Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

lecze depresje od 10 lat i juz ... mam dosc

Polecane posty

Gość gosc

jak sie cieszyc, jak miec pasje do czegos, jak zyc a nie egzystowac???????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ledwo zipie

powiem ci tyle, to nie choroba i tego się nie leczy, wystarczy robić zmiany tego co powoduje te skutki, pomyśl co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Depresja to bardzo ciężka choroba i ją się leczy. Inna sprawa, że leki znoszą jedynie objawy. Bez zmiany życia, a raczej swego podejścia do życia i wyeliminowania przyczyn depresji, powrót do zdrowia jest niemożliwy i trzeba brać leki do końca życia. Dlatego powinieneś/powinnaś rónolegle chodzić na psychoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź przyczynę, a znajdziesz rozwiązanie, jak wyżej słusznie już napisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ljg5784kjfd

Depresja jest ciężka choroba więc nie pieprz głupot że nie jest,bez leków,zmiany życia,terapii prowadzi do samobójstwa..czas jest tak że nawet ludzie którzy mają wszystko na nią chorują,każda depresja ma swoje przyczyny dlatego ważna jest terapia idąca w parze z farmakologią..same leki pozwalają jedynie jakoś funkcjonować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Gość ledwo zipie napisał:

powiem ci tyle, to nie choroba i tego się nie leczy, wystarczy robić zmiany tego co powoduje te skutki, pomyśl co to może być

k'u'rwa przychodzę na to forum po rzetelną wiedze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ljg5784kjfd napisał:

Depresja jest ciężka choroba więc nie pieprz głupot że nie jest,bez leków,zmiany życia,terapii prowadzi do samobójstwa..czas jest tak że nawet ludzie którzy mają wszystko na nią chorują,każda depresja ma swoje przyczyny dlatego ważna jest terapia idąca w parze z farmakologią..same leki pozwalają jedynie jakoś funkcjonować

ja bym jednak zaczęła od terapii, zmiany diety, podobno mięso leczy depresję,  odstawienie toksycznych ludzi

no bo nigdy nie wiesz czy to endo czy egzo, macanki ciemności

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, brokeninside87 napisał:

ja to się boję brać tych leków matrixowych, a wiele razy mi zapisywano czy polecano

I masz efekty....A tak poważnie to nie sądzę by leki wyleczyly depresję. Może wytlumia ale dopóki nie pozna się przyczyny i nad nią nie pracuje to możesz tonę leków zezrec a i tak to nic nie da. Chyba że ewidentnie przyczyna leży w brakach substancji w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I masz efekty....A tak poważnie to nie sądzę by leki wyleczyly depresję. Może wytlumia ale dopóki nie pozna się przyczyny i nad nią nie pracuje to możesz tonę leków zezrec a i tak to nic nie da. Chyba że ewidentnie przyczyna leży w brakach substancji w mózgu.

ja ich nie demonizuję, nie znam się to się nie wypowiadam, ale.. wydaje mi się, że tam jest więcej trucizny i trudno potem przyjść do normalnego funkcjonowania. kiedyś miałam problemy ze spaniem w dzień to mi lekarz powiedział, żeby nie brać leków na coś, co ma działać normalnie, chyba że nie wyrabiasz już. taka złota zasada. czyli np., wzmacniające apetyt.tlumiące apetyt. albo taki na życie

Lezaczek mi gdzieś linkował. ale nie mogę znaleźć historię dziewczyny, która nie mogła zasnąć i wskoczyła na leki, które spały za nią XD a w tym czasie jej jelita przepełniały się niestrawialną masą kałową, bo leki działały na sąsiadujące obszary w mózgu🙀

u mnie to jest i tak epizodyczne, albo sezonowe, albo całkiem egzo od toksyn z otoczenia, ale u każdego depresja może być czym innym spowodowana. niczego nie odradzam, ale ja bym opóźniała decyzję z wzięciem leków szukając innych rozwiązań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Leki według mnie to już ostatecznośc gdy człowiek leży i pod siebie robi. Większość psychiatrów przepisuje na oko to co akurat przedstawiciel mu dał nie robiąc nawet morfologii co już w ogóle jest chore. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

żeby wiedzieć, czy to na pewno winny mózg trzeba by było zbadać mózg XD może w przyszłości coś wymyślą, ale teraz to nie wina lekarzy, że nie da się tego orzec na 100% 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to trzeba zbadać hormony chociaż albo cokolwiek bo zwykła niedoczynność może powodować problemy z psychiką ale po chúj jak można zapisać dropsy. Tak to już jest brokuło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziś nie cisne brokułom. Nie mam nastroju 🥟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgfgh

Trzeba odstawić nieodpowiednie osoby z otoczenia. Lepiej być samemu niż z nieodpowiednie osobami naokoło. To raz.

Dwa trzeba się nie obwiniać i nie kierować agresji na siebie, a to jest ciężkie bo nikt ci w tym nie pomoże.

Prawie nikt z wyjątkami nie ma interesu w tym byś wyzdrowiala i czuła się dobrze dlatego trzeba liczyć tylko na siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemowit
7 godzin temu, brokeninside87 napisał:

k'u'rwa przychodzę na to forum po rzetelną wiedze 😄

I ją dostajesz, więc jaki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemowit
7 godzin temu, brokeninside87 napisał:

ja to się boję brać tych leków matrixowych, a wiele razy mi zapisywano czy polecano

wiem że ich nie bierzesz, widać gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krecik
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Leki według mnie to już ostatecznośc gdy człowiek leży i pod siebie robi. Większość psychiatrów przepisuje na oko to co akurat przedstawiciel mu dał nie robiąc nawet morfologii co już w ogóle jest chore. 

po chooy leki jak już leży i robi pod siebie? nie lepiej szybciej zdechnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×