Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odróżnić cewką moczową od pochwy kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Mówicie że pochwą się nie sika to czemu tam jest mokro i śmierdzi tam moczem? Nie wprowadzajcie ludzi w bład. Pochwą się sika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Mówicie że pochwą się nie sika to czemu tam jest mokro i śmierdzi tam moczem? Nie wprowadzajcie ludzi w bład. Pochwą się sika.

Lecz się. Jak można być tak tępym w XXI wieku? 

Doświadczony to Ty tylko pod innym Nickiem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tam nie ma nic, tylko majteczki w kropeczki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praw 35
6 minut temu, Gość gość napisał:

Powinni zrobić jakąś edukacje seksualną dla dorosłych. Zamiast uczyć porządnie o układzie rozrodczym kobiety to jedynie uczą o prezerwatywach, miesiączce i o wytrysku i masturbacji. Jak się mówi o narządach to chłopcy i dziewczyny uczą się osobna. Potem mamy to co mamy. 

W sumie tak. Jako 35 letni prawiczek nie mam o tych sprawach zielonego pojęcia. I choć nie będę miał już okazji  skorzystać z tej wiedzy w praktyce, to jednak czuję się niezręcznie gdy ktoś rozmawia na podobne tematy, a ja kompletnie nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Pochwą się sika, miesiączkuje a nawet robi kupę. Poważnie. Nie wiedzieliście o tym? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Pochwą się sika, miesiączkuje a nawet robi kupę. Poważnie. Nie wiedzieliście o tym? 

Dokładnie. Jeszcze jest specjalny przycisk na niej, że można automatycznie wybrać jedną z tych opcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Pochwą się sika, miesiączkuje a nawet robi kupę. Poważnie. Nie wiedzieliście o tym? 

Chyba twoja lalka dmuchana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna

Niesamowite! Aż tylu tutaj jest prawiczków? Więc zapamiętajcie wszyscy: kobieta między nogami ma trzy dziurki, jedną robi siku , drugą robi kupę, a w trzecią wkłada się członek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Lecz się. Jak można być tak tępym w XXI wieku? 

Doświadczony to Ty tylko pod innym Nickiem? 

Pochwą się sika koniec i kropka. Z kobietą nigdy nie byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uff

Uff fobrze że w wieku 18 lat miałem dziewczynę w moim wieku i mi wszystko pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony

Otwory w ciele kobiety: oczodoły,uszy, usta, nos, odbyt i z przodu jedynie pochwa. W sumie 9 dziur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Doświadczony napisał:

Pochwą się sika koniec i kropka. Z kobietą nigdy nie byłeś?

Ja byłem w przeciwieństwie do Ciebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Doświadczony napisał:

Otwory w ciele kobiety: oczodoły,uszy, usta, nos, odbyt i z przodu jedynie pochwa. W sumie 9 dziur

10 bo jeszcze cewka moczowa, którą jak sama nazwa wskazuje, kobieta oddaje mocz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praw 35
1 minutę temu, Gość Uff napisał:

Uff fobrze że w wieku 18 lat miałem dziewczynę w moim wieku i mi wszystko pokazała.

Ale wygryw! I nie piszę tego złośliwie. Są faceci pod 40 którzy nawet nie dotykali kobiety. Ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
28 minut temu, Gość gość napisał:

Mówicie że pochwą się nie sika to czemu tam jest mokro i śmierdzi tam moczem? Nie wprowadzajcie ludzi w bład. Pochwą się sika.

A buzią się sra ??? Litosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha

Haha ,,doświadczony" to prawiczek który chciał się popisać wiedzą i mu nie wyszło.

Raczej wątpie by trollował. Wiele osób tak myślało gdy byłem w liceum. Jeden się skompromitował na jakiś zajeciach z tego powodu nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha po...iło was 😂🤣Kobieta ma od góry łechtaczkę-taki malutki wypustek/ziarenko jak pestka jabłka który się powiększa przy podnieceniu. Niżej cewkę moczową o wielkości może 2 mm, taka malutka dziurka ledwo ją widać. Nawet palca się tam nie wsadzi a co dopiero penisa. Potem wejście do pochwy, 2cm przerwy i odbyt. Jestem kobietą więc wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tahira

Ahahahaha. Pochwą się sika, większej głupoty nigdy nie słyszałam. 

A wiecie, że z dziewictwa jest krew?

Już sobie wyobrażam jak taki prawiczek przebił błonę dziewiczą i zaczyna krzyczeć:

Aaaa! Ratunku mój penìs krwawi, ludzie pomocy aaaaaa! Ratunku policja, pogotowie, straż pożarna aaaaa! Na pomoc, ja krwawie aaaaa! Mamo ratuj aaaaaa! 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawsze sam
20 minut temu, Gość Tahira napisał:

Ahahahaha. Pochwą się sika, większej głupoty nigdy nie słyszałam. 

A wiecie, że z dziewictwa jest krew?

Już sobie wyobrażam jak taki prawiczek przebił błonę dziewiczą i zaczyna krzyczeć:

Aaaa! Ratunku mój penìs krwawi, ludzie pomocy aaaaaa! Ratunku policja, pogotowie, straż pożarna aaaaa! Na pomoc, ja krwawie aaaaa! Mamo ratuj aaaaaa! 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ja i tak bym nie odróżnił dziewicy od nie dziewicy. I też bym się przeraził krwi. Bałbym się czy dziewczynie coś w śodku nie rozwaliłem. Teraz w moim 30 letnim życiu dowiedziałem się czegoś nowego,że kobieta ma 2 dziury z przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkojarzony

Chwila ! Wy tak na serio? Ja myślałem że pochwa ma wejście z przodu (kobieta ma 1 dziure z przodu) i tam są 2 tunele jeden odprowadza mocz a do drugiego można się dostać tylko po rozbiciu przerwaniu błony dziewiczej. I tam się bzyka kobietę.

Myliłem się całe życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Powiedzcie że żartujecie! Nic już mnie nie zaskoczy na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Rozkojarzony napisał:

Chwila ! Wy tak na serio? Ja myślałem że pochwa ma wejście z przodu (kobieta ma 1 dziure z przodu) i tam są 2 tunele jeden odprowadza mocz a do drugiego można się dostać tylko po rozbiciu przerwaniu błony dziewiczej. I tam się bzyka kobietę.

Myliłem się całe życie?

Tak, myliłeś się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Rozkojarzony napisał:

Chwila ! Wy tak na serio? Ja myślałem że pochwa ma wejście z przodu (kobieta ma 1 dziure z przodu) i tam są 2 tunele jeden odprowadza mocz a do drugiego można się dostać tylko po rozbiciu przerwaniu błony dziewiczej. I tam się bzyka kobietę.

Myliłem się całe życie?

Tak, ale sprawdź sobie w wikipedii jak nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
3 minuty temu, Gość Rozkojarzony napisał:

Chwila ! Wy tak na serio? Ja myślałem że pochwa ma wejście z przodu (kobieta ma 1 dziure z przodu) i tam są 2 tunele jeden odprowadza mocz a do drugiego można się dostać tylko po rozbiciu przerwaniu błony dziewiczej. I tam się bzyka kobietę.

Myliłem się całe życie?

Jakie tunele?  xddddd Że wkładasz i sobie wybierasz gdzie skręcić? Lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozkojarzony
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Tak, ale sprawdź sobie w wikipedii jak nie wierzysz

Ja chyba faktycznie sobie poczytam w Internecie o żeńskich narządach. Bo jestem w szoku po tym co tu wyczytałem. Nigdy bym nie pomyślał że kobieta ma jeszcze cewkę z przodu. Myślałem że tam jest tylko łechtaczka co służy do odczuwania rozkoszy i pochwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek
2 minuty temu, Gość Rozkojarzony napisał:

Ja chyba faktycznie sobie poczytam w Internecie o żeńskich narządach. Bo jestem w szoku po tym co tu wyczytałem. Nigdy bym nie pomyślał że kobieta ma jeszcze cewkę z przodu. Myślałem że tam jest tylko łechtaczka co służy do odczuwania rozkoszy i pochwa.

Właśnie opowiedzcie coś o tej całej łechtaczce? To nie jest żadna trzecia dziura co nie? To narząd wystający tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ja autor.

Dobra czyli cewka to coś takiego,że żaden członek i tak w to nie wejdzie,a pochwa jest większa i już członek wejdzie, tak? Czy kobietę boli moment wejścia w pochwę? Nie chce dziewczyny uszkodzic jak kiedys wejdzie do zblizenia. O co chodzi z ta krwią? Coś moze pęknąć? Jak rozpoznać łechtaczkę bo to też narząd na zewnątrz, podobno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamyślony

O cholera! Czy poza 2 dziurami (cewką i pochwą) oraz trzecim narządem zwanym łechtaczką (cokolwiek to jest) kobiety mają z przodu coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tahira

Tutaj macie 

ibb.co/tH7kkqT 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×