Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiemnic

Facet, który ma dziewczynę nie mówi mi ani tak, ani nie.

Polecane posty

Gość niewiemnic

Cześć. Jeśli pewien facet pisze Wam, że na razie nie spotka się z Wami, bo "póki co" jego priorytetem jest spędzanie czasu z jego nową dziewczyną, to co to według Was znaczy? Pisze jeszcze, że ma nadzieję, że się spotkamy kiedyś. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Mi tak mowila kiedys kolezanka co ma chlopaka. A nawet, ze mozemy kiedys isc potanczyc, na kawe, bylem zaskoczony i z wrazenia nic nie powiedzialem. O kawie cos wspomnialem, nie poszlusmy, mowila, ze taka kolezenska. 

To oznacza, ze "woli wcale sie nie spotkac" nie rob sobie nadziei. U mnie za moja przyjazn zainteresowanie ostatnio napisala, ze jak dla niej to ja jestem toksyczny. Bo jej ufam, zwierzalem sie. Teraz sie boje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Najlepsze bylo "ale za tydzien moge nie miec" a tu pare lat juz byli. Zepsulem cos bo stala sie dla mnie kims bliskim i zaufanym. Sprawdzalem, nadal odpisuje, moze tylko chciala mnie postraszyc, ze nie lubi jak za duzo mowie o swoich smutkach. Bo ona po takiej rozmowie chodzi w zlym humorze. Czyli jakby dziala na nia to co mowie. To moze cos czuc? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Czasem nie odpisala w weekend, podobnie jak Tobie odpowiadala, ze w weekend najwazniejszy jest jej chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

facet daje Ci do zrozumienia że na razie ma inną ciekawszą opcję niż Ty, jednak wysyła Ci również sygnał ze jeśli z nią nie wyjdzie to może przerzuci się na Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemnic

On chciał na początku coś ze mną tworzyć, ale ja go skrzywdziłam kilka razy swoim zimnym zachowaniem i odpuścił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Taa, to znowu ty od tego kolesia z pracy. Wkrecilas sobie, ze on cos do ciebie czuje, a on ci poprostu splawil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Malo tego, to nawet ci nie dal swojego numeru telefonu, a ty do niego wypisujesz. Naprawde jrstes slepa, ze facet nie jest zainteresowany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sarus

Trzyma cię jak utrzymankę w razie czego, myślę że nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiemnic

Ja dopiero mu pokazałam, że mi zależy dopiero wtedy jak On zaczął się już spotykać z tą dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karramba345

Ale i tak cie splawil, bo nie jest i nir byl zainteresowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość niewiemnic napisał:

Cześć. Jeśli pewien facet pisze Wam, że na razie nie spotka się z Wami, bo "póki co" jego priorytetem jest spędzanie czasu z jego nową dziewczyną, to co to według Was znaczy? Pisze jeszcze, że ma nadzieję, że się spotkamy kiedyś. O co tu chodzi?

Skoro wiesz, że kogoś ma, to go sobie odpuść. Trzeba mieć trochę godności i nie pozwolić sobie z pełną świadomością na bycie "trzecią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość o

A jaka masz pewność że na 100% jest z nią. Masz jakieś niezbite dowody ich zwiazku? Może to tylko ściema by Tobie bardziej zależało na nim (że wybrał po Twoim oschlym zachowaniu ją mówiąc że kogoś ma) 

Przemyśl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×