Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ile macie wzorstu kafeterianki?

Polecane posty

Gość psychologia relax

widac ze macie problemy w zyciu osobistym lub jego całkowity brak, jezdząc tu po innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda
1 minutę temu, Gość gość napisał:

158 i lubię swój wzrost 😉 Kiedyś, jak byłam mała chciałam byc wysoka, ale teraz dobrze się taka czuje jaka jestem. Ogólenie  jestem drobnej budowy, dosc niska i szczupła, mam ddelikatna urode, drobna twarz. I to mi sie podoba, zreszta mojemu facetowi tak samo

 

i bardzo dobrze bo takie dziewczyny jak Ty są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie wiecej dla kobietki jak 172 i ani centymetra wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

 

4 minuty temu, Gość prawda napisał:

 

to nie twoja wina że tyle urosłaś tylko twoich rodziców albo dziadków bo odziedziczyłaś to po kimś. to geny. masz złe geny i lepiej żeby dziecko nie wdało się w ciebie chyba że syn

NIE uroslam, ale widze, ze nie czytasz nawet dokladnie, tak lecisz z hejtem.

Jesli ma ci to poprawic humor rozumiem.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka

Nie ma to jak hejt z powodu wzrostu i to nawet bez wizji 😄

Mini nie zakładam bo uważam, że są wulgarne. Chyba, że mąż poprosi to czasem mu zrobię przyjemnosc. 

Jakbym chciała ukrywać nogi to bym chodziła w spodniach. 

Pasują mi długie ...enki. Lubię je. A to, że ktoś może się poczuć przy mnie mały to już jego problem 😄

Może przytnijmy nogi wszystkich wysokich o 10 cm, a ci niscy niech zasuwaja na szczudlach 😛 nie, chwila i tak coś będzie zawsze nie w porządku. Ta za gruba, ta za chuda, a ta zbyt przeciętna. Wyluzujcie ludzie. Różne jest fajne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojnyD
2 godziny temu, Gość gość napisał:

 

przyznaj się lepiej że jesteś zazdrosna bo jesteś mało kobieca przez swój wysoki wzrost. Od dawien dawna ludzie mówią że wysokie kobiety nie podobają się i ty tego nie zmienis. Nawet faceci mówią że nie chcieliby wysokiej kobiety. niestety ale 99% facetów tak uważa 

Oj tam. Jak wysoka jest: miła, serdeczna, ma fajne nastawienie do życia. No i mi się podoba fizycznie to czemu nie 😄 Też zależy czy ta wysoka nie ma ogromnych, umięśnionych ud, czy nie jest otyła. 

Ale przyznam, że najfajniejsze są te 155 - 165. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Nie wiecej dla kobietki jak 172 i ani centymetra wiecej. 

 

tak może mówić tylko taki ...a jak ty dryblas o 190cm wzrostu bo normalny facet czyli niewysoki a średniego wzrostu powie że 172 cm to za wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka

Przykro to stwierdzić, ale chyba większość komentujących chce sobie podleczyć kompleksy. Ja tam nie nazywam koleżanek 150 cm krasnoludkami czy kurduplami. Takich 130 cm zresztą też bym tak nie nazwała. Szczerze. Po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Wysoka napisał:

Nie ma to jak hejt z powodu wzrostu i to nawet bez wizji 😄

Mini nie zakładam bo uważam, że są wulgarne. Chyba, że mąż poprosi to czasem mu zrobię przyjemnosc. 

Jakbym chciała ukrywać nogi to bym chodziła w spodniach. 

Pasują mi długie ...enki. Lubię je. A to, że ktoś może się poczuć przy mnie mały to już jego problem 😄

Może przytnijmy nogi wszystkich wysokich o 10 cm, a ci niscy niech zasuwaja na szczudlach 😛 nie, chwila i tak coś będzie zawsze nie w porządku. Ta za gruba, ta za chuda, a ta zbyt przeciętna. Wyluzujcie ludzie. Różne jest fajne. 

 

właśnie tak potrafią się bronić puste wysokie ...ki takie jak ty które nie umieją inaczej bronić swojego wysokiego wzrostu.

owszem, różne ale tak wysokiego wzrostu u kobiety nie można nazywać różnym tylko nienormalnym ponieważ tak wysoki wzrost u kobiet nie jest normalną cechą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Te ktore  hejtują siebie nawzajem musza mnien straszne kompleksy. Ja lubie swoj wzrost 160, ale uważam, ze wyoskie kobiety tez moga byc ladne i po co ten hejt, jedni faceci wola malutkie, inni wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
6 minut temu, Gość Gość napisał:

owszem, różne ale tak wysokiego wzrostu u kobiety nie można nazywać różnym tylko nienormalnym ponieważ tak wysoki wzrost u kobiet nie jest normalną cechą

ale sie jej uczepilas

Przeciez i tak najwazniejsze sa PROPORCJE

Moze byc niska proporcjonalana albo niska z pupa przy ziemi jak kaczuszka

i wysoka chuda tyczka, albo wysoka i zgrabna jak lania :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wysoka
8 minut temu, Gość Gość napisał:

 

właśnie tak potrafią się bronić puste wysokie ...ki takie jak ty które nie umieją inaczej bronić swojego wysokiego wzrostu.

owszem, różne ale tak wysokiego wzrostu u kobiety nie można nazywać różnym tylko nienormalnym ponieważ tak wysoki wzrost u kobiet nie jest normalną cechą

O pustocie niech świadczy poziom wypowiedzi, a nie wzrost 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ktoś tu chyba ma kompleks wzrostu i dlatego tak wyzywa wysokie kobiety. Zobacz ile wzrostu mają modelki, miss,  czyli ogólnie kobiety uznawane są za piękności. 150 cm? 160 cm? Nie. Wszystkie mierzą powyżej 173 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini Chad

Odnoszę wrażenie, że temat został założony w celu bicia piany... Tylko przez kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś tu chyba ma kompleks wzrostu i dlatego tak wyzywa wysokie kobiety. Zobacz ile wzrostu mają modelki, miss,  czyli ogólnie kobiety uznawane są za piękności. 150 cm? 160 cm? Nie. Wszystkie mierzą powyżej 173 cm.

Nie przesadzaj.  Dla ciebie to seksi? One maja tylko ciuch sprzedac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Ktoś tu chyba ma kompleks wzrostu i dlatego tak wyzywa wysokie kobiety. Zobacz ile wzrostu mają modelki, miss,  czyli ogólnie kobiety uznawane są za piękności. 150 cm? 160 cm? Nie. Wszystkie mierzą powyżej 173 cm.

to chyba oczywiste ze ta osoba powie ze to nie są zadne piękności tylko brzydkie wynaturzenia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Nie przesadzaj.  Dla ciebie to seksi? One maja tylko ciuch sprzedac.

 

Top 10 Best Walks with 10 Models in Victoria's Secret History ,wpisz to sobie w yt i popatrz na brzydactwa 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz napisał:

Top 10 Best Walks with 10 Models in Victoria's Secret History ,wpisz to sobie w yt i popatrz na brzydactwa 🙂 

Ale , ze co? Ze to niby kanon piękna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ale , ze co? Ze to niby kanon piękna? 

mało seksi ?? haha jestes facetem czy kobietą ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz napisał:

mało seksi ?? haha jestes facetem czy kobietą ? 

A ty kim? Chyba cie zdrowo poy. skoro uwazasz, ze taka baba jest seksi. Obstawiam 200% ze jest wysoką "kobitą" . Rada trzymaj wage. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

A ty kim? Chyba cie zdrowo poy. skoro uwazasz, ze taka baba jest seksi. Obstawiam 200% ze jest wysoką "kobitą" . Rada trzymaj wage. 

albo gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz

nie zdradzisz swojej płci ? czego sie boisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzecia opcja to niski facet, malutkim podobaja sie wysokie. Taki ewnenement. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jestem kurduplem 164 i zawsze dziwi mnie hejt na wysokie kobiety, to chyba zazdrość przemawia przez nie. Nie ma co się oszukiwać, bo ja zawsze chciałam być wyższa.

Wysokie są piękne i mają długie nogi, nie jakieś karakany na koturnach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość zzzzzzzzzzzzz napisał:

nie zdradzisz swojej płci ? czego sie boisz ?

To ty zdradz. Upsss. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Malo ci opini wyzej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

To ty zdradz. Upsss. 

nieco załosne ze dwa razy zrobiles/as unik co do płci, ja jestem kobietą sredniego wzrostu 170 , a ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Jestem kurduplem 164 i zawsze dziwi mnie hejt na wysokie kobiety, to chyba zazdrość przemawia przez nie. Nie ma co się oszukiwać, bo ja zawsze chciałam być wyższa.

Wysokie są piękne i mają długie nogi, nie jakieś karakany na koturnach.

Ale to sie potwierdza. Zawsze niskim facetom podabaly sie bardzo wysokie, dziwne zjawisko, ale tak juz jest i to jest udowodnione w badaniach socjologicznych. Tak samo 90%  wysokich facetow woli nizsze od siebie. Chociaz bywaja wyjatki od reguly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ale to sie potwierdza. Zawsze niskim facetom podabaly sie bardzo wysokie, dziwne zjawisko, ale tak juz jest i to jest udowodnione w badaniach socjologicznych. Tak samo 90%  wysokich facetow woli nizsze od siebie. Chociaz bywaja wyjatki od reguly. 

Nie chodzi o to kto w kim gustuje, tylko o zawiść przemawiającą przez hejterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×