Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dowody

Dowody na Wieczorną. Nieudane podrywanie Kermita przez Wieczorną poprzez nękanie ofiar pedofilią czy śmianie się z chemioterapii.

Polecane posty

Gość parassolka
26 minut temu, Gość Nie wierze napisał:

ty naprawdę jesteś nienormalna..WSZYSCY NA KAFE robią sobie z Ciebie jaja a Ty łykasz wszystko jak pelikan z morza.Żenada,że mozna mieć tak ograniczony umysł

ja ograniczony umysł? daruj sobie! nie będziesz mnie obrażać!! bo co? bo nie pozwolę sie deptać i niszczyć?!! no faktycznie wielkie umysły służą za ściery do podłogi rozumiem ze do takich należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beka

Kto, tu kogo wkręca???😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja yebe...

KAFETERIA TO FORUM PUBLICZNE. Każdy tutaj może pisać pod dowolnym nickiem co tylko mu się podoba. Co, jeśli ci powiem, że ta "wieczorna" (czy jakakolwiek inna osoba, z kórą tu piszesz) to wcale nie jest tą "wieczorną" a znudzonym anonem z karaczana, śmieszkiem z wykopu albo kimkolwiek innym, kto akurat zobaczył temat i postanowił dla żartu wprowadzić trochę chaosu do dyskusji. Z tym "robieniem sobie z ciebie jaj" chodzi o dyskusje na tym forum a nie o życie prywatne w prawdziwym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość parassolka napisał:

koniar, leki weź i opanuj sie!!! Nie jestem żadnym trolem ...ancu!

1)Ja zmuszam dzieci???do czego??? Ja zawsze daję moim dzieciom wolną rękę!!! Jestem najbardziej akceptującą i liczacą się ze zdaniem dziecka matką , jaką znam. Zawsze daję im wolne wybory.Moja znajoma Grażyna Z Dębowca biła kapciem syna żeby skakał,ja mojego syna jedynie motywowałam ,nigdy do niczego nie zmuszam.Czemu kłamiesz?

2.) Ja robie karierę kosztem dzieci i rodziny? No faktycznie kurs opiekuna osób starszych to mega kariera ,zazdroscisz mi podcierania tyłków tym staruszkom? Ja sie żadnej pracy nie boję robie to dla rodziny ,nie bedziesz mi mówił co mam robić albo gdzie i za ile mam pracować!

3) Ja się puszczam?czy puszczałam ? ja się nie zmieniłam?? A co ty w ogóle o mnie wiesz i jakim prawem rozgadujesz o mnie takie rzeczy?Ja chciałam byc zakonnicą! ,Ja nigdy męża nie zdradziłam a mój mąż jest w ogóle moim nie tylko pierwszym ale w ogóle jedynym mężczyzna z jakim kolwiek byłam.Nigdy nawet z nikim innym nie chodziłam ,czemu kłamiesz?!

4) Ja jestem niemoralna? Ja przestrzegam Bożych Przykazań .!Żyję moralnie .

5) Ja zaniedbuję dzeci?? Ja jednej wywiadówki nie opuściłam ,ja siedziałam z dziećmi nad lekcjami ,ja sadzę jarzyny ,ziemniaki ,owoce żeby je wykarmić ,ja zbieram jagody i grzyby dla nich ,ja robie przetwory na zimę.Ja dojeżdżam nawet 15 km rowerem żeby na nie pracować.Ja się kształcę żeby zapewnić im lepszą przyszłość,Ja wybudowałam dla nich dom,ja go umeblowałam i wyposażyłam.

6.To mi ufają,to ze mną rozmawiają,to do mnie przychodzą z każdym problemem ,to ja się za nich modlę!

7) Ja biorę jakies leki? czemu kłamiesz?!! 

8.)Ja nie jestem decyzyjna? co za bzdury!!

9) Ja jestem uzalezniona od kasy męża? co za farmazony ,Mam swoje konto ,swoją kartę do konta i swoje pieniądze.On na nic mi nie daje.To ja więcej przeznaczam na dom i na dzieci.

10) Wszystko co mam zawdzięczam sobie i tylko sobie.

11) Ja jestem narkomanką??/ co za bzdury! ja brzydzę sie takim syfem!

12) Ja jestem pijaczką? co za bzdury!@ Ja jestem największym wrogiem alkoholików bo tak mnie wychowano!W moim domu nigdy alkoholu pod żadną postacią nie było. Zazdrościsz bo ty chlejesz i twój ojciec chleje.Nie potrafisz zrozumieć że sa tacy co nie piją!

13) Ja ukradłam kalece na wózku maszynkę do golenia? Ja w życiu niczego nie ukradłam ! kto dał ci prawo tak mnie oczerniać?!Nie przyszło ci do głowy ze to jego patologiczny brat wszystko wynosi mu z domu?bo nie pracuje .Osobiscie słyszałam ze ten człowiek chciał zeby ten na wozku już umarł cytuję,,jeszcze tu jesteś -jeszcze żeś nie zdechnął''Cały dom mu przeszukałam za tą maszynką!,odpowiesz mi za zniesławienie!.i niszczenie mojej opinii .To jest wieloletni STALKING!

JA JESTEM TROLEM?kolejny dowód na twoje przekręty!!! i podawanie nieprawdy!

Hahahahhahaha nakrecila cię ? Mogłabym napisac od nowa twój życiorys,ale teraz mi się nie chce ! Puknij się w swój zryty beret,no i nie dziękuj za zainteresowanie , bowiem jakieś korzyści z tego mam i ja, tzn kupę śmiechu ! PRZYZNAJE nie dałam rady przeczytać całości ,bo tego przeczytać się nie da !

Pozdrów swoje DIVY ! Życzę udanego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kanaram wstydź się,przecież to dziecinada ! Ja wiem i ty wiesz,że ja wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×