Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna ;(

Po porodzie w mój związek się rozpada

Polecane posty

Gość smutna ;(

Witajcie kochani. Chciałabym was prosić o poradę, bo już niewiem co mam robić 😞 Jestem ze swoim partnerem ponad rok. Kilka tygodni temu urodziło nam się dziecko. Od tamtego czasu, nie potrafimy się ze sobą dogadać. Ciągle się kłócimy i obwiniamy o wszystko. Ja mam pretensje do swojego faceta o to że ciągle jest poza domem, a on do mnie że źle zajmuje się domem i dzieckiem. Denerwuje mnie jego zachowanie bo zachowuje się jakby koledzy byli dla niego ważniejsi niż dziecko 😞 Nie pomaga mi w domu, czasami wydaje mi się że nie mogę na niego kompletnie liczyć 😞 Czy powinnam się z nim rozstać? Czy postarać się jakoś to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wal po ryju tego smierdzacego capa co się nie myje do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Najpierw ślub potem dziecko w odwrotnej kolejności tak to wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zawsze tak jest po urodzeniu dziecka. Faceci są zazdrośni bo mniej czasu dla nich mamy a na dodatek więcej obowiązków dla nich to szok. 

Masz tylko jedna możliwość. Zająć się dzieckiem facetem i domem jak już zobaczy jak dobrze sobie radzisz doceni i sam zacznie pomagać tylko nie narzekaj i nie rozkazuj że ma zrobić to czy tamto. On musi przywyknąć do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zawsze tak jest po urodzeniu dziecka. Faceci są zazdrośni bo mniej czasu dla nich mamy a na dodatek więcej obowiązków dla nich to szok. 

Masz tylko jedna możliwość. Zająć się dzieckiem facetem i domem jak już zobaczy jak dobrze sobie radzisz doceni i sam zacznie pomagać tylko nie narzekaj i nie rozkazuj że ma zrobić to czy tamto. On musi przywyknąć do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Bądź silna jak wół, kobieta zawsze musi sobie radzić, a nie płaszczyć się przed facetem. I nie ma, że boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×