Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dolly

jak byscie zareagowaly?

Polecane posty

Gość Dolly

Jestesmy razem 20 lat. Ja na rencie, maz pracuje, ciezko. Zawsze zachwalal moja kuchnie, nie tylko do mnie. Nie powiem- staram sie, jak moge, by jadl smacznie i zdrowo. Zawsze jest obiad z dwoch dan na dwa dni. Wczoraj ugotowalam grzybowa ze smazonymi warzywami i ziemniakami, bez miesa. Nie smakowala, jak na indyku, ale uczciwie powiem, ze byla znosna. Do tego muszle makaronowe faszerowane cheddarem, tunczykiem, czosnkiem, smazona cebulka i groszkiem, polane sosem serowym. A teraz do meritum. Nie dojadl zupy, twierdzac, ze sie najadl. Pytam, co z drugim, ktore juz grzeje- nagle z morda na mnie, ze zupa jest ohydna, a drugie dupy nie urywa.... Az mi lzy polecialy... Dodam, ze jego matka gotuje koszmarnie, zawsze podaje zimne, szare ziemniaki i np zimny kalafior w calosci, a maz jest wniebowziety i zachwala jej kuchnie. Pewnie wynika to z tego, ze przez jego prawie 50 lat ugotowala mu obiad z 10 razy. Jak byscie zareagowaly na takie podsumowanie? Nadmienie jeszcze, ze jutro przypada nasza rocznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak jest jak się wchodzi facetowi za bardzo do d*py. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio to jest problem ? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

To niech nie je... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snbsbskuh

Kuhwaaa mam nadzieje ze to prowo bo tak durnych bab jeszcze nie spotkałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

Skoro zachwala zimne, szare ziemniaki i kalafioraka w calosci to to mu gotuj, ot cala filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×