Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile macie wzorstu kafeterianki?

Polecane posty

Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale to sie potwierdza. Zawsze niskim facetom podabaly sie bardzo wysokie, dziwne zjawisko, ale tak juz jest i to jest udowodnione w badaniach socjologicznych. Tak samo 90%  wysokich facetow woli nizsze od siebie. Chociaz bywaja wyjatki od reguly. 

to kobieta napisala zakręcona istoto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

jezdzisz po innych a podac własnej płci sie boisz, podaj płec i wzrost tchórzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz napisał:

jezdzisz po innych a podac własnej płci sie boisz, podaj płec i wzrost tchórzu:)

Kto po kim jezdzi? Ogarnij się. Napisałam tu moze 3 odpowiedzi w ostatnim czasie. Miedzy innymi ten o badaniach. Jestem kobietą. Ale prosze cie nie wciskaj mi kitu, ze bardzo wysokie kobiety sa seksowne. Nie są. Chyba, ze dla niskich facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I nie obchodzi mnie kto ile ma wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on170

 

 

18 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale to sie potwierdza. Zawsze niskim facetom podabaly sie bardzo wysokie, dziwne zjawisko, ale tak juz jest i to jest udowodnione w badaniach socjologicznych. Tak samo 90%  wysokich facetow woli nizsze od siebie. Chociaz bywaja wyjatki od reguly. 

Jestem niski, ale nie podobaja mi sie wysokie. Skad w ogole te badania? 

A autorem tematu jest pewnie bicu kawal chopa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Kto po kim jezdzi? Ogarnij się. Napisałam tu moze 3 odpowiedzi w ostatnim czasie. Miedzy innymi ten o badaniach. Jestem kobietą. Ale prosze cie nie wciskaj mi kitu, ze bardzo wysokie kobiety sa seksowne. Nie są. Chyba, ze dla niskich facetów.

kobiety które obejrzalas victorii sa baaardzo seksowne 🙂 i zapewniam ze nie tylko dla niskich 🙂 ale najwazniejsze dlaczego tak sie buntujesz która dla kogo jest seksowna? przeciez zawsze bylas niska wiec skad wiesz która jakie ma powodzenie, ty tylko wiesz jakie sama masz powodzenie, i ciekawostka, gdybys miała wielkie nie dokuczałabys innym, wmawiając ze tylko niscy są nimi zainteresowani, a wiesz czyje to badania, dziedzina psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz napisał:

to kobieta napisala zakręcona istoto 

Też to zauważyłam. Niscy nie mają kompleksów jeśli chodzi o wysokie. Atrakcyjność nie zależy od wzrostu więc nie wiem po co się plujecie w 6 stronach. Jak zwykle jedne jadą po drugich. Można mieć 155 i być zgrabną a można mieć i 175 i być klocem albo odwrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Też to zauważyłam. Niscy nie mają kompleksów jeśli chodzi o wysokie. Atrakcyjność nie zależy od wzrostu więc nie wiem po co się plujecie w 6 stronach. Jak zwykle jedne jadą po drugich. Można mieć 155 i być zgrabną a można mieć i 175 i być klocem albo odwrotnie. 

dokładnie, sam wzrost niewiele znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wzrost jest problemem u facetów. Kobieta ważne że jest ogólnie atrakcyjna a i tak znajdzie amatorów. Mi się wydaje że większość wściekłych bab myśli skrajnościowo czyli mając na myśli niskie widzi przed oczami karlice a widząc wysokie jakieś monstra z koszykówki po 190. Wtedy to rzeczywiście nie jest atrakcyjne chociaż na to akurat wpływu się nie ma więc pojazdy są żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz napisał:

kobiety które obejrzalas victorii sa baaardzo seksowne 🙂 i zapewniam ze nie tylko dla niskich 🙂 ale najwazniejsze dlaczego tak sie buntujesz która dla kogo jest seksowna? przeciez zawsze bylas niska wiec skad wiesz która jakie ma powodzenie, ty tylko wiesz jakie sama masz powodzenie, i ciekawostka, gdybys miała wielkie nie dokuczałabys innym, wmawiając ze tylko niscy są nimi zainteresowani, a wiesz czyje to badania, dziedzina psychologia

Słonko, nie oglądałam. Nie obchodzi mnie to.😃 Po drugie wiem.jakie mam powodzenie, wiem komu się podobam . Nie dokuczam innym i nie dokuczałam tutaj. Wypowiedziałam się bardzo pózno w temacie. Ale zdązyłam zauwazyc po przeczytaniu ze wysokie raczej nie bardzo sie podobaja. Moze poczytaj wypowiedzi uwazniej. Czasem widuje b. wysokie i cos w tym jest, ze tracą na kobiecosci. Jak na razie spotkalamn tylko 1 kobiete, ktora pomimo wysokiego wzrostu byla atrakcyjna. Tylko jedna. Ale byla bardzo szczupla. Wysokie kobiety szybko tyja i stają się bardzo duze. To nie jest kobiece. I nie kaz mi ogladac występow victoria secret😏 Te kobiety jedza lisc salaty dziennie, nie moga sobie pozwolic na duzo. Poza tym tel. przeklamuje, nie wszystko wyglada tak jak na pokazie. One sa odpowiednio charakteryzowane, specjalne kremy i zele do ciała itp. Itd. Etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Słonko, nie oglądałam. Nie obchodzi mnie to.😃 Po drugie wiem.jakie mam powodzenie, wiem komu się podobam . Nie dokuczam innym i nie dokuczałam tutaj. Wypowiedziałam się bardzo pózno w temacie. Ale zdązyłam zauwazyc po przeczytaniu ze wysokie raczej nie bardzo sie podobaja. Moze poczytaj wypowiedzi uwazniej. Czasem widuje b. wysokie i cos w tym jest, ze tracą na kobiecosci. Jak na razie spotkalamn tylko 1 kobiete, ktora pomimo wysokiego wzrostu byla atrakcyjna. Tylko jedna. Ale byla bardzo szczupla. Wysokie kobiety szybko tyja i stają się bardzo duze. To nie jest kobiece. I nie kaz mi ogladac występow victoria secret😏 Te kobiety jedza lisc salaty dziennie, nie moga sobie pozwolic na duzo. Poza tym tel. przeklamuje, nie wszystko wyglada tak jak na pokazie. One sa odpowiednio charakteryzowane, specjalne kremy i zele do ciała itp. Itd. Etc.

Wiesz? Ja jednak mimo wszystko wolałabym być jedną z tych modelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Wiesz? Ja jednak mimo wszystko wolałabym być jedną z tych modelek.

Twoj wybór lub problem. Jak kto woli

 Ja chce byc sobą. Z tym mi najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Twoj wybór lub problem. Jak kto woli

 Ja chce byc sobą. Z tym mi najlepiej. 

Żaden wybór, a tym bardziej problem:classic_biggrin:. Bądźmy realistami. Problemem są nieosiągalne aspiracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Żaden wybór, a tym bardziej problem:classic_biggrin:. Bądźmy realistami. Problemem są nieosiągalne aspiracje.

Uważasz że bycie wysoką i atrakcyjna kobieta to są nieosiągalne aspiracje? Bez przesady. Widuje wiele wysokich i zgrabnych dziewczyn. Zresztą to pokolenie jest wyższe zdecydowanie co widać po nastolatkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Uważasz że bycie wysoką i atrakcyjna kobieta to są nieosiągalne aspiracje? Bez przesady. Widuje wiele wysokich i zgrabnych dziewczyn. Zresztą to pokolenie jest wyższe zdecydowanie co widać po nastolatkach. 

Kurdupel choćby najpiękniejszy był modelką nie zostanie,  taki mamy klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Kurdupel choćby najpiękniejszy był modelką nie zostanie,  taki mamy klimat.

Bo ten zawód wymaga wzrostu tak jak bycie baletnica wymaga odpowiedniej wagi. Ot cała filozofia. Poza tym nie wiem skąd ta cała podnieta modelkami bo inne poza tymi vs które reklamują tandete większość jest po prostu brzydka i wychudzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo ten zawód wymaga wzrostu tak jak bycie baletnica wymaga odpowiedniej wagi. Ot cała filozofia. Poza tym nie wiem skąd ta cała podnieta modelkami bo inne poza tymi vs które reklamują tandete większość jest po prostu brzydka i wychudzona. 

Masz rację, ale piszemy o pięknie nie brzydocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

173cm 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooo

Bzdury tu jakas baba wypisuje, bardzo niska dzuewczyna przypomina dziecko wiec daruj sobie. Musiałaby bardzo zrobic sie atrakcyjna widoczna zeby dobrze wygladac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ojej a Wy dalej...

Sa kobiety wysokie z drobnymi stopami i male z "kajakami" - wzrost nie ma nic do rzeczy.

Wysoka nie znaczy od razu dlugie zgrabne nogi, a niska moze byc bardzo zgrabna rowniez.

Najwazniejsze to czy jest sie dobrym czlowiekiem.

I usmiech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

jesteś śmieszna twierdząc że idealny wzrost dla kobiety to 170-175cm. tak może mówić tylko wysoka panienka taka jak ty. sam jestem facetem mającym więcej niż 180cm i wiem co faceci sądzą na ten temat. mam też koleżanki które są wysokie i mają swoje zdanie na ten temat. chciałyby być niższe. większość wysokich dziewczyn tak twierdzi

Mam nieco ponad 160xm wzrostu co napisałam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
8 minut temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Mam nieco ponad 160xm wzrostu co napisałam! 

Pozatym teraz czasy gęsto spotykam wyższe kobiety niż 165cm. Więc na tle nich jestem niska. Zbliżonej wiekiem do mnie to chyba moje rówieśniczki i to czasami czyli tak 29-39lat.Lub starsze kobietki. A młodzież mamy wysoka i 165cm wzrostu to teraz mają 13latkowie 😂. Ogólnie nie jestem paskudna twarz mam w miarę symetryczna biust jakiś, tylek, do otyłości mi daleko. Ale nikt mi nie wmowi że wzrost 160-165u kobiety jest ladny😂. Nie jest, tak samo jak moim zdaniem 180w zwyz też najlepiej nie wygląda. Jakbym miała możliwość wybory to właśnie w przedziale 170-175bym chciała być. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

Uważasz że bycie wysoką i atrakcyjna kobieta to są nieosiągalne aspiracje? Bez przesady. Widuje wiele wysokich i zgrabnych dziewczyn. Zresztą to pokolenie jest wyższe zdecydowanie co widać po nastolatkach. 

O zdecydowanie większe. Fast foody, niezdrowe jedzenie, chemia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
12 godzin temu, Gość Gość napisał:

Uważasz że bycie wysoką i atrakcyjna kobieta to są nieosiągalne aspiracje? Bez przesady. Widuje wiele wysokich i zgrabnych dziewczyn. Zresztą to pokolenie jest wyższe zdecydowanie co widać po nastolatkach. 

Atrakcyjna jest osiagalne. Można dbać o siebie i o ciało. Ale akurat na wzrost wypływ mamy mizerny.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On on on
3 godziny temu, Gość Gooo napisał:

Bzdury tu jakas baba wypisuje, bardzo niska dzuewczyna przypomina dziecko wiec daruj sobie. Musiałaby bardzo zrobic sie atrakcyjna widoczna zeby dobrze wygladac. 

Głupoty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On on on
2 godziny temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Pozatym teraz czasy gęsto spotykam wyższe kobiety niż 165cm. Więc na tle nich jestem niska. Zbliżonej wiekiem do mnie to chyba moje rówieśniczki i to czasami czyli tak 29-39lat.Lub starsze kobietki. A młodzież mamy wysoka i 165cm wzrostu to teraz mają 13latkowie 😂. Ogólnie nie jestem paskudna twarz mam w miarę symetryczna biust jakiś, tylek, do otyłości mi daleko. Ale nikt mi nie wmowi że wzrost 160-165u kobiety jest ladny😂. Nie jest, tak samo jak moim zdaniem 180w zwyz też najlepiej nie wygląda. Jakbym miała możliwość wybory to właśnie w przedziale 170-175bym chciała być. 

Zakomleksiona następna 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Gość 43 cm napisał:

No i w sam raz jak dla kobiety... 

dzięki :-)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baby

Ja ja ja jestem najpiekniejsza moj wzrost jest najsluszniejszy mam największe branie a wy jestescie gorsze:) haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
8 godzin temu, Gość On on on napisał:

Zakomleksiona następna 😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
8 godzin temu, Gość On on on napisał:

Zakomleksiona następna 😃

Obiektywnie subiektywna 😉😂. Żaden kompleks a fakt że 165cm to niska kobieta, akceptuję siebie nie płacze po nocach. Osobiście uważam jednak ze lepsze są figury kobiet wyższych nieco nie przesadnie i każdy jakby miał wybór by sobie wybrał co mu się bardziej podoba. I takie 17,jest wygodne bo przy moim 160z hakiem czuje się kajak krasnal 😂i czasem np. Dostać gdzieś ciężko. Jak Tobie się takie niskie podobają cóż każdy ma swój gust.... Choć osobiście nie wiem co krótkawe nogi, czy wzrost niższy od Twojego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×