Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszka

Po co składacie swoim dzieciom i ogólnie najbliższym osobom życzenia na fejsie?

Polecane posty

Gość Agnieszka

Zauważyłam coś takiego, ze matki wstawiają zdjecia swoich dzieci i piszą „synu życzę ci tego i tamtego” - taka litania  i tak samo np do męża czy mamy czy kogoś. Ale po co tak robić? Jeszcze rozumiem jak ktoś mieszka daleko. Ale 3 letnie dziecko matka ma w domu to po co składa mu życzenia na fejsie j na dodatek ono tego nie przeczyta? Nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Bo są jebniete te matki🤣🤣🤣🤣 i liczą, że im zaraz skomentujesz i też życzenia dla synka dodasz. Moja znajoma przeciwnika fb, skromna i z biednej rodziny, jak tylko wyszła za dzianego gościa założyla fbi insta, taka z niej instamatki, że wszystko wrzuca - nowe mieszkanie, ubranka, dziecko, męża, siebie a kiedyś to mówiła że to głupie jest, bo się chwalić nie miała czym hahahhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem, ja tak nie robię. Nie mam w sieci żadnego zdjęcia swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie robię. Nie piszę życzeń dzieciom, nie składam życzeń poprzez Facebooka znajomym. Rodzinie składam życzenia osobiście bądź telefonicznie jeśli dzieli nas odległość. Znajomym, z którymi jestem w bliższej relacji również osobiście bądź telefonicznie. Dalszym znajomym nie czuje potrzeby składania życzeń za pomocą portali. Sama mam ukryta datę urodzenia i wyłączoną opcje pisania na mojej tablicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patola

Tez widze to wśród swoich znajomych, niektórzy niby wielce wykształceni 

patola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Żałośni ludzie łasi na uwage. Tak naprawdę ktoś im napisze „100 lat” i zapomni a oni to przezywają jak mrówka okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

matki to matki, a moja koleżanka napisała na fb o swoim psie, że ma już go rok i to byla najlepsza decyzja i powymieniala osoby, ktorym dziekuje za pomoc w podjeciu tej decyzji, oznaczyla hodowce psa + oczywiscie foto psa z balonikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Po to żeby inni widzieli ze dziecko jest kochane, a stosunki w rodzinie cudowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, NaugthyBitch napisał:

Nigdy tego nie robię. Nie piszę życzeń dzieciom, nie składam życzeń poprzez Facebooka znajomym. Rodzinie składam życzenia osobiście bądź telefonicznie jeśli dzieli nas odległość. Znajomym, z którymi jestem w bliższej relacji również osobiście bądź telefonicznie. Dalszym znajomym nie czuje potrzeby składania życzeń za pomocą portali. Sama mam ukryta datę urodzenia i wyłączoną opcje pisania na mojej tablicy. 

Ja składam życzenia na fejsie znajomym, z którymi nie mam kontaktu - mnie to nic nie kosztuje a im jest (pewnie) miło. Znajomym, z którymi kontakt utrzymuje w realu i rodzinie składam życzenia osobiście. A facebook pomaga o tych urodzinach pamiętać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja składam życzenia na fejsie znajomym, z którymi nie mam kontaktu - mnie to nic nie kosztuje a im jest (pewnie) miło. Znajomym, z którymi kontakt utrzymuje w realu i rodzinie składam życzenia osobiście. A facebook pomaga o tych urodzinach pamiętać 🙂 

No właśnie dla mnie to jest kwestia dyskusyjna. Facebook przypomina czyli w sumie dla wielu nie jest istotne, że ktoś w danym dniu ma urodziny i składają życzenia, bo FB przypomniał jednak sami z siebie nie pamiętają kiedy dalsi znajomi mają urodziny. Dlatego ja dalszym znajomym życzeń nie składam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk6

składam dalszej rodzinie/znajomym. Do tych co mam stały kontakt i najbliższych - dzwonie. Jakoś nie wyobrażam sobie składania życzeń mamie, tacie czy rodzeństwu na fb 😛. Jak się nie dodzwonię do koleżanki to pisze smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

po co w ogole zyczenia od dalszych znajomych, z ktorymi sie nawet nie widzimy raz w roku?

wystarczy zmianić datę ur na fajsie i tylko prawdziwi przyjaciele beda wiedziec, ze to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, NaugthyBitch napisał:

No właśnie dla mnie to jest kwestia dyskusyjna. Facebook przypomina czyli w sumie dla wielu nie jest istotne, że ktoś w danym dniu ma urodziny i składają życzenia, bo FB przypomniał jednak sami z siebie nie pamiętają kiedy dalsi znajomi mają urodziny. Dlatego ja dalszym znajomym życzeń nie składam. 

No a jak spotkasz kogoś i dowiesz się przypadkiem, że ten ktoś ma urodziny to też mu życzeń nie złożysz bo sama z siebie byś nie pamiętała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

po co w ogole zyczenia od dalszych znajomych, z ktorymi sie nawet nie widzimy raz w roku?

wystarczy zmianić datę ur na fajsie i tylko prawdziwi przyjaciele beda wiedziec, ze to sciema

Może ludzie chcą tych życzeń od dalszych znajomych skoro ustawiają sobie jakąś datę ur na fejsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Może ludzie chcą tych życzeń od dalszych znajomych skoro ustawiają sobie jakąś datę ur na fejsie?

ty na pewno, im wieksza liczba zyczen tym wieksza podnieta, i co za tym idzie tym istnieje realna szansa, ze dasz mezowi tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Mi nie chodzi o jakieś „sto lat” „wszystkiego najlepszego” tylko o te wywody ze zdjęciami. Matka dodaje kilka zdjęć dziecka i pod spodem jest dość duży wpis jak to życzy mu sto lat itd. Masa emotek, na koniec coś w stylu „jesteś moją największą miłością”. I tak samo do męża, narzeczonego, swojej matki czy kogoś tak jeszcze. Raz nawet widziałam jak syn swojej matce składał takie życzenia, on jest w liceum, ona nauczycielką. Nie rozumiem po co coś takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

ty na pewno, im wieksza liczba zyczen tym wieksza podnieta, i co za tym idzie tym istnieje realna szansa, ze dasz mezowi tego dnia

Pewna jesteś. Ja akurat nie mam żadnej daty urodzin na fejsie ustawionej. W ogóle nie mam profilu pod swoim pełnym nazwiskiem. Nie zamierzam sprzedawać swoich danych fejsowi. A życzenia dalszym znajomym składam. Jak ktoś sobie datę urodzin ustawił to widocznie tych życzeń chce. A jak to dla niego radocha to niech mu będzie miło. Może da żonie tego dnia. Albo mężowi. Im więcej zadowolonych z życia ludzi tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Agnieszka napisał:

Mi nie chodzi o jakieś „sto lat” „wszystkiego najlepszego” tylko o te wywody ze zdjęciami. Matka dodaje kilka zdjęć dziecka i pod spodem jest dość duży wpis jak to życzy mu sto lat itd. Masa emotek, na koniec coś w stylu „jesteś moją największą miłością”. I tak samo do męża, narzeczonego, swojej matki czy kogoś tak jeszcze. Raz nawet widziałam jak syn swojej matce składał takie życzenia, on jest w liceum, ona nauczycielką. Nie rozumiem po co coś takiego 

Nie wiem. Jakaś manifestacja uczuć może?

A z jakiego powodu składa się przysięgę małżeńską przed całym stadem znajomych i mniej znajomych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddp

rodzinie i najblizszym z ktorymi jestem w kontakcie nie skladam. Ale zawsze skladam znajomym, ktorzy sa daleko, szczególnie za granicą  i nawet nie mam ich adresów. Jest im z pewnością miło.Po to wlasnie mam fb ,zeby mi ułatwiał  kontakt z ludzmi z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Gość Gość napisał:

No a jak spotkasz kogoś i dowiesz się przypadkiem, że ten ktoś ma urodziny to też mu życzeń nie złożysz bo sama z siebie byś nie pamiętała?

Jeśli spotkam i dowiem się, że ma urodziny to złożę życzenia osobiście. Na Fb tego nie robię i tyle, bo dla mnie to jest sztuczne ponieważ faktycznie nie pamiętasz, a jak Ci internet przypomni to złożysz, bo inaczej byś tego nie zrobiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, NaugthyBitch napisał:

Jeśli spotkam i dowiem się, że ma urodziny to złożę życzenia osobiście. Na Fb tego nie robię i tyle, bo dla mnie to jest sztuczne ponieważ faktycznie nie pamiętasz, a jak Ci internet przypomni to złożysz, bo inaczej byś tego nie zrobiła. 

Dokładnie tak samo jak kogoś spotykasz i dowiesz się przypadkiem o jego urodzinach 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

Dla mnie jest to zalosne, ostatnio bylam na 3 urodzinach syna kolezanki, nagrala filmik jak dmuchal swieczki przy tym piszczal i wrzeszczal, jeszcze nie wyszlismy a ta juz wstawila filmik na fejsa, siedziala i wymyslala dlugie zyczenia dla niego,typu 'synku konczysz tyle i tyle lat zyczymy ci tego i tego..." i sie podniecala ze ktos tam skomentowal i zlozyl zyczenia. Zenujace. Dodam jeszcze ze mamy z mezem znajomego ktory de facto uwaza sie za swietnego przyjaciela, ktory zalil nam sie ze ma tylu znajomych na fb a tylko 3 osoby zadzwonily i zlozyly mu zyczenia w tym my (a fb nie mamy tylko poprostu pamietamy) i 4 miesiace pozniej moj maz mial urodziny i ten swietny przyjaciel w ogole o nim zapomnial.no bo przeciez nie mamy fb to nikt nie przypomni:/. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja koleżanka wstawia zawsze zdjęcia z urodzin swojego kota 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tego nie rozumiem. Jeszcze dzieciaczka nie mam. Jestem pewna że wrzucę jakieś zdjęcia ale nie życzenia! To samo do mężów! Twój partner siedzi obok ciebie a ty mu składasz życzenia na FB. Nosz kurde bele😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życzenia urodzinowe to pikuś. Moja znajoma składała kiedyś swojemu mężowi życzenia z okazji rocznicy ślubu i zdawała relacje z ich kolacji z okazji rocznicy. Zdjęcia kwiatów, zdjęcia z szykowania się, zdjęcia z restauracji... Zamiast świętować siedziała na fejsie i relacjonowała 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djsjs
12 godzin temu, Gość Ula napisał:

Bo są jebniete te matki🤣🤣🤣🤣 i liczą, że im zaraz skomentujesz i też życzenia dla synka dodasz. Moja znajoma przeciwnika fb, skromna i z biednej rodziny, jak tylko wyszła za dzianego gościa założyla fbi insta, taka z niej instamatki, że wszystko wrzuca - nowe mieszkanie, ubranka, dziecko, męża, siebie a kiedyś to mówiła że to głupie jest, bo się chwalić nie miała czym hahahhaha 

O masz, a ty  znów przeżywasz tą kolezanje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
7 godzin temu, Użytkowniczka napisał:

Też tego nie rozumiem. Jeszcze dzieciaczka nie mam. Jestem pewna że wrzucę jakieś zdjęcia ale nie życzenia! To samo do mężów! Twój partner siedzi obok ciebie a ty mu składasz życzenia na FB. Nosz kurde bele😂😂😂

To właśnie mnie dziwi i śmieszy. Po co tak robić?😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×