Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Burkinafasoli

Częste pobudki w nocy

Polecane posty

Gość Burkinafasoli

Mam problem z częstymi nocnymi pobudkami syna. Ma 11 miesięcy i zazwyczaj budzi się co 2 godziny. Tak jest od około 5-6 miesięcy. Wcześniej spał lepiej np. zasypiał o 20 i budził sie dopiero o 1, kolejne pobudki były częstsze ale nie aż tak. Nie ukrywam, że jestem już tym wyczerpana. Nie ma różnicy czy śpi z nami czy sam, czy dam mu dużą kolację czy normalną. Zastanawiam się czy to samo minie czy istnieją jakieś magiczne sztuczki żeby szybciej temu zaradzić? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Budzi się co dwie godziny i co chce?cycka, smoczka, butelkę, wodę, bawić się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Burkinafasoli

Cycka chce i tylko cycka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ogranicz piers do 2 -3 razy dziennie, na noc przed spaniem piers, a w nocy nie dawaj, tylko wodę. Noc poplacze i jutro będzie lepiej. Budzi sie z przyzwyczajenia. Musisz mu wytłumaczyć,ze w nocy nie ma cyca i śpimy. Powtarzaj aż zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Wg poradni laktacyjnej (a miałam podobny problem), dziecku w tym wieku karmienie powinno wystarczyć na 6 godz. Jak się wybudzi, ponoś go, we wózku go uśpij, ja tak robiłam i w zależności od dziecka, może po nocy, może po dwóch trzech przestanie się wybudzać. Mnie nie było na to stać i dziecko przesypiać noce zaczęło dopiero w wieku 3 lat. Nie muszę chyba dodawać, że odechciało mi się drugiego dziecka 😉 Powodzenia życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czad
10 godzin temu, Gość Burkinafasoli napisał:

Cycka chce i tylko cycka

też chcę cycka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja proponuję na wieczór przejść już na mm. Po modyfikowanym dzieci ogólnie dłużej śpią. Bakarm. Na wieczór z butli i zobacz. W nocy też daj mm, chyba że jesteś zbyt zmęczona to cycka. Ale moim zdaniem już powinnas odchodzic od karmienia naturalnego. Moja córka ma 9 miesięcy a od 4 miesiąca życia przesypia całe noce. O 20 idzie spać, o 23 ostatnie karmienie na śpiocha i śpi do 7 rano. I tak jest cały czas poza wyjątkami gdy idzie ząbek, wtedy w nocy ma jedną pobudke do tulenia i dalej śpi. Także myślę że to kwestia wypracowania i dobrze najedzonego brzuszka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Taa, po mm dzieci dluzej spia. Jasne moj 10-misieczniak akutalnie budzi sie co 2 godziny, na wieczor dostaje mm jeszcze zageszczane lekko kleikiem. Nic nie poradzisz autorko, trzeba to jakos przezyc. Moze to skok, dziecko sie wtedy rozregulowuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdusia34#

Też tak mam, synek 10 miesięcy. Chodzi spać ok 21.00 ,budzi sie o drugiej,

czwartej, o szóstej już wstaje. Nie chcę piersi. Na noc daję kaszkę.Nie wiem co jest, może zęby idą...nie ma jeszcze ani jednego 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa
Dnia 24.05.2019 o 20:29, Gość Burkinafasoli napisał:

Cycka chce i tylko cycka

Oduczaj cycka póki możesz, bo będzie tylko gorzej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×