Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość 321

Anatomia Jogi czy Gosia Mostowska?

Polecane posty

Gość Kasia

Przerzucilam sie z Mostowskiej na Anatomię. U Anatomii znalazlam istotne elementy pozwalające walczyć z moimi słabościami tak, aby nie zrobic sobie krzywdy. Mostowskiej juz się nie chce i sama sie do tego przyznaje. Zresztą fani tez to widzą, o czym świadczy znaczny spadek dotacji na patronite. Jesli ktoś lubi klimat Mostowskiej polecam Boho Beautiful

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga
4 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Przerzucilam sie z Mostowskiej na Anatomię. U Anatomii znalazlam istotne elementy pozwalające walczyć z moimi słabościami tak, aby nie zrobic sobie krzywdy. Mostowskiej juz się nie chce i sama sie do tego przyznaje. Zresztą fani tez to widzą, o czym świadczy znaczny spadek dotacji na patronite. Jesli ktoś lubi klimat Mostowskiej polecam Boho Beautiful

A kiedy Gosia powiedziala, ze jej sie nie chce? Nie mam czasu sledzic wszystkich kont na insta i byc moze przeoczylam to gdzies. Az dziwne, a przeciez podobno tak uwielbiala nagrywac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ania
Dnia 9.06.2019 o 13:31, Gość Sylwia napisał:

Zobaczyłam instsgramy obu dziewczyn i oto moje wnioski:

Poziom umiejętności podobny. Pomiędzy pierwszym a drugim stopniem zaawansowania. Gosia Mostowska wydaje się skupiona na karierze w social mediach. Duza liczba follow (pytanie czy prawdziwa) żyje raczej na zewnątrz - bardziej celebrycko. Dużo zdjec life stylowych, podróże, ujęcia w ładnych miejscach. Widac, ze bardzo chce się podobać, pragnie aplauzu, zachwytu i docenienia dla swojej kobiecości.

Druga Gosia, instsgram pełen asan i przemyśleń jogowych. Skupiona na przekazie i treści. Zdjęcia w pokoju lub zamkniętych pomieszczeniach. Zerowe zadęcie czy chęć imponowania stylem życia. Bardziej skupiona i żyjąca zgodnie z „niyamas” 

Ale kazdy tez szuka swojego mistrza i do każdego dociera inna forma przekazu. Każda z nich na pewno jest w stanie zachęcić do praktyki jogi i zmobilizować. Każda ma swój własny styl i urok osobisty. 

 

Kompletna nie prawda, poznałam Gosię Mostowska osobiście i to nie na watsztatatch i to jest normalna zwykła dziewczyna, właśnie ona kompletnie nie ma parcia na szkło,dlatego ja polubiłam, palma jej nie odbiła bo zyskała większa popularność a instagram to tez cos w rodzaju jej pracy po prostu 🙂posłuchajcie jej tez w filmikach pogadankowych, na nich słychać jak normalnie sie zachowuje a parcie na popularność to może Chodakowska ma ale na pewno nie Gosia, jest tak ciepła i szczera osoba ze dziś trudno znaleść tak prawdziwe w kontakcie osoby 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Anatomia, wie co pokazuje i o czym mowi. Fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosia oznajmiła na IG że rozstała się z partnerem..szkoda mi się jej zrobiło nawet 🥹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×