Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

rumień, naczynka może trądzik różowaty - jak sobie radzicie?

Polecane posty

Gość Gość

Dziwny wątek pt. zawoalowana reklama. Całe mnóstwo ludzi przylecza trądzik różowaty, a ma infekcję od nużeńca. Na wymaz Cię nie podobno nie stać, a już na kosmetyki masz?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Dziwny wątek pt. zawoalowana reklama. Całe mnóstwo ludzi przylecza trądzik różowaty, a ma infekcję od nużeńca. Na wymaz Cię nie podobno nie stać, a już na kosmetyki masz?? 

ile kosztuje wymaz na nużeńca z ciekawości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.06.2019 o 01:04, Gość gość napisał:

niestety kwasów odpowiednich jeszcze nie znalazłam - zaogniają na dłuuuugo 😞, filtry czasami uda mi się dobrać, kremy jak najprostsze i dość lekkie żeby nie "zaparzały" dodatkowo rumienia.

Kwas laktobionowy polecam, ale dopiero jesienią bo teraz nie jest dla nich odpowiednia pora...

Filtry to podstawa, peeling enzymatyczny i algi dla cery wrażliwej fajnie wyciszają rumień...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoc przyczyną trądziku różowatego może być takze zaniedbanie cery naczynkowej... 

 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, marawstala napisał:

Kwas laktobionowy polecam, ale dopiero jesienią bo teraz nie jest dla nich odpowiednia pora...

Filtry to podstawa, peeling enzymatyczny i algi dla cery wrażliwej fajnie wyciszają rumień...

 

Laktobionowy i glukonlakton można stosować cały rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Laktobionowy i glukonlakton można stosować cały rok!

Kupiłam mojej kiedyś jakiś krem na bazie tego kwasu i po jakimś czasie wyszło co ją tak podrażnia w kontakcie ze słońcem... Nakładała go sobie rano przed wyjściem z domu... 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, marawstala napisał:

Ponoc przyczyną trądziku różowatego może być takze zaniedbanie cery naczynkowej... 

 

To prawda niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość gość napisał:

dziękuję, który z nich jest możliwie najdelikatniejszy i najmniej uczulający?

Używałam z kocanki długi czas,nie uczulał ale nic nie pomogł niestety.Smierdział tylko i nic więcej.Nie wierze w hydrolaty. Może trochę nawilżają ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 godzin temu, Gość gość napisał:

dziękuję, który z nich jest możliwie najdelikatniejszy i najmniej uczulający?

Oczarowy, tylko zwracaj uwagę czym jest konserwowany (jeśli jest) - często to nie sam produkt uczula, tylko to, co do niego dodano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku trądziku często same kosmetyki nie dają zadowalających efektów. Dlatego warto pomyśleć o zabiegu estetycznym. Słyszałam, że leczenie rumienia w Białymstoku wykonuje ta klinika https://drstawowska.pl/leczenie-rumienia-zmian-naczyniowych-tradziku-rozowatego,44.html  . Efekty widać już po pierwszym zabiegu, a dla lepszych rezultatów można go powtórzyć. Zabieg jest bezbolesny, bo pacjent otrzymuje miejscowe chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam  Iwermektyna Ivermectin Stromectol. Oryginalne tabletki, fabrycznie zalokowane przez producenta, nieotwierane. Gwarancja 100% skuteczności.
Data ważności długa.
tel. 785 597 308
Barbara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×