Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Co byście zrobiły, gdyby Wasze dziecko okazało się homoseksualne?

Polecane posty

Gość gość

Prawie wszędzie w Europie już są małżeństwa jednoplciowe 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ale jaki styl zycia? Homoseksualiści to ludzie jak i my. Mają normalne prace, normalne zawody, znajomych. Co z tego,ze nie mają dzieci? Muszą? Wg mnie nikt nie jest do tego zmuszony nawet normalne małżeństwa. Nie mieszkam w Polsce i może dlatego mam luzniejsze podejście do tematu, ale bardziej czuje sie niezręcznie jak ktoś mówi o gejach jak o czymś zakazanym niż jak mowi sie o tym wprost. Mojej znajomej syn w Polsce jest gejem, wyznała to z takim zgorszeniem ,że mi bylo jej zal. I co z tego? No nie ciągną go kobiety ani zakładanie rodziny. Na co to komu. Ważne by był szczeliwy. Zresztą z taką samą miną mówił w o tym,że jej córka nie może zajść w ciaze.A bratanek siedzi we więzniu za kradzież. Kurczę nic tylko uśpić. Trudno. 

Ja mam znajomych homoseksualistów. Fajni ludzie, jeden prawnik, a drugi wykładowca na uniwersytecie. Szczęśliwi, po 40, kota sobie kupili 🙂 W towarzystwie tez sa ok, zachowują się normalnie, nie wymieniają się plynami przy wszystkich.

Tutaj w Polsce to ciągły ból serca... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

 

To nie są poglądy tylko wyzywanie ludzi od ciapakow i mówienie o czystości rasy - „brzydzi mnie mieszanie ras” a sorry ale cała rasa nie odnosi się do twojej corki 

Czystość rasy dotyczy każdej rasy kre/tynko. Nie tylko białej. Co ty myślisz, że tylko wśród białych jest rasizm? Prawda jest taka, że mulat mniej doświadczy rasizmu ze strony białych, niż ze strony czarnych. Co do określenia ciapaty, to jest to określenie człowieka białego o bardzo ciemnej karnacji. Arab z bliskiego wschodu, czy Hindus to nie jest rasa czarna, tylko biała. Co do samego mieszania się ras. Masz rasową suczkę, która puszcza się z kundlem. Twoja reakcja? Jesteś wściekła. Bo zamiast pięknych rasowych szczeniąt masz to czego nie oczekiwałaś. Niby ładne szczenięta, słodkie i kochane, pies jak pies, no ale. I tu chodzi o to ale. Niestety, ale w naszej rzeczywistości mieszane dzieci są w zdecydowanej większości owocem przygody, niż trwałego związku i miłości. To co się jej dziwisz, że to nie byłby wnuk jej marzeń? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
46 minut temu, Gość Gość napisał:

Czystość rasy dotyczy każdej rasy kre/tynko. Nie tylko białej. Co ty myślisz, że tylko wśród białych jest rasizm? Prawda jest taka, że mulat mniej doświadczy rasizmu ze strony białych, niż ze strony czarnych. Co do określenia ciapaty, to jest to określenie człowieka białego o bardzo ciemnej karnacji. Arab z bliskiego wschodu, czy Hindus to nie jest rasa czarna, tylko biała. Co do samego mieszania się ras. Masz rasową suczkę, która puszcza się z kundlem. Twoja reakcja? Jesteś wściekła. Bo zamiast pięknych rasowych szczeniąt masz to czego nie oczekiwałaś. Niby ładne szczenięta, słodkie i kochane, pies jak pies, no ale. I tu chodzi o to ale. Niestety, ale w naszej rzeczywistości mieszane dzieci są w zdecydowanej większości owocem przygody, niż trwałego związku i miłości. To co się jej dziwisz, że to nie byłby wnuk jej marzeń? 

Ja .... Porównać dziecko do psa. Nie rozmnażaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiem. Zakładam, że nie będzie. Dla mnie homoseksualizm to rodzaj schorzenia/zaburzenia. Nie jest winą chorej osoby, więc dlaczego miałabym kogoś chorego piętnować? Toleruję, szanuje, ale nie uważam za zdrowego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdybym miała jedno dziecko to byłoby mi przykro, że nie będę miała wnuków, że moje dziecko nie będzie miało zwykłego ślubu. W sumie tyle. Ale mam dwójkę i planuję trzecie, więc nawet jeśli w przyszłości okazałoby się, że jedno jest homo, zaakceptowałabym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Nie wiem. Zakładam, że nie będzie. Dla mnie homoseksualizm to rodzaj schorzenia/zaburzenia. Nie jest winą chorej osoby, więc dlaczego miałabym kogoś chorego piętnować? Toleruję, szanuje, ale nie uważam za zdrowego człowieka.

A dlaczego uważasz to za chorobę? Równie dobrze można nazwać chorym kogos kto lubi blondynow, a nie brunetow. Mnie dziwi takie nastawienie ludzi, nawet nie wiem jak się do niego ustosunkować? Myślę, że to wynik połączenia braku wiedzy, nadmiaru kościoła i naszej wiary i homofobii,baku tolerancji na odmienne zdanie, strachu przed odmiennym myśleniem. Z tego co czytam w necie to w Polsce teraz puerdolca dostają w tym temacie, napięcie jest podtrzymywane przez różne partie, a ciekawa jestem jakie ustawy w tym czasie przeszmuglują pod tą osłoną dymna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu1
5 godzin temu, Gość Gość napisał:

Czystość rasy dotyczy każdej rasy kre/tynko. Nie tylko białej. Co ty myślisz, że tylko wśród białych jest rasizm? Prawda jest taka, że mulat mniej doświadczy rasizmu ze strony białych, niż ze strony czarnych. Co do określenia ciapaty, to jest to określenie człowieka białego o bardzo ciemnej karnacji. Arab z bliskiego wschodu, czy Hindus to nie jest rasa czarna, tylko biała. Co do samego mieszania się ras. Masz rasową suczkę, która puszcza się z kundlem. Twoja reakcja? Jesteś wściekła. Bo zamiast pięknych rasowych szczeniąt masz to czego nie oczekiwałaś. Niby ładne szczenięta, słodkie i kochane, pies jak pies, no ale. I tu chodzi o to ale. Niestety, ale w naszej rzeczywistości mieszane dzieci są w zdecydowanej większości owocem przygody, niż trwałego związku i miłości. To co się jej dziwisz, że to nie byłby wnuk jej marzeń? 

 

4 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja .... Porównać dziecko do psa. Nie rozmnażaj się.

Tu jest akurat odwrotna sprawa, bo psy róznych ras to akurat ludzkie dzieło. Człowiek tam mieszał genami zwierząt że z wilka powstał mały maltańczyk i ogromny dog niemiecki. Po przez taka zabawe psy niektórych ras znacznie czesciej chorują  np na nowotwory. Nie kupiłabym rasowego szczeniaka, bo nie chce wspierać krzywdzenia zwierząt.

Jeżeli znów chodzi o mieszanie ras ludzi to chyba najważniejsze, hybrydy dużo cześciej są bezpłodni niżeli potomkowie jednej rasy. Dla ciekawostki wam powiem - Mulata- każdy zna. Metys to mieszanka ras żółtej i białej, a Zombo - czarnej i żóltej 🙂  I o to jak kafeteria dokształca :D:D

Do homoseksualizmu wróce jeszcze. W Starożytnej Grecji seks homoseksualny był uważany za wyższą formę seksu, z kobieta kopulowano, tylko w celach rozrodczych. Potem przyszedł chrzescijanizm i wmówiono ludziom ze to złe, nieprawe, ze to zboczenie i wynaturzenie. W tym przekonaniu Polacy zyja do dzis, inn narodowosci sa bardziej frywolne w przekonaniach i czynach. Nawet tuz pod nosem mamy Czechów  prawosławnych, którzy seks traktuja jak swere życia, a nie ogromne taboo. Taboo które narzucił nam Kosciół Katolicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×