Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Kto upoważnia stare baby do komentowania fryzury mojego syna? Mamy średniowiecze, nie orżniety na zapalke to zaraz źle? Ciemnogrod

Polecane posty

Gość Gosc

Syn ma loczki więc zostawiliśmy mu trochę dłuższe ale nawet poldlugie nie są. Jakaś stara się czepia na przystanku i komentuje po co mu takie włosy. No nie. Lepiej każdego orznac na zapalke jak patologię więzienna. Ona chyba tak myśli. Jak ktoś chce to może nawet z g...nem na głowie chodzić. Co ja to interesuje? Powiedziałam jej ze Chrystus to w ogóle mia dlugie a jakoś się nikt nie czepia. Dobre sobie. Właśnie zauważyłam że w duYch miastach w rodzinach inteligenckich nikt dzieci na zapalke nie scina tylko maja loczki, poldlugie nawet. Prędzej to na wsi każdy musi mieć krótkie bo inaczej ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Moj syn tez ma loczki i mial zawsze dluzsze niz na zapalke wlosy, ale jak mu juz na uszy wchodzily to zawsze podcinalam, szczegolnie boki, nie podobaja mi sie chlopaki w dlugich wlosach, jak kopernik, sa tez inne fryzury meskie niz na zapalke ale chlopaki w wlosach jak dziewczynki:/ wyglada to beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

moj syn tez mial dluższe włosy i czasem słyszałam pytania " co nie lubi fryzjera?" :D ,ale taki mamy narod,ze nie lubi jak ktos żyje inaczej,nie lubią nowoczesnosci, ludzie są czesto zjadliwi, wredni, niemili, lubią komus dopierdzielić by poczuć sie lepiej.Ale cenmy tą szczerosć :d ja na innych nie patrze, w nosie mam , jak ktos mnie o taka rzecz zapyta to odpowiadam jak jest ,zazwyczaj zartem by rozładowac cisnienie,ktore uzbierało sie z drugiej osobie i nie wdaje sie w dyskusje,bo włosy mojego syna to nie ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Magda napisał:

Moj syn tez ma loczki i mial zawsze dluzsze niz na zapalke wlosy, ale jak mu juz na uszy wchodzily to zawsze podcinalam, szczegolnie boki, nie podobaja mi sie chlopaki w dlugich wlosach, jak kopernik, sa tez inne fryzury meskie niz na zapalke ale chlopaki w wlosach jak dziewczynki:/ wyglada to beznadziejnie.

Nawet jeśli dla ciebie to wygląda beznadziejnie to "miło" mi że popierasz a w każdym razie nie potępiasz tego że ktoś sobie pozwala komentować czyjś wygląd. Dno i chamstwo. Ja też wielu rzeczy nie lubię, np.grubych bab ale nie chodzę po przystanku i nie mówię "a po co ty taka gruba? Tozto jak wieloryb" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil aa

no nie wiem, nigdy nie spotkałam się z długimi włosami u małych dzieci ,mój syn ma 10 lat i ma włosy po bokach ogolone a po środku ma długie które są z tyłu związane w kucyk.A ile lat ma twój syn autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kto tutaj moderuje I usuwa wszystkie tematy? Wyglada na to ze to niejaka Kusza et consortes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
30 minut temu, Gość Magda napisał:

Moj syn tez ma loczki i mial zawsze dluzsze niz na zapalke wlosy, ale jak mu juz na uszy wchodzily to zawsze podcinalam, szczegolnie boki, nie podobaja mi sie chlopaki w dlugich wlosach, jak kopernik, sa tez inne fryzury meskie niz na zapalke ale chlopaki w wlosach jak dziewczynki:/ wyglada to beznadziejnie.

kwestia gustu.Moj syn mial wlosy do ramion, geste,ciemne cudne.Pasują mu długie włosy bo ma okrągłą buzie, tez takie lubi. Aktualnie ma 9 lat i co jakis czas chodzimy do fryzjera, scinamy tak jak piszesz,ze scinasz swojego syna. Przerobilismy juz chyba wszystkie cięcia poza wygolonymi,bo zas te mi sie zle kojarzą. A pozniej syn sam decyduje kiedy pora sciąc. Zazwyczaj w okolicy ramion mowi,ze wystarczy. Moj maz ma tez dłuższe włosy, wyzej ramion,ale długie oraz zarost.Regularnie odwiedza fryzjera, profilują mu tez brode. To jest dla mnie seksi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hygga

Nie każde dziecko ma loczki, więc nie wiem o co Ci chodzi. Po co przejmujesz się zdaniem obcej, pewnie niezbyt zrównoważonej osoby? Gdy mój kuzyn był mały miał z 5 lat ciotka obcięła go jak więźnia i przebiła ucho, bo mały chciał. Fakt, że wyglądało to strasznie, ale co by mi dało komentowanie tego?  Nie moje dziecko, nie moja sprawa to ciotka z nim chodziła do ludzi i tyle. Niech każdy wygląda jak cgce nic nikomu do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podoba  mi się określenie „w rodzinach inteligenckich”😂

U mnie w rodzinie ćwierć inteligentów każdy się nosi jak chce 😃 a inni i tak będą gadać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ja nie jestem starą babą, ale również uważam, że fryzura co najmniej do chłopca nie przystająca, raczej do dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kch

A mnie śmieszy ze tak się obca baba przejęłas, że aż temat zakladasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie podoba mi twoja postawa autorko. Domagasz się tolerancji a sama wypowiadasz się oejoratywnie o innym niż twój wybór. Po co określenia orżnięty i krytyka krótkich fryzur? Ja jestem z dużego miasta, z rodziny inteligenckiej a mój tata, maz i syn maja krótkie włosy. Można? 

W przedszkolu mamy jeden taki egzemplarz z loczkami. Słodkie? Wszawica 4 razy do roku strach o resztę grupy już słodkie nie są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie podoba mi twojaI postawa autorko. Domagasz się tolerancji a sama wypowiadasz się oejoratywnie o innym niż twój wybór. Po co określenia orżnięty i krytyka krótkich fryzur? Ja jestem z dużego miasta, z rodziny inteligenckiej a mój tata, maz i syn maja krótkie włosy. Można? 

W przedszkolu mamy jeden taki egzemplarz z loczkami. Słodkie? Wszawica 4 razy do roku strach o resztę grupy już słodkie nie są. 

wszawica??? Chyba rodzina tego chłopca to patole którzy go nie myją, nie myją mu włosów. Ile masz skonczonych klas w szkole? Dwie, trzy? Rozumiem, że dziewczynek to nie dotyczy i wszawicy dostaje/wszawicę roznosi tylko ten jeden chłopiec z loczkami? O losie, wieś tańczy i śpiewa na tym forum.... brak ci piątej klepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie podoba mi twoja postawa autorko. Domagasz się tolerancji a sama wypowiadasz się oejoratywnie o innym niż twój wybór. Po co określenia orżnięty i krytyka krótkich fryzur? Ja jestem z dużego miasta, z rodziny inteligenckiej a mój tata, maz i syn maja krótkie włosy. Można? 

W przedszkolu mamy jeden taki egzemplarz z loczkami. Słodkie? Wszawica 4 razy do roku strach o resztę grupy już słodkie nie są. 

ma taką postawę bo ją denerwuje polski wieśniacki sposób myślenia. ona tylko odreagowuje wredne komentarze tej kobiety zreszta znajac Polaczków to nie jest pierwszy raz gdy ktos ma ale do czyjejs fryzury. mozna sie wkurzyc. wiem o czym mowa bo nie raz slyszalam komentarze odnosnie swojego chrzesniaka. a jak jestes przewrazliwiona na punkcie swojego brajanka i jest "strach o reszte grupy" to wystąp do dyrekcji zeby przyjmowali samych chlopcow ostrzyzownych na krotko jak twoj. smiechem cie zabiją. Bo jestes gl/up/.pia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczery gosc

Autorka chciala dziewczynke, a sie urodzil chlopak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość szczery gosc napisał:

Autorka chciala dziewczynke, a sie urodzil chlopak. 

Dobre. 

Swoją drogą jak ktoś ma wszawice to można poświęcić loczki i się ostrzyc do wyleczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
52 minuty temu, Gość szczery gosc napisał:

Autorka chciala dziewczynke, a sie urodzil chlopak. 

Takie coś to tylko głupiec mógł wymyślec. Chcesz nam powiedzieć że wszyscy dorośli faceci oraz chłopcy mający inna fryzurę niż na jeża (ohyda) chcą być kobietami lub ich matki tego chcą? Idź się lecz. Rzeczywiście tę głupotę na kafe często można spotkać. I co, te matki też stroja synów w spódnice i na różowo ubierają oraz lalki kupują? Weź się yebnij w dekiel wsioku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu

sie nie przejmuj, nie ma co.

moj syn -  10 lat - ma wlosy obecnie  takie  do uszu a grzywka na oczy powoli j juz psa,a fajnie wycieniowane ma. ale juz nieraz mial wlosy do ramion . ma jasny braz.

moj maz ma ciemny braz i ma wlosy do polowy plecow. 

ja takie lubie u mezczyzn, a ogolonych niemal na lyso lub lysych nie znosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sorry, ale chłop z włosami do pasa wygląda prymitywnie niczym neandertalczyk. jeszcze pewnie wmówisz nam, że odżywkę nakłada i ogólnie dba o te włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
9 minut temu, Gość gość napisał:

sorry, ale chłop z włosami do pasa wygląda prymitywnie niczym neandertalczyk. jeszcze pewnie wmówisz nam, że odżywkę nakłada i ogólnie dba o te włosy?

tak dba o wlosy, dla mnie dlugie wlosy sa meskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

ma taką postawę bo ją denerwuje polski wieśniacki sposób myślenia. ona tylko odreagowuje wredne komentarze tej kobiety zreszta znajac Polaczków to nie jest pierwszy raz gdy ktos ma ale do czyjejs fryzury. mozna sie wkurzyc. wiem o czym mowa bo nie raz slyszalam komentarze odnosnie swojego chrzesniaka. a jak jestes przewrazliwiona na punkcie swojego brajanka i jest "strach o reszte grupy" to wystąp do dyrekcji zeby przyjmowali samych chlopcow ostrzyzownych na krotko jak twoj. smiechem cie zabiją. Bo jestes gl/up/.pia

Oderagowuje na forum, bo w realu słowem się nie odezwie. Jakie to żałosne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to pewnie kolejna madka polka mocna w gębie po fakcie. Takie zatruwają życie mężowi i rodzicom analizując sytuacje, które normalny człowiek bagatelizuje, ale neurotyczka potrzebuje terapii za darmo i nawija o tym, musi odreagować czy to na łonie rodziny czy też na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Syn ma loczki więc zostawiliśmy mu trochę dłuższe ale nawet poldlugie nie są. Jakaś stara się czepia na przystanku i komentuje po co mu takie włosy. No nie. Lepiej każdego orznac na zapalke jak patologię więzienna. Ona chyba tak myśli. Jak ktoś chce to może nawet z g...nem na głowie chodzić. Co ja to interesuje? Powiedziałam jej ze Chrystus to w ogóle mia dlugie a jakoś się nikt nie czepia. Dobre sobie. Właśnie zauważyłam że w duYch miastach w rodzinach inteligenckich nikt dzieci na zapalke nie scina tylko maja loczki, poldlugie nawet. Prędzej to na wsi każdy musi mieć krótkie bo inaczej ... 

A kto ciebie upoważnia do nazywania kogoś stara baba,jesteś cwokiem, inteligencję trzeba mieć, żadne loczki nie pomogą jak słoma z butów wystaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie podoba mi twoja postawa autorko. Domagasz się tolerancji a sama wypowiadasz się oejoratywnie o innym niż twój wybór. Po co określenia orżnięty i krytyka krótkich fryzur? Ja jestem z dużego miasta, z rodziny inteligenckiej a mój tata, maz i syn maja krótkie włosy. Można? 

W przedszkolu mamy jeden taki egzemplarz z loczkami. Słodkie? Wszawica 4 razy do roku strach o resztę grupy już słodkie nie są. 

A dlaczego uważasz że ta wszawica jest od tych loczkow, a nie loczkow Zuzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxx

Znam 3 matki, które synkom zapuszczają włosy do ramion lub za uszy. Wszystkie na początku ciąży mówiły "byleby to była dziewczynka" A jeszcze przed ciążą chcialy mieć córkę. Przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Xxxxx napisał:

Znam 3 matki, które synkom zapuszczają włosy do ramion lub za uszy. Wszystkie na początku ciąży mówiły "byleby to była dziewczynka" A jeszcze przed ciążą chcialy mieć córkę. Przypadek?

Oczywiście, bo takim matkom się wydaje, że to dziewczynki. Nie bądź śmieszna z twoimi "badaniami statystycznymi".

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxx
14 godzin temu, Gość gość napisał:

sorry, ale chłop z włosami do pasa wygląda prymitywnie niczym neandertalczyk. jeszcze pewnie wmówisz nam, że odżywkę nakłada i ogólnie dba o te włosy?

Większość wygląda jak przylizane kuce,  ale zdarzają się mężczyźni z ładnymi długimi włosami. Rzadko ale jednak. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja nie rozumiem kto kogokolwiek upoważni do wtrącania się do cudzych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
11 godzin temu, Gość Gość napisał:

A dlaczego uważasz że ta wszawica jest od tych loczkow, a nie loczkow Zuzi?

Z informacji od przyjaciółki jego mamy, że 4 atak wszawicy w ciągu roku. 

Ale kudłów nie zetnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rek

Wiekszosc znajomych do ok 2- 3 roku zycia nie obcinalo chlopcom wlosow. No i byly te burze lokow. Niektorzy chlopcy wygladali jak dziewczynki. Niektore matki te modne koki na czubku glowy chlopcom robily.A gdy mieli obciete w koncu wlosy, to efekt niebo a ziemia. I to wcale nie " na zapalke". Zreszta teraz goraco i srednio rakie wlosy dla chlopca, bo sie poci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×