Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
DzoBomba

"Kolega" przyjezdza w odwiedziny do żony

Polecane posty

Witam,

Moja żona zaprasza w odwiedziny swojego kolege z Londynu na miesiąc do domu pod pretekstem pomocy w opiece nad dwumiesiecznym dzieckiem (sic!). Wcześniej mieszkała u niego przez parę miesiecy poniewaz prawcowala za granica- facet ten niejodnokrotnie sugerował, że ma ochote na sex z nią. Nie raz zdarzało się, że klepał ją bezwstydnie w tyłek o czym później z rozbawieniem mi opowiadała. Teraz specjalnie bierze urlop, żeby przyjechać do naszej willi i zamierza tu siedzieć nie wiadomo jak długo. Twierdzi, ze chce zobaczyc dziecko i poznac jej meza (mnie). Doradzcie Kochani co robic - czy przyfasolić mu na powitanie czy brac rozwod? Prosze o powazne odpowiedzi

Edytowano przez DzoBomba

Gość gość

Zainstaluj po cichu kamery i podsłuchy, przygotuj się na wojne. Was już nie ma , zasmakowała nowego faceta i liczy na romansik a jest przy tym tak zauroczona / zakochana że ma myslenie na poziomie dziecka mysląc że ty uwierzysz ( tak zakłada ) że to tylko kolega a jak mieszkała u niego to wieczorami znaczki układali. Teraz zamażyła wersje BIS z kochasiem pod twoim okiem , może liczyć na przyzwyczajanie cię do tej sytuacji aż zaakceptujesz tę sytuacje zostając pełnoświdomym rogaczem . Ciekawe czy czytała ....twarze Greja ... . Może to okrutne ale poczytaj na forach o zdradzie jak schematycznie kobiety działają i pamiętaj : was już nie ma, już nic nie będzie takie same jak bylo ( i już nie wruci), nigdy jej nie wierz w 100% a połowę w to co robi, jesteś dla niej obcy i przeszkodą w związku bo on jest cudowny doskonały i kochany i z nim chce dziecko, za chwilę amok troszkę opadnie i zacznie myśleć jak cię ograbić z majątku ( twojego i twojego dziecka z nią pośrednio dla kochanka ) , szykuj się na ,,zimne dni" , kłótnie , fochy, awantury bez powodu, zmienne nastroje z jej strony , duże lub żadne zaangażowanie w seks, słowem p o c z y t a j   o innych w takich samych sytuacjach.

Gość gość

I jeszcze jedno po cichu koniecznie zrób badanie DNA dzieciaka , różnie bywa ostatnio czytałem o 4 dzieciakach nie męża tylko kochasia.

Gość drap
11 godzin temu, DzoBomba napisał:

Witam,

Moja żona zaprasza w odwiedziny swojego kolege z Londynu na miesiąc do domu pod pretekstem pomocy w opiece nad dwumiesiecznym dzieckiem (sic!). Wcześniej mieszkała u niego przez parę miesiecy poniewaz prawcowala za granica- facet ten niejodnokrotnie sugerował, że ma ochote na sex z nią. Nie raz zdarzało się, że klepał ją bezwstydnie w tyłek o czym później z rozbawieniem mi opowiadała. Teraz specjalnie bierze urlop, żeby przyjechać do naszej willi i zamierza tu siedzieć nie wiadomo jak długo. Twierdzi, ze chce zobaczyc dziecko i poznac jej meza (mnie). Doradzcie Kochani co robic - czy przyfasolić mu na powitanie czy brac rozwod? Prosze o powazne odpowiedzi

pojèbało cie??? zgadzasz się na to?

11 godzin temu, DzoBomba napisał:

Nie raz zdarzało się, że klepał ją bezwstydnie w tyłek o czym później z rozbawieniem mi opowiadała.

Zaj/ebistą masz żone. Nie zazdroszcze heh.

Gość 321

Co powiedziałeś żonie jak się dowiedziałeś o klepaniu w tyłek 

Gość sadm
Dnia ‎18‎.‎06‎.‎2019 o 09:27, DzoBomba napisał:

Witam,

Co się czepiasz, ojciec chce zobaczyć dziecko!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować