męczy. A Asia ma wyprany mózg pod kątem bycia pomagierem biednej niepełnosprawnej siostrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

i co łyso wam? madzia robi unboxing w biurze!

W biurze które nie istnieje...ciekawe

Swoją drogą już Magunia mogłaby udać, że coś robi w tej niby swojej firmie a nie tylko od czasu do czasu wspomnieć słowo ,,biuro". Strona internetowa jak kwiczała tak kwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×