Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jajko Pisanka

Zauważyliście, że chwalenie się "markowymi" rzeczami jest teraz w złym guście?

Polecane posty

Jeszcze tak z 10-15 lat temu modne było nosić mniej lub bardziej oryginalne ubrania z dużym logo. Jeszcze pamiętam jak ludzie "przypadkiem" wspominali w rozmowie, że ich buty są drogiej marki. Teraz to jest właściwie w złym guście i nawet jak ktoś ma dobrej jakości, drogie ubrania to się tym nie chwali. 

Moim zdaniem to dobra zmiana - ludzie chętniej kupują ubrania z drugiej ręki, częściej kombinują ze stylem, ostatnio nastała moda na ekologiczne ubrania i przechodzi powoli szał na wymienianie całej garderoby co sezon 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Albo moda się zmienia albo ludzie biednieją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie biedniejemy, wręcz przeciwnie - teraz przeciętna osoba stoi lepiej niż chwilę po załamaniu się rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość

musisz być szalenie spostrzegawcza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Moim zdaniem zawsze bylo to w zlym guscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nie, w żadnym razie nie zauważyłam. 

Chwalenie się markami zawsze było w złym guście. Za to 2-3 lata temu co 3 osoba nie jëbała po oczach nadgryzionym jabłkiem na telefonie, torebką Wittchen, Louis Vuitton, faceci masowo nie zäpierdalali w papciach i koszulkach z krokodylkiem. Jak pasek to Guess, jak okulary to Raybany, a widuję wiele znacznie droższych marek.

Na siłowni nie ma dosłownie nikogo w trampkach no name albo z marketu - musi być Adidas, Nike, Puma, ciuchy też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola114
1 godzinę temu, Gość Kiss napisał:

Nie, w żadnym razie nie zauważyłam. 

Chwalenie się markami zawsze było w złym guście. Za to 2-3 lata temu co 3 osoba nie jëbała po oczach nadgryzionym jabłkiem na telefonie, torebką Wittchen, Louis Vuitton, faceci masowo nie zäpierdalali w papciach i koszulkach z krokodylkiem. Jak pasek to Guess, jak okulary to Raybany, a widuję wiele znacznie droższych marek.

Na siłowni nie ma dosłownie nikogo w trampkach no name albo z marketu - musi być Adidas, Nike, Puma, ciuchy też.

Hehe..Wittchen, Guess I Nike..?? To naprawde jest uznawane za dobra marke??😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia
2 godziny temu, Gość Lola114 napisał:

Hehe..Wittchen, Guess I Nike..?? To naprawde jest uznawane za dobra marke??😂😂

Tez mnie to zdziwiło. Przecież to taka lekko wyższa polka od h&m 

jak można to porównywać do marek premium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jest bardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. ... h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis i Balenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. ... h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis iBalenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. ... h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis iBalenciaga? I jest to markapremium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. ... h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis i Balenciaga? I jest to markapremium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis iBalenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. ... h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis i Balenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis i Balenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin, i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. ... h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis iBalenciaga? I jest to markapremium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis i Balenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Essa

No Guess nie jest wcale taki zły ani tani. Materiał jestbardzo dobrego kroju i porządnie wykonany np. koszulki. Jest porównywalny do Tommy, Calvin i wiele innych.

Więc nie rozumiem waszego hejtu i najazdu. h&m zatem to jest syf i tania marka. Hahahahahahahaha

 A wy w czym chodzicie? Tylko Gucci Louis i Balenciaga? I jest to marka premium jak najbardziej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się, że część z tych wymienionych marek to nie jest jakiś "high-end". Może na tym róznica polega? O ile kiedyś buty Adidasa były drogie o tyle teraz są często tańsze od zwykłych trampek converse. Teraz nie opłaca się kupować podróbek po prostu więc nikt nie chwali się majtkami CK które złapał na przecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
56 minut temu, Jajko Pisanka napisał:

Zgodzę się, że część z tych wymienionych marek to nie jest jakiś "high-end". Może na tym róznica polega? O ile kiedyś buty Adidasa były drogie o tyle teraz są często tańsze od zwykłych trampek converse. Teraz nie opłaca się kupować podróbek po prostu więc nikt nie chwali się majtkami CK które złapał na przecenie.

W zyciu nie uczestniczylam w sytuacji gdzie ktos by sie chwalil majtkami :O ;)

...ani innym ciuchem, bo markowy...

moze mam dziwnych znajomych.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kość
18 minut temu, Gość Monika napisał:

moze mam dziwnych znajomych.... ;)

... może sama jesteś dziwna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika
3 minuty temu, Gość w kość napisał:

... może sama jesteś dziwna...

...moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
14 godzin temu, Jajko Pisanka napisał:

Jeszcze tak z 10-15 lat temu modne było nosić mniej lub bardziej oryginalne ubrania z dużym logo. Jeszcze pamiętam jak ludzie "przypadkiem" wspominali w rozmowie, że ich buty są drogiej marki. Teraz to jest właściwie w złym guście i nawet jak ktoś ma dobrej jakości, drogie ubrania to się tym nie chwali. 

Moim zdaniem to dobra zmiana - ludzie chętniej kupują ubrania z drugiej ręki, częściej kombinują ze stylem, ostatnio nastała moda na ekologiczne ubrania i przechodzi powoli szał na wymienianie całej garderoby co sezon 🙂

 Nie zauważyłaś że bardzo gorąco i coraz mniej ciuchów na sobie mają :D Czekam kiedy jak Indianki na golasa będą śmigać, a ja z przepaską i takim specjalnym kapturem zakładanym na niego :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biedaczki

Biedacy zazdroszczą, że mam Balanciage i To Forda okulary. Nie moja wina, że mam 8k na rękę jako szef jednego z oddziałów bankowego, a wy dalej bieda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pooaalaaa66

Nosze markowe ciuchy,nie z tych najwyższych półek ale gatunkowo bardzo dobre,nosze też czasem te  z second handów jak i kupionych przez Allegro Na zewnątrz poza domem nie mówię ludziom co to za marki i ile płaciłam,nie obchodzi mnie co kto myśli o moim ubiorze,ważne że ja się czuję dobrze w tych rzeczach a ludzie są zazdrośni,będą czasem wmawiali że chwalenie się jest w złym guscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegość

Nie wiem czy ostatnio. W biznesie obnoszenie się z wielkim logo zawsze było szczytem wieśniactwa i głupoty, bo świadczyło o noszącym, że daje się łapać na te marketingowe sztuczki i przepłacamza coś co jest niewarte swojej ceny.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
9 godzin temu, Gość Lola114 napisał:

Hehe..Wittchen, Guess I Nike..?? To naprawde jest uznawane za dobra marke??😂😂

To jest w Polsce uznawane za rzeczy markowe. 
Jeśli chodzi Ci o marki naprawdę z średnio-wyższej i wysokiej półki, to przecież mało kogo na to stać. Nie wiedziałaś?

7 godzin temu, Gość Sylwia napisał:

Tez mnie to zdziwiło. Przecież to taka lekko wyższa polka od h&m 

jak można to porównywać do marek premium?

A autorka gdzieś pisała, że mówi o markach premium? Jakoś nie zauważyłam. Mówiła o rzeczach z widocznym logo. Wg mnie w Polsce ludzie chwalą się głównie Lacoste, Wittchen i Apple. Lacoste jest dość badziewne, Wittchen w porównaniu z rzeczami, które ja kupuję (często polskich lub dość mało znanych firm, w podobnej cenie) - po prostu kiepskie, a Apple w USA to jedne z najtańszych telefonów dostępnych w abonamencie.

Tak więc nie wiem, czy nie zrozumiałyście, czy po prostu chcecie "zabłysnąć", dając do zrozumienia, że nosicie lepsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Nawiasem mówiąc, ja chodzę, w czym mi się podoba, mam w szafie ciuchy Esmara (z Lidla) i Burberry, z lumpeksu i ze sklepu i szyte na zamówienie. Aaaa i  Decathlona lubię 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×