Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia

Miłej niedzieli wszystkim forumowiczów życzę.

Polecane posty

Gość Sylwia

Ja mykam z córcią do ukochanego miasta Ustronia.Wymysliłysmy sobie ze ona rowerkiem a ja biegiem tak w ramach treningu.Włożyła sobie koszulkę syna z mini Tour de Pologne Nutella.wygląda bajecznie.Syn wczesnym rankiem wyrwał kolegę na rowerach do Szczyrku .Może kolega rzuci fajki i alkohol..Syn ma dobry wpływ na niego widać że Matka Boża z Fatimy go prowadzi.W 1997 te ciąży pod Wielką Krokwią p owierzyłam go Jej opiece.Mąż od wczesnego ranka z kolegą w górach jak zwykle ..A ja z corunią:-)))i z synem na snapach:-)Miłego dnia i niech wam Duch Święty Błogosławi.Mykam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Eh ten słownik w fonie .Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Spadaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W jakim celu dokumentujesz swoje życie na forum?  Ty tez jesteś mało autentyczna i niewiarygodna. Tym pisaniem uwłaczasz sobie. Czy masz jakąś intymność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedynie
Przed chwilą, Gość gość napisał:

W jakim celu dokumentujesz swoje życie na forum?  Ty tez jesteś mało autentyczna i niewiarygodna. Tym pisaniem uwłaczasz sobie. Czy masz jakąś intymność?

Na kiblu gdy sra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Spadaj..

:-))))przytulam żmijko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 minuty temu, Gość gość napisał:

W jakim celu dokumentujesz swoje życie na forum?  Ty tez jesteś mało autentyczna i niewiarygodna. Tym pisaniem uwłaczasz sobie. Czy masz jakąś intymność?

Jestem jak najbardziej autentyczna:-)Lecę szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Sylwia napisał:

Jestem jak najbardziej autentyczna:-)Lecę szkoda czasu.

Tak, oczywiscie...wiele was, szczególnie mężatek, jest bardzo autentycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegam ... i co jeszcze??

A przytulaj kogo chcesz,nas na kafe twoje sranie,modlenie,piep.rzenie z kim się da nie obchodzi.I chyba nie dziwi nas że mąż poszukal kochanki jak ona taka beznadziejna🤣🤣😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

rzuć na fejsa fotki skoro żyjesz z ciała i dla ciała...nic dla ducha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość gość napisał:

rzuć na fejsa fotki skoro żyjesz z ciała i dla ciała...nic dla ducha...

Dobre dobre..chyba domaga się kolejnego hejtu a potem policją będzie straszyć ulom jak sama pisała o innych.Sierota kafeteryjna ale święta pod niebiosa w kościele wychwalana.Obludnica jak księża 😝😝😝

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Biegam ... i co jeszcze?? napisał:

A przytulaj kogo chcesz,nas na kafe twoje sranie,modlenie,piep.rzenie z kim się da nie obchodzi.I chyba nie dziwi nas że mąż poszukal kochanki jak ona taka beznadziejna🤣🤣😝

On nie jest gejem nie ma męża tylko żonę! To stalkerski profil ! Stary alkocholik spełnia się w necie, bo życie mu uciekło na robieniu z siebie błazna,więc wydaje mu się , że i z innych kpić  może! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tego co ja tobie życzę nie chciałbyś z pewnością wiedzieć i nie tylko tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdybym miał taką matkę jak Sylwia to bym się jej wstydził.Na szczęście moja jest inteligentna i fajna i nie opisuje się w necie co robi co godzinę. Żenada kafe w pierwszej 10-tce. Współczuję genów dzieciaki.Na miejscu syna zaczął bym pić z goryczy co to za matka.Na miejscu córki pewnie będzie wprowadzana w arkana kościoła i jak dawać du.py innym będąc mężatką. Szczyrk wstydzi się takich kobiet. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
10 godzin temu, Gość gość napisał:

Gdybym miał taką matkę jak Sylwia to bym się jej wstydził.Na szczęście moja jest inteligentna i fajna i nie opisuje się w necie co robi co godzinę. Żenada kafe w pierwszej 10-tce. Współczuję genów dzieciaki.Na miejscu syna zaczął bym pić z goryczy co to za matka.Na miejscu córki pewnie będzie wprowadzana w arkana kościoła i jak dawać du.py innym będąc mężatką. Szczyrk wstydzi się takich kobiet. 

Jaki Szczyrk?Nigdy nie zdradziłam męża!Jestem wierna przykazania nie CuDzołóż!!W Szczyrku biegałam charytatywnie tak moje dzieci są ze mnie dumne.Kiedy tylko możemy to tam jeździmy.Córka przystępuje do Sakramentu Bieżmowania.Mój syn nie piję alkoholu i nigdy pił mie będzie!Matka Boża z Fatimy czuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×