Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Striptizerka na kawalerskim narzeczonego

Polecane posty

Gość Gosciowka2019
7 minut temu, Gość Str napisał:

Wiesz co zrobiłabym to samo. Co to za związek jak facet na baby łazi? Dlaczgo ona ma się z nim męczyć? Dla dziecka? Dziecko zrozumie jak będzie starsze. 

Mój mąż też polazl raz do go-go i przyznał się po czasie. Pamiętam tamten wieczór - wrócił na czworakach. Byłam wściekła, ale żeby rozwalać przez to rodzinę? Poważne Wy jesteście? Facet zachował się jak ..., ale rozwodzic się i liczyć, że dziecko zrozumie jak dorosnie, bo przedupil 13k w go-go? Nie wiecie jak to tam działa? Mógł nawet nie dotknąć laski a rachunek nabity. Za dużo tam.nie pobalowal skoro to "tylko" 13k .... OMG... A Wy takie święte wszystkie, bez grzeszków mniejszych czy większych ? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość Gosciowka2019 napisał:

Mój mąż też polazl raz do go-go i przyznał się po czasie. Pamiętam tamten wieczór - wrócił na czworakach. Byłam wściekła, ale żeby rozwalać przez to rodzinę? Poważne Wy jesteście? Facet zachował się jak ..., ale rozwodzic się i liczyć, że dziecko zrozumie jak dorosnie, bo przedupil 13k w go-go? Nie wiecie jak to tam działa? Mógł nawet nie dotknąć laski a rachunek nabity. Za dużo tam.nie pobalowal skoro to "tylko" 13k .... OMG... A Wy takie święte wszystkie, bez grzeszków mniejszych czy większych ? 

 

Ale czego nie rozumiesz? Facet odjął z domowego budżetu 13 tysięcy, zabrał to dzieciom i żonie od przysłowiowego ryja, ich WSPÓLNE pieniądze. Nie wiem ile Ty zarabiasz ale dla mnie to ogromne pieniądze. I to wydane na co? Na wypicie paru drinków z kilkoma rozebranymi studentkami, które mają go w dupie i chcą tylko swojej prowizji. Każdy wie jak działają takie kluby, jak już wlazłeś to wiadomo, że wyjdziesz spłukamy bo upiją cię, poświecą goła ... i facetowi odbija, albo myślisz głową albo główką. Więc facet jest nie tylko ...iarzem (bo zakładam, że wcale nie powinno go tam być) i gnidą ale też zwyczajnym D E B I L E M zupełnie oderwanym od rzeczywistości. Na d z i w k i i gołe dupy mąż i ojciec nie powinien nawet złotówki wydać, od razu bym takiego w y p i e r d o l i ł a z domu bo zawiódł na bardzo wielu poziomach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.06.2019 o 12:28, Gość Gosc napisał:

Właśnie dowiedziałam się od siostry jednego z jego kumpli, że na kawalerskim mojego przyszłego męża była striptizerka i tańczyła mu goła na kolanach. Narzeczony wyraźnie zaznaczał koledze, że nie chce tego typu atrakcji a oni i tak ją wynajeli i kiedy już był pijany uznał, że w sumie czego nie niech tańczy. Problem w tym, że za dwa tygodnie bierzemy ślub, już wszystko załatwione a ja teraz wcale nie mam na ten ślub ochoty. Mówię poważnie, cała sytuacja wzbudza moje obrzydzenie. Narzeczony nie tylko mnie okłamał bo wcale nie zamierzał mi tego mówić ale również zdradził, bo dla mnie jak obca naga baba ociera się o faceta a on maca jej cycki to jest zdrada i wiedział jak do tego podchodzę. Wszystko jest już opłacone, goście zaproszeni a ja nie mogę na niego patrzeć. Nie chce brać z nim ślubu, gdyby był tylko moim chłopakiem to bym z nim po prostu zerwała ale teraz nie wiem co robić. Przepraszał na kolanach i mówił, że to nic takiego ale ja nie toleruje takich zachowań i nie wyobrażam sobie wychodzić za faceta, który dwa tygodnie przed ślubem uznał b że dobrą zabawą będzie wymacanie tancerki, niedobrze mi jak o tym myślę. Jak to odwołać, miał ktoś taką sytuacje?

od razu idz do zakonu a jego wykastruj. Masz 14 lat zeby afery o takie rzeczy robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

ale macie problemy, najchętniej to chyba byście tych swoich mężów i niemężów zamknęły w domach. Tańczyła przed chłopakiem tancerka i co? To przecież nie zdrada. I nie dziwię się ze nic nie mówił, skoro autorka taką histerię robi o taką bzdurę. Jak kobieta w autobusie stanie za blisko, to też odwoływanie ślubu, zdrada itd? Durne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

ale macie problemy, najchętniej to chyba byście tych swoich mężów i niemężów zamknęły w domach. Tańczyła przed chłopakiem tancerka i co? To przecież nie zdrada. I nie dziwię się ze nic nie mówił, skoro autorka taką histerię robi o taką bzdurę. Jak kobieta w autobusie stanie za blisko, to też odwoływanie ślubu, zdrada itd? Durne baby

Jeśli porównujesz podróż w tym samym zatłoczonym autobusie do gołej baby ocierającej się o faceta to sama nie jesteś najmądrzejsza. Chciałabym zobaczyć twoją minę jakbyś wiedziała, że twój mąż otrzymał taki taniec i młoda, piękna i ponętniejsza niż Ty wpychała mu swoje piersi i pośladki w twarz a on cały podniecony i ze wzwodem wodził po jej ciele wzrokiem (albo i rękami, zależy na co sobie tancerka pozwala) marząc o tym, żeby w nią wejść i posiąść tu i teraz bo wywoływanie takiego pobudzenia seksualnego prowadzi zwykle do stosunku. Na pewno cieszyłabyś się jego szczęściem. A potem wraca do domu, żeby gdzieś to napięcie wypuścic uprawiając seks z nudną żoną wyobrażając sobie że to tamta. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Jeśli porównujesz podróż w tym samym zatłoczonym autobusie do gołej baby ocierającej się o faceta to sama nie jesteś najmądrzejsza. Chciałabym zobaczyć twoją minę jakbyś wiedziała, że twój mąż otrzymał taki taniec i młoda, piękna i ponętniejsza niż Ty wpychała mu swoje piersi i pośladki w twarz a on cały podniecony i ze wzwodem wodził po jej ciele wzrokiem (albo i rękami, zależy na co sobie tancerka pozwala) marząc o tym, żeby w nią wejść i posiąść tu i teraz bo wywoływanie takiego pobudzenia seksualnego prowadzi zwykle do stosunku. Na pewno cieszyłabyś się jego szczęściem. A potem wraca do domu, żeby gdzieś to napięcie wypuścic uprawiając seks z nudną żoną wyobrażając sobie że to tamta. Pozdrawiam

Jeśli byłaby atrakcyjniejsza niż ja to niech się chłopak cieszy. Do restauracji też chodzimy po to żeby zjeść coś lepszego niż sami gotujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Ale czego nie rozumiesz? Facet odjął z domowego budżetu 13 tysięcy, zabrał to dzieciom i żonie od przysłowiowego ryja, ich WSPÓLNE pieniądze. Nie wiem ile Ty zarabiasz ale dla mnie to ogromne pieniądze. I to wydane na co? Na wypicie paru drinków z kilkoma rozebranymi studentkami, które mają go w dupie i chcą tylko swojej prowizji. Każdy wie jak działają takie kluby, jak już wlazłeś to wiadomo, że wyjdziesz spłukamy bo upiją cię, poświecą goła ... i facetowi odbija, albo myślisz głową albo główką. Więc facet jest nie tylko ...iarzem (bo zakładam, że wcale nie powinno go tam być) i gnidą ale też zwyczajnym D E B I L E M zupełnie oderwanym od rzeczywistości. Na d z i w k i i gołe dupy mąż i ojciec nie powinien nawet złotówki wydać, od razu bym takiego w y p i e r d o l i ł a z domu bo zawiódł na bardzo wielu poziomach

Mój by musiał to dodatkowo odpracować w określonym terminie o tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po pierwsze strasznie spięte jesteście (rozwód za striptiz? Rozumiem za zdradę, ale za patrzenie na panienkę?), po drugie jesteście śmieszne z tym własnym przekonaniem nie tylko o wierności waszych mężów (to rozumiem), ale też o tym że Wasi mężowie nie cierpią takich rozrywek, oni to by nigdy w życiu, gole baby-fuj, i że mąż się cieszył że był paintball zamiast gołych cycków. No błagam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×