Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Edyta

Krwawienia w ciazy

Polecane posty

Gość Edyta

Witam! Mam pytanie odnośnie krwawień na początku ciąży. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że zwykła miesiaczka nie występuje, ale z tego co czytam mogą się zdarzyć krwawienia związane z zagniezdzaniem się zarodka i tym podobne. Czy któraś z was takie krwawienia miala? Były one w terminie miesiączek? Ile razy się powtórzyły ? I jak wyglądały i ile trwały ? Bardzo różniły się od poprzednich miesiączek ? Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Edyta napisał:

Witam! Mam pytanie odnośnie krwawień na początku ciąży. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że zwykła miesiaczka nie występuje, ale z tego co czytam mogą się zdarzyć krwawienia związane z zagniezdzaniem się zarodka i tym podobne. Czy któraś z was takie krwawienia miala? Były one w terminie miesiączek? Ile razy się powtórzyły ? I jak wyglądały i ile trwały ? Bardzo różniły się od poprzednich miesiączek ? Z góry dzięki wszystkim za odpowiedzi:)

Ja miałam tylko bardzo lekkie plamienia w terminie miesiączki do końca pierwszego trymestru. Każde krwawienie kwalifikuje się od razu do lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska

Krwawienie implantacyjne u mnie to jedna kropla krwi na bieliznie w pierwszej ciązy. Krwawien w obu ciazach nie mialam i w sumie znam tylko jedna kobiete ktora miala. Mowi sie o tym ale to chyba nie jest jakies bardzo czeste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja wlasnie jestem w ciazy . Wiec tak okolo 5 tyg w nocy dostalam boli ( skurczu) brzucha tak na dole jak macica trwalo to doslownie  2 minuty. Rano obudzilam sie zakrwawiona zywa czerwona krew I tak sie saczylo przez caly czas. Poszlam do Gina i okazalo sie ze zarodek ok serduszko bije ale ja mam krwiaka w macicy stad to krwawienie. Wiec teraz leze biore duphaston ale juz nie krwawie.      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W pierwszej drugiej ciąży krwawienie implantacyjne po 1 kropelce. W trzeciej coś wyglądającego jak normalny okres i w terminie miesiaczki,  nic mi nie podpadlo i o ciąży dowiedziałam się w 9tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja jestem w 11tc. W 8 tyg dostałam krwotoku. Okazało się, że był jakiś krwiaczek, który pękł. Później, jeszcze przez ok 2 tyg miałam plamienia (wszystko się oczyszczalo). Od momentu kiedy dostałam krwotoku brałam duphaston, teraz od tygodnia jestem na luteinie. Lekarz powiedział, że takie sytuacje się zdarzają. Na ten moment wszystko jest ok z Maluszkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×