Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tulipan

Co dzisiaj robicie

Polecane posty

Gość Gosci
31 minut temu, Gość Zpaznokcilakier napisał:

Włóczymy się po domu, w nieprzyzwoitym stroju, gotujemy, oglądamy filmy słuchamy muzyki i rozmyślamy. Bo od jutra znowu to  " wariatkowo " i jak na wojnie .. no. ..po co to komu taki pęd ? 

Jaka sielanka 🙂 zazzazdroszczę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość gość napisał:

Walczyć o miłość? Miłość albo jest albo jej nie ma.

Ty nie potrafisz bo zamiast o nią walczyć, nie zjobiłeś nic by ją utrzymać wprost przeciwnie zabiłeś ją . I teraz  zazdrościsz innym że są zakochani, że pragną być szczęśliwi i dajà sobie szansę. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bzykamy się w ten szary ponury choć duszy dzień 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Ty nie potrafisz bo zamiast o nią walczyć, nie zjobiłeś nic by ją utrzymać wprost przeciwnie zabiłeś ją . I teraz  zazdrościsz innym że są zakochani, że pragną być szczęśliwi i dajà sobie szansę. 

 

Czego nie potrafię? Zmusić kogoś do tego żeby mnie kochał? Namawiać i przekonywać żeby zmienił zdanie i znowu mnie kochał? Owszem nie mam takiej siły sprawczej, nie potrafię. Miłość to nie jest katar, nie przechodzi. Jeżeli ktoś od ciebie odchodzi, czy to była lub jest miłość? Jak uważasz? Walczyć, zabijać się dla miłości? Nie widzę tego. Z pewnością nie przekonuję nikogo do uczuć. Poza tym nie zazdroszczę niczego nikomu. Banał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
30 minut temu, PustaButelka napisał:

Jaki jad? Tylko rozmawiam.

Butelka Ty nie masz jadu,tylko tamta zawistna baba z tematu,bo  co chce walczyć. Na miejscu faceta nie chciałbym mieć do czynienia z taką prostaczka co siłą do miłości chce zmusić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość gość napisał:

Czego nie potrafię? Zmusić kogoś do tego żeby mnie kochał? Namawiać i przekonywać żeby zmienił zdanie i znowu mnie kochał? Owszem nie mam takiej siły sprawczej, nie potrafię. Miłość to nie jest katar, nie przechodzi. Jeżeli ktoś od ciebie odchodzi, czy to była lub jest miłość? Jak uważasz? Walczyć, zabijać się dla miłości? Nie widzę tego. Z pewnością nie przekonuję nikogo do uczuć. Poza tym nie zazdroszczę niczego nikomu. Banał?

W punkt😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Anabel napisał:

W punkt😎

Co ty nie powiesz. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta....

Myślę o kimś jeszcze bardziej niż zawsze...I nie jestem w stanie skupić się na niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Gość gość napisał:

Co ty nie powiesz. 😎

Daj na luz, jest niedziela😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Czego nie potrafię? Zmusić kogoś do tego żeby mnie kochał? Namawiać i przekonywać żeby zmienił zdanie i znowu mnie kochał? Owszem nie mam takiej siły sprawczej, nie potrafię. Miłość to nie jest katar, nie przechodzi. Jeżeli ktoś od ciebie odchodzi, czy to była lub jest miłość? Jak uważasz? Walczyć, zabijać się dla miłości? Nie widzę tego. Z pewnością nie przekonuję nikogo do uczuć. Poza tym nie zazdroszczę niczego nikomu. Banał?

Jesteś rozżalony i negatywnie  nastawiony do ludzi. Powiem  Ci tylko " Nie truj" . 

Zabijać nie dla miłości ale zabic miłość, uczucie. Ty to cos wogól pamiętasz co znaczy kochać, btć kochanym? Nie wydaje mi się 

 Jaki zgorzkniały facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zakochana

A ja kocham Endrju Domyślnego chociaż to chore.wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Dragona

A ja zakochana w Dragonie,a mnie nie dostrzega 😂😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Anabel napisał:

Daj na luz, jest niedziela😎

Jestś luz, daj spokój. Co działasz? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś rozżalony i negatywnie  nastawiony do ludzi. Powiem  Ci tylko " Nie truj" . 

Zabijać nie dla miłości ale zabic miłość, uczucie. Ty to cos wogól pamiętasz co znaczy kochać, btć kochanym? Nie wydaje mi się 

 Jaki zgorzkniały facet.

Hallo! Nie jestem facet, więc luzuj rajty! Nie mam żalu do nikogo... Sama sobie krzywdę zrobię. Hmmmmm... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Nie rozumiesz,to żal du...szy,że nie wyszło w życiu tak jak chciała i obmysla plan jak mieć plan by dostać to co chce.Taktyka pustych kobiet co nie kumaja,że nie masz jak chcesz bo musi być jak chce😛😝😴😴😴

Jaki plan ? Tu już się samo zaplanowało , no tak jest , że trzeba walczyć o swoje .. a co to znaczy , że " nie masz jak chcesz bo musi być jak chce "? Co to za bełkot ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×