Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Córka męża upijała się z koleżanka przez odbyt no ludzie rece opadaja.

Polecane posty

Gość gość

Przyłapałam ją jak z kolezanką aplikowały sobie wódkę. Oczywiście szybko koleżance kazała iśc do domu, zabrałam butelkę, wylałam,ale zupełnie nie wiem jak z nia porozmawiac teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokeszoke

Cooooooooooo? Jesteście jakimiś patusami? Kto normalny ma takie pomysły nawet w wieku nastu lat?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Szokeszoke napisał:

Cooooooooooo? Jesteście jakimiś patusami? Kto normalny ma takie pomysły nawet w wieku nastu lat?....

A przepraszam jaki wpływ autorka ma na zachowanie nastoletniej dziewczyny która ma pstro w głowie? (na dodatek nie jest jej matką a macochą). Autorko przede wszystkim to nie żarty ja rozumie nastolatki mają głupie pomysły bo ja sama nią byłam i to nie dawno jeszcze ale bez przesady. Najlepiej prosto, bezpośrednio bez owijania w bawełnę i no ja bym powiedziała mężowi dzisiaj wódka w tyłek jutro narkotyki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Gość gość napisał:

zupełnie nie wiem jak z nia porozmawiac teraz.

Przede wszystkim zorientować się, skąd taki pomysł przyszedł jej do głowy i dlaczego postanowiła sposób wypróbować, po czym odpowiednio zareagować, zwiększyć kontrolę rodzicielską. Na pewno też warto wskazać jej ryzyko zdrowotne. Bacznie obserwować zachowanie w późniejszym czasie, czy nie popełnia kolejnych głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc

Ja .... W glowie sie nie miesci co tym dzieciakom odpierdziela. Brak mi slow. Ja bym byla w szoku. Powiedziec o tym mezowi to pierwsze co bym zrobila a drugie to chyba poszlabym z nia do psychologa. To jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też słyszałam o tym sposobie upijania, mój mąż z kolegami na studiach to wyprobowali (20 lat temu, zaznaczam), ale okazało się że to pic na wodę fotomontaż. Ale kolejne pokolenia młodocianych  głąbów próbują...

Natomiast jeśli chodzi o inne dupne oblesnosci, ktore zszokowaly mnie u moich rodziców to puszczanie za młodu bengali, czyli pierdzenie na zapalona zapałke, żeby powstał wiekszy płomień. Jak oni to kuwa robili, rozbierali się w towarzystwie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrys po przejściach

a co w tym dziwnego? przecież tak jest zdrowiej na logikę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Gość tygrys po przejściach napisał:

a co w tym dziwnego? przecież tak jest zdrowiej na logikę. 

 

Ale nie działa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość tygrys po przejściach napisał:

a co w tym dziwnego? przecież tak jest zdrowiej na logikę. 

 

spadaj schizolu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość katia
12 godzin temu, Nenesh napisał:

Przede wszystkim zorientować się, skąd taki pomysł przyszedł jej do głowy i dlaczego postanowiła sposób wypróbować, po czym odpowiednio zareagować, zwiększyć kontrolę rodzicielską. Na pewno też warto wskazać jej ryzyko zdrowotne. Bacznie obserwować zachowanie w późniejszym czasie, czy nie popełnia kolejnych głupot.

Myślę, że gdzieś przeczytała lub usłyszała od innych. Sama o tym gdzieś czytałam, więc nietrudno trafić na tego typu informacje. No a młodzież jest ciekawa, często działa szybciej niz pomyśli, więc dziewczyny spróbowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przecież to prowo a baby o ptasim mozdzku odpisuja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×