Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hjyt

zauważyliście ten fenomen że każda kobieta nosząca ciuchy w panterkę to...

Polecane posty

Gość gość
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Podziwiam twoją wiedzę na temat celebrytek, z tych wymienionych tylko dodę znam

To dziwne bo ja nawet z tv o nich gdzies tam slyszalem, a Marina to żona Szczęsnego w koncu, myslałem że osoba lubiąca panterke i kicz czyta tez regularnie pudelka i inne takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

To dziwne bo ja nawet z tv o nich gdzies tam slyszalem, a Marina to żona Szczęsnego w koncu, myslałem że osoba lubiąca panterke i kicz czyta tez regularnie pudelka i inne takie

Sam czytasz to nie oceniaj innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość gość napisał:

To dziwne bo ja nawet z tv o nich gdzies tam slyszalem, a Marina to żona Szczęsnego w koncu, myslałem że osoba lubiąca panterke i kicz czyta tez regularnie pudelka i inne takie

najwyraźniej oglądasz więcej telewizji ode mnie, bo szczęśnego też nie kojarzę. "Marinę" już prędzej, ale nie mam pojęcia jak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość gość napisał:

To dziwne bo ja nawet z tv o nich gdzies tam slyszalem, a Marina to żona Szczęsnego w koncu, myslałem że osoba lubiąca panterke i kicz czyta tez regularnie pudelka i inne takie

Stereotypy są domeną maluczkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gość mmm napisał:

gotyckie kobiety wyglądają zayebiście ! oddałbym się takiej diablicy .

pewnie, że tak, ale raczej panterek nie noszą 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Stereotypy są domeną maluczkich.

👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

najwyraźniej oglądasz więcej telewizji ode mnie, bo szczęśnego też nie kojarzę. "Marinę" już prędzej, ale nie mam pojęcia jak wygląda

Wystarczy kojarzyć choć troche reprezentację piłki nożnej żeby go znac 😉 Równie znany jak Lewandowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Wystarczy kojarzyć choć troche reprezentację piłki nożnej żeby go znac 😉 Równie znany jak Lewandowski

Wybacz, ale nie jestem taką fashonistką jak ty żeby znać nazwisko i rysopis każdego poganiaczka piłki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Wystarczy kojarzyć choć troche reprezentację piłki nożnej żeby go znac 😉 Równie znany jak Lewandowski

Nie musi ani znac ani kojarzyć. Ktos kto dla ciebie jest kims dla niej moze byc nikim i ma do tego prawo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Jajko Pisanka napisał:

Wybacz, ale nie jestem taką fashonistką jak ty żeby znać nazwisko i rysopis każdego poganiaczka piłki 

Nie trzeba być fashionistką ( nie wiem zresztą co ma wspólnego sport z modą), ale mieć choc trochę wiedzy ogólnej bo nie znać szcżęsnego to prawie jakby nie wiedzieć kto to Adam Małysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Nie trzeba być fashionistką ( nie wiem zresztą co ma wspólnego sport z modą), ale mieć choc trochę wiedzy ogólnej bo nie znać szcżęsnego to prawie jakby nie wiedzieć kto to Adam Małysz

No nie znam. Lewandowskiego kojarzę tylko z tematów na kefeterii - wiem, że jest piłkarzem. Poza tym nie wiem jak wygląda ani dlaczego trzeba go znać. Tego drugiego nie kojarzę wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Jajko Pisanka napisał:

No nie znam. Lewandowskiego kojarzę tylko z tematów na kefeterii - wiem, że jest piłkarzem. Poza tym nie wiem jak wygląda ani dlaczego trzeba go znać. Tego drugiego nie kojarzę wcale

To gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Azjatycki cukier, facet ktory czyta kobiecy blog modowy, padłam 😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko tak przeżywasz? Najpierw panterkę i paznokcie, teraz fakt, że kogoś nie interesuje piłka nożna. Znajdź sobie jakieś hobby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Azjatycki cukier, facet ktory czyta kobiecy blog modowy, padłam 😂😂😂

Tą Panią znam dzięki mojej dziewczynie, nie czytam blogów, ale zapadła mi w pamięć bo piękna 

A piękne aktorki czy nawet celebrytki szybko zapamietuję, jestem estetą 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w każdym razie, pamiętajcie, drogie panie, żeby być delikatne i naturalne jeżeli chcecie faceta który zna z imienia i nazwiska każdego celebrytę w powiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Tą Panią znam dzięki mojej dziewczynie, nie czytam blogów, ale zapadła mi w pamięć bo piękna 

A piękne aktorki czy nawet celebrytki szybko zapamietuję, jestem estetą 😉

Nie czytasz kobiecych blogow i nie siedzisz na kobiecym forum.  A swoja drogą masz dziewczyne, a slinisz sie na inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Chyba wraca do lask... bo widzialam w sklepie lakierowane szpilki w panterke :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

No, jak juz szpilki lakierowane 7 cm sa to na dobre :)

Ja mam chlodny typ urody mi nie pasuje :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

a ja tak- bo wygladam jak chora w cieplych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Mysle, ze blondynka z brazowymi oczami bedzie wygladala w takim wzorze pieknie i wcale nie zdzirowato, a nawet mdlo jak polaczy tylko z czernia bez czerwonej szminki np :)

Jajko pisanka, Ty pisalas, ze masz rozowe wlosy wiec u Ciebie bedzie to drapiezny kontrast mrrr :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myslałam, żeby do różowych wrócić, ale dałam spokój. Z czarnych do różowych to proces chemiczny od któego można wyłysieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Jajko Pisanka napisał:

Myslałam, żeby do różowych wrócić, ale dałam spokój. Z czarnych do różowych to proces chemiczny od któego można wyłysieć

a to mi sie pomylilo,

rozjasniacz niszczy strasznie wiem,

ale jak osiwiejemy, to poszalejemy w koncu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Panterka to symbol  kiczu i większości się tak kojarzy niestety. Możecie się tym nie przejmować, ale jak cie widzą tak cię piszą.

Nie lepiej ubrać jakąś fajną małą czarną zamiast panterki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, mogę jednego dnia założyć małą czarną, drugiego panterkę. Chodząć codziennie w tym samym miałabym najnudniejszy styl na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby tak, ale mnie jako kobiecie też się panterki nie podobają. Miałam w życiu chyba ze dwie ...enki w panterke i średnio sie w nich czulam, ale jak ktos lubi to ok.

Tak samo nie noszę z zasady różowych ciuchów, chyba, ze jakieś dodatki typu torebka. Lubie kobiecy styl, ale dziwnie się czuję w takich ciuchach, ale to ja osobiście.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne preferencje. Sama nigdy nie noszę pasteli (z jednym wyjątkiem) i odcieni brązu (chyba, że w formie panterki właśnie). Dużo kobiet przeciwnie - bardzo lubi stonowane kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×