Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka

Pytanie do mężczyzn

Polecane posty

Gość Anulka

mam pytanie do mężczyzn , czy Wy potraficie rozpoznać że dziewczyna miała wcześniej partnera  lub że to jej pierwszy raz , a jeśli tak to po czym to rozpoznajecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

da sie rozpoznac po zachowaniu i po wygladzie ci*ki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Anulka napisał:

mam pytanie do mężczyzn , czy Wy potraficie rozpoznać że dziewczyna miała wcześniej partnera  lub że to jej pierwszy raz , a jeśli tak to po czym to rozpoznajecie ?

do końca się nie da rozpoznać, ponieważ są brzeżne błony dziewicze , które praktycznie nie krwawią, nie dają bólu i niczego. Ale czasami da się rozpoznać po zachowaniu. Jeśli mówisz, że jesteś dziewicą a zachowujesz się dziwnie, jesteś spięta to sprawia to wrażenie, że facet może odkryć, że już współżyłaś. I odwrotnie. Jeśli zgrywasz doświadczoną w seksie, mówisz, że lubisz, że masz praktykę w tym a przed jesteś wystraszona, cała trzęsiesz się ze strachu w końcu podczas penetracji jest opór i zakrwawione prześcieradło to będzie wiadomo, że ściemniałaś. Nie wiem czego chcesz ale może lepiej mówić prawdę a nie grać. Tak na prawdę większość facetów orientuje się nie po wyglądzie cipki ale zachowaniu dziewczyny. Jeśli jest coś nie tak (w obie strony) to mają wątpliwości czy partnerka mówiła prawdę. Może lepiej nie mówić, albo powiedzieć prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doświadczony rozpozna niedoświadczony nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ważne?  Przeszłość seksualna nie może mieć wpływu na nowy związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaka przeszłość?

Ilu miałaś ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, sabaryta napisał:

Czy to ważne?  Przeszłość seksualna nie może mieć wpływu na nowy związek

nie powinna mieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem czym bardziej kobieta doświadczona tym lepiej. Nie mam z tym nigdy problemu ilu miała wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężczyzna

Moja dziewczyna gdy zacząłem z nią chodzić miała 22 lata. Nie uwałem za sensowne w ogóle o ty dyskutować, ani zastanawiać się. Zresztą błonę można przerwać przy masturbacji. Jaki miałyby sens takie dywagacje wobec naszego szczęśliwego do dzisiaj małżeństwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka
23 godziny temu, Gość Gość napisał:

Jaka przeszłość?

Ilu miałaś ? 

 

najpierw chodziłam z jednym chłopakiem z którym to robiliśmy przez około pół roku ale później zerwaliśmy , a drugi został moim mężem , ale nie wiedział że byłam pod innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Anulka napisał:

najpierw chodziłam z jednym chłopakiem z którym to robiliśmy przez około pół roku ale później zerwaliśmy , a drugi został moim mężem , ale nie wiedział że byłam pod innym

trza było od tyłu dawać to byś nie była pod nim .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakaś tajemnica poliszynela 😴....panną byłam,dziecko miałam ale nie robiłam tego z nikim przed Tobą😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×