Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ekosłomki

Boogie ratuje świat przed zaśmieceniem

Polecane posty

Gość Gosc
10 minut temu, Gość gosc napisał:

co tam slychac u grubaski i jej pieknej rodziny?

u rodziny widoczny przyrost wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvv
Cytat

powiedzcie mi ludzie, czemu Wy komentujecie w koło jej wygląd?

Bo sama zwraca na niego uwagę przez filmiki o modzie, o fitowaniu i akceptacji naprzemiennie. Gdyby miała kanał o czymś- nauce języka czy czymś podobnym to co innego, ale ona zarabia na pokazywaniu siebie

I gdyby otwarcie pokazywała jak wygląda zamiast nagrywać z drona i myśleć, że wygląda się szczupło to też by się ludziom znudziło.

Już się nie mogę doczekać zdjęć z jej muzycznego występu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kiedy bedzie i przede wszystkim gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość vvvvvvvvvv napisał:

xxxxxxxx, ale ona zarabia na pokazywaniu siebiexxxxxxxx

Już się nie mogę doczekać zdjęć z jej muzycznego występu 😄

Na pokazywaniu siebie i swoich dzieci. W oszklona bude ja wstawic i  po jarmarkach obwozic jako przestroge dla jej wiernych widzek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv

Chciałabym się zapytac co ładnego znalazła u siebie boogie, bo ja sie nie mogę dopatrzeć.

Cytat

Kiedy bedzie i przede wszystkim gdzie?

7 Lipca, ale już nie pamiętam gdzie, jakiś festiwal koło Białegostoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość vvvvv napisał:

Chciałabym się zapytac co ładnego znalazła u siebie boogie, bo ja sie nie mogę dopatrzeć.

7 Lipca, ale już nie pamiętam gdzie, jakiś festiwal koło Białegostoku

Urodziny radia jard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To powodzenia.  Z przedszkolakami czy z dinozaurami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

07.07 od 10 do 18, jest rodzinny piknik w Wasilkowie.  Moze zalapie sie jako przedprogram do Pudli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Miasteczko Wasilkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nowy blog: mała coraz grubsza i podobna do mamy z twarzy się robi, taka mała Bulwa. Budowa idzie pełną parą ,a Nel będzie mieć ogromny pokój , Leo klitkę 2x2 m masakra. Nie mogli tego bardziej przemyśleć żeby dwójka dzieci miała po fajnym pokoju. Czemu mała Nel ma mieć pokój ogromny,a starszy który lata i biega klitkę jak moja piwnica? Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

gruba powinna sie przeniesc do tego schowka na miotly a dzieci mialyby pokoje obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sypialnia rodzicow w schowku, tez bym to tak rozwiazala. Chyba, ze pokoj wydaje sie byc duzy a w rzeczywistosci kolejna klitka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gahajj
4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Nowy blog: mała coraz grubsza i podobna do mamy z twarzy się robi, taka mała Bulwa. Budowa idzie pełną parą ,a Nel będzie mieć ogromny pokój , Leo klitkę 2x2 m masakra. Nie mogli tego bardziej przemyśleć żeby dwójka dzieci miała po fajnym pokoju. Czemu mała Nel ma mieć pokój ogromny,a starszy który lata i biega klitkę jak moja piwnica? Masakra 

Dokładnie to samo miałam napisać,  Leo jest podobny do Krysztofa, jest urodziwym dzieckiem, oby go nie utuczyli, o tyle ta mała to kopia Boogie, taki kartofel. Boogie niedługo przestanie się mieścić w kadr, zero opamiętania.Przetań żreć dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

moze zamowila bielizne kompresyjna, dajcie jej spokoj, niech sobie je. 7. bedzie wystepowac dla mas, musi miec sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, Gość Gosc napisał:

moze zamowila bielizne kompresyjna, dajcie jej spokoj, niech sobie je. 7. bedzie wystepowac dla mas, musi miec sile.

Bielizna pomaga, tak do rozmiaru 44/46. Potem już nie. Zresztą Spandexu się nie wtloczy na plecy czy ramiona. 

Co do Nel, to zgadzam się - przynajmniej na razie jest coraz bardziej podobna do matki. W przypadku dziewczynki to pech. Czy Leo jest taki bardzo do Krzyśka podobny, to bym nie powiedziała, ale nie ma póki co urody Cześko-Waldkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

maly ma drobne kosci. Corcia, ladna dziewczynka.  Oni wszyscy lubia zjesc, to i zoladki maja porozpychne i byc moze ciagle sa glodni. A moze to co w siebie wpychaja ma niska wartosc odzywcza.

My jemy tylko 3 posilki dziennie, cieple. Dzieci dostaja do szkoly warzywa. My zabieramy do pracy tez warzywa. Wygladamy normalnie i nikt nie narzeka, ze jest glodny. Bunka zajada 5 posilkow na dzien, siedzi na dupie caly dzien to i tyje. Kwestia smaku i przyzwyczajenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosx

Jezu to jej dziecko ma łeb jak piłka lekarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

paskudne grube poliki ma po matce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
26 minut temu, Gość Gosx napisał:

Jezu to jej dziecko ma łeb jak piłka lekarska

Wygląda jak ziemniak albo bulwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ghy
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

maly ma drobne kosci. Corcia, ladna dziewczynka.  Oni wszyscy lubia zjesc, to i zoladki maja porozpychne i byc moze ciagle sa glodni. A moze to co w siebie wpychaja ma niska wartosc odzywcza.

My jemy tylko 3 posilki dziennie, cieple. Dzieci dostaja do szkoly warzywa. My zabieramy do pracy tez warzywa. Wygladamy normalnie i nikt nie narzeka, ze jest glodny. Bunka zajada 5 posilkow na dzien, siedzi na dupie caly dzien to i tyje. Kwestia smaku i przyzwyczajenia.

 

Kości każdy ma takie same.Wroc do podstawówki na lekcje biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość Ghy napisał:

Kości każdy ma takie same.Wroc do podstawówki na lekcje biologii.

Odrob lekcje, jesli wiesz co mam na mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mała podobna do Bulwy. Robi się taka pucolowata jak i mama. Jak zacznie raczkować,a potem chodzić  to się wyciągnie.No chyba że Bulwa ja utluczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dzieci ma bardzo ladne. Sama tez jest tatarska pieknoscia, pozwolcie jej jesc i tyc, to jej zycie i jej cyrk. Ale, nie dajmy nabrac sie na jej pitolenie o perelkach, ...enkach, zakupach zywnosci bo to reklama. Towary dostaje w ramach wspolpracy, taloniki i inne aby wyrazac pozytywne opinie. To co ja ,,kradnie po calosci" zostalo jej wynagrodzone. Ty za to, czesto badziewie, musisz sama zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Dzieci ma bardzo ladne. Sama tez jest tatarska pieknoscia, pozwolcie jej jesc i tyc, to jej zycie i jej cyrk. Ale, nie dajmy nabrac sie na jej pitolenie o perelkach, ...enkach, zakupach zywnosci bo to reklama. Towary dostaje w ramach wspolpracy, taloniki i inne aby wyrazac pozytywne opinie. To co ja ,,kradnie po calosci" zostalo jej wynagrodzone. Ty za to, czesto badziewie, musisz sama zaplacic.

Jako Tatarka w połowie powiem Ci jedno - taka z niej piękność tatarska, jak ze mnie Dalajlama. Nie pier.dol głupot. Zresztą ona wygląda jak typowy słowiański nieurodziwy ziemniak. Czasem się taki feler trafi wśród ogólnie pięknych Polek-Slowianek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szanowna Poltatarko 😀, Zanim zaczniesz bluzgac, naucz sie czytac i nie wszystko brac powaznie. Calatatarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Szanowna Poltatarko 😀, Zanim zaczniesz bluzgac, naucz sie czytac i nie wszystko brac powaznie. Calatatarka.

Żadna tatarka nie napisałaby takich pierdow. Mieszkanka Podlasia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 22.06.2019 o 09:15, Gość Gość napisał:

Nowy blog: mała coraz grubsza i podobna do mamy z twarzy się robi, taka mała Bulwa. Budowa idzie pełną parą ,a Nel będzie mieć ogromny pokój , Leo klitkę 2x2 m masakra. Nie mogli tego bardziej przemyśleć żeby dwójka dzieci miała po fajnym pokoju. Czemu mała Nel ma mieć pokój ogromny,a starszy który lata i biega klitkę jak moja piwnica? Masakra 

Spokojnie. Jeszcze niedawno sie martwilas ze maja za malo m2, takze i to sie pewnie zmieni. Ma byc tam bawialnia, wiec pokoj do zabawy bedzie, zreszta w salonie czy pokoju siostry bawic sie rowniez mozna, a spac mozna zawsze w typowej-malej sypialni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I tak mają gdzie mieszkać wyłącznie dzięki łasce rodziców. Po dekadzie poza krajem, jedyne na co ich stać, to dosztukowanie pomieszczeń do domku letniskowego? To ma być ta obrotna bizneswoman Bugi? Jasne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 22.06.2019 o 20:33, Gość Gosx napisał:

Jezu to jej dziecko ma łeb jak piłka lekarska

Jak będziesz miała swoje, to koniecznie się nim pochwal. Ocenimy przede wszystkim jego łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
49 minut temu, Gość Gość napisał:

I tak mają gdzie mieszkać wyłącznie dzięki łasce rodziców. Po dekadzie poza krajem, jedyne na co ich stać, to dosztukowanie pomieszczeń do domku letniskowego? To ma być ta obrotna bizneswoman Bugi? Jasne. 

Według ciebie jeśli mają okazję żeby zagospodarować sobie to miejsce,  gdzie jest piękna, sielska okolica, to powinni zrezygnować bo ty tak chcesz i szukać na siłę czegoś innego? Przeciez tam jest świetne miejsce do spokojnego życia. Ja rozumiem że nie każdy ma takie szczęście jak oni, taką okazję, takich rodziców którzy ciągle służą pomocą, ale to nie znaczy żeby robić z nich nieudaczników. Kupę lat żyli sami i nie wyglądali jakby biedowali, a gdy założyli rodzinę, to z myślą o niej osiedli tam gdzie im najbardziej pasowało być czuć się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×