Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odróżnić cewką moczową od pochwy kobiety?

Polecane posty

Gość Mężczyzna
8 godzin temu, Gość dziewczyna napisał:

Nie wierzę w to co tu przeczytałam!

Nie ma co się śmiać, tak właśnie dziewczyny możecie rozpoznać prawiczka. Na zdjęciu co innego, a na żywo co innego. Przyznam się, że jak pierwszy raz dziewczynie włożyłem rękę do majtek, to nie mogłem znaleźć. Dziewczyna musiała mi nakierować ręką, że dziurka jest niżej. Tak więc chłopaki szukajcie dziurki ok 2 cm od dupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jakbym kiedyś robił minetę to co mam lizać? Łechtaczkę i pochwę czy łechtaczkę pochwę i cewkę moczową? 

I ta łechtaczka jest w końcu nad czy pod cewką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prav22

Wiesz co wczoraj sobie wpisałem w google żeński układ rozrodczy i łechtaczka była tam nad cewką. Z godzinę się gapiłem na ten układ i dalej go nie ogarniam za bardzo. Co do minety to chyba bez cewki bo z tego leci mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna

Jak słodko prawiczki w końcu zaczęli się interesować kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adaś romantyk

Minetke robi się tak że lizesz lechtaczke i wargi sromowe ale tak namiętnie po minucie wkładasz delikatnie paluszek do dziurki nadal liżąc i ssając wargi sromowe, po paru minutach można się przenieść na sutki dziewczyny i tam zataczac koła językiem i ssać delikatnie i trzymać nadal palec w jej dziurce. 

Dobrze mówię dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Dziewczyna napisał:

Jak słodko prawiczki w końcu zaczęli się interesować kobietami.

Prawiczki interesują się kobietami od dawna i cały czas, tylko że nie mają okazji zobaczyć cipki z bliska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość Prav22 napisał:

Co do minety to chyba bez cewki bo z tego leci mocz

Z pen /isa też mocz leci, a chcecie żeby go  lizać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Jak odróżnić cewką moczową od pochwy kobiety?"

Cewka jest kwaśna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowany

To wckońcu wyżej jest cewka czy pochwa? Gdzie jest też ta tzw. łechtaczka między tym a  tym? Czemu to takie skomplikowane? Jak kiedys będę miał dziewczynę to będzie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Zdezorientowany napisał:

To wckońcu wyżej jest cewka czy pochwa? Gdzie jest też ta tzw. łechtaczka między tym a  tym? Czemu to takie skomplikowane? Jak kiedys będę miał dziewczynę to będzie wstyd.

Nie przejmuj się, tego nawet żonaci nie wiedzą a często i same dziewczyny nie mają pojęcia skąd im to leci, w życiu nie wzięły lusterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praviczak

Dobra widziałem kilka schematów. Czyli mamy tak: najniżej jest pochwa wyżej cewka a najwyżej łechtaczka. U każdej tak jest? Pochwa jest głębsza niż cewka co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghhhh
21 minut temu, Gość Praviczak napisał:

Dobra widziałem kilka schematów. Czyli mamy tak: najniżej jest pochwa wyżej cewka a najwyżej łechtaczka. U każdej tak jest? Pochwa jest głębsza niż cewka co nie?

Białe i czarne maja łechtaczkę niżej pod pochwa 

zolte nad cewka moczowa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black
5 minut temu, Gość Ghhhh napisał:

Białe i czarne maja łechtaczkę niżej pod pochwa 

zolte nad cewka moczowa 

 

Czarni mają członka pod jajkami taka ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Black napisał:

Czarni mają członka pod jajkami taka ciekawostka.

A biali mają mikro penìsy, których pod lupą trzeba szukać. 

A na dużych fujarkach czarnych można grać z przyjemnością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Nie przejmuj się tymi co się z Ciebie śmieją, jakby żadna im nie pokazała, to też by zachodzili w głowę gdzie jest dziurka.

4 godziny temu, Gość Praviczak napisał:

Dobra widziałem kilka schematów. Czyli mamy tak: najniżej jest pochwa wyżej cewka a najwyżej łechtaczka. U każdej tak jest? Pochwa jest głębsza niż cewka co nie?

Cewka u kobiety wychodzi z tego samego miejsca co u mężczyzny, a łechtaczka to taki mikro żołądź, Prawiczek nie wie gdzie u kobiety jest pochwa, dlatego że u mężczyzny w tym miejscu nic nie ma, pod jajkami jest szew, a u kobiety jest dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesica
5 godzin temu, Gość Praviczak napisał:

Dobra widziałem kilka schematów. Czyli mamy tak: najniżej jest pochwa wyżej cewka a najwyżej łechtaczka. U każdej tak jest? Pochwa jest głębsza niż cewka co nie?

Weź, cewka jest mała, najwyżej długopis włożysz, a pochwa to jama, zmieści nawet butelkę z Coca-Coli 2I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Mężczyzna napisał:

Nie przejmuj się tymi co się z Ciebie śmieją, jakby żadna im nie pokazała, to też by zachodzili w głowę gdzie jest dziurka.

Cewka u kobiety wychodzi z tego samego miejsca co u mężczyzny, a łechtaczka to taki mikro żołądź, Prawiczek nie wie gdzie u kobiety jest pochwa, dlatego że u mężczyzny w tym miejscu nic nie ma, pod jajkami jest szew, a u kobiety jest dziura.

To tak jakby zapytać gdzie chłop ma fiuta a gdzie jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

To tak jakby zapytać gdzie chłop ma fiuta a gdzie jaja...

Zgadza się, chłop wie gdzie ma swojego fiuta i jaja, ale nie wie gdzie baba na cewkę i pochwę. Do tego właśnie dochodzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała
14 godzin temu, Gość Gość gość napisał:

Zgadza się, chłop wie gdzie ma swojego fiuta i jaja, ale nie wie gdzie baba na cewkę i pochwę. Do tego właśnie dochodzimy.

Dziewczyny też nie wiedzą, wiedzą jedynie że mają szparę, nie zaglądają do niej do środka bo się boją, to skąd mają wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała

Autorze oglądałeś Obcego? Ja się boję że ze szpary wyskoczy ta łechtaczka taka jak ta z paszczy Obcego! Nawet przy myciu staram się tam nie dotykać bo się boję że nie zapanuję nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Nieśmiała napisał:

Dziewczyny też nie wiedzą, wiedzą jedynie że mają szparę, nie zaglądają do niej do środka bo się boją, to skąd mają wiedzieć

Buhahahaha. Marny podszyw zakompleksionego chłopa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieśmiała
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Buhahahaha. Marny podszyw zakompleksionego chłopa. 

To że sama jesteś puszczalska nie znaczy że wszystkie tak mają, ja nie mam! Na dodatek jest glupia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grabarz

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×