Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blooo

apteczka na wyjazdy z dzieckiem?

Polecane posty

Gość Dyśka

Wszystkie rzeczy, po ktore w razie wypadku nie będę musiała do apteki jechać 100 na godzinę.  Octenisept i plastry czy bandaz, coś przeciw insektom, leki przeciwgoraczkowe i przeciwzapalne w jednym, coś na biegunke i odwodnienie , bo wiem z reguły,  ze jak pojawia sie jelitowka to nawet nie ma kiedy odejść od dziecka,  mam też sol fizjologiczna na pierwsze katarki i czyszczenie oka z zatarcia piaskiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Dyśka napisał:

Wszystkie rzeczy, po ktore w razie wypadku nie będę musiała do apteki jechać 100 na godzinę.  Octenisept i plastry czy bandaz, coś przeciw insektom, leki przeciwgoraczkowe i przeciwzapalne w jednym, coś na biegunke i odwodnienie , bo wiem z reguły,  ze jak pojawia sie jelitowka to nawet nie ma kiedy odejść od dziecka,  mam też sol fizjologiczna na pierwsze katarki i czyszczenie oka z zatarcia piaskiem. 

To co powyżej plus dentinox bo dziecko zabkujące oraz pentenol i coś na alergię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Tez to samo plus smecte, cos na zatkany nosek, calcium, tasectan. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ligjaa

Dla mnie probiotyki powinny się znaleźć na tej pierwszej liście niezbędników. Na każdy wyjazd zabieram flostrum obowiązkowo, już kilka razy się przekonałam o tym jak bardzo jest przydatny, lody, gofry z niepewnego miejsca plus upał na dworze i o sensacje żołądkowe nie trudno, a zawsze to probiotyk pozwoli szybciej dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

BANDA SPAMERSKICH ŚCIER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×