Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

kobieta wyzwala przy mnie takie emocje że normalnie ... ze strachu przy niej

Polecane posty

Gość Gość

Jak to ",wyzwala przy Tobie emocje" co to w ogóle znaczy? Chyba wyzwala W Tobie emocje? Co z Twoim polskim,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żal
11 godzin temu, Gość gosc napisał:

a dodatkowo rzuciłym się na nia chętnie, co mam zrobić

Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja M

Ja szukam M, a ona jak ma na

imię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 godziny temu, Gość gość napisał:

Ja szukam M, a ona jak ma na

imię?

Drogie Panie i Panowie. Nie ucieknie się przed przeznaczeniem,a reszta to mrzonki,wasze wyobrażenia. Przeczytalem temat cały i połowa z Was marzy o kimś,kto Was nie chce.Gdyby było inaczej to wciąż byście na siebie gdzieś wpadali,los wciąż Was by do siebie pchal nie dał o sobie zapomnieć. A tu jak nie macie kontaktu, drugiej osobie nie zależy na kontakcie to nie ośmieszajcie się wpisując te bzdury.,myślę o nim,o niej,czy on mysli tak samo o mnie.Gdyby myślał,tęsknił to byście wiedziały. My faceci jesteśmy prosci,to kobiety za dużo sobie wyobrażają bo zamieniła z kimś parę słów, albo znów ktos do kogos napisal i ooo co będzie??nie będzie nic  bo jakby miało być to by było i nawet jak znikniecie komuś z oczu to i tak los sprawi,że wasze drogi się zejdą jak macie być razem. Kochałem raz do utraty tchu,reszta to namiastka miłości, nie byłem wtedy z nią a teraz jestem,bo tak miało być i wciąż mieliśmy kontakt.A wy nawet kontaktu nie macie,więc proste,że druga osoba nie widzi Was bo nie chce widziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Drogie Panie i Panowie. Nie ucieknie się przed przeznaczeniem,a reszta to mrzonki,wasze wyobrażenia. Przeczytalem temat cały i połowa z Was marzy o kimś,kto Was nie chce.Gdyby było inaczej to wciąż byście na siebie gdzieś wpadali,los wciąż Was by do siebie pchal nie dał o sobie zapomnieć. A tu jak nie macie kontaktu, drugiej osobie nie zależy na kontakcie to nie ośmieszajcie się wpisując te bzdury.,myślę o nim,o niej,czy on mysli tak samo o mnie.Gdyby myślał,tęsknił to byście wiedziały. My faceci jesteśmy prosci,to kobiety za dużo sobie wyobrażają bo zamieniła z kimś parę słów, albo znów ktos do kogos napisal i ooo co będzie??nie będzie nic  bo jakby miało być to by było i nawet jak znikniecie komuś z oczu to i tak los sprawi,że wasze drogi się zejdą jak macie być razem. Kochałem raz do utraty tchu,reszta to namiastka miłości, nie byłem wtedy z nią a teraz jestem,bo tak miało być i wciąż mieliśmy kontakt.A wy nawet kontaktu nie macie,więc proste,że druga osoba nie widzi Was bo nie chce widziec

No raczej.

Ale wiesz pogadac se mozna w eter taki tam wieczorny skowycik 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Paolinne napisał:

No raczej.

Ale wiesz pogadac se mozna w eter taki tam wieczorny skowycik 😉

To zajmijcie się sobą zamiast wyć w necie do czegoś co nie ma sensu. Każdego faceta nudzi narzucania się,proszenie o miłość.Jak dane jest być osobom ze sobą  to prędzej czy później zejdą się i nie trzeba było prosić. Proste jak budowa cepa 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

To zajmijcie się sobą zamiast wyć w necie do czegoś co nie ma sensu. Każdego faceta nudzi narzucania się,proszenie o miłość.Jak dane jest być osobom ze sobą  to prędzej czy później zejdą się i nie trzeba było prosić. Proste jak budowa cepa 

 

 

 

 

Ale przeciez w necie to nie wiedomo kto do kogo skowyczy to w czym problem? Czasem sie prosi i bedzie dane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Przeciez ja doskonale wiem jaki byl powod ze to nie wyszlo i co czujemy teraz. Prawde mowiac obydwoje nie mamy ochoty, to zbyt trudne podniesc sie otrzepac kurtke po walce Tytanow i stwierdzic: nic sie nie stalo. Idzmy dalej.

On mial syndrom Krolowej Sniegu i chocby dal mu gwiazdke z nieba to odrzucilby ja nowiac: po co? Poniewaz chcialby wejsc w relacje lecz nie potrafi czuc, ufac, reaktywnie odpowiadac tylko jest bierny i zamkniety. A ja mialam syndrom gotujacej sie zaby i krolowej Sniegu w 1. Z 1 strony czekalam na kogos takiego, z drugiej wiedzialam ze wszystko jest niedograne i tez wlasciwie jestem pasywna. Mielismy przeblyski uczuc wobec siebie ale stanelo na tym iz walka z calym swiatem i jeszcze z nim - zazdroscia odbierala mi cala moc i energie. Kazde spotkanie konsumowalo moja energie i czulam sie coraz bardziej wyprana z energii. Kiedy opowiadalam mu o swoich pasjach on nie komentowal tego. Tak jak deszcz za oknem kapie w parapet tak on jak deszcz sluchal i nic nie odpowiadal - zero odpowiedzi. Nie elektryzowal tego, nie podsycal tylko pozeral energie, odbieral ja. W koncu wstalam zmeczona i pomyslalam do diobla z tym wszystkim, czuje sie tak zmeczona i bez mocy ktora mi odbiera ze nie dam rady juz dluzej zmagac sie. Z czego musze zrezygnowac bo ten balast jest za ciezki. Z energicznej witalnej osoby przeobrazilam sie we wrak ktory nie ma na nic energii. I odseparowalam sie by naladowac baterie i miec spokoj od Krolowej sniegu ktora jest zimna i wyschnieta od srodka. Czaisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

On nie chwalil mnie, nie mowil ze ta kiecka jest swietna, nie mowil ze piekny lakier do paznokci, ze swietny pomysl z wyjazdem, ze cudownie robie to i tamto, ze te pasje sa wspaniale, ze to piekne estetyczne smakie owakie tylko ssal energie. Nie mam az tyle energii by naladowac dwie osoby wiec odlaczylam ladowarke i pozwolilam by to umieralo. Nie chce mi sie juz reanimowac. Nie m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Coz z tego ze wyzwala to we mnie na chwile jak wiem ze gdyby wrocil to dossie sie tak ze zostanie ze mnie wior. On nie dzieli sie energia tylko ja odbiera. Prosilam go by zmienil te zazdrosc i nalog ale to jest wazniejsze niz ja i oczywiscie kasa go nie zdradzi. Nie mam zamiaru byc czyims zasilaczem do konca dni i zmienic sie we wior bo ktos tak chce. Gdybym mogla wcisnac play od nowa zostalby kolega a nigdy chlopakiem i nie spotykalabym sie z nim wcale. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Gdyby przestal byc Krolowa Sniegu splakana to dopiero wtedy moglby cos rzezbic. Ja za niego nie zalatwoe przeszlosci a sama tez mam zalegle sprawy do ktorych nie chce wracac a on wyciaga te brudy - zazdrosny nie dajacy zyc partner i zdziwiony ze zmieniam sie w gotujaca zabe. Nie moze tak byc poniewaz zaoralby mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

On mi wciaz przypomina o 8 letnim koszmarze z zazdrosnym faciem i dziwi sie ze nie mam energii. To niech jej nie odbiera i da zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Mysli ze jak powie mi nie kocham cie to bede sie przejmowac tym ze codziennie obudze sie z naladowanymi bateriami i soba. A nie wiorkiem kokosowym. A jak jemu tak powiedzialam to obraza majestetu. Przeciez mamy takie same szanse w przezwyciezaniu odrzucenia. Skosztowal tego co sam serwowal.i o co chodzi. 2:1 dla mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Paolinne napisał:

Mysli ze jak powie mi nie kocham cie to bede sie przejmowac tym ze codziennie obudze sie z naladowanymi bateriami i soba. A nie wiorkiem kokosowym. A jak jemu tak powiedzialam to obraza majestetu. Przeciez mamy takie same szanse w przezwyciezaniu odrzucenia. Skosztowal tego co sam serwowal.i o co chodzi. 2:1 dla mnie. 

Lecz sie wariatko z tymi monologami albo mu to powiedz idiiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

To niech otrzepie sie z tej sniegowej kuli i pokaze jak to sie robi. Czemu ja mam byc zasilaczem. Szkoda marnowac energii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

Lecz sie wariatko z tymi monologami albo mu to powiedz idiiotko

Skowycze sobie. Co nie moge? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość Paolinne napisał:

Skowycze sobie. Co nie moge? 

załóż swoj temat i tam pier/dol te żale, temat jest o kobiecie a nie o jakimś chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Szkoda mi energii na tel do niego. Ja skowycze i nic nie robie podobnie jak inne osoby i tez nic nie robia by to zmienic. I czym to sie rozni geniuszu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

załóż swoj temat i tam pier/dol te żale, temat jest o kobiecie a nie o jakimś chłopie

Do ktorej nie zadzwoni prawda? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Mnie krytykujesz za to co robia dokladnie inne osoby? Dobrze sie czujesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Powiedz to jemu zeby wyszedl i jej to powiedziec. Po co mowisz to mnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinne

Najwyrazniej nie mam ochoty sue do niego odzywac tylko poskowyczylam sobie w temacie bo moj ex tez tak.do mnie mowil jak to wyzwalam w nim emocje. To wszystko. Jak masz z tym problem to moze z Toba jest problem? 

Milego dnia 🙂 paa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

tęsknię cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

za kim..za nią..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
4 minuty temu, Gość ..... napisał:

za kim..za nią..?

oczywiście że za nią, moim słoneczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

oczywiście że za nią, moim słoneczkiem

A która to?Nie jesteś z nią dlatego

 ,tesknisz czy ona umarła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

A która to?Nie jesteś z nią dlatego

 ,tesknisz czy ona umarła?

oboje się ukrywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

co znaczy ze sie ukrywacie..?czy on cos do ciebie czuje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Gość gosc napisał:

oboje się ukrywamy

Dlaczego sie ukrywacie zakazana milosc czy lubicie sie bawic w ukrywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 900ia

Widzieliscie sie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×