Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dowody

Dowody na Wieczorną. Nieudane podrywanie Kermita przez Wieczorną poprzez nękanie ofiar pedofilią czy śmianie się z chemioterapii.

Polecane posty

Gość gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

To po co tu Wieczorna wchodzisz skoro tak rzekomo wszystkimi gardzisz?

Bo chory łeb nie ma innej alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
6 minut temu, Gość gość napisał:

Właśnie piszesz z Wieczorną Sylwia...W sensie cytujesz ją i jeszcze ona się rzuca do ciebie i wyzywa....Nie wiem czy warto żebyś z nią pisała skoro jak piszesz jesteś wrażliwą kobietą. Baba ciebie ściągnie do swojego niskiego poziomu i pokona doświadczeniem...

ja cytuję??? gdzie ? kiedy? jakim doświadczeniem?Mnie nikt nie jest w stanie pokonać nigdy! Ja do walki o prawde potrafię iść po trupach! Mało o mnie wiesz!czemu akurat mnie miałaby atakować skoro ma tego niby jakies swojego ,,kermita'' co ja mam z tym wszystkim wspólnego?Masz konkretne info???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Wieczorna zarzuciła że autor się tobie podlizuje Sylwia. 

a czemu jakiś autor miałby mi się podlizywać? jaki powód? i czemu akurat mi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość parassolka napisał:

ja cytuję??? gdzie ? kiedy? jakim doświadczeniem?Mnie nikt nie jest w stanie pokonać nigdy! Ja do walki o prawde potrafię iść po trupach! Mało o mnie wiesz!czemu akurat mnie miałaby atakować skoro ma tego niby jakies swojego ,,kermita'' co ja mam z tym wszystkim wspólnego?Masz konkretne info???

No zacytowałaś przecież wyżej tą wypowiedź o podlizie psycholce Sylwii. A to Wieczorna pisała. Za Kermitem Wieczorna lata bo jest zakochana. Za dziewczynami po to żeby je nękać. Taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość parassolka napisał:

a czemu jakiś autor miałby mi się podlizywać? jaki powód? i czemu akurat mi? 

Nie wiem. Raczej trudno żeby zrozumieć motywy psycholki Wieczornej. Od tego jest psychiatra. No ale policja się obija jak widać i baby nie namierzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
7 minut temu, Gość gość napisał:

To po co tu Wieczorna wchodzisz skoro tak rzekomo wszystkimi gardzisz? O ile w ogóle stalkerka z pedofilskimi zapędami może kimkolwiek gardzić? 😅

Ty nie masz kafeteryjnych żadnych ziomów  bo nawet Kermit ciebie koncertowo zlał 😅 Ofiary ciebie z oczywistych względów nienawidzą więc teżodpadają jako potencjalne ziomy. 😅 W realu też jesteś samotna jak palec i to jest zresztą przyczyna twoich problemów. 

kto to jest ten cały kermit? to tomasz ten ...a?? czy o kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No zacytowałaś przecież wyżej tą wypowiedź o podlizie psycholce Sylwii. A to Wieczorna pisała. Za Kermitem Wieczorna lata bo jest zakochana. Za dziewczynami po to żeby je nękać. Taka różnica.

psycholce sylwi? ja miałabym nazwac siebie psycholką? co ty pieprzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie wiem. Raczej trudno żeby zrozumieć motywy psycholki Wieczornej. Od tego jest psychiatra. No ale policja się obija jak widać i baby nie namierzyli.

szkoda ,fajnie jakb y namierzyli już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
7 minut temu, Gość gość napisał:

No zacytowałaś przecież wyżej tą wypowiedź o podlizie psycholce Sylwii. A to Wieczorna pisała. Za Kermitem Wieczorna lata bo jest zakochana. Za dziewczynami po to żeby je nękać. Taka różnica.

no ok ,cytowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość parassolka napisał:

szkoda ,fajnie jakb y namierzyli już

No właśnie...Sama widzisz jaka ona jest...A policja sobie bierze premie i nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
13 minut temu, Gość gość napisał:

Wieczorna zarzuciła że autor się tobie podlizuje Sylwia. 

czemu jakiś autor miałby mi się podlizywać? co ja mam z tym wspólnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
4 minuty temu, Gość gość napisał:

No właśnie...Sama widzisz jaka ona jest...A policja sobie bierze premie i nic nie robi...

jak masz jakies info to gadaj moge nawet telefon podać ,zaintrygowała mnie ta sprawa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

czemu autor miałby mi sie podlizywać hipokrytko?? co ja mam z tym wspólnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
31 minut temu, Gość gość napisał:

No właśnie...Sama widzisz jaka ona jest...A policja sobie bierze premie i nic nie robi...

trzeba zrobić z tym porządek ,Jest jeszcze Trybunał w Strasburgu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
52 minuty temu, Gość gość napisał:

No widzisz. W przeciwieństwie do twojej żałosnej osoby ja nie bronię osób których lubię czyimś kosztem. Ani nie próbuję im w ten sposób zaimponować. Obiektywnie wskazuję dowody i twoje nękanie tych dziewczyn oraz latanie za Żabą.

Skoro twierdzisz że nie jesteś w nim zakochana to jaka jest inna przyczyna twojego narzucania się Kermitowi?😏😏😏

komu ona sie tak narzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

temat umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

temat umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
2 godziny temu, Gość parassolka napisał:

trzeba zrobić z tym porządek ,Jest jeszcze Trybunał w Strasburgu 

Hahaha dziękuję za poprawienie mi dnia 👍👌

Sylwia wrażliwą kobietą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
2 godziny temu, Gość parassolka napisał:

trzeba zrobić z tym porządek ,Jest jeszcze Trybunał w Strasburgu 

Hahaha dziękuję za poprawienie mi dnia 👍👌

Sylwia wrażliwą kobietą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, KermitZaba napisał:

Parafrazując znane powiedzenie: człowiek wyjdzie z kowbojek, ale kowbojki z człowieka nigdy. Nawet poza kowbojkami przenosicie swoje animozje do innej przestrzeni. I po co? Wieczorna może pisać te swoje straszne rzeczy, ale wiele osób zaangażowanych w tym wątku nie pokazuje tak naprawdę żadnej wyższości nad nią. Tak samo, jak ona kąpie się w jadzie, pewnie nie jako uciekając od rzeczywistych problemów, tych obecnych albo tych nieuporządkowanych w przeszłości.  By za kilka miesięcy lat, zna jeść się w tym samym miejscu, w którym byliście. W zasadzie właśnie to się dzieje, kowbojek nie ma od roku, a u was nie ma żadnych postępów, tylko doszło kilka nowych haków. 

  

Domyślam się ze wplątywanie mnie w ten konflikt,  eksponując mnie jako jakąś sympatię wieczornej, która ja spławia, jest po prostu dalszą próbą jej ośmieszenia. I jeśli mógłbym o coś prosić, to chciałbym żebyście mnie w to nie mieszali, załatwiajcie swoje prywaty miedzy sobą.

Kermit moim zdaniem chodzi o to że ci ludzie są zmęczeni nieudolnością policji. Po jakimś czasie puszczają nerwy. Jasne że w sieci nikt nie będzie ścigał za kilka słów i sam jestem tego przeciwnikiem, ale faktycznie sytuacja w której jedna osoba od kilku lat masowo pisze pedofilskie teksty, życzy ludziom gwałtu, podżega do samobójstwa itd. właściwie bezkarnie i to mimo przyjęcia sprawy złożonej przez jedną z poszkodowanych osób  (latało tu pismo z zamaskowanymi danymi które IMO wyglądało na realne) jest frustrująca. Ja już od jakiegoś czasu obserwuję jak ta retoryka się obniża wobec niej. Ludzie naprawdę mają dość. Tym bardziej że tu nie ma opcji wygaszenia użytkownika. Sam zgłaszałem na HejtStop ale też nic nie zrobili na razie choć mieli przekazać sprawę wyżej. Wiadomo że trochę bagna zawsze na forach będzie ale ta kobieta jest chora psychicznie i przekracza wszelkie granice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Internet jest specyficznym miejscem, różnym od życia realnego, zwłaszcza w takiej formie jak takie fora. Największą różnica jest, że tu nie musimy przebywać i w ostateczności, kiedy być może jest tego wszystkiego za dużo, to możemy się "wylogować" i sprawa umrze śmiercią naturalną. Poza tym na kowbojkach czy na kafeterii obrywasz najczęściej awatar, a nie w twarz, trudno realnie uderzyć kogoś personalnie jako Pana/Pani XYZ. Tutaj trudniej o namacalne straty, wszystko odbywa się na zasadzie emocji. I dopóki wszystko odbywa się w jednej piaskownicy, a nie poza nią to nie dziwie się, że policji nie traktuje tego poważnie. Ja sobie nie wyobrażam sobie takiej rozmowy na policji:

JA: Dzień dobry chciałem zgłosić ze jestem regulanie atakowany przez jedną osobę.

Policja: Pana godność?

Ja: Kermit Zaba.

Bo tak to w zasadzie pewnie wygląd z perspektywy osób postronnych.

 

Inna sytuacja jest, wtedy kiedy to wychodzi poza tego typu strony. Tam, gdzie się jest Janem Kowalskim, na FB, twittera itp. tu już wtedy to jest inna rozmowa. Kiedy nie dostaje się w awatar żaby, kota, czy smoka, a we własne zdjęcie.

Trochę inaczej to widzę. Ale może dlatego że sam na własne oczy widziałem konsekwencje cyberstalkingu w realnym życiu. 

W przypadku pomówień zgadzam się z tobą. Jest gigantyczna różnica w pomówieniu KermitaŻaby a w pomówieniu Jana Stępińskiego. Fakt. Nie jestem skłonny zeby płacić podatki na błahe sprawy w których państwo ściągałoby za jeden tekst z pomówieniem nicka. 

Ale jeśli chodzi o inne nadużycia? Przecież nie trzeba kogoś osobiście i z nazwiska znać by kogoś pchnąć do samobójstwa czy nawet „tylko”  nękać psychicznie taką osobę w sieci.

To w grze Niebieski Wieloryb nikogo by nie można było skazać, bo tam także  przez GG ludzie się poznawali i zaczynali w to grać. Zazwyczaj ludzie którzy wydawali polecenia nie znali ludzi którzy je wykonywali.  

To że przestępca nie zna nazwiska osoby na której dokonuje przestępstwa nie zwalnia go z odpowiedzialności. Nie trzeba znajomosci danych do uporczywego nękania. 

Zresztą z tego co wiem to w przypadku Wieczornej przynajmniej w części przypadków nękanie wyszło poza forum. Bodajze Nimfy zaczela wyszukiwać  na stronach z prostytutkami i robić jakieś wklejki, wyszukiwać jej miasta zamieszkania itd. 

Do Broken już też akcje z szukaniem jej wpisów z 2011 roku itd. 

Poza tym jest coś takiego jak netykieta. Śmianie się z raka czy rozpowszechnianie pedofilskich opisów (na co zdaje się jest osobny paragraf) raczej się w niej nie mieści. Ale bezradność tutejszych adminów to odrębny temat. 

Problem w tym że babawybiera sobie coraz kolejne ofiary. Za chwile tutaj nikt nie zostanie. Może wtedy moderacja się ocknie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub

Jesli chodzi o znajomość danych ofiar to Nimfę Wieczorna cały czas straszyła że niby ją zna i ma o niej jakieś informacje i  że wszystko opublikuje. To jest chyba jej największa obsesja chociaż ilościowo więcej obecnie gnębi Tygryska (BrokenInside87).  Tak samo nieraz straszyła że wynajmie informatyka i namierzy. Latały tu screeny. Może ktoś jeszcze raz wrzuci. A artykuł jest na tą pedofilię i ktoś go podawał w tym drugim temacie o Wieczornej. 200b czy coś takiego. Chyba pod to ktoś kto coś od Wieczornej  zgłaszał chciał to podpiąć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Belzebub napisał:

Jesli chodzi o znajomość danych ofiar to Nimfę Wieczorna cały czas straszyła że niby ją zna i ma o niej jakieś informacje i  że wszystko opublikuje. To jest chyba jej największa obsesja chociaż ilościowo więcej obecnie gnębi Tygryska (BrokenInside87).  Tak samo nieraz straszyła że wynajmie informatyka i namierzy. Latały tu screeny. Może ktoś jeszcze raz wrzuci. A artykuł jest na tą pedofilię i ktoś go podawał w tym drugim temacie o Wieczornej. 200b czy coś takiego. Chyba pod to ktoś kto coś od Wieczornej  zgłaszał chciał to podpiąć. 

Rzeczywiście. Już myślałem że to jakaś ściema bo po wpisaniu samego „200b” nic nie wychodzi ale jak się doda do tego „kodeks karny”  to wszystko ładnie wyskakuje.

Nie jestem prawnikiem ale moim zdaniem te wszystkie szczegółowe fantazje Wieczornej  z pedofilią w tle jak najbardziej podpadają pod ten artykuł. 

Warto działać. Sam spróbuję ponownie poruszyć sprawę w dyzurnecie ale pamietajmy ze to kropla w morzu potrzeb bo cały czas pozostają inne paragrafy i ofiary którym tez warto pomoc. 

Chociaz faktycznie wystarczyłby jeden solidny blok moderacji tak naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHA
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Trochę inaczej to widzę. Ale może dlatego że sam na własne oczy widziałem konsekwencje cyberstalkingu w realnym życiu. 

W przypadku pomówień zgadzam się z tobą. Jest gigantyczna różnica w pomówieniu KermitaŻaby a w pomówieniu Jana Stępińskiego. Fakt. Nie jestem skłonny zeby płacić podatki na błahe sprawy w których państwo ściągałoby za jeden tekst z pomówieniem nicka. 

Ale jeśli chodzi o inne nadużycia? Przecież nie trzeba kogoś osobiście i z nazwiska znać by kogoś pchnąć do samobójstwa czy nawet „tylko”  nękać psychicznie taką osobę w sieci.

To w grze Niebieski Wieloryb nikogo by nie można było skazać, bo tam także  przez GG ludzie się poznawali i zaczynali w to grać. Zazwyczaj ludzie którzy wydawali polecenia nie znali ludzi którzy je wykonywali.  

To że przestępca nie zna nazwiska osoby na której dokonuje przestępstwa nie zwalnia go z odpowiedzialności. Nie trzeba znajomosci danych do uporczywego nękania. 

Zresztą z tego co wiem to w przypadku Wieczornej przynajmniej w części przypadków nękanie wyszło poza forum. Bodajze Nimfy zaczela wyszukiwać  na stronach z prostytutkami i robić jakieś wklejki, wyszukiwać jej miasta zamieszkania itd. 

Do Broken już też akcje z szukaniem jej wpisów z 2011 roku itd. 

Poza tym jest coś takiego jak netykieta. Śmianie się z raka czy rozpowszechnianie pedofilskich opisów (na co zdaje się jest osobny paragraf) raczej się w niej nie mieści. Ale bezradność tutejszych adminów to odrębny temat. 

Problem w tym że babawybiera sobie coraz kolejne ofiary. Za chwile tutaj nikt nie zostanie. Może wtedy moderacja się ocknie.  

Nymphette wali na dekiel. Haha. Kermit piszesz z nią a ja poprzez ten komentarz wyrażam zakochanie w twojej osobie i jednocześnie walę ci konia. Rozumiesz mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belzebub
2 minuty temu, Gość HAHA napisał:

Nymphette wali na dekiel. Haha. Kermit piszesz z nią a ja poprzez ten komentarz wyrażam zakochanie w twojej osobie i jednocześnie walę ci konia. Rozumiesz mam nadzieję.

Niedługo zobaczysz Nimfę we własnej lodówce Wieczorna. Właśnie o takiej obsesji nadającej się do jakichś prawnych działań piszemy.

To już nie są głupie przekomarzanki dwóch znudzonych bab tylko chorobliwe śledzenie użytkowniczki która tu wchodzi raz w miesiącu a ty ją widzisz w każdym nieprzychylnym tobie poście. Trochę to śmieszne biorąc pod uwagę ile wrogów sobie narobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD

 

7 minut temu, Gość HAHA napisał:

Nymphette wali na dekiel. Haha. Kermit piszesz z nią a ja poprzez ten komentarz wyrażam zakochanie w twojej osobie i jednocześnie walę ci konia. Rozumiesz mam nadzieję.

już przyleciała Wieczorna Locha do Kermita xD Nawet jednego jego  posta nie odpuści i już sobie gębę Nimfą wyciera żeby tylko mieć pretekst do pisania do Żaby xD Jakie dno xD wcześniej próbowałaś zwrócić jego uwagę śmianiem z choroby Bumbelka a teraz Nimfę gnębisz żeby tylko jakiekolwiek portki zwróciły na ciebie uwagę przegrywko xD popisz się pedofilskimi tekstami xD Kermit widziałeś screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, KermitZaba napisał:

Być może brak mi wrażliwości, dla mnie internetowe przykrości są po prostu zbyt mało realne, bym je odczuwał jak jakieś sytuacje w życiu.

Nigdy nie byłem na kursie samoobrony, ale z tego co się orientuje to tam podstawową rzeczą jaką uczą, nie jest wykręcanie nadgarstka przeciwnikowi który próbował pchnąć nas nożem, ale nauka zachować które po prostu pozwolą nam uniknąć groźnej sytuacji. I myślę ze w internecie można tak samo czerpać z tych lekcji. Można po prostu spróbować uciekać. A nimfetka tego nie robi dlatego ponosi konsekwencje. Z tego samego powodu faceci są częściej ofiarami przemocy fizycznej, bo po prostu są bardziej konfliktowi.

I masz rację jest netetykieta, tylko że jest to po prostu pewna umowa wywodząca się z umów rycerskich. Tylko z tego, co się orientuje, to cały problem jest taki, że dziś nie mamy rycerzy. Dlatego w sytuacji, kiedy ona nie jest egzekwowana, nie ma ona racji bytu.

Zgoda. Wystawianie się na ryzyko nigdy rozsądne nie jest. To tak jak z gwałtem. Wiadomo że nikt nie ma prawa tknąć kobiety bez jej zgody. Choćby nawet latała nago. Ale jednocześnie kobieta która wychodzi z domu półnaga zwiększa znacząco swoje szanse na bycie zgwałconą. Takie są realia. W sieci także.

Problem w tym że z tego co widzę  ta cała Nimfa wróciła tutaj dopiero kilka miesięcy temu a pisane przez Wieczorną komentarze na jej temat pisane regularnie tu latają od jakichś dwóch lat. Jak nie więcej. Innych też nęka z jakąś niesamowitą uporczywością. Choćby Broken ale jej przynajmniej nie widzi w każdym komentarzu tak jak Nimfetkę. 

Sam miałem kilka razy wątpliwą przyjemność bycia wziętym za kobietę właśnie przez Wieczorną która widziała we mnie Nimfę bo nie przyklaskiwałem jej fantazjom na temat pedofilii...

Netykieta to opcja przy obecnej moderacji. Ale przestrzeganie prawa to już raczej konieczność. Olać wyzwiska, bo na to zwyczajnie szkoda państwowych pieniędzy. Nękanie jednak zgłaszać moim zdaniem trzeba. Tym bardziej że tutaj mówimy o kobiecych ofiarach a kobiety zwykle są bardziej emocjonalne i bardziej narażone na jakieś tam negatywne konsekwencje hejtu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
33 minuty temu, Gość Gość napisał:

Trochę inaczej to widzę. Ale może dlatego że sam na własne oczy widziałem konsekwencje cyberstalkingu w realnym życiu. 

W przypadku pomówień zgadzam się z tobą. Jest gigantyczna różnica w pomówieniu KermitaŻaby a w pomówieniu Jana Stępińskiego. Fakt. Nie jestem skłonny zeby płacić podatki na błahe sprawy w których państwo ściągałoby za jeden tekst z pomówieniem nicka. 

Ale jeśli chodzi o inne nadużycia? Przecież nie trzeba kogoś osobiście i z nazwiska znać by kogoś pchnąć do samobójstwa czy nawet „tylko”  nękać psychicznie taką osobę w sieci.

To w grze Niebieski Wieloryb nikogo by nie można było skazać, bo tam także  przez GG ludzie się poznawali i zaczynali w to grać. Zazwyczaj ludzie którzy wydawali polecenia nie znali ludzi którzy je wykonywali.  

To że przestępca nie zna nazwiska osoby na której dokonuje przestępstwa nie zwalnia go z odpowiedzialności. Nie trzeba znajomosci danych do uporczywego nękania. 

Zresztą z tego co wiem to w przypadku Wieczornej przynajmniej w części przypadków nękanie wyszło poza forum. Bodajze Nimfy zaczela wyszukiwać  na stronach z prostytutkami i robić jakieś wklejki, wyszukiwać jej miasta zamieszkania itd. 

Do Broken już też akcje z szukaniem jej wpisów z 2011 roku itd. 

Poza tym jest coś takiego jak netykieta. Śmianie się z raka czy rozpowszechnianie pedofilskich opisów (na co zdaje się jest osobny paragraf) raczej się w niej nie mieści. Ale bezradność tutejszych adminów to odrębny temat. 

Problem w tym że babawybiera sobie coraz kolejne ofiary. Za chwile tutaj nikt nie zostanie. Może wtedy moderacja się ocknie.  

U mnie na poczcie ktoś podpiął mój adres mailowy dostałam alert ,przyszła mi reklama Viagry jakbym sama do siebie wysyłała ,to jest hakerstwo. Chciałam zmienić dziś hasło ale mam uszkodzoną autoryzację ide z tym na policję.Na fb ktoś sie włamał i podpiął mi lokalizacje pod ,,centrum terapii i uzaleznień w Gliwicach '' -gdzie nigdy nie byłam nawet!W pracy usłyszałam że ćpię i ze jestem narkomanką o tym samym tu p[isali ze ćpię niby.W drugiej pracy histeryczka wydarła sie na mnie przy ludziach ze ja podobno z kimś niby spałam i że komuś zwiazek rozwaliłam ,zwolniłam się kolejny raz bo ja jestem porzadna i wierząca a to jest podłe! nigdy męża nie zdradziłam .W kolejnej pracy zapytali mnie czy leczę sie psychiatrycznie i czy biore psychotropy?,,przyznaj się tak czy nie''!!?to chore tutaj tez wszyscy robią ze mnie psychiczną i wmawiają mi shizofrenię.Moja mama ze szwagrem powiedzieli że wiedzą o moich świństwach rzekomych z trenerem od tomka i zapytali czy jak chcę sie powiesić to jaki kolor sznurka wybieram? Macie racje to wybiega poza forum od 10 lat!! ZAczęło się od stalkingu mojej osoby ,opluwaniu mojego biustu w realu co tutaj tez  widać o szczepieniach to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zgoda. Wystawianie się na ryzyko nigdy rozsądne nie jest. To tak jak z gwałtem. Wiadomo że nikt nie ma prawa tknąć kobiety bez jej zgody. Choćby nawet latała nago. Ale jednocześnie kobieta która wychodzi z domu półnaga zwiększa znacząco swoje szanse na bycie zgwałconą. Takie są realia. W sieci także.

Problem w tym że z tego co widzę  ta cała Nimfa wróciła tutaj dopiero kilka miesięcy temu a pisane przez Wieczorną komentarze na jej temat pisane regularnie tu latają od jakichś dwóch lat. Jak nie więcej. Innych też nęka z jakąś niesamowitą uporczywością. Choćby Broken ale jej przynajmniej nie widzi w każdym komentarzu tak jak Nimfetkę. 

Sam miałem kilka razy wątpliwą przyjemność bycia wziętym za kobietę właśnie przez Wieczorną która widziała we mnie Nimfę bo nie przyklaskiwałem jej fantazjom na temat pedofilii...

Netykieta to opcja przy obecnej moderacji. Ale przestrzeganie prawa to już raczej konieczność. Olać wyzwiska, bo na to zwyczajnie szkoda państwowych pieniędzy. Nękanie jednak zgłaszać moim zdaniem trzeba. Tym bardziej że tutaj mówimy o kobiecych ofiarach a kobiety zwykle są bardziej emocjonalne i bardziej narażone na jakieś tam negatywne konsekwencje hejtu. 

Spoko xD Nic nowego xD Mnie też Wieczorna na przemian bierze za Nimfę i wyzywa od prawiczków xD I matkę moją obraża xD Norma przy niej xD Sa przykłady gdzie już totalnie Locha przegięła xD Wkleję jak chcecie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
10 minut temu, KermitZaba napisał:

Być może brak mi wrażliwości, dla mnie internetowe przykrości są po prostu zbyt mało realne, bym je odczuwał jak jakieś sytuacje w życiu.

To o co ten szum.Jechac po szmacie co pcha dziewczyne do samobója.To tylko internet tylko.Te przykrości są po prostu zbyt mało realne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×