Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile macie wzorstu kafeterianki?

Polecane posty

Gość Gość

a ja mam 161 i też mam faceta który jest wysoki a ja prawie 20 cm od niego niższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaonaaaaa

169 i nie chcialabym byc ani wyzsza ani nizsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

 

bo pewnie jesteś z warszawki albo gdańska. tam godzille maja powodzenie ale tylko w miastach bo faceci z okolicznych wsi wolą te niższe normalniejsze niestety . wiem ze to boli ale pogódz sie z prawda 🙂

Z czym niby mam się pogodzić?

Ludzie są różni i mają różne upodobania. A ja mówię tylko o swoich doświadczeniach. Ja zawsze słyszałam przytyki, że jestem niska i o tym napisałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

ja też jestem niższa od swojego faceta i to prawie 20 cm. on 183  ja 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Kochani idealny wzrost dla kobiety to 160-165cm. Kobiety mające powyżej 165cm wzrostu uważane są za wysokie i niekobiece ponieważ wysoki wzrost u kobiety uważany jest za cechę niekobiecą.

 

A kobiety mające 170cm i więcej uważane są za brzydkie ponieważ są zbyt wysokie jak na kobiety i nazywane przez niektórych facetów złośliwie godzillami.

Faceci lubią szczupłe i nie mające więcej niż 165cm wzrostu kobietki

 

Ależ bzdury. Piszę to kobieta a wzroście 162cm dokładnie i rąk uważam się za niska, bardzo niska . Szczupła ale niska. Najfajniejsze figury to kobiet okolo170cm. Ani nie małe ani nie wielkie. Nogi długie, wszystko proporcjonalne . Sorry ale szczupła kobieta niska to wieczna dziewczyneczka(pomimo biustu, pupy) , zaś szersza przy tym wzroście wyglada kiepsko jak w każdym. Zaś bardzo wysokie Panie często mają dziwne proporcje. 170-175taki powinien być idealny wzrost kobiety, choć na ogólna atrakcyjność ma wpływ o wiele więcej  . Ale cóż są też mężczyźni 165-170wiec niskie też mogę liczyć na mężczyznę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Z czym niby mam się pogodzić?

Ludzie są różni i mają różne upodobania. A ja mówię tylko o swoich doświadczeniach. Ja zawsze słyszałam przytyki, że jestem niska i o tym napisałam. 

 

najlepiej załaniać się tym że ludzie są różni bo skoro odbiega się od normy swoim wzrostem to tak najłatwiej :) musisz pogodzić się z tym że wysoki wzrost u kobiety nie jest normalnym wzrostem a odbiegającym od normy i akceptować to :)  ludzie są różni racja zatem musisz akceptować swój wysoki wzrost i to że wysokie mają mniejsze powodzenie u facetów nie pluć na kogoś jadem za kilka słów prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał_gosia

ja tez jestem nizsza i mam faceta który ma 85 cm wiec cos musi byc na rzeczy. kobietki niskie i sredniego wzrostu góra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mał_gosia

185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małagosia

chodziło mi o to że mój facet ma 185

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle w temacie

Facet nie moze miec mniej jak 182 a kobieta nie moze miec mniej jak 168. Oczywiscie wysoki mezczyzna nie moze miec garba , musi miec prosta postawę. Co z tego jak facet jest wysoki jesli nie jest przy tym przystojny. Przystojny to prosty bez garba i pochyleń i nie chudy a jak szczupły to nie moze miec alkoholowego brzucha. Tyle na temat. Kobieta ma byc rowniez proporcjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Jestem kobieta napisał:

Ależ bzdury. Piszę to kobieta a wzroście 162cm dokładnie i rąk uważam się za niska, bardzo niska . Szczupła ale niska. Najfajniejsze figury to kobiet okolo170cm. Ani nie małe ani nie wielkie. Nogi długie, wszystko proporcjonalne . Sorry ale szczupła kobieta niska to wieczna dziewczyneczka(pomimo biustu, pupy) , zaś szersza przy tym wzroście wyglada kiepsko jak w każdym. Zaś bardzo wysokie Panie często mają dziwne proporcje. 170-175taki powinien być idealny wzrost kobiety, choć na ogólna atrakcyjność ma wpływ o wiele więcej  . Ale cóż są też mężczyźni 165-170wiec niskie też mogę liczyć na mężczyznę. 

 

jesteś śmieszna twierdząc że idealny wzrost dla kobiety to 170-175cm. tak może mówić tylko wysoka panienka taka jak ty. sam jestem facetem mającym więcej niż 180cm i wiem co faceci sądzą na ten temat. mam też koleżanki które są wysokie i mają swoje zdanie na ten temat. chciałyby być niższe. większość wysokich dziewczyn tak twierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wysoki nie znaczy przystojny a dlugie nogi u kobiety nie znaczy odrazu, że są zgrabne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Tyle w temacie napisał:

Facet nie moze miec mniej jak 182 a kobieta nie moze miec mniej jak 168. Oczywiscie wysoki mezczyzna nie moze miec garba , musi miec prosta postawę. Co z tego jak facet jest wysoki jesli nie jest przy tym przystojny. Przystojny to prosty bez garba i pochyleń i nie chudy a jak szczupły to nie moze miec alkoholowego brzucha. Tyle na temat. Kobieta ma byc rowniez proporcjonalna. 

 

to chyba wasze miastowe warszawskie podejście. jesteś zapewne z warszawki gdańska albo innego podobnego miasta. tylko w dużych miastach wysokie panienki mają takie powodzenie jak twierdzisz chociaz mimo tego i tak caly czas sa same. takie sa statystyki pogódz sie z tym. jestem facetem, nie zazdrosna gówniara która nie urosła i teraz sie mści. u nas na Śląsku nie miałabyś szans na małżeństwo z takim wzrostem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmk
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wysoki nie znaczy przystojny a dlugie nogi u kobiety nie znaczy odrazu, że są zgrabne. 

 

DOKŁADNIE tym bardziej długie chude. najgorszy typ kobiety to wysoki wieszak albo wysokie grube babsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc Goo

Masz ponad 180 Gosc powyzej ale czy jestes przystojny ?? Watpie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie nie jestem z Gdańska . W Gdańsku mieszkają sami dziwni ludzie, jestem z południa . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmk
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wysoki nie znaczy przystojny a dlugie nogi u kobiety nie znaczy odrazu, że są zgrabne. 

 

facet nie musi być przystojny. dla panienek powinien liczyć się nasz charakter a nie to czy jesteśmy przystojni. a takie co lecą na wygląd i na kasę traktować jak powietrze. a co do wzrostu to rzeczywiście u mnie na wsi też taka co jest wysoka nie mialaby szans na znalezienie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeden pięć osiem

Podobno najlepiej jak jest między para 7 cm roznicy . Tak gdzieś słyszałam. I może to racja. Cóż fajny jest taki 2metrowiec ale z kobietą mojego wzrostu to pewnie by się męczył bo żeby mnie przytulić musiałby zginąć się w pas o sprawach łóżkowych nie  mówiąc 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Gosc Goo napisał:

Masz ponad 180 Gosc powyzej ale czy jestes przystojny ?? Watpie 

 

a ty jestes przystojna miastowy wieszaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gostek

Wole kobiety o krótszych zgrabnych nóżkach niz dlugich patykach, ktore robia mi siniaki podczas seksu. One mysla , ze sa zajebiste a ja wole miekkie przytulne nóżki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Jeszcze nie mam mezczyzny bo jestem za mloda ale napewno przyszly maz bedzie musiał byc przystojny i wysoki, taki minimum  178  cm ale nie wyższy niż 182 bo ja jestem niska mam 164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
2 minuty temu, Gość Gostek napisał:

Wole kobiety o krótszych zgrabnych nóżkach niz dlugich patykach, ktore robia mi siniaki podczas seksu. One mysla , ze sa zajebiste a ja wole miekkie przytulne nóżki. 

Piszesz równie emocjonalnie jak o kurczakach z supermarketu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Jeden pięć osiem napisał:

Podobno najlepiej jak jest między para 7 cm roznicy . Tak gdzieś słyszałam. I może to racja. Cóż fajny jest taki 2metrowiec ale z kobietą mojego wzrostu to pewnie by się męczył bo żeby mnie przytulić musiałby zginąć się w pas o sprawach łóżkowych nie  mówiąc 😏

 

nie 7 tylko 15. między kobieta a mezczyzna powinno byc tak 15 cm róznicy. faceci lubia jak kobieta jest od nich nizsza :)

wiem bo sam jestem facetem i kazdy z moich ziomków tak powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

moj facet musi byc przystojny , nie ma innej opcji , fajnie zeby mial brązowe duze oczy, male oczki sa fałszywe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gostek napisał:

Wole kobiety o krótszych zgrabnych nóżkach niz dlugich patykach, ktore robia mi siniaki podczas seksu. One mysla , ze sa zajebiste a ja wole miekkie przytulne nóżki. 

 

dokladnie. dlugi wysoki wieszak ale nie tylko bo wysokie nie chude tylko grubsze tez nie sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość Gość napisał:

 

najlepiej załaniać się tym że ludzie są różni bo skoro odbiega się od normy swoim wzrostem to tak najłatwiej 🙂 musisz pogodzić się z tym że wysoki wzrost u kobiety nie jest normalnym wzrostem a odbiegającym od normy i akceptować to 🙂 ludzie są różni racja zatem musisz akceptować swój wysoki wzrost i to że wysokie mają mniejsze powodzenie u facetów nie pluć na kogoś jadem za kilka słów prawdy 🙂

Ja mam 160 cm wzrostu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

facet to facet a kobieta to kobieta, to on jest samcem i to on musi  byc wyzszy .tak bylo jest i bedzie i zadne feministki z gdanska warszawki o wzroscie powyzej 170cm tego nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggość

ja tez wolę niskie laski albo takie o normalnym wzroscie 165  nie wyższe a idealny wzrost u kobiety i najbardziej podobajacy sie facetom to 165

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka

A ja mam 177 cm i mi z tym dobrze. Nie garbie się, zdarza mi się chodzić w butach na 10 cm obcasach i czuję się w nich dobrze. Nigdy nie narzekałam na brak powodzenia. Miałam mężczyzn niższych i wyższych ode mnie. Mój mąż ma 183 cm. 

Drobna zaleta: przy takim wzroście 2-3 kg w tą czy tamtą stronę są niemal niezauważalne. No i sięgam bez problemu do wszystkich szafek i półek, podczas gdy niektóre koleżanki muszą wchodzić na drabinkę. Chociaz uważam to za urocze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mysle

Kobieta nie wiecej jak 170, wyższe nie sa juz prawdziwie kobiece ani subtelne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×