Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjyt

zauważyliście ten fenomen że każda kobieta nosząca ciuchy w panterkę to...

Polecane posty

9 minut temu, Gość gość napisał:

Albo po co kobiety wydają kasę na te metrowe paznokcie z masą ozdóbek? Uwierzcie, że to się nie podoba nam, facetom.

Ewentualnie lekko przedłużone, albo nawet krótsze, a pomalowane na jakiś neutralny kolor np. różowy, czy beż i już to wystarczy.

A takie szpony to tylko innym kobietom moga zaimponować, jeszcze co gorsza teraz są modne takie w szpic i grubo nawalone tego żelu, źle to wyglądanie zawsze to co modne jest sexy drogie panie

bo im się podoba i mają głeboko w dupkach co podoba się "wam" facetom 😄

 

 

Uwielbiam panterkę - wygląda rockowo i ożywia każdy strój. Mam też farbowane na czarno włosy w których bardzo dobrze wyglądam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93784efc

A propos Dody, to czytaliście wywiady z nią? Jest to kobieta dość atrakcyjna, do tego bogata, a w wywiadach często żaliła się, że ciężko jest jej poznać faceta na stałe... dlaczego? A no dlatego, że ma renomę właśnie takiej "pani w panterce" tzn. puszczalskiej, która jest dobra na numerek, ale nie do związku. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

bo im się podoba i mają głeboko w dupkach co podoba się "wam" facetom 😄

 

 

Uwielbiam panterkę - wygląda rockowo i ożywia każdy strój. Mam też farbowane na czarno włosy w których bardzo dobrze wyglądam 🙂

Ja mam czarne włosy, paznokcie żelowe długie i mam fajna ...enkę w panterkę a co lubią faceci mnie nie obchodzi. Jeszcze jakieś marne polusy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość 93784efc napisał:

A propos Dody, to czytaliście wywiady z nią? Jest to kobieta dość atrakcyjna, do tego bogata, a w wywiadach często żaliła się, że ciężko jest jej poznać faceta na stałe... dlaczego? A no dlatego, że ma renomę właśnie takiej "pani w panterce" tzn. puszczalskiej, która jest dobra na numerek, ale nie do związku. 🙂

Bo zero w niej delikatności. Wyglada jak tania zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość 93784efc napisał:

A propos Dody, to czytaliście wywiady z nią? Jest to kobieta dość atrakcyjna, do tego bogata, a w wywiadach często żaliła się, że ciężko jest jej poznać faceta na stałe... dlaczego? A no dlatego, że ma renomę właśnie takiej "pani w panterce" tzn. puszczalskiej, która jest dobra na numerek, ale nie do związku. 🙂

Jesli myslisz, za kazdy z was Janusz moglby miec na raz Dode to sie grubo mylisz. To sa wlasnie pozory, ktore mylą. Poza tym Doda zezarłaby cie intelektem. Zdeptala jak smiecia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
5 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

bo im się podoba i mają głeboko w dupkach co podoba się "wam" facetom

Też mnie wkurza takie pouczanie, co kobiety mają nosić, jak się farbować, malować, czesać a nawet czy wolno im ćwiczyć itd. dyktowane koronnym argumentem: "bo to się podoba/nie podoba facetom". A to co podoba się samej zainteresowanej już nie ma znaczenia? A może woli podobać się np. swoim koleżankom albo mamie, która ma podobny gust niż jakimś obcym chłopom z ulicy z którymi nawet słowa nie zamieni a może i nawet spojrzeniem nie omiecie. Jeszcze rozumiem jak kobieta chce się przypodobać upatrzonemu chłopu czy nawet własnemu mężowi, ale jakimś tam statystycznym Łukaszom, Michałom (te imiona są bardziej popularne niż wymęczony Janusz) to niby po co? Chyba że ją dowartościowuje, że jakiś jeden z drugim zatrzyma na niej wzrok na dłużej niż ułamek sekundy, ale wtedy też w jakimś sensie robi to dla siebie, dla połechtania ego - jednak nie każda kobieta ma tego typu aspiracje, czego wielu panów zdaje się nie przyjmować do wiadomości, tak jakby byli pępkami świata i ich gust, upodobania były wyrocznią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość111 napisał:

Też mnie wkurza takie pouczanie, co kobiety mają nosić, jak się farbować, malować, czesać a nawet czy wolno im ćwiczyć itd. dyktowane koronnym argumentem: "bo to się podoba/nie podoba facetom". A to co podoba się samej zainteresowanej już nie ma znaczenia? A może woli podobać się np. swoim koleżankom albo mamie, która ma podobny gust niż jakimś obcym chłopom z ulicy z którymi nawet słowa nie zamieni a może i nawet spojrzeniem nie omiecie. Jeszcze rozumiem jak kobieta chce się przypodobać upatrzonemu chłopu czy nawet własnemu mężowi, ale jakimś tam statystycznym Łukaszom, Michałom (te imiona są bardziej popularne niż wymęczony Janusz) to niby po co? Chyba że ją dowartościowuje, że jakiś jeden z drugim zatrzyma na niej wzrok na dłużej niż ułamek sekundy, ale wtedy też w jakimś sensie robi to dla siebie, dla połechtania ego - jednak nie każda kobieta ma tego typu aspiracje, czego wielu panów zdaje się nie przyjmować do wiadomości, tak jakby byli pępkami świata i ich gust, upodobania były wyrocznią.

Możecie się ubierac i malować jak tylko chcecie, ale facetom też ma prawo sie to nie podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhh

Bez przesady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałam, że problemem dody jest jej niezrównoważony temperament, wulgarność, brak wykształcenia, kultury, agresja i kolejne sprawy sądowe o pobicia... Dobrze, że oświeciłeś mnie, że to o panterkę chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 93784efc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Jesli myslisz, za kazdy z was Janusz moglby miec na raz Dode to sie grubo mylisz. To sa wlasnie pozory, ktore mylą. Poza tym Doda zezarłaby cie intelektem. Zdeptala jak smiecia. 

Mógłbym mieć na raz taką w typie Dody... samą Dodę pewnie nie, bo celebryci się parzą w swoim środowisku.

Natomiast Doda, sama w sobie, jest dla mnie kompletnie niepociągająca, ona jest bardzo mało kobieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Możecie się ubierac i malować jak tylko chcecie, ale facetom też ma prawo sie to nie podobać

To oczywiste, ale powiedzmy sobie jasno: kobieta nie ma obowiązku wyglądać tak jak podoba się jakiejś tam grupie facetów. Zresztą wszystkim i tak się nie dogodzi. Jeden powie o Dodzie, że to tandeciara a dla innego będzie ideałem piękna i kobiecości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Możecie się ubierac i malować jak tylko chcecie, ale facetom też ma prawo sie to nie podobać

Pewnie, ale pytałeś po co kobiety to robią. Więc ci odpowiadamy - bo tym kobietom się to podoba. I zawsze znajdzie się facet któremu albo to nie będzie przeszkadzało albo będzie mu się to wręcz podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A nie trafianie w gust facetów równa się mniejszej szansie na poznanie partnera- niestety. 

W każdym razie ja i właściwie wszyscy moi kumple nie lubią kiczu u dziewczyn, lubimy delikatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Pewnie, ale pytałeś po co kobiety to robią. Więc ci odpowiadamy - bo tym kobietom się to podoba. I zawsze znajdzie się facet któremu albo to nie będzie przeszkadzało albo będzie mu się to wręcz podobało

Jeden na sto może się i znajdzie. Wasz wybór, mi nie przeszkadza, ze jakas kobitka jest kiczowata, ale jej nie poderwę i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

A nie trafianie w gust facetów równa się mniejszej szansie na poznanie partnera- niestety. 

W każdym razie ja i właściwie wszyscy moi kumple nie lubią kiczu u dziewczyn, lubimy delikatność

I kogo to obchodzi? Ty i twoi kumple to kropla w morzu. Ja sama mam masę cech które ktoś na poprzedniej stronie wyliczył jako nieatrakcyjne (ciuchy w panterkę, czarne włosy, widoczne tatuaże), a nigdy nie narzekałam na brak powodzenia bo jest masa facetów którzy nie rozumieją nawet co "kicz" znaczy, ani nie szukają "delikatnych" kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
2 minuty temu, Gość gość napisał:

A nie trafianie w gust facetów równa się mniejszej szansie na poznanie partnera- niestety. 

W każdym razie ja i właściwie wszyscy moi kumple nie lubią kiczu u dziewczyn, lubimy delikatność

No ok, ale już pomijając ubiór, można nie trafić w gust typem figury i osobowości i co wtedy - seria operacji plastycznych i transplantacja mózgu, żeby się podobać większości? Ja się prawdopodobnie mało komu podobam ze względu na cechy na które nie mam prawie żadnego wpływu i co mam zrobić, załamać się, zaszyć w puszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

Możecie się ubierac i malować jak tylko chcecie, ale facetom też ma prawo sie to nie podobać

Jak nam sandały i skarpety 😃 i inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość 93784efc napisał:

Mógłbym mieć na raz taką w typie Dody... samą Dodę pewnie nie, bo celebryci się parzą w swoim środowisku.

Natomiast Doda, sama w sobie, jest dla mnie kompletnie niepociągająca, ona jest bardzo mało kobieca.

Nie rozśmieszaj mnie. Odlatujesz w swiat fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość gość111 napisał:

No ok, ale już pomijając ubiór, można nie trafić w gust typem figury i osobowości i co wtedy - seria operacji plastycznych i transplantacja mózgu, żeby się podobać większości? Ja się prawdopodobnie mało komu podobam ze względu na cechy na które nie mam prawie żadnego wpływu i co mam zrobić, załamać się, zaszyć w puszczy?

Na to na co nie ma sie wpływu to inna kwestia, ale zadbanie o siebie z pewnym smakiem potrafi dodać wiele urody.

Jak nawet nie jesteś pieknością, a dbasz o siebie, ubierzesz czasem ...enkę, nie tylko spodnie, rozpuścisz włosy, to pewnie trafisz na swego.

I pewnie predzej znajdziesz milosc niż taka kojarzaca sie na jeden raz

Wiadomo, ze najlepiej byc piekna, ale znam przecietne kobitki w udanych zwiazkach

A i pieknej dziewczynie potrafi troche tej urody odebrać jeśli się przerobi na Godlewską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
9 minut temu, Gość gość napisał:

A nie trafianie w gust facetów równa się mniejszej szansie na poznanie partnera- niestety. 

W każdym razie ja i właściwie wszyscy moi kumple nie lubią kiczu u dziewczyn, lubimy delikatność

Wy się lepiej zajmijcie sobą. Kiczowata spodoba się innemu i to ich sprawa. To wszystko kwestia gustu.  A wy lepiej zacznijcie od siebie, a nie od krytykowania innych kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

A nie trafianie w gust facetów równa się mniejszej szansie na poznanie partnera- niestety. 

W każdym razie ja i właściwie wszyscy moi kumple nie lubią kiczu u dziewczyn, lubimy delikatność

Lubicie szybkodajki a one nie są delikatne, są wulgarne i chamskie, lubia wypic i zaimprezowac, ważne  by była ładna i podobała się kolegom. Jesteście chłoptasiami udającymi mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Jak nawet nie jesteś pieknością, a dbasz o siebie, ubierzesz czasem ...enkę, nie tylko spodnie, rozpuścisz włosy, to pewnie trafisz na swego.

Twarz akurat mam ładną co nieraz słyszałam, włosy mam długie noszę codziennie rozpuszczone, nogi to mój najsłabszy punkt - mam rzadkie schorzenie układu limfatycznego powodujące, że bardzo puchną, tyją i niestety na schorzenie nie ma wpływu dieta ani ruch. Tak więc chcieć to nie zawsze móc. Chętnie bym zakładała ...enki, gdybym miała normalne nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

gotyckie kobiety wyglądają zayebiście ! oddałbym się takiej diablicy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Lubicie szybkodajki a one nie są delikatne, są wulgarne i chamskie, lubia wypic i zaimprezowac, ważne  by była ładna i podobała się kolegom. Jesteście chłoptasiami udającymi mężczyzn.

Na jeden raz może niektórzy lubią. Ale wiele nawet nie. 

A jeszcze są lachociągi wyglądające w miare subtelnie, glonojady są aseksualne np. takiej Godlewskiej kijem bym nie tknął wygląda jak transwestyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żebyś nie musiał się sam nauczyć, że wygląd nie przekłada się na to czy ktoś jest "porządny" 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Najlepiej znaleźć takiego faceta jakiemu podobamy się w wersji która podoba się nam samym 😉

Prawda. Poza tym samemu czuc się dobrze w tym co się nosi. Nie kazdemu się to musi podobac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Albo Doda też męska.

Tak jak mówiłem Klaudia Halejcio, Marina Szczęsna, "Azjatycki cukier", moje ideały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Na jeden raz może niektórzy lubią. Ale wiele nawet nie. 

A jeszcze są lachociągi wyglądające w miare subtelnie, glonojady są aseksualne np. takiej Godlewskiej kijem bym nie tknął wygląda jak transwestyta

Popieram, nie zniżyłbym się tak nisko, wolałbym wytrzepać. One są obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×