Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Striptizerka na kawalerskim narzeczonego

Polecane posty

Gość Gość
1 minutę temu, Gość Iaka napisał:

Jak Ci nie przeszkadza, ze pewnie polazł na czerwone latarnie to spoko, prostytutka to zawsze jakieś urozmaicenie i jest ci wspominać jak się baba znudzi 

No nie, nie przeszkadza mi 🙂 to że zarobisz swojemu i zrobisz cyrk nic nie zzmienia. Autorka by się nawet nie dowiedziała gdyby ktoś nie sypnal 🙂 myślisz twój mąż o wszystkim ci mowi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
17 minut temu, Gość Ags napisał:

A ja uwazam, ze przesadzacie. Gdyby chlopak przespal sie z prostytutka to co innego ale striptiz?

Striptiz jest tylko dodatkiem do bzykania, albo najczęściej grą wstępną dla klientów!!!

Tak jak jedna wyżej "tancerka" napisała na chleb by nie zarobiła gdyby miała tylko tańczyć - ale Wy jesteście głupie i naiwne!!! Na tych "wieczornych" ZAWSZE jest seks a przynajmniej obciąg.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahaha

Głupie baby. Myślicie, ze facet nie pójdzie dalej jak zobaczy gołą babę? To zróbcie mu stroptiz i zobaczmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iki
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie, nie przeszkadza mi 🙂 to że zarobisz swojemu i zrobisz cyrk nic nie zzmienia. Autorka by się nawet nie dowiedziała gdyby ktoś nie sypnal 🙂 myślisz twój mąż o wszystkim ci mowi? 

Tak, mówi mi o wszystkim. Poza tym nie jest ku*rwiarzem.

Super, ze ci nie przeszkadza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek
5 minut temu, Gość Gość napisał:

No nie, nie przeszkadza mi 🙂 to że zarobisz swojemu i zrobisz cyrk nic nie zzmienia. Autorka by się nawet nie dowiedziała gdyby ktoś nie sypnal 🙂 myślisz twój mąż o wszystkim ci mowi? 

Ja pier*dole babie nie przeszkadza, ze facet posuwa inna. Kobiety gdzie wasza klasa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O matko.... u mojego męża był striptiz i co? Powiedział mi o tym przed imprezą, u był pan ;). Faceci po paru głębszych nie są zdolni do seksu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Iki napisał:

Tak, mówi mi o wszystkim. Poza tym nie jest ku*rwiarzem.

Super, ze ci nie przeszkadza. 

Skąd masz taką pewność że mowi Ci o wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Faceci po paru głębszych nie są zdolni do seksu. 

Ha ha ha ha ha ha

Tak sobie wmawiajcie - co innego wam pozostało?

Wiem, że to straszne dowiedzieć się po co zaprasza się prostytutki na kawalerski, więc po prostu nie przyjmijcie tego do wiadomości i sprawy nie ma, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co? Już nie bronicie swoich misiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena

Jak narzeczony nie za/ru/chał to żadna zdrada. Nawet gdyby striptizerka mu zrobiła loda to i tak nie zdrada. Dobrze się bawił i ma do tego prawo a ty wyolbrzymiasz sprawę. Robisz z igły widły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

dowiedziałam się od siostry jednego z jego kumpli, że na kawalerskim mojego przyszłego męża była striptizerka i tańczyła mu goła na kolanach

Z ciekawości: jak to technicznie możliwe? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka
43 minuty temu, Gość Jahaha napisał:

Głupie baby. Myślicie, ze facet nie pójdzie dalej jak zobaczy gołą babę? To zróbcie mu stroptiz i zobaczmy

Żaden z tych, przed którymi się rozebrałam nie przeszedł mimo... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość tancerka napisał:

Żaden z tych, przed którymi się rozebrałam nie przeszedł mimo... 😉 

Są takie brzydactwa na świecie, są...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietuzinkowa
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

A tak poza tym, co wy za narzeczonych macie? Moj mąż miał taki wieczór kawalerski ze jeździli driftowac z dwoma kolegami na tor wyścigowy. A wy macie jakichś niedorobionych tych fa/ga.sow. Co się dziwić, same macie chore wieczory panieńskie z różkami i chipendalesami hahahaha 

Nie wszystkie, moja droga, nie wszystkie 😛 

Myśmy z moim zrobili sobie wspólny wieczór panieńsko- kawalerski 😄 Pojechaliśmy do Krakowa, powłóczyli się po Kazimierzu, po knajpach i różnych ciekawych miejscach, zawitaliśmy do teatru, napiliśmy się doskonałego wina, na koniec kochaliśmy się na deszczu - i wróciliśmy do domu 🙂 Było Super 😄 Nie zamieniłabym tego na żadne stado chippendalesów ani pojedynczego striptizera tym bardziej 😛 Miałam własnego 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jaki facet taka forma rozrywki. Mój był rok temu na kawalerskim. Też się obawiałam ale mieli kontakt telefoniczny i uzgadniali plan dnia przed, oczywiście pomysł striptizu się pojawił bo w takim świecie żyjemy ale szybko uznali, że narzeczona kumpla zdarła by z niego skórę. Poszli na paintball, był skok z bungee, jakieś żarcie na mieście i chlanie w domu. Oczywiście jeśli był jednak striptiz to nigdy się nie dowiem ale nie wydaje mi się, że był. 

Swoją drogą zastanawia mnie zawsze ta głupota organizujących. Nie myślą o tej części facetów którzy są żonaci/w związku i mogą mieć z tego powodu problem w domu a chcieliby spędzić czas z przyjacielem. Mojemu wyraźnie ulżyło jak się dowiedział bo wie co o tym myślę a chciał się z nimi spotkać.

I jeszcze dodam, że faceci są bardziej narwani i napaleni. Dla kobiety męski striptiz to trochę śmiech, trochę żenada, nigdy nie zrobiłoby mi się mokro jakby jakiś przede mną tańczył, po 10 minutach bym nie pamiętała, dla facetów za to tańcząca naga kobieta to czysta PODNIETA, podnosi im ciśnienie, dostają wzwodu i mogą się dziać dziwne rzeczy, jest w tym coś ordynarnego i zwierzęcego dlatego wywołuje sprzeciw partnerek. Nie da się zrównać striptizu męskiego i kobiecego, różnica jest diametralna, sama gdybym wolała się podniecić wybrałabym kobiecy bo to bardziej seksowne po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Szczerze to ja generalnie nie bardzo rozumiem tych wieczorów kawalerskich ? Czemu one mają służyć, bo radość że ślubu świętuje się na weselu/przyjęciu. To ma być taka rozbacz, że się pobiera. My nie mieliśmy wieczorów  (ani ja, ani mąż), ale to że się pobraliśmy nie spowodowalo,  że przestaliśmy spotykamy się ze swoimi znajomymi. Po co organizować wieczory podczas których robi się głupoty i przykrość osobie, która się podobno kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagahah
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

O matko.... u mojego męża był striptiz i co? Powiedział mi o tym przed imprezą, u był pan ;). Faceci po paru głębszych nie są zdolni do seksu. 

 

Hahahahab

Nie są zdolni? Faceta nje masz? Ile to razy ja ze swoim się kochałam po pijaku 

chhba ze jakiś starszy dziadek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Faceci po paru głębszych nie są zdolni do seksu.

Po paru to nie przesadzajmy. Mój mąż po alko nie ma problemów. Musiałby być już tak mega napruty, żeby mu nie stanął. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscKtos

Nieciekawa sytuacja powiem ci autorko 😞 Ja powiem szczerze ze jestem taka ze na pewno nie poradzilabym sobie psychicznie po takiej akcji narzeczonego, dlatego odwolalabym slub i po prostu sie rozstala. Niestety u mnie sytuacja jest na tyle skomplikowana ze z moim partnerem nie mamy jeszcze slubu ale za to niedawno urodzilo nam sie dziecko. Gdyby teraz wywinal mi taki numer to bylabym w potrzasku bo jak tu sie rozstac kiedy jest na swiecie dziecko.. Ale tak jak mowie, gdyby nie dziecko to na pewno bym zakonczyla taki zwiazek. Tak ja to czuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość GoscKtos napisał:

Niestety u mnie sytuacja jest na tyle skomplikowana ze z moim partnerem nie mamy jeszcze slubu ale za to niedawno urodzilo nam sie dziecko

Kolejna konkubina.

Nie musisz się martwić kawalerskim, on się i tak z tobą nie ożeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxc
8 godzin temu, Gość Gość napisał:

Jakie zboczenie? Wcale nie nazwałam cie moherem, ani ze masz akceptować zboczenia, o trójkącie mowy nie bylo tez. Koledzy zaprosili striptizerke. Mial uciec do domu, wyprosic, skończyć zabawę, czy powiedzieć "Kasia sobie tego nie życzy"? potanczyla, odwalila swoją pracę i poszła do domu. Może ja mam luzniejsze podejście do tego, ale wcale mnie to nie gorszy. 

Tak, dokładnie tak powinien zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda
7 godzin temu, Gość Lena napisał:

Jak narzeczony nie za/ru/chał to żadna zdrada. Nawet gdyby striptizerka mu zrobiła loda to i tak nie zdrada. Dobrze się bawił i ma do tego prawo a ty wyolbrzymiasz sprawę. Robisz z igły widły.

Hahaha "w mordę nie zdrada, w d*pę nie zdrada"!😂🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość gość napisał:

Z ciekawości: jak to technicznie możliwe? 

Nigdy nie widziałaś.  Ja akurat widziałam na filmie.  Wije się taka panienka przed wierzącym facetem , obciera o nie go,  siada na kolanach,  itd. Jeszcze kwestia czy w cenie jest macanie. 

Jak dla mnie facet w związku nie powinien się pisać na taki striptiz,  ale niektóre uważają że to nic takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Nigdy nie widziałaś.  Ja akurat widziałam na filmie.  Wije się taka panienka przed wierzącym facetem , obciera o nie go,  siada na kolanach,  itd. Jeszcze kwestia czy w cenie jest macanie. 

W cenie jest nie tylko macanie ale i normalny stosunek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Powiem Ci coś. Rozwiodłam się z mężem, który pewnego dnia przylazł i oświadczył że musimy porozmawiać, że był w takim klubie i został "oszukany" na 13tys. Nie wiem co on tam robił bo mnie to już nie interesowało ale nie sądziłam, że żyje z takim je ło pem, nie tylko pomyślał, że fajnie po pracy obejrzeć gołą dupe, stawiał tym dziewczyn drinki i nabił absurdalny rachunek. Bez debetu bo odkladalismy wtedy na mieszkanie ale mieliśmy dziecko, nie wyobrażasz sobie jak się wku rwi łam, myślałam, że mu łeb roz pier do le, od razu wyleciał z mieszkania. Do dzisiaj mnie trzęsie, że ten de bil kosztem rodziny tak się zabawił, faceci to je ba ne zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciówka2019
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Powiem Ci coś. Rozwiodłam się z mężem, który pewnego dnia przylazł i oświadczył że musimy porozmawiać, że był w takim klubie i został "oszukany" na 13tys. Nie wiem co on tam robił bo mnie to już nie interesowało ale nie sądziłam, że żyje z takim je ło pem, nie tylko pomyślał, że fajnie po pracy obejrzeć gołą dupe, stawiał tym dziewczyn drinki i nabił absurdalny rachunek. Bez debetu bo odkladalismy wtedy na mieszkanie ale mieliśmy dziecko, nie wyobrażasz sobie jak się wku rwi łam, myślałam, że mu łeb roz pier do le, od razu wyleciał z mieszkania. Do dzisiaj mnie trzęsie, że ten de bil kosztem rodziny tak się zabawił, faceci to je ba ne zwierzęta

Przekreśliłaś w jednym momencie kilka/kilkanaście lat wspólnego życia i rodzinę dla dziecka w sumie nie wiedząc.... za co?

Nie usprawiedliwiam go, bo masz rację pisząc, że je łop, ale niszczyć coś za takie coś jest dla mnie absurdalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikaaaa
18 godzin temu, Gość Gość napisał:

Striptiz jest tylko dodatkiem do bzykania, albo najczęściej grą wstępną dla klientów!!!

Tak jak jedna wyżej "tancerka" napisała na chleb by nie zarobiła gdyby miała tylko tańczyć - ale Wy jesteście głupie i naiwne!!! Na tych "wieczornych" ZAWSZE jest seks a przynajmniej obciąg.

 

Tak? A skąd wiesz? Laska która to napisała to nie tancerka tylko zwykła prostytutka. 6 lat tańczyłam, również na kawalerskich. Nigdy nie przespałam się na takim wieczorze czy występie z nikim. A te które piszą o „usługach dodatkowych” to zwykle ...y z agencji a nie tancerki erotyczne. 

Kopejna kwestia głupie prowo. Dlaczego? A co to ma do ciazy czy wychowania dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Str
1 godzinę temu, Gość Gosciówka2019 napisał:

Przekreśliłaś w jednym momencie kilka/kilkanaście lat wspólnego życia i rodzinę dla dziecka w sumie nie wiedząc.... za co?

Nie usprawiedliwiam go, bo masz rację pisząc, że je łop, ale niszczyć coś za takie coś jest dla mnie absurdalne.

Wiesz co zrobiłabym to samo. Co to za związek jak facet na baby łazi? Dlaczgo ona ma się z nim męczyć? Dla dziecka? Dziecko zrozumie jak będzie starsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Str

Autorko... Bardzo bardzo Ci współczuję. Rozumiem cie dla mnie to też jest zdrada a ja niestety zdrady bym nie wybaczyla. Ja nie mogłabym przysięgac mu przed ołtarzem po czyms takim a już napewno słuchać jego fałszywej przysięgi bo jaka miłość jaka wierność jak on jeszcze czuje dotyk tamtej? Szok poprostu szok. Musisz się zastanowic czy potrafisz wybaczyć. Bo jeśli nie to wasze małżeństwo skończy się rozwodem zanim się na dobre zacznie. Ja bym wyjechała na kilka dni żeby wszytko przemyśleć. Chociaż wiem że ja bym nie potrafiła wybaczyć ale każda z nas jest inna. Twój narzeczony to świnia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Str

My nie mieliśmy wieczorow panienskiegi i kawalerkiego bo po co? Tak się cieszylismy że bierzemy ślub że nie musieliśmy się zegnac z wolnością. Żałosne są te wieczory ze striptizem. Mój mąż nawet by nie poszedł na coś takiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×