Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dowody

Dowody na Wieczorną. Nieudane podrywanie Kermita przez Wieczorną poprzez nękanie ofiar pedofilią czy śmianie się z chemioterapii.

Polecane posty

Gość ITSUKOxD
Dnia 28.05.2019 o 01:05, Gość Kwik napisał:

To znaczy że masz chújowo rozwinięta wyobraźnię a co za tym idzie mózg. Z normalnej rodziny mangozyeb nie wyrasta więc ne gloryfikuj kobiet ze swojego otoczenia. Za mało cie stara biła ... po łbie i co wyrosło? Ano pràwiczak lizacy kuciape lasce na jpg. Bialorycerz iks de heheszkuj. Aż takich dziur w nosie nie mam więc wiesz. To raczej dwie dziury o których możesz pomarzyc bo nigdy w nie nie wlozysz . 

Dnia 27.05.2019 o 23:39, Gość Gość napisał:

Żebyś ty i twoja ułomna nie musiała mnie przepraszać za pomówienia na podstawie pewnych wpisów. Skończ iks deszkowac bo jesteś żałosny obleśny pràwiku który ma podniete z wyszukiwania i skrinowania starych wpisów. Myślisz że będziesz kimś w oczach atencyjnej ułomy? Jesteś jej potrzebny właśnie po to a w duchu Tobą gardzi jak smieciem więc tym bardziej twoje podlizywanie się jest żałosne. Ale czego nie zrobi pràwik piwniczak żeby zgarnac odrobinę atencji od dziewczyny która w realu by na niego nawet nie splunela.

 

Do mnie ten chory łeb Wieczorna takie teksty pisał xD Matke mi obrazal badziewiak z patoli i od pra(wiczkow wyzywal...Dzisiaj to samo zreszta....A dzień później to już faza  że jestem Nimfa xD Ona skrzywdzi jakieś dziecko zobaczycie bo zboczona normalnie jest i to już nie jest kurde śmieszne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Do Broken już też akcje z szukaniem jej wpisów z 2011 roku itd.

Przepraszam, że znów się wtrącam, ale co jest złego w wyszukiwaniu czyichś wpisów na ogólnodostępnym forum? Po to są archiwizowane tematy by do nich wracać. Nie staję w obronie wieczornej absolutnie. Ale to, co robił tu osobnik o nicku brokeninside87 wciąż woła o pomstę do nieba. I żadne Wasze prywatne wojny (przywleczone tutaj z innych portali), do których usilnie staracie się wciągnąć tubylców tego nie zmienią. Należy piętnować takie haniebne zachowania, tymczasem Wy licząc na pomoc broken w walce z wieczorną przymykacie oko na jej wybryki. Zapewniam Was, ona nie pomoże, gdyż jako wieloletni troll oraz prowokator ma swoje na sumieniu i ewentualne kroki prawne przeciwko wieczornej oznaczałyby także i jej koniec. Proszę, byście mnie nie atakowali za to co napisałem, a raczej chwilę się nad tym zastanowili. Jestem tutaj dłużej niż Wy i widziałem do czego jest zdolny użytkownik o nicku brokeninside87, tymczasem Wy robicie z niego dosłownie słodkiego aniołka tylko dlatego, że jest zaczepiany przez niejaką wieczorną z kowbojek z którą macie na pieńku. Jeśli mi nie wierzycie, poszperajcie w starszych tematach broken. Tyle z mojej strony. Dobrej nocy bez walk na noże życzę, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Przepraszam, że znów się wtrącam, ale co jest złego w wyszukiwaniu czyichś wpisów na ogólnodostępnym forum? Po to są archiwizowane tematy by do nich wracać. Nie staję w obronie wieczornej absolutnie. Ale to, co robił tu osobnik o nicku brokeninside87 wciąż woła o pomstę do nieba. I żadne Wasze prywatne wojny (przywleczone tutaj z innych portali), do których usilnie staracie się wciągnąć tubylców tego nie zmienią. Należy piętnować takie haniebne zachowania, tymczasem Wy licząc na pomoc broken w walce z wieczorną przymykacie oko na jej wybryki. Zapewniam Was, ona nie pomoże, gdyż jako wieloletni troll oraz prowokator ma swoje na sumieniu i ewentualne kroki prawne przeciwko wieczornej oznaczałyby także i jej koniec. Proszę, byście mnie nie atakowali za to co napisałem, a raczej chwilę się nad tym zastanowili. Jestem tutaj dłużej niż Wy i widziałem do czego jest zdolny użytkownik o nicku brokeninside87, tymczasem Wy robicie z niego dosłownie słodkiego aniołka tylko dlatego, że jest zaczepiany przez niejaką wieczorną z kowbojek z którą macie na pieńku. Jeśli mi nie wierzycie, poszperajcie w starszych tematach broken. Tyle z mojej strony. Dobrej nocy bez walk na noże życzę, hehe.

Tylko że Broken nie chodzi za nikim obsesyjnie pod każdy wpis. To jest jakby chore xD Broken nie pisze pedofilskich wpisów, nie podżega do samobójstwa, nie straszy namierzeniem, nie wyzywa czyichś rodziców itd xD No trochę inna ranga nawet jak trolowała xD A lepiej w grupie działać bo sami widzicie co policja zrobiła z jednym zgłoszeniem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Przepraszam, że znów się wtrącam, ale co jest złego w wyszukiwaniu czyichś wpisów na ogólnodostępnym forum? Po to są archiwizowane tematy by do nich wracać. Nie staję w obronie wieczornej absolutnie. Ale to, co robił tu osobnik o nicku brokeninside87 wciąż woła o pomstę do nieba. I żadne Wasze prywatne wojny (przywleczone tutaj z innych portali), do których usilnie staracie się wciągnąć tubylców tego nie zmienią. Należy piętnować takie haniebne zachowania, tymczasem Wy licząc na pomoc broken w walce z wieczorną przymykacie oko na jej wybryki. Zapewniam Was, ona nie pomoże, gdyż jako wieloletni troll oraz prowokator ma swoje na sumieniu i ewentualne kroki prawne przeciwko wieczornej oznaczałyby także i jej koniec. Proszę, byście mnie nie atakowali za to co napisałem, a raczej chwilę się nad tym zastanowili. Jestem tutaj dłużej niż Wy i widziałem do czego jest zdolny użytkownik o nicku brokeninside87, tymczasem Wy robicie z niego dosłownie słodkiego aniołka tylko dlatego, że jest zaczepiany przez niejaką wieczorną z kowbojek z którą macie na pieńku. Jeśli mi nie wierzycie, poszperajcie w starszych tematach broken. Tyle z mojej strony. Dobrej nocy bez walk na noże życzę, hehe.

No właśnie. Ale piszesz o tym co było kiedyś. Nie jestem fanem rzucania kamieniem w osobę która się już lata temu zmieniła.

Przecież nawet gdyby taka Wieczorna (choć to jednak całkiem inna ranga czynów jest bo gdzie porównać infantylne wyzwiska młodej Broken do pedofilii czy realnego nękania w wykonaniu Wieczornej) się realnie zmieniła i zaprzestała tego co robi to nikt by z nią problemu nie miał.

Ta cała sprawa przeszłaby jej może koło nosa bez konsekwencji prawnych. Ale ona jest wręcz dumna z tego co pisze i robi to cały czas. Nie chodzi o wciąganie kogokolwiek do czegokolwiek a osiągnięcie celu w postaci namierzenia i unieszkodliwienia tej kobiety. Plus ewentualnie udzielenia jej pomocy psychiatrycznej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
5 minut temu, KermitZaba napisał:

W zasadzie to o was. Szczerze jakoś nie wierzę, że ona jakoś wybitnie się tym waszym atakiem przejmie. Ale wystarczy ze wam odbija od zawiści. A poza tym, staram się złagodzić sytuację, skoro już mnie w nią wciąganie,  nigdy nie wiadomo co się stanie w przyszłości, czasami brak mi wyobraźni na fantazję ludzi, dlatego często staram się ją ukrócać, bo wiem ze inni są w wielu sprawach o wiele bardziej kreatywni ode mne.

jak na razie nikt tu Wieczornej nie grozi ani nie pisze scenariuszów pedofilskich z nią i jej tatą więc raczej nie można wszystkich z obu stron barykady zrównać xD do mnie też po matce jechała i zboczone teksty zapodawała, ja się powtórzę ale w życiu nie widziałem baby co by takiego obleśnego języka używała xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

myślę że ten cały kermit to tomasz .Nienawidzę go! W Wiśle na zawodach kupiłam dzieciom lody kręcone włoskie a tomasz powiedział mojej rodzinie ze ja komuś ,,tam -domyślam się komu''rzekomo ,,loda robiłam'' to jest podłe i ordynarne!on tez tutaj stale o tym tutaj wypisuje oraz zakłada tematy o ,,niedziewicach'' bo mu żal duupe sciska ze mój mąż był moim pierwszym i że za nim poszłam.Chory człowiek który msci sie na mnie od czasu jak mu moja siostra powiedziała ze ja nazwałam go ,,grubym''To dlatego juz do rodziny nie jezdzę! Nie chcę ich wszystkich znać!Panie trenerze jesli pan tu jest to prosze zrobić z tym porzadek bo ja mam dość! Nie bedzie mi nikt wmawiał ze ja z panem mam jakies świństwa na sumieniu a to zarzuca mi matka bo rzekomo wie od tomka tfu! tu jest mój numer żądam wyjaśnień i załatwienia tej sprawy oraz druga sprawa -czy ja pana kiedykolwiek o coś oskarzyłam?? czemu w pracy w SGTCH to mi Beata C zarzuciła ? nie życzę sobie!.Chyba należą mi się jakies wyjasnienia nie uważa pan?.Na telefon jakaś ...ka mi dzwoni i wysyła mi esemesy ze ma jakies moje nagie zdjęcia? skąd ? jakie? to już nie jest śmieszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITSUKOxD
2 minuty temu, Gość parassolka napisał:

myślę że ten cały kermit to tomasz .Nienawidzę go! W Wiśle na zawodach kupiłam dzieciom lody kręcone włoskie a tomasz powiedział mojej rodzinie ze ja komuś ,,tam -domyślam się komu''rzekomo ,,loda robiłam'' to jest podłe i ordynarne!on tez tutaj stale o tym tutaj wypisuje oraz zakłada tematy o ,,niedziewicach'' bo mu żal duupe sciska ze mój mąż był moim pierwszym i że za nim poszłam.Chory człowiek który msci sie na mnie od czasu jak mu moja siostra powiedziała ze ja nazwałam go ,,grubym''To dlatego juz do rodziny nie jezdzę! Nie chcę ich wszystkich znać!Panie trenerze jesli pan tu jest to prosze zrobić z tym porzadek bo ja mam dość! Nie bedzie mi nikt wmawiał ze ja z panem mam jakies świństwa na sumieniu a to zarzuca mi matka bo rzekomo wie od tomka tfu! tu jest mój numer żądam wyjaśnień i załatwienia tej sprawy oraz druga sprawa -czy ja pana kiedykolwiek o coś oskarzyłam?? czemu w pracy w SGTCH to mi Beata C zarzuciła ? nie życzę sobie!.Chyba należą mi się jakies wyjasnienia nie uważa pan?.Na telefon jakaś ...ka mi dzwoni i wysyła mi esemesy ze ma jakies moje nagie zdjęcia? skąd ? jakie? to już nie jest śmieszne!

nie no Kermit to spoko gość, jaki Tomasz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość parassolka napisał:

czemu w pracy w SGTCH 

Co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
17 minut temu, Gość ITSUKOxD napisał:

 

Do mnie ten chory łeb Wieczorna takie teksty pisał xD Matke mi obrazal badziewiak z patoli i od pra(wiczkow wyzywal...Dzisiaj to samo zreszta....A dzień później to już faza  że jestem Nimfa xD Ona skrzywdzi jakieś dziecko zobaczycie bo zboczona normalnie jest i to już nie jest kurde śmieszne..

No przypomina mi sie jak mi tu jakiś czas temu jakas patolka życzyła śmierci i że chetnie by moje dzieci widziała oblane krwią w zmiażdzonym aucie ,mojemu synowu choć tu nie pisze też ktoś groził,w realiu tez go wtedy pobili na praktykach a mi pisali tu ze mam uważac zeby go auto nie rozjechało jak bedzie z praktyk na hulajnodze wracał,macie racje to wybiega poza forum i nawet nie wiecie jak bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Co to jest?

zakład koreański w Ustroniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
5 minut temu, Gość ITSUKOxD napisał:

nie no Kermit to spoko gość, jaki Tomasz xD

a kto inny jak nie Koniar?? tylko on jest zdolny do tak obrzydliwych rzeczy i tylko on z moim szwagrem matką braćmi i siastrą na takie tematy rozmawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No właśnie. Ale piszesz o tym co było kiedyś. Nie jestem fanem rzucania kamieniem w osobę która się już lata temu zmieniła.

Przecież nawet gdyby taka Wieczorna (choć to jednak całkiem inna ranga czynów jest bo gdzie porównać infantylne wyzwiska młodej Broken do pedofilii czy realnego nękania w wykonaniu Wieczornej) się realnie zmieniła i zaprzestała tego co robi to nikt by z nią problemu nie miał.

Ta cała sprawa przeszłaby jej może koło nosa bez konsekwencji prawnych. Ale ona jest wręcz dumna z tego co pisze i robi to cały czas. Nie chodzi o wciąganie kogokolwiek do czegokolwiek a osiągnięcie celu w postaci namierzenia i unieszkodliwienia tej kobiety. Plus ewentualnie udzielenia jej pomocy psychiatrycznej.

 

Nie zmieniła się, uwierz. Ma po prostu wielu wrogów i już z racji wieku odechciało jej się wszczynać niektórych akcji, bo jest świadoma, że natrafi na silny opór. I wiecie co? Pojawienie się wieczornej stępiło jej nieco pazury, a Leżaczek ją trochę ułagodził absorbując jej uwagę. Jeszcze rok temu, zanim się tutaj pojawiliście, szalała i wyzywała dziewczyny od szmat i ku'rw. Co do wieczornej, nie chcę się wypowiadać. Szkoda strzępić języka. Najlepiej ignorować. Słuchajcie kermita skoro ja Was nie jestem w stanie przekonać, on mądrze pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Gość parassolka napisał:

zakład koreański w Ustroniu

przecież nie ma nic takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

panie trenerze jeśli pan tu jest podaję numer 510470 222, pora rozwikłać tę zagadkę ,należy mi się kilka słów wyjasnień! Osoby z pana środowiska mnie jawnie prześladują nie wiem za co! zresztą syna tez to dotyczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
18 minut temu, KermitZaba napisał:

W zasadzie to o was. Szczerze jakoś nie wierzę, że ona jakoś wybitnie się tym waszym atakiem przejmie.

no to jechac ile sie da.za kazdy wpis z... szmate.

 

4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Słuchajcie kermita skoro ja Was nie jestem w stanie przekonać, on mądrze pisze.

jeszcze tego nie zakumalyscie?kermit i wieczorna pisza z jednego loginu.to para albo malzenstwo. raz on raz ona.ona osra ludzi to on przylezie wybielac jej dupe.napiszecie do niego to ona zwierzenia.przeczyta i dalej wam dosra.dlatego nigdy nie wygracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
7 minut temu, Gość gość napisał:

przecież nie ma nic takiego

jak to nie co ty pieprzysz?  w byłej Kużni jest zakład.,pracowałam tam! z Beatą Cieślar! Do autobusu pracvowniczego wsiadałam przy stacji paliw bo tylko tam ten autobus sie zatrzymywał choc niema tam przystanku.Z czasem zaczeła tam sie pojawiac policja a potem była tu nagonka na mnie niby ,,policji'' ze jestem prostytutką bo przy drodze stoję.To jest chore takich rzeczy moge do rana wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zmieniła się, uwierz. Ma po prostu wielu wrogów i już z racji wieku odechciało jej się wszczynać niektórych akcji, bo jest świadoma, że natrafi na silny opór. I wiecie co? Pojawienie się wieczornej stępiło jej nieco pazury, a Leżaczek ją trochę ułagodził absorbując jej uwagę. Jeszcze rok temu, zanim się tutaj pojawiliście, szalała i wyzywała dziewczyny od szmat i ku'rw. Co do wieczornej, nie chcę się wypowiadać. Szkoda strzępić języka. Najlepiej ignorować. Słuchajcie kermita skoro ja Was nie jestem w stanie przekonać, on mądrze pisze.

kto sie nie zmienił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Nie ma co sie przejmować Wieczorna, nie ona jedna hejtuje w sieci... 

Najlepiej byłoby po prostu nie reagować na jej zaczepki : )

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
1 godzinę temu, KermitZaba napisał:

Internet jest specyficznym miejscem, różnym od życia realnego, zwłaszcza w takiej formie jak takie fora. Największą różnica jest, że tu nie musimy przebywać i w ostateczności, kiedy być może jest tego wszystkiego za dużo, to możemy się "wylogować" i sprawa umrze śmiercią naturalną. Poza tym na kowbojkach czy na kafeterii obrywasz najczęściej awatar, a nie w twarz, trudno realnie uderzyć kogoś personalnie jako Pana/Pani XYZ. Tutaj trudniej o namacalne straty, wszystko odbywa się na zasadzie emocji. I dopóki wszystko odbywa się w jednej piaskownicy, a nie poza nią to nie dziwie się, że policji nie traktuje tego poważnie. Ja sobie nie wyobrażam sobie takiej rozmowy na policji:

JA: Dzień dobry chciałem zgłosić ze jestem regulanie atakowany przez jedną osobę.

Policja: Pana godność?

Ja: Kermit Zaba.

Bo tak to w zasadzie pewnie wygląd z perspektywy osób postronnych.

 

Inna sytuacja jest, wtedy kiedy to wychodzi poza tego typu strony. Tam, gdzie się jest Janem Kowalskim, na FB, twittera itp. tu już wtedy to jest inna rozmowa. Kiedy nie dostaje się w awatar żaby, kota, czy smoka, a we własne zdjęcie.

hakerstwo przede wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nie ma co sie przejmować Wieczorna, nie ona jedna hejtuje w sieci... 

Najlepiej byłoby po prostu nie reagować na jej zaczepki : )

 

 

 

Hejt a nękanie kogoś latami to coś innego mimo wszystko. O pedofilii czy groźbach nie mówiąc. Fakt jednak ze zglosic to jedno a potem olać najlepiej. Tylko jak skoro ona zaczepia tych ludzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie zmieniła się, uwierz. Ma po prostu wielu wrogów i już z racji wieku odechciało jej się wszczynać niektórych akcji, bo jest świadoma, że natrafi na silny opór. I wiecie co? Pojawienie się wieczornej stępiło jej nieco pazury, a Leżaczek ją trochę ułagodził absorbując jej uwagę. Jeszcze rok temu, zanim się tutaj pojawiliście, szalała i wyzywała dziewczyny od szmat i ku'rw. Co do wieczornej, nie chcę się wypowiadać. Szkoda strzępić języka. Najlepiej ignorować. Słuchajcie kermita skoro ja Was nie jestem w stanie przekonać, on mądrze pisze.

A co niby było kiedyś?? w kogo kamieniem i dlaczego?? kto się zmienił czy kto się nie zmienił i kto kogo aż tak zna? to to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Przed chwilą, Gość gość napisał:

Hejt a nękanie kogoś latami to coś innego mimo wszystko. O pedofilii czy groźbach nie mówiąc. Fakt jednak ze zglosic to jedno a potem olać najlepiej. Tylko jak skoro ona zaczepia tych ludzi 

Mnie tez nie ominęła, ale po prostu nie daje jej sie w to wciągnąć i widzę, ze trochę odpuscila... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Hejt a nękanie kogoś latami to coś innego mimo wszystko. O pedofilii czy groźbach nie mówiąc. Fakt jednak ze zglosic to jedno a potem olać najlepiej. Tylko jak skoro ona zaczepia tych ludzi 

dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Mnie tez nie ominęła, ale po prostu nie daje jej sie w to wciągnąć i widzę, ze trochę odpuscila... 

 

Tylko gdzie jest jej rodzina? Znajomi? Ktokolwiek...Jak trzeba życia nie mieć żeby nękać ludzi latami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Tylko gdzie jest jej rodzina? Znajomi? Ktokolwiek...Jak trzeba życia nie mieć żeby nękać ludzi latami...

Tez trochę mnie zastanawia, ale bardzie przyczyna tego jej zachowania... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Moze nie panuje nad tym hejtem : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, marawstala napisał:

Tez trochę mnie zastanawia, ale bardzie przyczyna tego jej zachowania... 

 

Jest nieszczęśliwa i chora. To na pewno. Tylko jakim cudem otoczenie pozwala jej spędzać zycie tak marnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie zmieniła się, uwierz. Ma po prostu wielu wrogów i już z racji wieku odechciało jej się wszczynać niektórych akcji, bo jest świadoma, że natrafi na silny opór. I wiecie co? Pojawienie się wieczornej stępiło jej nieco pazury, a Leżaczek ją trochę ułagodził absorbując jej uwagę. Jeszcze rok temu, zanim się tutaj pojawiliście, szalała i wyzywała dziewczyny od szmat i ku'rw. Co do wieczornej, nie chcę się wypowiadać. Szkoda strzępić języka. Najlepiej ignorować. Słuchajcie kermita skoro ja Was nie jestem w stanie przekonać, on mądrze pisze.

Czy ty  tomasz śmiesz pisać o mnie???? jakim prawem?? wydaje ci sie że mnie znasz?? ... o mnie wiesz @!! to że chodzilismy 3 lata do jednej klasy nie upowaznia cie do tego żeby mnie niszczyć! nie znasz mnie! Zakonnicą chciałam być!! Rafał jest moim pierwszym !! jak śmiesz!! we mnie kamieniem?? za co? jakim prawem w ogóle wypowiadasz sie na mój temat? co było dawno ? jakie akcje ?jaki opór??moje pazury? Ja kogoś wyzywałam ? Ty jestej ...niety! Mam dość! zgłaszam cie!!Co to znaczy nie zmieniła się????odpowiedz dziadu!Zniszczyłes mi opinię nienawidze cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Jest nieszczęśliwa i chora. To na pewno. Tylko jakim cudem otoczenie pozwala jej spędzać zycie tak marnie?

Nie wiem ile czasu poświęca na ten forumek... Byc moze tylko tu bywa wredotą. Nie znamy sie osobiscie, ciekawe jaka jest na żywo. : )

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parassolka

jak przyszłam na staż do biblioteki to szymiXXXXXXX tez sie pytała gawXXXXXX,z telefonem w ręku ,,,czy można się az tak zmienić''? jak sie ... zmienić??? no jak????? o co tu chodzi? Ja je pierwzy raz w życiu na oczy widziałam.Domyslam sie ze to sprawa tego ...a tomasza!Nie życzę sobie!!!Jeszcze nasłaly jakiegos fagasa pod przykrywka ,,czytelnika '' zeby sie mnie wypytał jak sie tam na staż dostałam? a jak mu powiedziałam ze przez UP to 3 razy pytał czy na pewno ? ,,chore wizje maja te laski serio ,fantazja ich nie zna granic.Zastanawiam sie czemu mi sie Kaska przygladała czy mam piegi na nosie? i kto kogo nazywał ,,pieguską''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×