Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dragon M

Kafeterianki chciałybyscie bogatego i głupiego, czy biednego i mądrego męża? ;) ;D

Polecane posty

Gość Dragon M

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Pytanie bez sensu. 

Głupia osoba nie dorobi sie majatku... A mądry wie, ze pieniądze sa do życia potrzebne, więc nie będzie żył w biedzie. Mądry człowiek jest zaradny a co za tym idzie - biedy nie klepie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta

Biorę drugą opcję,bo przy mądrej kobiecie biedny i mądry się odnajdzie i będzie bogaty duchem,będzie mnie rozumiał..Lepiej żyć w biedzie w przytulnej chatce niż w pałacu bez miłości.Ale połowa moich znajomych wybralaby 1 opcje,by facetem kierować i mieć na zachcianki.A ja bym nie kierowała, na zachcianki zarobilibysmy wspólnie .Bieda to może być umysłowa u tego bogatego a głupiego. A  ja byłabym bogata, i mój biedny ale mądry mąż też,bo by wiedział,że jestem z nim ,bo go akceptuje takim jakim jest ,i jego kocham,a nie bogactwo w portfelu.Ten głupi a bogaty nigdy tego nie zrozumie,czy ktoś lubi jego czy jego kasę..w końcu głupi jest😋😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaasiaaa6789

NORMALNEGO...uczciwego męskiego opiekuńczego bez nałogów zaradnego i opanowanego,,,i nie tchórza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja biedna  nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica

W dzisiejszych czasach nie trzeba wybierać, najpierw pierwszy do oskubania a później po rozwodzie drugi jako maskotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta
2 minuty temu, Gość Jesica napisał:

W dzisiejszych czasach nie trzeba wybierać, najpierw pierwszy do oskubania a później po rozwodzie drugi jako maskotka

Współczuję imienia i traktowania mężczyzn przedmiotowo..Źle Ciebie rodzice wychowali,oj źle..Maskotka to może być pluszowa, a nie z krwi i kości ,i z emocjami człowiek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Bogaty nigdy nie jest glupi. By utrzymac majatek potrzebna jest inteligencja. Taka prawda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
2 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Bogaty nigdy nie jest glupi. By utrzymac majatek potrzebna jest inteligencja. Taka prawda. 

Chyba za mało filmów widziałaś..jak ktoś odziedziczył majątek i przetrwonil..łatwa kasa szybko poszla,i co wyszłoz ,że glupi🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieskazitelny

Człowiek mądry może żyć w biedzie bo:

- spełniał swoje marzenia

- pomagał innym

- woli być w pracy gdzie mało zarabia, ale ma tam przyjaciół lub robi to co kocha

- urodził się w biednej rodzinie i nie mógł iść na studia lub szukać dobrze płatnej pracy

- jest po prostu skromny i nie potrzebuje samochodów, pustych, ale ładnych kobiet lub innych luksusów

- inne powody, których nie zrozumiecie bo jesteście za ,,głupie" na to. Nie macie też żadnych szans by zaimponować w jakikolwiek sposób takiej osobie

A  głupi jak urodził się w zamożnej rodzinie to i tak pozostanie głupi. Powód jest jeden jak on czegoś nie będzie umiał to zrobią to za niego inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Jesica napisał:

W dzisiejszych czasach nie trzeba wybierać, najpierw pierwszy do oskubania a później po rozwodzie drugi jako maskotka

Oj jaka ty mądra ☺ traktujesz tych biednych chłopów jak konie. Chciałabyś się przesiadać z jednego na drugiego i jechać na nich przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Biorę drugą opcję,bo przy mądrej kobiecie biedny i mądry się odnajdzie i będzie bogaty duchem,będzie mnie rozumiał..Lepiej żyć w biedzie w przytulnej chatce niż w pałacu bez miłości.Ale połowa moich znajomych wybralaby 1 opcje,by facetem kierować i mieć na zachcianki.A ja bym nie kierowała, na zachcianki zarobilibysmy wspólnie .Bieda to może być umysłowa u tego bogatego a głupiego. A  ja byłabym bogata, i mój biedny ale mądry mąż też,bo by wiedział,że jestem z nim ,bo go akceptuje takim jakim jest ,i jego kocham,a nie bogactwo w portfelu.Ten głupi a bogaty nigdy tego nie zrozumie,czy ktoś lubi jego czy jego kasę..w końcu głupi jest😋😂😂😂😂

💟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
17 minut temu, Gość Nieskazitelny napisał:

Człowiek mądry może żyć w biedzie bo:

- spełniał swoje marzenia

- pomagał innym

- woli być w pracy gdzie mało zarabia, ale ma tam przyjaciół lub robi to co kocha

- urodził się w biednej rodzinie i nie mógł iść na studia lub szukać dobrze płatnej pracy

- jest po prostu skromny i nie potrzebuje samochodów, pustych, ale ładnych kobiet lub innych luksusów

- inne powody, których nie zrozumiecie bo jesteście za ,,głupie" na to. Nie macie też żadnych szans by zaimponować w jakikolwiek sposób takiej osobie

A  głupi jak urodził się w zamożnej rodzinie to i tak pozostanie głupi. Powód jest jeden jak on czegoś nie będzie umiał to zrobią to za niego inni.

Mądry nie sprowadzi na siebie biedy, umie przewidywać i zrobi wszystko, żeby miec pieniądze na godne życie. To co piszesz to wymowki lenia i nieroba. Tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taaa
1 godzinę temu, Gość Prawda napisał:

Mądry nie sprowadzi na siebie biedy, umie przewidywać i zrobi wszystko, żeby miec pieniądze na godne życie. To co piszesz to wymowki lenia i nieroba. Tyle. 

A ty jesteś bogata/y? ...własną pracą a nie nadstawianiem i kłamstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

Weź, to rola i obowiązek faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tahira
4 godziny temu, Gość Jesica napisał:

W dzisiejszych czasach nie trzeba wybierać, najpierw pierwszy do oskubania a później po rozwodzie drugi jako maskotka

Dokładnie. Chłop to tylko do oskubania bądź jako maskotka.  Pierwszy raz widzę tak mądra kobietę na forum. Bo reszta to głupie, uległe sùki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość Ona napisał:

Pytanie bez sensu. 

Głupia osoba nie dorobi sie majatku... A mądry wie, ze pieniądze sa do życia potrzebne, więc nie będzie żył w biedzie. Mądry człowiek jest zaradny a co za tym idzie - biedy nie klepie. 

Boże, kocham Cię, pierwszy komentarz a zgoda 100%, są perły na tym forum, sama bym tego lepiej nie ujęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Boże, kocham Cię, pierwszy komentarz a zgoda 100%, są perły na tym forum, sama bym tego lepiej nie ujęła

Nie podniecaj sie broken, nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babo
2 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Boże, kocham Cię, pierwszy komentarz a zgoda 100%, są perły na tym forum, sama bym tego lepiej nie ujęła

To bierz się za robotę stara .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, brokeninside87 napisał:

Boże, kocham Cię, pierwszy komentarz a zgoda 100%, są perły na tym forum, sama bym tego lepiej nie ujęła

Kolejnego kochasz? Ilu ich już jest stara panno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Kolejnego kochasz? Ilu ich już jest stara panno?

Karma do ciebie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oświecony
12 godzin temu, Gość Ona napisał:

Pytanie bez sensu. 

Głupia osoba nie dorobi sie majatku... A mądry wie, ze pieniądze sa do życia potrzebne, więc nie będzie żył w biedzie. Mądry człowiek jest zaradny a co za tym idzie - biedy nie klepie. 

jest masa mądrych klepiących biede, nie każdy jest chytry na hajs tak jak ty, mądrość nie znaczy bogactwo materialne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikodem
12 godzin temu, Gość Kaaasiaaa6789 napisał:

NORMALNEGO...uczciwego męskiego opiekuńczego bez nałogów zaradnego i opanowanego,,,i nie tchórza

"zaradny" to jaki to? 10 kafli plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maro
9 godzin temu, Gość Nieskazitelny napisał:

Człowiek mądry może żyć w biedzie bo:

- spełniał swoje marzenia

- pomagał innym

- woli być w pracy gdzie mało zarabia, ale ma tam przyjaciół lub robi to co kocha

- urodził się w biednej rodzinie i nie mógł iść na studia lub szukać dobrze płatnej pracy

- jest po prostu skromny i nie potrzebuje samochodów, pustych, ale ładnych kobiet lub innych luksusów

- inne powody, których nie zrozumiecie bo jesteście za ,,głupie" na to. Nie macie też żadnych szans by zaimponować w jakikolwiek sposób takiej osobie

A  głupi jak urodził się w zamożnej rodzinie to i tak pozostanie głupi. Powód jest jeden jak on czegoś nie będzie umiał to zrobią to za niego inni.

te materialistycze egoistki widzą tylko swoją doope i korzyści jakie im ona daje gdy skubią jakiegoś jelenia..... aby zrozumieć ten wpis trzeba osiągnąć wyższy poziom świadomości, którego 99% tępych dzid nigdy nie osiągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bruk
12 godzin temu, Gość Tajemnicza kobieta napisał:

Biorę drugą opcję,bo przy mądrej kobiecie biedny i mądry się odnajdzie i będzie bogaty duchem,będzie mnie rozumiał..Lepiej żyć w biedzie w przytulnej chatce niż w pałacu bez miłości.Ale połowa moich znajomych wybralaby 1 opcje,by facetem kierować i mieć na zachcianki.A ja bym nie kierowała, na zachcianki zarobilibysmy wspólnie .Bieda to może być umysłowa u tego bogatego a głupiego. A  ja byłabym bogata, i mój biedny ale mądry mąż też,bo by wiedział,że jestem z nim ,bo go akceptuje takim jakim jest ,i jego kocham,a nie bogactwo w portfelu.Ten głupi a bogaty nigdy tego nie zrozumie,czy ktoś lubi jego czy jego kasę..w końcu głupi jest😋😂😂😂😂

osiągnełaś wyższy poziom rozumowania a twoi znajomi niestety dalej są na poziomie prymitywnych ameb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
7 minut temu, Gość maro napisał:

te materialistycze egoistki widzą tylko swoją doope i korzyści jakie im ona daje gdy skubią jakiegoś jelenia..... aby zrozumieć ten wpis trzeba osiągnąć wyższy poziom świadomości, którego 99% tępych dzid nigdy nie osiągnie

Jesteś tylko marnym chłopem. Twoim obowiązkiem jest zaplerdalać od rana do nocy w robocie i z uśmiechem na twarzy oddawać kobiecie swoją wypłatę. Twoim obowiązkiem jest również zabawiać kobiete lizać jej stopy, dawać się wychłostać, ssac dobrze cyckl. Od kobiety nie masz prawa wymagać niczego, bo jesteś tylko maskotka do zarabiania pieniędzy i lizania stóp 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadaj do ściany
7 minut temu, Gość Oczy skośne piski głośne napisał:

Jesteś tylko marnym chłopem. Twoim obowiązkiem jest zaplerdalać od rana do nocy w robocie i z uśmiechem na twarzy oddawać kobiecie swoją wypłatę. Twoim obowiązkiem jest również zabawiać kobiete lizać jej stopy, dawać się wychłostać, ssac dobrze cyckl. Od kobiety nie masz prawa wymagać niczego, bo jesteś tylko maskotka do zarabiania pieniędzy i lizania stóp 

buahahahaha.... no ubaw znakomity, ty masz jakieś odchylenia psychiczne powyżej normy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tajemnicza kobieta

Chyba jestem jedną z niewielu kobiet,co cenią mężczyzn za to jacy są, a nie za to,co posiadają..Ale komplement od rana😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna
16 minut temu, Gość maro napisał:

te materialistycze egoistki widzą tylko swoją doope i korzyści jakie im ona daje gdy skubią jakiegoś jelenia..... aby zrozumieć ten wpis trzeba osiągnąć wyższy poziom świadomości, którego 99% tępych dzid nigdy nie osiągnie

Pieprzysz jak potluczony. Mądry człowiek umie przewidywać i wie, ze życie niesie ze Sobą problemy. Awarie auta, Który kosztują, choroby, podczas których trzeba być finansowo zabezpieczonym... Umie rozróżnić materialistyczne plawienie sie w luksusie od rozsądnego wydawania pieniędzy. Mądry człowiek wie, ze po 25 roku życia nie mieszka się z rodzicami, bo to nigdy nie wróży nic dobrego. Życie kosztuje, trzeba się dostosować. Mądry wie, se trzeba ciężko pracować a nie mamrotac. 

Od razu przypomniał mi sie jeden nieudacznik. Magazynier z Nowej Soli... Chlop lat ok. 30 i tylko pisal, ze on nie będzie kobiety utrzymywał 😂 😂 😂 ze co? To mu napisałam, ze z pensji magazyniera ledwo jedna osobę idzie utrzymać wie co to logiczne ze nie będzie, bo go na to nie stać 😂 żenada totalna. Był do tego malo urodziwy, niski i nie było właściwie o czym z nim rozmawiać. Kwintesencja męskości Polaków XXI wieku. Dodawać nie muszę, ze zagadywal wyłącznie ładne kobiety. A i ze zarabiam więcej od niego 😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczy skośne piski głośne
4 minuty temu, Gość gadaj do ściany napisał:

buahahahaha.... no ubaw znakomity, ty masz jakieś odchylenia psychiczne powyżej normy 

Za robotę się lepiej weź a Nie ma forum od samego rana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×