Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość iloraz

Powiem wam dlaczego ładne i wykształcone kobiety są zwykle same

Polecane posty

Gość iloraz

bo chcą z facetami konkurować, a przez to żaden nie chce z taką związku, jedynie do poruhania. Są skazane na bycie ruhadłem dla różnych kolesi i tyle. Związki nie są im pisane, więc jedyne co im zostaje to "kariera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama
Przed chwilą, Gość iloraz napisał:

bo chcą z facetami konkurować, a przez to żaden nie chce z taką związku, jedynie do poruhania. Są skazane na bycie ruhadłem dla różnych kolesi i tyle. Związki nie są im pisane, więc jedyne co im zostaje to "kariera".

Bo nie lubią kłamców manipulatorow i dup.kow 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Lepsza kariera niż życie u boku zakompleksionego samca który zawsze musi być lepszy i mieć ostatnie zdanie. Masz za duże ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość iloraz napisał:

bo chcą z facetami konkurować, a przez to żaden nie chce z taką związku, jedynie do poruhania. Są skazane na bycie ruhadłem dla różnych kolesi i tyle. Związki nie są im pisane, więc jedyne co im zostaje to "kariera".

I tu się mylisz. Wyru chała cię , niespełniłeś oczekiwań i wywaliła cię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nazwać po imieniu

Ładne i wykształcone niestety przegrywy genetyczne..... co z kariery i kasy, gdy pusta chata, puste lóżko i puste serce. Kasa to tylko iluzja i po co to gonić? Przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloraz
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

I tu się mylisz. Wyru chała cię , niespełniłeś oczekiwań i wywaliła cię. 

Żadna mnie nie wywali gdy ją tylko zaczne dotykać topi się każda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość nazwać po imieniu napisał:

Ładne i wykształcone niestety przegrywy genetyczne..... co z kariery i kasy, gdy pusta chata, puste lóżko i puste serce. Kasa to tylko iluzja i po co to gonić? Przykre.

A tu cię boli że nie chciała byle jakiś gaci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość iloraz napisał:

Żadna mnie nie wywali gdy ją tylko zaczne dotykać topi się każda.

Dobrze że mnie NIGDY nie dotknales ilorazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dobrze że mnie NIGDY nie dotknales ilorazie

Byś się stopiła i co wtedy by było?! 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, lonelyman napisał:

Byś się stopiła i co wtedy by było?! 😛

Wolę być w jednym kawałku zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gosc napisał:

Wolę być w jednym kawałku zegnam

No każdy by wolał ☺. Nie złość się bo tutaj tak już jest i trzeba wszystko traktować z przymrużeniem oka 😉.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Kulfon napisał:

Niektorzy faceci naprawe nienawidza kobiet za to, ze ich nie chcialy.

Zeby kobieta nie chciała musisl byc jskis powód,  więc niech  spojrzą na siebie i sie zastanowią co takiego miało wpływ na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Kulfon napisał:

Niektorzy faceci naprawe nienawidza kobiet za to, ze ich nie chcialy.

tylko nieatrakcyjni desperaci, przeważnie mają manie prześladowczą zaborczość

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *Piotr* napisał:

tylko nieatrakcyjni desperaci, przeważnie mają manie prześladowczą zaborczość

Tu nie chodzi o atrakcyjność czy tez jej brak. Po prostu widocxnie wszystko wyszło na jaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Tu nie chodzi o atrakcyjność czy tez jej brak. Po prostu widocxnie wszystko wyszło na jaw:)

mało jest psycholi tacy mieszają sprawy osobiste z sprawami towarzyskimi, ni z pietruszki coś mu odbija.

Mało się słyszy w tv i radiu jakąś zabił, albo prześladuje czy inne sprawy są po.eby

Edytowano przez *Piotr*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *Piotr* napisał:

mało jest psycholi tacy mieszają sprawy osobiste z sprawami towarzyskimi, ni z pietruszki coś mu odbija.

Mało się słyszy w tv i radiu jakąś zabił, albo prześladuje czy inne sprawy są po.eby

No właśnie,  ja to sie boję bo nigdy nie wiesz co komu przyjdzie do głowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście z dwojga złego wolałabym być ładną, wykształconą i sypiającą co raz z innym facetem, niż być nieatrakcyjną, niewykształconą kurą domową, którą mąż pomiata i zdradza.

Oczywiście najlepiej jest być piękną, bogatą, wykształconą i w udanym związku, ale nie zawsze się tak udaje. 

Może te ładne, wykształcone i samotne po prostu są nieco bardziej wybredne i postawiły na rozwój i dbanie o siebie, a nie byle jakie małżeństwo?

Niektóre kobiety wybierają po prostu wychodzą za mąż kiedy tylko nadarzy się okazja, a nie patrząc za bardzo czy będzie dobrym mężem, zwyczajnie łapią co jest i potem są nieraz źle traktowane, a niektóre nie wyjdą za mąż za byle kogo. Zbytnie wybrzydzanie też nie jest dobre z drugiej strony, ale lepiej dłużej szukać i znaleźć odpowiedniego niż byle kogo. Kobieta świadoma swojej urody i inteligencji, wie, że tak czy inaczej kogoś znajdzie, kobieta z kompleksami wybiera na zasadzie "niech by bił, niech by pił, ale żeby był".

Edytowano przez Angel Sue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mówiąc o tym, że niektórzy ludzie błędnie żyją w przekonaniu, że marzeniem każdej, ale to absolutnie każdej kobiety jest założenie rodziny i urodzenie gromadki dzieci, co w dzisiejszych czasach jest śmieszne.

A może niektóre wolą bawić się, podróżować, robić karierę i mieć kochanków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Angel Sue napisał:

Już nie mówiąc o tym, że niektórzy ludzie błędnie żyją w przekonaniu, że marzeniem każdej, ale to absolutnie każdej kobiety jest założenie rodziny i urodzenie gromadki dzieci, co w dzisiejszych czasach jest śmieszne.

A może niektóre wolą bawić się, podróżować, robić karierę i mieć kochanków?

Taa i syfa na ciele

Edytowano przez TwojaMuuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Taa i syfa na ciele

No cóż kochana, raz się żyje 😉 na coś trzeba umrzeć 😄

A tak na serio to ja mam wrażenie, że takie typowe matki Polki, krytykują kobiety, które się rozwijają, są ładne, wykształcone, mają powodzenie i kasę bo im zazdroszczą...

Ja tam nie krytykuję niczyjego stylu życia, jeśli ktoś chce być taką matką Polką typową to proszę bardzo, ale dlaczego krytykują czyjś styl życia?

Ja np. mam faceta już dzieciatego i nie chce mieć własnych dzieci, wolę się rozwijać i podróżować i... tak mi dobrze 😉

Po prostu bałabym się, że sama stanę się jak niektóre kobiety, zahukana, zaniedbana, nie mająca czasu dla siebie..

Jeśli ktoś wybiera taki styl życia ok, mnie on nie pasuje i tyle.

Edytowano przez Angel Sue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Angel Sue napisał:

No cóż kochana, raz się żyje 😉

dziękuję, ale nie skorzystam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Angel Sue napisał:

No cóż kochana, raz się żyje 😉

już jesteś stara dzieci nie będziesz mieć, nie możesz,  dół wykorzystasz, kto zechce? mało kto chce, może się trafi? mało zostało.

Myślenie starych bab.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, *Piotr* napisał:

już jesteś stara dzieci nie będziesz mieć, nie możesz,  dół wykorzystasz, kto zechce? mało kto chce, może się trafi? mało zostało.

Myślenie starych bab.

Nie uważam żeby wiek poniżej 30 stki był to zaawansowany wiek starczy, może dla nastolatków, które tu siedzą...

Nie każdy musi chcieć mieć dzieci, skąd ten hejt w Polsce na to? Niestety żyjemy w ciemnogrodzie nadal... Mnie wystarczy partner życiowy, a że tak się złożyło, że ma już dzieci z poprzedniego małzeństwa, to nam obojgu to pasuje.

Dziwi mnie taki stereotyp tu w Polsce, być może spowodowany polityką i praniem  mózgu, że kobieta ma być jak matka Teresa, żyć w ubóstwie i poświęceniu dla rodziny, to nic, że mąż nie szanuje, bije zdradza, jemu wolno, a co.

Nie jestem przeciwniczką małżeństw, czy zakładania rodziny, ale takiego podejścia, znam sama takie zahukane kobiety i nie wydają się szczęśliwe.

Znam też szczęśliwe mężatki z dziećmi, ale one właściwie wybrały, a nie byle kogo

Edytowano przez Angel Sue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Angel Sue napisał:

Nie uważam żeby wiek poniżej 30 stki był to zaawansowany wiek starczy, może dla nastolatków, które tu siedzą...

Nie każdy musi chcieć mieć dzieci, skąd ten hejt w Polsce na to? Niestety żyjemy w ciemnogrodzie nadal... Mnie wystarczy partner życiowy, a że tak się złożyło, że ma już dzieci z poprzedniego małzeństwa, to nam obojgu to pasuje.

 

Bezpłodna nie twoja wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kulfon napisał:

Niestety tradycyjne katolickie wychowanie, chlop zeby nawet pil i bil, ale oby tylko byl.

A rozwieść się też nie można bo grzech, no i co ludzie powiedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, HajleSyllasje napisał:

 

Wśród wolnych kobiet które znam, nie znam żadnej ładnej i za razem wykształconej czy choćby inteligentnej. Nie które ładne, ale niespecjalnie rozgarnięte, wyksztalcone zresztą tez nie. Jak rozgarnięte to znowu niezbyt ładne albo psychiczne.

Dużo zajętych kobiet też jest brzydka .. Więc słabe porównania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, HajleSyllasje napisał:

 

Wśród wolnych kobiet które znam, nie znam żadnej ładnej i za razem wykształconej czy choćby inteligentnej. Nie które ładne, ale niespecjalnie rozgarnięte, wyksztalcone zresztą tez nie. Jak rozgarnięte to znowu niezbyt ładne albo psychiczne.

Dużo zajętych kobiet też jest brzydka .. Więc słabe porównania 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×