Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekosłomki

Boogie ratuje świat przed zaśmieceniem

Polecane posty

Gość GOŚĆ

Znam tę okolicę - nie ma w niej nic sielskiego i szczególnego. Typowa polska prowincja, nawet do kwadratu, psy tylkami szczekaja. 

Jej mąż jest totalnie pozbawiony przez nią i jej rodzinę tzw. jaj . Nie sądzę żeby był super szczęśliwy, że ma i mieć będzie przez lata teściów na głowie, dzień w dzień. To nie są nawet jego rodzinne strony, ale nikt go pewnie o zdanie nie pytał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
14 godzin temu, Gość gośc napisał:

Żadna tatarka nie napisałaby takich pierdow. Mieszkanka Podlasia. 

Kolejna znawczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość GOŚĆ napisał:

Znam tę okolicę - nie ma w niej nic sielskiego i szczególnego. Typowa polska prowincja, nawet do kwadratu, psy tylkami szczekaja. 

Jej mąż jest totalnie pozbawiony przez nią i jej rodzinę tzw. jaj . Nie sądzę żeby był super szczęśliwy, że ma i mieć będzie przez lata teściów na głowie, dzień w dzień. To nie są nawet jego rodzinne strony, ale nikt go pewnie o zdanie nie pytał. 

A uk to byly jego strony. Bunka musi byc pod skrzydelkami. Taka jej uroda. Dajcie juz spokoj. Chyba, ze jest wam ciezko zaakceptowac, ze przerazliwie otyla, bez szkoly, bez zawodu, ze slaba znajomoscia swojego ojczystego jezyka,  znalazla sobie ,,juciub" i spelnia sie, krecac swoje filmy. O reklamowaniu, sprzedawaniu swojej wykreowanej rzeczywistosci nie musze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOŚĆ

Czy ja dobrze przeczytałam, że ktoś wcześniej nazwał ją tatarska pieknoscia? 

No trzymajcie mnie. 

To tak jakby powiedzieć, że karo że stylizacji ma urodę japońskiej gejszy i stwierdzić, że to przecież żart. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

A uk to byly jego strony. Bunka musi byc pod skrzydelkami. Taka jej uroda. Dajcie juz spokoj. Chyba, ze jest wam ciezko zaakceptowac, ze przerazliwie otyla, bez szkoly, bez zawodu, ze slaba znajomoscia swojego ojczystego jezyka,  znalazla sobie ,,juciub" i spelnia sie, krecac swoje filmy. O reklamowaniu, sprzedawaniu swojej wykreowanej rzeczywistosci nie musze pisac.

W uk jest jego rodzina. Oni przynajmniej nie siedzieli im na karku. 

No ale jej rodzice pojechali z nimi w podróż poślubną, to jest tak chore, że szkoda gadać. Dziwne, że jej ojciec się na to zgodził, bo co do matki, to się nie dziwię, są z Bugsonem wspoluzaleznione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ostatnie zdjecie na insta, widac obrzydliwe klaki wyrastajace z parchy nad ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gość napisał:

W uk jest jego rodzina. Oni przynajmniej nie siedzieli im na karku. 

No ale jej rodzice pojechali z nimi w podróż poślubną, to jest tak chore, że szkoda gadać. Dziwne, że jej ojciec się na to zgodził, bo co do matki, to się nie dziwię, są z Bugsonem wspoluzaleznione. 

Powaznie? To nic dziwnego, ze mieszkaja razem z jej rodzicami. Gruba. 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo Bulwa nie ma odciętej pępowiny z mamą. U niej na pierwszym miejscu jest mamunia,a dopiero później mąż. Aż dziw ,że przy porodzie nie było my tylko Krzychu. Serio rodzice polecieli z nimi w podróż poślubna? Mój to by się nigdy na coś takiego nie zgodził,a ja nawet bym nie wpadła na tak żenujący pomysł żeby brać rodziców czy teściów w podróż poślubna - żenada 🧐 Mam wrażenie,że Bunia jest strasznie niezaradna życiowo. Najlepiej jakby siedziska w domu w swojej strefie komfortu i nigdzie d u p y nie ruszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mała jeszcze nie siedzi,ale już darmoszka w postaci krzesełka do karmienia wleciała. Ta to jest kuta na 4 łapy. Opłaca sie kupczyc dziećmi w internecie i od małego robić z nich słupy reklamowe 🧐

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak, byli z jej rodzicami w podróży poślubnej. Są vlogi z Krety. Pamiętam, bo z uporem maniaka mówiła na Heraklion - Herlakion praktycznie przez cały wyjazd. Nawet nie wiedziała gdzie jest, bardzo z niej ciemna masa, do dziś zresztą. 

Nawet jej fanatyczne zwolenniczki dziwiły się czemu rodzice są z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Mała jeszcze nie siedzi,ale już darmoszka w postaci krzesełka do karmienia wleciała. Ta to jest kuta na 4 łapy. Opłaca sie kupczyc dziećmi w internecie i od małego robić z nich słupy reklamowe 🧐

A co ona innego może robić? Przecież najprostszy robotnik na budowie jest od niej lepiej wykształcony, a już na pewno lepiej wykwalifikowany i bardziej pożyteczny. Dzieci będą się wstydzić za matkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego dzieci maja sie wstydzic? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wspolprace. za to jej placa, nie musi wydac pieniazkow. Widzki beda szturmowac sklepy aby miec takie samo  To jest dopiero tepota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

Dlaczego dzieci maja sie wstydzic? 

Nie wiesz jakie są dzieci? Rozmawiają, a co robi mama, a co tata. Chwalą się, że mama była dobra z np. matmy już w szkole, więc pomoże z zadaniem. Przychodzą do domu, pytają, porównuja z rówieśnikami. Mieć matkę, co umie czytać i pisać, a poza tym siedzi od zawsze na doopie w domu? Dzieci chcą być dumne z rodziców, to naturalne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Gosc napisał:

Wspolprace. za to jej placa, nie musi wydac pieniazkow. Widzki beda szturmowac sklepy aby miec takie samo  To jest dopiero tepota.

Nikt jej nie placi. To jest barter. A co do widzek szturmujacych sklepy... Chyba się zapędzilas. Ile kobiet ogląda jej "produkcje"? Z badań wynika, że tylko 8% lub mniej matek oglądających kanały parentingowe kupuje polecane przez oglądane youtuberki produkty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Widzialas cennik pani boogiesilver. Skad wiesz, ze barter? Boogie nie oznacza reklam, lokowania itd.  Ty chcesz, zeby powiedziala ile zarabia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Widzialas cennik pani boogiesilver. Skad wiesz, ze barter? Boogie nie oznacza reklam, lokowania itd.  Ty chcesz, zeby powiedziala ile zarabia???

Wiem, co wiem. Jak chcesz wierzyć, to wierz, jak nie, to nie. Mówić o szczegółach mi nie wolno. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ona tylko czasami ma platne kampanie a tak to barter a potem te rzeczy sprzedaje I tak sie biznes kreci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość gosc napisał:

ostatnie zdjecie na insta, widac obrzydliwe klaki wyrastajace z parchy nad ustami

Może to jakiś wabik? 😉 Masz rację, okropnie to wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tą brodawę z tymi klatkami mogłaby sobie usunąć z pod nosa. Obrzydliwie to wygląda , jak u baby jagi  a fujka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Wiem, co wiem. Jak chcesz wierzyć, to wierz, jak nie, to nie. Mówić o szczegółach mi nie wolno. 

Ten barter ma jakas wartosc.  towaru nie musi zwracac. Jesli nie pasuje odda komus, zaplaci za usluge lub sprzeda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ten barter ma jakas wartosc.  towaru nie musi zwracac. Jesli nie pasuje odda komus, zaplaci za usluge lub sprzeda. 

śmieszy mnie jak zazdrosne zawistne dziewuchy węszą wszędzie spisek i grubą kasę na tych wszystkich współpracach youtuberek... a prawda jest taka, że coś dostaną tylko po to żeby powiedzieć że jest fajne i pokazać w filmie i nic więcej 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

śmieszy mnie jak zazdrosne zawistne dziewuchy węszą wszędzie spisek i grubą kasę na tych wszystkich współpracach youtuberek... a prawda jest taka, że coś dostaną tylko po to żeby powiedzieć że jest fajne i pokazać w filmie i nic więcej 😂

Droga znawczyni, brak rzeczowych argumentow wyzwala u ciebie agresje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
42 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Droga znawczyni, brak rzeczowych argumentow wyzwala u ciebie agresje. 

wspólczuję Ci jezeli widzisz tu agresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Kawa oczywiście z mlekiem i pewnie cukrem lub syropem. Bo taka czarna z lodem nie przynosi ochłodzenia, dopiero jak jest cukrowym ulepem. Ale od czasu do czasu (czyli 3 razy dziennie) można przecież :) A, że niedługo będzie musiała przedłużać ten łańcuszek, bo szyja "spuchnie"- kto by się tym przejmował

A jakby tyle nie pochłaniała to by odłożyła na montaż klimatyzatora

Przytycie zwali na opuchliznę, owszem, pewnie też ma nadmiar wody, ale to też jest od nadmiaru cukrów (i nieważne czy białego cukru czy fit przekąsek), więc zmieniając żywienie wody też by się pozbyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość gosc napisał:

śmieszy mnie jak zazdrosne zawistne dziewuchy węszą wszędzie spisek i grubą kasę na tych wszystkich współpracach youtuberek... a prawda jest taka, że coś dostaną tylko po to żeby powiedzieć że jest fajne i pokazać w filmie i nic więcej 😂

To nie zawiść i zazdrość. Po prostu mądre mamy nie dają sobie wmówić, że fotelik za ponad 1000 zł  z plastiku do karmienia g ó w n i a k a to must have. Z resztą jak inne drogie gadżety ,które pokazuje.  Większość tych rzeczy jest nie potrzebna lub nie warta swej ceny. Ale najważniejsze ,że od małego dzieci są słupami reklamowymi, dostaje darmochy i wciska ludziom kit ,że to super i niezbędne 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co Ty o cukrze piszesz, boogie stosuje slodziki, jak zwal tak zwal, slodkosci wspomagajace proces tuczenia. 🐌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To nie zawiść i zazdrość. Po prostu mądre mamy nie dają sobie wmówić, że fotelik za ponad 1000 zł  z plastiku do karmienia g ó w n i a k a to must have. Z resztą jak inne drogie gadżety ,które pokazuje.  Większość tych rzeczy jest nie potrzebna lub nie warta swej ceny. Ale najważniejsze ,że od małego dzieci są słupami reklamowymi, dostaje darmochy i wciska ludziom kit ,że to super i niezbędne 😏

1000, za te plastikowa zabawke. Czy byly testowane pod wzgl. jakosci i bezpieczenstwa. Czy tylko opinie oplaconych vlogerek  Wole te stare, drewniane, trzecia generacja z takiego korzysta. 🍀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość Gosc napisał:

1000, za te plastikowa zabawke. Czy byly testowane pod wzgl. jakosci i bezpieczenstwa. Czy tylko opinie oplaconych vlogerek  Wole te stare, drewniane, trzecia generacja z takiego korzysta. 🍀

O to chodzi 🥂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

Boogie lubi takie gadzety, bo dzieki nim moze zgrywac lepsza matke. Po co np. karmic piersia (nie każda może, ale jak się komuś nie chce to nie wiem po co ma dziecko, jeśli nie chce wspierać jego dobrego rozwoju), schudnąć, żeby móc aktywnie spędzać czas z dziecmi i dawać im dobry przykład. Nazbierać fotelików, wózków, skarpetek, opasek i tadam- oto matka idealna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×